О корректировке показателей республиканского бюджета на 2023 год и внесении изменений и дополнения в постановление Правительства Республики Казахстан от 6 декабря 2022 года № 987 "О реализации Закона Республики Казахстан "О республиканском бюджете на 2023 – 2025 годы"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 24 ноября 2023 года № 1036
Примечание ИЗПИ!
Вводится в действие с 01.01.2023.
В соответствии со статьями 41, 79 и 111 Бюджетного кодекса Республики Казахстан Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:

2023 жылға арналған республикалық бюджеттің көрсеткіштерін түзету және "2023 – 2025 жылдарға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасының Заңын іске асыру туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2022 жылғы 6 желтоқсандағы № 987 қаулысына өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2023 жылғы 24 қарашадағы № 1036 қаулысы
ЗҚАИ-ның ескертпесі!
Осы қаулы 2023 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгiзiледi.
Қазақстан Республикасы Бюджет кодексінің 41, 79 және 111-баптарына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:

1. Осуществить корректировку показателей республиканского бюджета на 2023 год согласно приложению 1 к настоящему постановлению.
2. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 6 декабря 2022 года № 987 "О реализации Закона Республики Казахстан "О республиканском бюджете на 2023 – 2025 годы" следующие изменения и дополнение:
пункт 2 дополнить подпунктом 3-9) следующего содержания:
"3-9) распределение сумм целевых текущих трансфертов областным бюджетам, бюджетам городов республиканского значения, столицы на возмещение части затрат субъектов предпринимательства по строительству объектов придорожного сервиса согласно приложению 3-9 к настоящему постановлению;";

1. Осы қаулыға 1-қосымшаға сәйкес 2023 жылға арналған республикалық бюджеттің көрсеткіштерін түзету жүзеге асырылсын.
2. "2023 – 2025 жылдарға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасының Заңын іске асыру туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2022 жылғы 6 желтоқсандағы № 987 қаулысына мынадай өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
2-тармақ мынадай мазмұндағы 3-9) тармақшамен толықтырылсын:
"3-9) осы қаулыға 3-9-қосымшаға сәйкес облыстық бюджеттерге, республикалық маңызы бар қалалардың, астананың бюджеттеріне кәсіпкерлік субъектілерінің жол бойындағы сервис объектілерін салу бойынша шығындарының бір бөлігін өтеуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу;";

1 150 000
18.
Город Алматы
3 085 000
";
в приложении 10 к указанному постановлению:
строки, порядковые номера 5, 6 и 7, изложить в следующей редакции:
"
5
Методологическое обеспечение по оказанию лицам с инвалидностью протезно-ортопедической помощи, в том числе предоставление протезно-ортопедической помощи
Протезирование лиц с инвалидностью с особо сложными и атипичными видами увечья, а также первичное протезирование, внедрение протезно-ортопедических изделий, изготавливаемых по новейшим технологиям, разработка технологических процессов на новые виды протезно-ортопедических изделий
Министерство труда и социальной защиты населения Республики Казахстан
РГП на ПХВ "Национальный научный центр развития сферы социальной защиты"
058 "Оказание социальной защиты и помощи населению на республиканском уровне, а также совершенствование системы социальной защиты и развитие инфраструктуры"
100 "Методологическое обеспечение по оказанию лицам с инвалидностью протезно-ортопедической помощи, в том числе предоставление протезно-ортопедической помощи"
249 998
6
Слухоречевая адаптация детей с нарушением слуха после кохлеарной имплантации
Кохлеарная имплантация (КИ) является единственным эффективным методом реабилитации детей с тяжелыми нарушениями слуха (глухотой), но операция КИ совершенно неэффективна без слухоречевой реабилитации (адаптации). Проведение ее обязательно для развития слуха и речи ребенка с кохлеарным имплантом.
Цель слухоречевой адаптации – научить ребенка воспринимать звуковые сигналы (неречевые и речевые), понимать их и использовать новые слуховые ощущения для развития устной речи
Министерство труда и социальной защиты населения Республики Казахстан
РГП на ПХВ "Национальный научный центр развития сферы социальной защиты"
058 "Оказание социальной защиты и помощи населению на республиканском уровне, а также совершенствование системы социальной защиты и развитие инфраструктуры"
102 "Слухоречевая адаптация детей с нарушением слуха после кохлеарной имплантации"
407 928
7
Информационно-аналитическое сопровождение рынка труда и методологическая поддержка центров трудовой мобильности (карьерных центров) в социально-трудовой сфере
Информационно-аналитическое сопровождение рынка труда и методологическая поддержка центров трудовой мобильности (карьерных центров) в социально-трудовой сфере
Министерство труда и социальной защиты населения Республики Казахстан
АО "Центр развития трудовых ресурсов"
068 "Развитие продуктивной занятости"
101 "Проведение текущих мероприятий в рамках развития продуктивной занятости"

1 150 000
18.
Алматы қаласы
3 085 000
";
көрсетілген қаулыға 10-қосымшада:
реттік нөмірлері 5, 6 және 7-жолдар мынадай редакцияда жазылсын:
"
5
Мүгедектігі бар адамдарға протездік-ортопедиялық көмек көрсету бойынша әдіснамалық қамтамасыз ету, соның ішінде протездік-ортопедиялық көмек көрсету
Зақымданудың ерекше ауыр және атипиялық түрлері бар мүгедектігі бар тұлғаларды протездеу, сондай-ақ бастапқы протездеу, жаңа технологиялар бойынша жасалатын протездік-ортопедиялық бұйымдарды енгізу, протездік-ортопедиялық бұйымдардың жаңа түрлеріне технологиялық процестерді әзірлеу
Қазақстан Республикасы
Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрлiгі
"Әлеуметтік қорғау саласын дамытудың ұлттық ғылыми орталығы" ШЖҚ РМК
058 "Республикалық деңгейде халықты әлеуметтік қорғау және көмек көрсету, сондай-ақ әлеуметтік қорғау жүйесін жетілдіру және инфрақұрылымды дамыту"
100 "Мүгедектігі бар адамдарға протездік-ортопедиялық көмек көрсету бойынша методологиялық қамтамасыз ету, соның ішінде протездік-ортопедиялық көмек беру"
249 998
6
Есту қабілеті бұзылған балалардың кохлеарлық имплантациядан кейін есту-сөйлеуін оңалту
Кохлеарлық имплантация (КИ) ауыр есту қабілетінің бұзушылығы (кереңділік) бар балаларды оңалтудың жалғыз тиімді әдістерінің бірі болып табылады, бірақ КИ операциясы есту-сөйлеуге оңалтусыз (бейімдеусіз) мүлдем тиімсіз. Кохлеарлық импланты бар балаға есту және сөйлеуін дамыту үшін оны жүргізу міндетті.
Есту-сөйлеуге бейімдеудің мақсаты - баланы дыбыстық (сөйлейтін, сөйлемейтін) сигналдарды қабылдауға, ауызша сөйлеуді дамыту үшін түсінуге және жаңа есту сезімдерін пайдалануға үйрету
Қазақстан Республикасы
Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрлiгі
"Әлеуметтік қорғау саласын дамытудың ұлттық ғылыми орталығы" ШЖҚ РМК
058 "Республикалық деңгейде халықты әлеуметтік қорғау және көмек көрсету, сондай-ақ әлеуметтік қорғау жүйесін жетілдіру және инфрақұрылымды дамыту"
102 "Есту қабілеті бұзылған балалардың кохлеарлық имплантациядан кейін есту-сөйлеуін оңалту"
407 928
7
Әлеуметтік-еңбек саласында еңбек нарығын ақпараттық-талдамалық
сүйемелдеу және еңбек мобильділігі орталықтарын (мансап орталықтарын) әдіснамалық қолдау
Әлеуметтік-еңбек саласында еңбек нарығын ақпараттық-талдамалық сүйемелдеу және еңбек мобильділігі орталықтарын (мансап орталықтарын) әдіснамалық қолдау
Қазақстан Республикасы
Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрлiгі
"Еңбек ресурстарын дамыту орталығы" АҚ
068 "Нәтижелі жұмыспен қамтуды дамыту"
101 "Нәтижелі жұмыспен қамтуды дамыту шеңберінде ағымдағы іс-шараларды өткізу"

395 093
";
строку, порядковый номер 10, изложить в следующей редакции:
"
10
Развитие государственных геодезических сетей
Производство работ по развитию геодезических сетей с разработкой параметров преобразования и трансформирования между государственными, международными, местными системами отсчета
Министерство цифрового развития, инноваций и аэрокосмической промышленности Республики Казахстан
РГП на ПХВ "Национальный центр геодезии и пространственной информации"
007 "Повышение уровня государственного геодезического и картографического обеспечения страны"
104 "Развитие государственных геодезических сетей"
262 641
";
строку, порядковый номер 15, изложить в следующей редакции:
"
15
Проведение мероприятий, направленных на стимулирование развития рынка информационно-коммуникационных технологий
Акселерация технологического бизнес-инкубирования участников, проведение маркетинговых и иных мероприятий для участников, проведение консультационных, информационных, аналитических, образовательных мероприятий для стимулирования развития участников международного технологического парка "Астана Хаб", поиск потенциальных инвесторов для реализации проектов участников, предоставление жилья и создание условий для проживания лицам, проходящим акселерацию в международном технологическом парке "Астана Хаб"
Министерство цифрового развития, инноваций и аэрокосмической промышленности Республики Казахстан
Корпоративный фонд "Международный технопарк IT-стартапов "Astana Hub"
205 "Обеспечение инновационного развития Республики Казахстан"
103 "Создание инновационной экосистемы на базе Международного технопарка IT-стартапов "Астана Хаб"
4 766 398
";
строки, порядковые номера 19 и 20, изложить в следующей редакции:
"
19
Организация и проведение мероприятий республиканского значения по дополнительному развитию детей в сфере образования
Организация и проведение внешкольных мероприятий республиканского значения, выявление одаренных обучающихся; проведение республиканских семинаров, конкурсов; проведение научно-практических конференций.
Республиканские конкурсы исследовательских проектов по основным направлениям дополнительного образования детей: художественно-эстетическое, научно-техническое, эколого-биологическое, туристско-краеведческое, военно-патриотическое, социально-педагогическое, образовательно-оздоровительное с целью формирования конкурентных преимуществ личности в творческой компетентности, непрерывном образовании и воспитании, профессиональном самоопределении.
Участие в организации профессиональных смотров и конкурсов, проведении семинаров и научно-практических конференций по проблемам развития системы дополнительного образования детей.
Министерство просвещения Республики Казахстан
РГКП "Республиканский учебно-методический центр дополнительного образования"
004 "Обеспечение доступности качественного школьного образования"
103 "Проведение республиканских школьных олимпиад, конкурсов, внешкольных мероприятий республиканского значения"

395 093
";
реттік нөмірі 10-жол мынадай редакцияда жазылсын:
"
10
Мемлекеттік геодезиялық желілерді дамыту
Мемлекеттік, халықаралық, жергілікті есептеу жүйелері арасында өзгерту және трансформациялау параметрлерін әзірлей отырып, геодезиялық желілерді дамыту жөніндегі жұмыстарды өндіру
Қазақстан Республикасы Цифрлық даму, инновациялар және аэроғарыш өнеркәсібі министрлігі
"Ұлттық геодезия және кеңістіктік ақпарат орталығы" ШЖҚ РМК
007 "Еліміздің мемлекеттік геодезиялық және картографиялық қамтамасыз ету жүйесінің деңгейін арттыру"
104 "Мемлекеттік геодезиялық желілерді дамыту"
262 641
";
реттік нөмірі 15-жол мынадай редакцияда жазылсын:
"
15
Ақпараттық-коммуникациялық технологиялар нарығын дамытуды ынталандыруға бағытталған іс-шараларды өткізу
Қатысушыларды технологиялық бизнес-инкубациялау, қатысушылар үшін маркетингтік және өзге де іс-шараларды жүргізу, "Астана Хаб" халықаралық технологиялық паркіне қатысушылардың дамуын ынталандыру үшін консультациялық, ақпараттық, талдамалық, білім беру іс-шараларын жүргізу, қатысушылардың жобаларын іске асыру үшін әлеуетті инвесторларды іздеу, "Астана Хаб" халықаралық технологиялық паркінде акселерациядан өтіп жатқан адамдарға тұрғын үй беру және тұру үшін жағдайлар жасау
Қазақстан Республикасы Цифрлық даму, инновациялар және аэроғарыш өнеркәсібі министрлігі
"Astana Hub" IT-стартаптардың халықаралық технопаркі" Корпоративтік Қоры
205 "Қазақстан Республикасының инновациялық дамуын қамтамасыз ету"
103 "Астана Хаб" IT-стартаптардың халықаралық технопаркі негізінде инновациялық экожүйе құру"
4 766 398
";
реттік нөмірлері 19 және 20-жолдар мынадай редакцияда жазылсын:
"
19
Білім беру саласында балаларды қосымша дамыту жөніндегі республикалық маңызы бар іс-шараларды ұйымдастыру және өткізу
Республикалық маңызы бар мектептен тыс іс-шараларды ұйымдастыру және өткізу, дарынды білім алушыларды анықтау; республикалық семинарлар, конкурстар өткізу; ғылыми-практикалық конференциялар өткізу.
Балаларға қосымша білім берудің негізгі бағыттары бойынша зерттеу жобаларының республикалық конкурстары: шығармашылық құзыреттілікте, үздіксіз білім беру мен тәрбиелеуде, өзін-өзі кәсіби айқындауда тұлғаның бәсекелік артықшылықтарын қалыптастыру мақсатында көркем-эстетикалық, ғылыми-техникалық, экологиялық-биологиялық, туристік-өлкетану, әскери-патриоттық, әлеуметтік-педагогикалық, білім беру-сауықтыру.
Балаларға қосымша білім беру жүйесін дамыту мәселелері бойынша кәсіби байқаулар мен конкурстарды ұйымдастыруға, семинарлар мен ғылыми-практикалық конференциялар өткізуге қатысу
Қазақстан Республикасы Оқу-ағарту министрлігі
"Республикалық қосымша білім беру оқу-әдістемелік орталығы" РМҚК
004 "Сапалы мектеп біліміне қолжетімділікті қамтамасыз ету"
103 "Республикалық мектеп олимпиадаларын, конкурстар, мектептен тыс республикалық маңызы бар іс-шаралар өткізу"

93 592
20
Организация и проведение мероприятий в области физической культуры и спорта в сфере образования
В рамках выполнения государственного задания проводится следующая работа:
качественная подготовка и своевременное проведение мероприятия в рамках предусмотренного объема услуг;
обеспечение местами проведения спортивных мероприятий в соответствии с санитарно-гигиеническими требованиями и требованиями противопожарной безопасности (туалет, душевая, раздевалка, противопожарное оборудование);
формирование списков и обеспечение судейской бригадой, медицинским персоналом и обслуживающим персоналом;
проведение заседания мандатной комиссии;
обеспечение транспортом участников соревнований с вокзала до мест проживания и обратно, а также от мест проживания к местам соревнований и обратно;
обеспечение спортивным инвентарем для проведения спортивных соревнований;
обеспечение наградной атрибутикой (кубки, дипломы, грамоты, медали) для награждения участников спортивных мероприятий;
обеспечение баннерной продукцией;
церемония открытия и закрытия, а также награждения участников.
Министерство просвещения Республики Казахстан
РГКП "Национальный научно-практический центр физической культуры"
004 "Обеспечение доступности качественного школьного образования"
103 "Проведение республиканских школьных олимпиад, конкурсов, внешкольных мероприятий республиканского значения"
257 997
";
строки, порядковые номера 34 и 35, изложить в следующей редакции:
"
34
Организация работы по развитию санитарной авиации Республики Казахстан
Организация экстренной медицинской помощи населению Республики Казахстан с использованием воздушного транспорта (медицинской авиации). Организация и координация деятельности региональных отделений медицинской авиации. Развитие службы медицинской авиации в Республике Казахстан на основе международных стандартов
Министерство здравоохранения Республики Казахстан
РГП на ПХВ "Национальный координационный центр экстренной медицины"
067 "Обеспечение гарантированного объема бесплатной медицинской помощи" 107 "Оказание медицинской помощи в форме санитарной авиации"
11 956 654
35
Развитие трансплантационной координации в Pеспyбликe Казахстан
Обеспечение кoopдинaции слyжбы тpaнcплaнтaции в Pеспyбликe Казахстан
Министерство здравоохранения Республики Казахстан
РГП на ПХВ "Республиканский центр по координации трансплантации и высокотехнологичных медицинских услуг"
067 "Обеспечение гарантированного объема бесплатной медицинской помощи"
114 "Услуги по координации в области трансплантологии"

93 592
20
Білім беру саласында дене шынықтыру және спорт саласындағы іс-шараларды ұйымдастыру және өткізу
Мемлекеттік тапсырманы орындау шеңберінде келесі жұмыстар жүргізіледі:
көзделген қызметтер көлемі шеңберінде іс-шараны сапалы дайындау және уақтылы өткізу;
санитариялық-гигиеналық талаптарға және өртке қарсы қауіпсіздікке сәйкес спорттық іс-шараларды өткізу орындарымен қамтамасыз ету (дәретхана, себезгі бөлмесі, киім шешетін бөлме, өртке қарсы жабдық);
тізімдерді қалыптастыру және төрешілер бригадасымен, медициналық персоналмен және қызмет көрсетуші персоналмен қамтамасыз ету;
мандаттық комиссияның отырысын өткізу;
жарысқа қатысушыларды вокзалдан тұрғылықты жеріне дейін және кері, сондай-ақ тұратын жерінен жарыс орнына дейін және кері көлікпен қамтамасыз ету;
спорттық жарыстарды өткізу үшін спорттық мүкәммалмен қамтамасыз ету;
спорттық іс-шараларға қатысушыларды марапаттауға марапаттау белгілерімен (кубоктар, дипломдар, грамоталар, медальдар) қамтамасыз ету;
баннерлік өніммен қамтамасыз ету;
ашылу және жабылу, сондай-ақ қатысушыларды марапаттау рәсімі
Қазақстан Республикасы Оқу-ағарту министрлігі
"Ұлттық ғылыми-практикалық дене тәрбиесі орталығы" РМҚК
004 "Сапалы мектеп біліміне қолжетімділікті қамтамасыз ету"
103 "Республикалық мектеп олимпиадаларын, конкурстар, мектептен тыс республикалық маңызы бар іс-шаралар өткізу"
257 997
";
реттік нөмірлері 34 және 35-жолдар мынадай редакцияда жазылсын:
"
34
Қазақстан Республикасында санитариялық авиацияны дамыту бойынша жұмысты ұйымдастыру
Әуе көлігін (медициналық авиацияны) пайдалана отырып, Қазақстан Республикасының халқына шұғыл медициналық көмек көрсетуді ұйымдастыру. Медициналық авиацияның өңірлік бөлімшелерінің қызметін ұйымдастыру және үйлестіру. Халықаралық стандарттар негізінде Қазақстан Республикасында медициналық авиация қызметін дамыту
Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі
"Ұлттық шұғыл медицинаны үйлестіру орталығы" ШЖҚ РМК
067 "Тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемін қамтамасыз ету"
107 "Санитариялық авиация нысанында медициналық көмек көрсету"
11 956 654
35
Қазақстан Республикасында транспланттау қызметін үйлестіруді қамтамасыз ету
Қазақстан Республикасында транспланттау қызметін үйлестіруді қамтамасыз ету
Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі
"Транспланттауды және жоғары технологиялық медициналық қызметті үйлестіру жөніндегі республикалық орталық" ШЖҚ РМК
067 "Тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемін қамтамасыз ету"
114 "Трансплантация саласында үйлестіру жүйесін құру бойынша көрсетілетін қызметтер"

220 290
";
строки, порядковые номера 50 и 51, изложить в следующей редакции:
"
50
Предоставление услуг в сфере развития государственного языка и других языков народа Казахстана
Проведение мероприятий по реализации государственной языковой политики в Республике Казахстан
Министерство науки и высшего образования Республики Казахстан
НАО "Национальный научно-практический центр "Тіл-Қазына" имени Шайсултана Шаяхметова"
230 "Развитие государственного языка и других языков народа Казахстана"
100 "Обеспечение развития государственного языка и других языков народа Казахстана"
703 243
51
Оценка уровня знания казахского языка граждан Республики Казахстан
Проведение мероприятий по реализации государственной языковой политики в Республике Казахстан
Министерство науки и высшего образования Республики Казахстан
РГКП "Национальный центр тестирования"
230 "Развитие государственного языка и других языков народа Казахстана"
101 "Оценка уровня знания казахского языка граждан Республики Казахстан"
61 569
";
строку, порядковый номер 70, изложить в следующей редакции:
"
70
Услуги в области поддержки казахстанских кадров и производителей в отношении углеводородов и урана
Мониторинг выполнения недропользователями обязательств по закупкам товаров, работ и услуг у казахстанских производителей, привлечению и обучению казахстанских кадров, научно-исследовательских, научно-технических и (или) опытно-конструкторских работ, а также приобретению недропользователями и их подрядчиками товаров, работ и услуг
Министерство энергетики Республики Казахстан
АО "Ситуационно-аналитический центр топливно-энергетического комплекса Республики Казахстан"
040 "Развитие нефтегазохимической промышленности и местного содержания в контрактах на недропользование"
102 "Мониторинг выполнения недропользователями обязательств по закупкам товаров, работ и услуг у казахстанских производителей, привлечению и обучению казахстанских кадров, а также приобретению недропользователями и их подрядчиками товаров, работ и услуг"
130 007
";
строку, порядковый номер 86, изложить в следующей редакции:
"
86
Услуги по проведению прикладных этнополитических исследований и мероприятий в сфере межэтнических отношений
1. Проведение социологического исследования межэтнической ситуации в стране.
2. Осуществление мониторинговых выездов.
3. Методические пособия по вопросам государственной политики в сфере межэтнических отношений.

220 290
";
реттік нөмірлері 50 және 51-жолдар мынадай редакцияда жазылсын:
"
50
Мемлекеттік тілді және Қазақстан халқының басқа да тілдерін дамыту саласында қызмет көрсету
Қазақстан Республикасындағы мемлекеттік тіл саясатын іске асыруға бағытталған шараларды өткізу
Қазақстан Республикасы Ғылым және жоғары білім министрлігі
"Шайсұлтан Шаяхметов атындағы "Тіл-Қазына" ұлттық ғылыми-практикалық орталығы" КЕАҚ
230 "Мемлекеттік тілді және Қазақстан халқының басқа да тілдерін дамыту"
100 "Мемлекеттік тілді және Қазақстан халқының басқа да тілдерін дамытуды қамтамасыз ету"
703 243
51
Қазақстан Республикасы азаматтарының қазақ тілін білу деңгейін бағалау
Қазақстан Республикасындағы мемлекеттік тіл саясатын іске асыруға бағытталған шараларды өткізу
Қазақстан Республикасы Ғылым және жоғары білім министрлігі
ҚР БҒМ "Ұлттық тестілеу орталығы" РМҚК
230 "Мемлекеттік тілді және Қазақстан халқының басқа да тілдерін дамыту"
101 "Қазақстан Республикасы азаматтарының қазақ тілін білу деңгейін бағалау"
61 569
";
реттік нөмірі 70-жол мынадай редакцияда жазылсын:
"
70
Көмірсутектерге және уранға қатысты қазақстандық кадрлар мен өндірушілерді қолдау саласындағы көрсетілетін қызметтер
Жер қойнауын пайдаланушылардың қазақстандық өндірушілерден тауарларды, жұмыстар мен көрсетілетін қызметтерді сатып алу, қазақстандық кадрларды тарту және оқыту бойынша, ғылыми-зерттеу, ғылыми-техникалық және (немесе) тәжірибелік-конструкторлық жұмыстарды, сондай-ақ жер қойнауын пайдаланушылардың және олардың мердігерлерінің тауарларды, жұмыстар мен көрсетілетін қызметтерді сатып алуы бойынша міндеттемелерді орындауын мониторингтеу
Қазақстан Республикасы Энергетика министрлігі
"Қазақстан Республикасының
отын-энергетикалық кешенінің ахуалдық-талдамалық орталығы" АҚ
040 "Мұнай-газ химиясы өнеркәсібін және жер қойнауын пайдалануға арналған келісімшарттардағы жергілікті қамтуды дамыту"
102 "Жер қойнауын пайдаланушылардың қазақстандық өндірушілерден тауарларды, жұмыстар мен көрсетілетін қызметтерді сатып алу, қазақстандық кадрларды тарту және оқыту, сондай-ақ жер қойнауын пайдаланушылардың және олардың мердігерлерінің тауарларды, жұмыстар мен көрсетілетін қызметтерді сатып алуы бойынша міндеттемелерді орындауын мониторингтеу"
130 007
";
реттік нөмірі 86-жол мынадай редакцияда жазылсын:
"
86
Этносаралық қатынастар саласында қолданбалы этносаяси зерттеулер мен іс-шаралар жүргізу жөніндегі көрсетілетін қызметтер
1. Елдегі этносаралық жағдайға әлеуметтік зерттеу жүргізу.
2. Мониторингтік шығуларды жүзеге асыру.
3. Этносаралық қатынастар саласындағы мемлекеттік саясаттың мәселелері бойынша әдістемелік құралдар.

4. Организация экспертной работы Научно-экспертного совета при Ассамблее народа Казахстана.
5. Выпуск информационно-аналитического издания в сфере межэтнических отношений, этносов с результатами исследований и публикаций членов Научно-экспертного совета при Ассамблее народа Казахстана, научно-экспертных групп регионов и Ассоциации кафедр Ассамблеи народа Казахстана.
6. Проведение ежегодно под эгидой Ассамблеи народа Казахстана общереспубликанской научно-практической конференции по вопросам межэтнических отношений и укрепления единства нации с привлечением ведущих отечественных и международных экспертов.
7. Проведение исследования "Определение формулы идентичности".
8. Проведение исследования "Влияние средств массовой коммуникации на уровень конфликтного потенциала в межэтнических отношениях".
9. Организация и проведение обучающих мероприятий.
10. Методическое сопровождение по вопросам этномедиации.
11. Профилактические и антикризисные выезды в регионы.
12. Разработка семантической карты культурных разногласий и потенциала межэтнической конфликтогенности
Министерство культуры и информации Республики Казахстан
ТОО "Институт прикладных этнополитических исследований"
002 "Реализация государственной политики в сфере общественного согласия"
100 "Реализация государственной политики по укреплению межэтнического согласия"
444 053
";
строки, порядковые номера 89 и 90, изложить в следующей редакции:
"
89
Услуги по проведению государственной информационной политики через АО "Агентство "Хабар"
Услуги по проведению государственной информационной политики через телеканалы "Хабар", "Хабар 24", "Ел Арна"
Министерство культуры и информации Республики Казахстан
АО "Агентство "Хабар"
003 "Проведение государственной информационной политики"
100 "Размещение государственного информационного заказа"
19 360 863
90
Услуги по проведению государственной информационной политики через АО "Республиканская телерадиокорпорация "Казахстан"
Услуги по проведению государственной информационной политики через телеканалы "Казахстан", "Балапан", "Kaz Sport", "Первый канал Евразия", "Абай", областные телеканалы, "Казахское радио", радио "Шалкар", радио "Астана", радио "Classic"
Министерство культуры и информации Республики Казахстан
АО "Республиканская телерадиокорпорация "Казахстан"
003 "Проведение государственной информационной политики"
100 "Размещение государственного информационного заказа"
29
991 730
";
строку, порядковый номер 92, изложить в следующей редакции:
"
92
Услуги по проведению государственной информационной политики через ТОО "Қазақ газеттері"
Услуги по проведению государственной информационной политики через газеты "Егемен Қазақстан", "Казахстанская правда", а также "Ұйғыр авази", "Ана тілі", "Tenge monitor", "Дружные ребята", "Ұлан", журналы "AQIQAT", "Мысль", "URKER", "AQ JELKEN", "BALDYRGAN"
Министерство культуры и информации Республики Казахстан
ТОО "Қазақ газеттері"
003 "Проведение государственной информационной политики"
100 "Размещение государственного информационного заказа"

4. Сараптамалық жұмысын ұйымдастыру қазақстан халқы Ассамблеясы жанындағы Ғылыми-сарапшылық кеңесінің.
5. Қазақстан халқы Ассамблеясы жанындағы Ғылыми-сарапшылық кеңес өңірлерінің ғылыми сараптамалық тізім мүшелері мен Қазақстан халқы Ассамблеясы кафедралары қауымдастығы зерттеулерінің нәтижелерімен этносаралық қатынастар, этностар саласындағы ақпараттық-талдамалық басылым шығару.
6. Жыл сайын Қазақстан халқы Ассамблеясының аясында жетекші отандық және халықаралық сарапшыларды тарта отырып, этносаралық қатынастар және ұлт бірлігін нығайту мәселелері бойынша жалпы республикалық ғылыми-практикалық конференция өткізу.
7. "Бірегейлік формуласын анықтау" зерттеуін жүргізу.
8. "Бұқаралық коммуникация құралдарының этносаралық қатынастардағы қақтығыс әлеуетінің деңгейіне әсері" зерттеуін жүргізу.
9. Оқыту іс-шараларын ұйымдастыру және өткізу.
10. Этномедитация мәселелері бойынша әдістемелік сүйемелдеу.
11. Аймақтарға профилактикалық және дағдарысқа қарсы шығулар.
12. Этникалық келіспеушіліктердің семантикалық картасын және этносаралық қақтығыстардың әлеуетін әзірлеу
Қазақстан Республикасы Мәдениет және ақпарат министрлігі
"Қолданбалы этносаяси зерттеулер институты" ЖШС
002 "Қоғамдық келісім саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру"
100 "Этносаралық келісімді нығайту бойынша мемлекеттік саясатты іске асыру"
444 053
";
реттік нөмірлері 89 және 90-жолдар мынадай редакцияда жазылсын:
"
89
"Хабар" агенттігі" АҚ арқылы мемлекеттік ақпараттық саясатты жүргізу жөніндегі көрсетілетін қызметтер
"Хабар", "Хабар24", "Ел арна" телеарналары арқылы мемлекеттік ақпараттық саясатты жүргізу жөніндегі көрсетілетін қызметтер
Қазақстан Республикасы Мәдениет және ақпарат министрлігі
"Хабар" агенттігі" АҚ
003 "Мемлекеттік ақпараттық саясатты жүргізу"
100 "Мемлекеттік ақпараттық тапсырысты орналастыру"
19 360 863
90
"Қазақстан" республикалық телерадиокорпорациясы" АҚ арқылы мемлекеттік ақпараттық саясатты жүргізу жөніндегі көрсетілетін қызметтер
"Қазақстан", "Балапан", "KazSport", "Первый канал Евразия", "Абай" телеарналары, облыстық телеарналар, "Қазақ радиосы", "Шалқар", "Астана", "Classic" радиолары арқылы мемлекеттік ақпараттық саясатты жүргізу жөніндегі көрсетілетін қызметтер
Қазақстан Республикасы Мәдениет және ақпарат министрлігі
"Қазақстан" республикалық телерадиокорпорациясы" АҚ
003 "Мемлекеттік ақпараттық саясатты жүргізу"
100 "Мемлекеттік ақпараттық тапсырысты орналастыру"
29 991 730
";
реттік нөмірі 92-жол мынадай редакцияда жазылсын:
"
92
"Қазақ газеттері" ЖШС арқылы мемлекеттік ақпараттық саясатты жүргізу жөніндегі көрсетілетін қызметтер
Егемен Қазақстан" және "Казахстанская правда", "Ұйғыр авази", "Ана тілі", "Tenge monitor", "Дружные ребята", "Ұлан" газеттері, "AQIQAT", "Мысль", "URKER", "AQ JELKEN", "BALDYRGAN" журналдары арқылы мемлекеттік ақпараттық саясатты жүргізу жөніндегі көрсетілетін қызметтер
Қазақстан Республикасы Мәдениет және ақпарат министрлігі
"Қазақ газеттері" ЖШС
003 "Мемлекеттік ақпараттық саясатты жүргізу"
100 "Мемлекеттік ақпараттық тапсырысты орналастыру"

2 326 997
";
строку, порядковый номер 96, изложить в следующей редакции:
"
96
Организация изучения исторических архивных материалов по полной реабилитации жертв политических репрессий для общественного развития
Координирование и сопровождение деятельности проектного офиса Государственной комиссии по выработке предложений по полной реабилитации жертв политических репрессий
Министерство культуры и информации Республики Казахстан
НАО "Казахстанский институт общественного развития"
004 "Обеспечение укрепления взаимоотношений институтов гражданского общества и государства, модернизация общественного сознания"
102 "Проведение мероприятий в сфере модернизации общественного сознания"

2 326 997
";
реттік нөмірі 96-жол мынадай редакцияда жазылсын:
"
96
Қоғамдық даму үшін саяси қуғын сүргін құрбандарын толық оңалту бойынша тарихи мұрағат материалдарын зерделеуді ұйымдастыру
Саяси қуғын- сүргін құрбандарын толық ақтау жөнінде ұсыныстар әзірлеу жөніндегі мемлекеттік комиссияның жобалау офисінің қызметін үйлестіру және сүйемелдеу
Қазақстан Республикасы Мәдениет және ақпарат министрлігі
"Қазақстандық қоғамдық даму институты" КЕАҚ
004 "Азаматтық қоғам институттары мен мемлекеттің өзара қарым-қатынасын нығайтуды қамтамасыз ету, қоғамдық сананы жаңғырту"
102 "Қоғамдық сананы жаңғырту саласындағы іс-шараларды өткізу"

29 312
";
приложения 1, 2, 2-1, 2-7, 3-2, 6 и 8 к указанному постановлению изложить в новой редакции согласно приложениям 2, 3, 4, 5, 6, 8 и 9 к настоящему постановлению;
дополнить указанное постановление приложением 3-9 согласно приложению 7 к настоящему постановлению.
3. Министерству финансов Республики Казахстан совместно с заинтересованными администраторами республиканских бюджетных программ внести изменения и дополнение в сводный план финансирования по обязательствам и платежам на соответствующий финансовый год.

29 312
";
көрсетілген қаулыға 1, 2, 2-1, 2-7, 3-2, 6 және 8-қосымшалар осы қаулыға 2, 3, 4, 5, 6, 8 және 9-қосымшаларға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын;
көрсетілген қаулы осы қаулыға 7-қосымшаға сәйкес 3-9-қосымшамен толықтырылсын.
3. Қазақстан Республикасының Қаржы министрлігі мүдделі республикалық бюджеттік бағдарламалардың әкімшілерімен бірлесіп тиісті қаржы жылына арналған міндеттемелер мен төлемдер бойынша жиынтық қаржыландыру жоспарына өзгерістер мен толықтыру енгізсін.

136 091
001
Формирование и реализация политики государства в сфере промышленности, оборонной промышленности, геологии, участия в проведении единой военно-технической политики и военно-технического сотрудничества, руководство в области формирования, размещения и выполнения оборонного заказа, формирования индустриальной политики, развития инфраструктуры и конкурентного рынка, строительства, жилищно-коммунального хозяйства
136 091
243
Министерство национальной экономики Республики Казахстан
-33 461
057
Участие Казахстана в инициативах и инструментах Организации экономического сотрудничества и развития в рамках сотрудничества Казахстана с Организацией экономического сотрудничества и развития
-15 319
096
Проведение исследования социально-экономического положения Республики Казахстан в рамках сотрудничества между Республикой Казахстан и Организацией экономического сотрудничества и развития
-18 142
626
Агентство по стратегическому планированию и реформам Республики Казахстан
-97 087
001
Услуги по содействию в формировании и эффективной реализации реформ, осуществление государственной политики в сферах стратегического планирования, государственной статистической деятельности, участие в совершенствовании системы государственного управления и квазигосударственного сектора
-96 072
003
Проведение мультииндикаторного кластерного обследования для мониторинга положения детей и женщин в Республике Казахстан в целях выполнения международных обязательств и достижения целей устойчивого развития
-1 015
627
Агентство по защите и развитию конкуренции Республики Казахстан
24 064
001
Обеспечение деятельности уполномоченного органа по формированию государственной политики в области защиты конкуренции и ограничения монополистической деятельности
24 064
628
Агентство Республики Казахстан по финансовому мониторингу
194 131
001
Услуги по обеспечению противодействия легализации (отмыванию) доходов и финансированию терроризма, борьбы с экономическими и финансовыми правонарушениями
194 131
651
Министерство культуры и информации Республики Казахстан
-43 407
002
Реализация государственной политики в сфере общественного согласия
-43 407
652
Министерство водных ресурсов и ирригации Республики Казахстан
130 440
001
Услуги по координации деятельности в сфере использования и охраны водного фонда, водоснабжения, водоотведения
130 440
694
Управление Делами Президента Республики Казахстан
-635 000
055
Обновление парка автомашин для государственных органов
-635 000
002
Оборона
-1 790 223
202
Министерство по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан

136 091
001
Өнеркәсіп, қорғаныс өнеркәсібі, геология, бірыңғай әскери-техникалық саясатты және әскери-техникалық ынтымақтастықты жүргізуге қатысу, қорғаныстық тапсырысты қалыптастыру, орналастыру және орындау саласындағы басшылық, индустриялық саясатты қалыптастыру, инфрақұрылымды және бәсекелестік нарықты, құрылыс, тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығын дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты қалыптастыру және іске асыру
136 091
243
Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігі
-33 461
057
Қазақстанның Экономикалық ынтымақтастық және даму ұйымымен ынтымақтастығы шеңберінде Қазақстанның Экономикалық ынтымақтастық және даму ұйымының бастамалары мен құралдарына қатысуы
-15 319
096
Қазақстан Республикасы мен Экономикалық ынтымақтастық және даму ұйымының арасындағы ынтымақтастық шеңберінде Қазақстан Республикасының әлеуметтік-экономикалық жағдайына зерттеулер жүргізу
-18 142
626
Қазақстан Республикасы Стратегиялық жоспарлау және реформалар агенттігі
-97 087
001
Реформаларды қалыптастыруға және тиімді іске асыруға жәрдемдесу жөніндегі көрсетілетін қызметтер, стратегиялық жоспарлау, мемлекеттік статистикалық қызмет салаларында мемлекеттік саясатты жүзеге асыру, мемлекеттік басқару жүйесі мен квазимемлекеттік секторды жетілдіруге қатысу
-96 072
003
Халықаралық міндеттемелерді орындау және тұрақты даму мақсаттарына қол жеткізу мақсатында Қазақстан Республикасындағы балалар мен әйелдердің жағдайын мониторингтеу үшін мультииндикаторлық кластерлік зерттеп-қарауды өткізу
-1 015
627
Қазақстан Республикасы Бәсекелестікті қорғау және дамыту агенттігі
24 064
001
Бәсекелестікті қорғау және монополистік қызметті шектеу саласындағы мемлекеттік саясатты қалыптастыру жөніндегі уәкілетті органның қызметін қамтамасыз ету
24 064
628
Қазақстан Республикасы Қаржылық мониторинг агенттігі
194 131
001
Кірістерді заңдастыруға (жылыстатуға) және терроризмді қаржыландыруға қарсы іс-қимылды, экономикалық және қаржылық құқық бұзушылықтарға қарсы күресті қамтамасыз ету жөніндегі көрсетілетін қызметтер
194 131
651
Қазақстан Республикасы Мәдениет және ақпарат министрлігі
-43 407
002
Қоғамдық келісім саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру
-43 407
652
Қазақстан Республикасы Су ресурстары және ирригация министрлігі
130 440
001
Су қорын пайдалану және қорғау, сумен жабдықтау, су бұру саласындағы қызметті үйлестіру жөніндегі көрсетілетін қызметтер
130 440
694
Қазақстан Республикасы Президентiнiң Іс Басқармасы
-635 000
055
Мемлекеттік органдар үшін автомашиналар паркін жаңарту
-635 000
002
Қорғаныс
-1 790 223
202
Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрлiгi

-4 093 861
001
Услуги по определению и организации реализации государственной политики в области предупреждения и ликвидации чрезвычайных ситуаций природного и техногенного характера, промышленной безопасности, формированию и реализации государственного материального резерва
228 698
006
Строительство и реконструкция объектов защиты от чрезвычайных ситуаций природного и техногенного характера
-2 837 647
007
Капитальные расходы органов и учреждений по чрезвычайным ситуациям
-1 484 912
208
Министерство обороны Республики Казахстан
2 303 638
001
Услуги по определению и реализации государственной политики в области организации обороны и Вооруженных Сил Республики Казахстан
71 590
047
Обеспечение боевой, мобилизационной готовности Вооруженных Сил Республики Казахстан
2 232 048
003
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность
2 722 740
201
Министерство внутренних дел Республики Казахстан
-434 382
076
Охрана общественного порядка и обеспечение общественной безопасности
-972 866
077
Организация деятельности уголовно-исполнительной системы
538 484
221
Министерство юстиции Республики Казахстан
-1 824 220
001
Правовое обеспечение деятельности государства
-145 208
005
Оказание юридической помощи адвокатами и юридическими консультантами
-206 000
006
Научное сопровождение законотворческой деятельности государственных органов
-16 719
047
Защита и представление интересов государства в арбитражах, иностранных арбитражах, иностранных государственных и судебных органах, а также в процессе доарбитражного и досудебного урегулирования споров, оценка перспектив судебных или арбитражных разбирательств, проводимых за рубежом с участием Правительства Республики Казахстан
-1 456 293
410
Комитет национальной безопасности Республики Казахстан
0
001
Обеспечение национальной безопасности
51 926
002
Программа развития системы национальной безопасности
-51 926
501
Верховный Суд Республики Казахстан
4 382 561
001
Обеспечение судебными органами судебной защиты прав, свобод и законных интересов граждан и организаций
4 382 561
502
Генеральная прокуратура Республики Казахстан
595 749
001
Осуществление высшего надзора за точным и единообразным применением законов и подзаконных актов в Республике Казахстан
595 749
624
Агентство Республики Казахстан по противодействию коррупции (Антикоррупционная служба)
0
002
Оперативно-розыскная деятельность по противодействию коррупционным преступлениям и правонарушениям
103 799
015
Проведение антикоррупционной экспертизы проектов нормативных правовых актов

-4 093 861
001
Табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайлардың алдын алу және оларды жою, өнеркәсіптік қауіпсіздік саласындағы мемлекеттік саясатты айқындау және оның іске асырылуын ұйымдастыру, мемлекеттік материалдық резервті қалыптастыру және іске асыру жөніндегі көрсетілетін қызметтер
228 698
006
Табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайлардан қорғау объектілерін салу және реконструкциялау
-2 837 647
007
Төтенше жағдайлар жөніндегі органдар мен мекемелердің күрделі шығыстары
-1 484 912
208
Қазақстан Республикасы Қорғаныс министрлiгi
2 303 638
001
Қорғанысты және Қазақстан Республикасының Қарулы Күштерін ұйымдастыру саласындағы мемлекеттік саясатты айқындау және іске асыру жөніндегі көрсетілетін қызметтер
71 590
047
Қазақстан Республикасы Қарулы Күштерінің жауынгерлік, жұмылдыру дайындығын қамтамасыз ету
2 232 048
003
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі
2 722 740
201
Қазақстан Республикасы Iшкi iстер министрлiгi
-434 382
076
Қоғамдық тәртіпті сақтау және қоғамдық қауіпсіздікті қамтамасыз ету
-972 866
077
Қылмыстық-атқару жүйесінің қызметін ұйымдастыру
538 484
221
Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлiгi
-1 824 220
001
Мемлекет қызметін құқықтық қамтамасыз ету
-145 208
005
Адвокаттардың және заң консультанттарының заң көмегін көрсетуі
-206 000
006
Мемлекеттік органдардың заң шығару қызметін ғылыми сүйемелдеу
-16 719
047
Төреліктерде, шетелдік төреліктерде, шетелдік мемлекеттік және сот органдарында, сондай-ақ төрелікке дейінгі және сотқа дейінгі дауларды реттеу процесінде мемлекеттің мүдделерін қорғау және білдіру, Қазақстан Республикасы Үкіметінің қатысуымен шетелде өткізілетін сот немесе төрелік талқылаулардың перспективаларын бағалау
-1 456 293
410
Қазақстан Республикасы Ұлттық қауiпсiздiк комитетi
0
001
Ұлттық қауіпсіздікті қамтамасыз ету
51 926
002
Ұлттық қауіпсіздік жүйесін дамыту бағдарламасы
-51 926
501
Қазақстан Республикасы Жоғарғы Соты
4 382 561
001
Сот органдарының азаматтардың және ұйымдардың құқықтарын, бостандықтары мен заңды мүдделерін сотта қорғауды қамтамасыз етуі
4 382 561
502
Қазақстан Республикасы Бас прокуратурасы
595 749
001
Қазақстан Республикасында заңдардың және заңға тәуелді актілердің дәлме-дәл және бірізді қолданылуына жоғары қадағалауды жүзеге асыру
595 749
624
Қазақстан Республикасы Сыбайлас жемқорлыққа қарсы іс-қимыл агенттігі (Сыбайлас жемқорлыққа қарсы қызмет)
0
002
Сыбайлас жемқорлық қылмыстарға және құқық бұзушылықтарға қарсы іс-қимыл бойынша жедел-іздестіру қызметі
103 799
015
Нормативтік құқықтық актілердің жобаларына сыбайлас жемқорлыққа қарсы сараптама жүргізу

753 328
029
Формирование туристского имиджа в Щучинско-Боровской курортной зоне
-30 345
009
Топливно-энергетический комплекс и недропользование
-235 647
229
Министерство промышленности и строительства Республики Казахстан
-206 165
089
Обеспечение рационального и комплексного использования недр и повышение геологической изученности территории Республики Казахстан
-206 165
241
Министерство энергетики Республики Казахстан
-29 482
036
Развитие атомных и энергетических проектов
-29 482
010
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
-7 376 502
207
Министерство экологии и природных ресурсов Республики Казахстан
-455 552
039
Развитие гидрометеорологического и экологического мониторинга
-55 509
256
Управление, обеспечение сохранения и развития лесных ресурсов и животного мира
-399 728
267
Повышение доступности знаний и научных исследований
-315
212
Министерство сельского хозяйства Республики Казахстан
-1 437 765
001
Услуги по планированию, регулированию, управлению в сфере сельского хозяйства и использования земельных ресурсов
133 069
249
Создание условий для развития животноводства и производства, реализации продукции животноводства
-830 602
255
Создание условий для развития производства, реализации продукции растениеводства
-740 232
652
Министерство водных ресурсов и ирригации Республики Казахстан
-5 483 185
254
Эффективное управление водными ресурсами
-5 483 185
011
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
-591 420
211
Министерство торговли и интеграции Республики Казахстан
-64 973
002
Субсидирование ставки вознаграждения по выдаваемым кредитам и совершаемым лизинговым сделкам банками второго уровня, АО "Банк Развития Казахстана" и иными юридическими лицами, осуществляющими лизинговую деятельность, зарубежным покупателям высокотехнологичных товаров, услуг и работ отечественной обрабатывающей промышленности, которые подлежат страхованию со стороны национального института развития в области развития и продвижения несырьевого экспорта, с учетом принятых международных обязательств
-64 973
229
Министерство промышленности и строительства Республики Казахстан
-523 254
090
Содействие развитию отраслей промышленности
-511 552
225
Реализация мероприятий по совершенствованию архитектурной, градостроительной и строительной деятельности
-11 702
241
Министерство энергетики Республики Казахстан
-3 193
040
Развитие нефтегазохимической промышленности и местного содержания в контрактах на недропользование
-3 193
012
Транспорт и коммуникации

753 328
029
Щучинск-Бурабай курорттық аймағының туристік имиджін қалыптастыру
-30 345
009
Отын-энергетика кешенi және жер қойнауын пайдалану
-235 647
229
Қазақстан Республикасы Өнеркәсіп және құрылыс министрлігі
-206 165
089
Жер қойнауын ұтымды және кешенді пайдалануды қамтамасыз ету және Қазақстан Республикасы аумағының геологиялық зерттелуін арттыру
-206 165
241
Қазақстан Республикасы Энергетика министрлігі
-29 482
036
Атомдық және энергетикалық жобаларды дамыту
-29 482
010
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
-7 376 502
207
Қазақстан Республикасы Экология және табиғи ресурстар министрлігі
-455 552
039
Гидрометеорологиялық және экологиялық мониторингті дамыту
-55 509
256
Орман ресурстары мен жануарлар әлемін сақтау мен дамытуды басқару, қамтамасыз ету
-399 728
267
Білімнің және ғылыми зерттеулердің қолжетімділігін арттыру
-315
212
Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлiгi
-1 437 765
001
Ауыл шаруашылығы және жер ресурстарын пайдалану саласындағы жоспарлау, реттеу, басқару жөніндегі көрсетілетін қызметтер
133 069
249
Мал шаруашылығын дамыту үшін және мал шаруашылығы өнiмiн өндіруге, өткізуге жағдай жасау
-830 602
255
Өсімдік шаруашылығы өнiмiн өндіруді, өткізуді дамыту үшін жағдай жасау
-740 232
652
Қазақстан Республикасы Су ресурстары және ирригация министрлігі
-5 483 185
254
Су ресурстарын тиімді басқару
-5 483 185
011
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
-591 420
211
Қазақстан Республикасы Сауда және интеграция министрлігі
-64 973
002
Қабылданған халықаралық міндеттемелерді ескере отырып, шикізаттық емес экспортты дамыту және ілгерілету саласындағы ұлттық даму институты тарапынан сақтандырылуға тиіс отандық өңдеуші өнеркәсіптің жоғары технологиялық тауарларын, көрсетілетін қызметтерін және жұмыстарын шетелдік сатып алушыларға екінші деңгейдегі банктер, "Қазақстанның Даму Банкі" АҚ және лизингтік қызметті жүзеге асыратын өзге де заңды тұлғалар беретін кредиттер және олар жасайтын лизингтік мәмілелер бойынша сыйақы мөлшерлемесін субсидиялау
-64 973
229
Қазақстан Республикасы Өнеркәсіп және құрылыс министрлігі
-523 254
090
Өнеркәсіп салаларының дамуына жәрдемдесу
-511 552
225
Сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметін жетілдіру іс-шараларын іске асыру
-11 702
241
Қазақстан Республикасы Энергетика министрлігі
-3 193
040
Мұнай-газ химиясы өнеркәсібін және жер қойнауын пайдалануға арналған келісімшарттардағы жергілікті қамтуды дамыту
-3 193
012
Көлiк және коммуникация

368 014 391
219 009 111
109 141 897
1
Государственные услуги общего характера
45 261 903
31 636 014
204
Министерство иностранных дел Республики Казахстан
256 655
028
Создание единой информационной системы дипломатической службы Министерства иностранных дел Республики Казахстан
256 655
в том числе инвестиционные проекты:
Прочие
256 655
Создание единой информационной системы дипломатической службы Министерства иностранных дел Республики Казахстан
256 655
217
Министерство финансов Республики Казахстан
44 681 765
31 636 014
030
Создание и развитие информационных систем Министерства финансов Республики Казахстан
259 981
102
Создание, внедрение и развитие информационной системы "Интегрированная система налогового администрирования"
259 981
в том числе инвестиционные проекты:
Прочие
259 981
Реформирование систем налогового администрирования
259 981
205
Модернизация и техническое дооснащение пунктов пропуска на границе
44 421 784
31 636 014
004
За счет внешних займов
43 852 766
31 208 933
в том числе инвестиционные проекты:
Прочие
43 852 766
31 208 933
Модернизация и техническое дооснащение пунктов пропуска, расположенных на казахстанском участке таможенной границы Евразийского экономического союза и Главного диспетчерского управления Комитета государственных доходов Министерства финансов Республики Казахстан
43 852 766
31 208 933
030
За счет средств республиканского бюджета
569 018
427 081
в том числе инвестиционные проекты:
Прочие
569 018
427 081
Модернизация и техническое дооснащение пунктов пропуска, расположенных на казахстанском участке таможенной границы Евразийского экономического союза и Главного диспетчерского управления Комитета государственных доходов Министерства финансов Республики Казахстан
569 018
427 081
608
Агентство Республики Казахстан по делам государственной службы
166 595
017
Создание и развитие информационных систем Агентства Республики Казахстан по делам государственной службы
166 595
в том числе инвестиционные проекты:
Прочие
166 595
Развитие и модернизация интегрированной информационной системы "Е-Қызмет" (Система, ИИС "Е-Қызмет")
166 595
693
Управление материально-технического обеспечения
156 888
001
Услуги по обеспечению деятельности Парламента Республики Казахстан
156 888
101
Строительство зданий, сооружений Управления материально-технического обеспечения
156 888
в том числе инвестиционные проекты:
город Астана
156 888
Строительство сетей резервного электроснабжения существующих административных зданий Парламента Республики Казахстан (Сенат, Мажилис), расположенных по пр. Мәңгілік Ел, дом № 2 и № 4, района Есиль г. Нур-Султан

368 014 391
219 009 111
109 141 897
1
Жалпы сипаттағы мемлекеттiк көрсетілетін қызметтер
45 261 903
31 636 014
204
Қазақстан Республикасы Сыртқы iстер министрлiгi
256 655
028
Қазақстан Республикасы Сыртқы істер министрлігінің дипломатиялық қызметтің бірыңғай ақпараттық жүйесін құру
256 655
оның ішінде инвестициялық жобалар:
Өзгелер
256 655
Қазақстан Республикасы Сыртқы істер министрлігінің дипломатиялық қызметтің бірыңғай ақпараттық жүйесін құру
256 655
217
Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгi
44 681 765
31 636 014
030
Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің ақпараттық жүйелерін құру және дамыту
259 981
102
"Cалықтық әкімшілендірудің біріктірілген жүйесі" ақпараттық жүйесін құру, енгізу және дамыту
259 981
оның ішінде инвестициялық жобалар:
Өзгелер
259 981
Салық әкімшілігі жүйелерін реформалау
259 981
205
Шекарадағы өткізу пункттерін жаңғырту және техникалық толық жарақтандыру
44 421 784
31 636 014
004
Cыртқы қарыздар есебiнен
43 852 766
31 208 933
оның ішінде инвестициялық жобалар:
Өзгелер
43 852 766
31 208 933
Еуразиялық экономикалық одақтың кедендік шекарасының қазақстандық учаскесінде орналасқан өткізу пункттерін және Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Мемлекеттік кірістер комитетінің Бас диспетчерлік басқармасын жаңғырту және техникалық жете жарақтандыру
43 852 766
31 208 933
030
Республикалық бюджеттің қаражаты есебінен
569 018
427 081
оның ішінде инвестициялық жобалар:
Өзгелер
569 018
427 081
Еуразиялық экономикалық одақтың кедендік шекарасының қазақстандық учаскесінде орналасқан өткізу пункттерін және Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Мемлекеттік кірістер комитетінің Бас диспетчерлік басқармасын жаңғырту және техникалық жете жарақтандыру
569 018
427 081
608
Қазақстан Республикасы Мемлекеттік қызмет істері агенттігі
166 595
017
Қазақстан Республикасы Мемлекеттік қызмет істері агенттігінің ақпараттық жүйелерін құру және дамыту
166 595
оның ішінде инвестициялық жобалар:
Өзгелер
166 595
"Е-Қызмет" интеграцияланған ақпараттық жүйесін ("Е-Қызмет" жүйесі, ИАЖ) дамыту және жаңғырту
166 595
693
Материалдық-техникалық қамтамасыз ету басқармасы
156 888
001
Қазақстан Республикасы Парламентінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі көрсетілетін қызметтер
156 888
101
Материалдық-техникалық қамтамасыз ету басқармасы ғимараттарын, құрылыстарын салу
156 888
оның ішінде инвестициялық жобалар:
Астана қаласы
156 888
Нұр-Сұлтан қаласы, Есіл ауданы, Мәңгілік Ел даңғылы, №2 және №4 үйде орналасқан Қазақстан Республикасы Парламентінің (Сенат, Мәжіліс) қолданыстағы әкімшілік ғимараттарына резервтік электрмен жабдықтау желілерін салу

95 340
Корректировка ПСД с проведением государственной экспертизы по объекту "Реконструкция здания Сената Парламента Республики Казахстан с пристройкой склада по пр. Мәңгілік Ел, дом №4, района "Есиль", г. Астана"
1 100
Корректировка ПСД с проведением государственной экспертизы по объекту "Строительство автоматической мойки для автомашин на объекте "Гараж на 200 автомашин со вспомогательным бытовым блоком и АЗС по ул.Е9-62, д.№9"
22 000
Разработка ПСД с проведением государственной экспертизы по объекту "Модернизация и перенос существующей котельной в районе улицы Е-128 города Нур-Султан"
20 995
Разработка ПСД с проведением государственной экспертизы по объекту "Строительство автозаправочной станции с тремя топливно-раздаточными колонками и подземным резервуаром, расположенной в городе Астане, район улиц Е 181, Е 706"
17 453
2
Оборона
53 854 743
51 764 332
13 155 941
202
Министерство по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан
38 609 342
21 812 004
006
Строительство и реконструкция объектов защиты от чрезвычайных ситуаций природного и техногенного характера
38 609 342
21 812 004
100
Строительство и реконструкция объектов защиты от чрезвычайных ситуаций природного и техногенного характера
38 609 342
21 812 004
в том числе инвестиционные проекты:
Акмолинская область
20 636 160
21 812 004
Для служебного пользования
19 966 600
21 812 004
Строительство комплекса пожарного депо на 4 автомобиля II типа для IIIА и IВ климатических подрайонов с обычными геологическими условиями в селе Косшы Целиноградского района Акмолинской области
653 080
Строительство водно-спасательной станции на берегу озера Боровое Бурабайского района Акмолинская область
1 676
Строительство водно-спасательной станции на берегу озера Большое Чебачье Бурабайского района Акмолинской области
10 617
Прохождение госэкспертизы ПСД по привязке типового проекта на "Строительство "Комплекса пожарного депо на 2 автомобиля V-типа для IВ, IIIА климатических подрайонов с обычными геологическими условиями" в селе Жибек жолы, Аршалынского района, Акмолинской области"
2 095
Прохождение госэкспертизы ПСД по привязке типового проекта на "Строительство "Комплекса пожарного депо на 2 автомобиля V-го типа для IВ и IIIА климатических подрайонов с обычными геологическими условиями" в селе Талапкер, Целиноградского района, Акмолинской области"
2 092
Алматинская область
12 319 507
Строительство защитных сооружений на реке Хоргос в районе Международного центра приграничного сотрудничества и зданий таможни "Коргос" (Хоргос-1)
7 614 343
Руслоформирующие и защитные сооружения по реке Хоргос на участках Международного центра приграничного сотрудничества (МЦПС) "Хоргос", Приграничной торгово-экономической зоны (ПТЭЗ) "Хоргос - Восточные ворота", поселков Баскунчи, Хоргос и пограничной заставы в Панфиловском районе Алматинской области"

95 340
"Астана қаласы, "Есіл" ауданы, Мәңгілік Ел даңғылы, №4 үйдегі қойманың жапсарлас құрылысымен Қазақстан Республикасы Парламенті Сенатының ғимаратын қайта жаңарту" объектінің мемлекеттік сараптамасын жүргізумен ЖСҚ түзету
1 100
"Е 9-62 көшесі, №9 үйде орналасқан қосалқы тұрмыстық блогы мен ЖҚС бар 200 автомашинаға арналған гараж" объектісіндегі автомашиналарға арналған автоматтандырылған жуу орнының құрылысы" объектінің мемлекеттік сараптамасын жүргізумен ЖСҚ түзету
22 000
"Нұр-Сұлтан қаласы Е-128 көшесі ауданындағы қолданыстағы қазандықты жаңғырту және көшіру" объектінің мемлекеттік сараптамасын жүргізумен ЖСҚ әзірлеу
20 995
"Астана қаласы, Е 181, Е 706 көшелер ауданы мекенжайында орналасқан үш отын-таратушы құбырбағанасы және жерасты резервуары бар автожанармай станциясының құрылысы" объектінің мемлекеттік сараптамасын жүргізумен ЖСҚ әзірлеу
17 453
2
Қорғаныс
53 854 743
51 764 332
13 155 941
202
Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрлігі
38 609 342
21 812 004
006
Табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайлардан қорғау объектілерін салу және реконструкциялау
38 609 342
21 812 004
100
Табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайлардан қорғау объектілерін салу және реконструкциялау
38 609 342
21 812 004
оның ішінде инвестициялық жобалар:
Ақмола облысы
20 636 160
21 812 004
Қызмет бабында пайдалану үшін
19 966 600
21 812 004
Ақмола облысы Целиноград ауданының Қосшы ауылында геологиялық жағдайлары қалыпты ІІІА және ІВ климаттық кіші аудандары үшін ІІ типті 4 автомобильге арналған өрт сөндіру депосы кешенін салу
653 080
Ақмола облысы Бурабай ауданы Бурабай көлінің жағасында суда құтқару станциясының құрылысы
1 676
Ақмола облысы Бурабай ауданы Үлкен Шабақты көлінің жағасында суда құтқару станциясының құрылысы
10 617
Ақмола облысы, Аршалы ауданы, Жібек жолы ауылында "Әдеттегі геологиялық жағдайлары бар ІВ, ІІІА климаттық шағын аудандар үшін V үлгідегі 2 автомобильге арналған өрт депо кешенінің" құрылысына" үлгілік жобаны байланыстыру бойынша ЖСҚ мемлекеттік сараптамасынан өту
2 095
Ақмола облысы, Целиноград ауданы, Талапкер ауылында "Әдеттегі геологиялық жағдайлары бар ІВ және ІІІА климаттық шағын аудандар үшін V үлгідегі 2 автомобильге арналған өрт депо кешенінің" құрылысына" үлгілік жобаны байланыстыру бойынша ЖСҚ мемлекеттік сараптамасынан өту
2 092
Алматы облысы
12 319 507
"Қорғас" халықаралық шекара маңы ынтымақтастығы орталығы ауданындағы Қорғас өзенінде қорғау құрылыстарын және "Қорғас" (Қорғас-1) кедені ғимараттарын салу
7 614 343
Алматы облысы Панфилов ауданында "Қорғас" шекара маңы ынтымақтастығы халықаралық орталығы (ШЫХО), "Қорғас-Шығыс қақпасы" шекара маңы сауда-экономикалық аймағы (ШСЭА), Басқыншы, Қорғас кенттері және шекара маңы бекеті учаскелерінде Қорғас өзені бойынша арна қалыптастыру және қорғау құрылыстары

4 705 164
Костанайская область
2 969
Разработка ПСД по привязке типового проекта на "Строительство комплекса пожарного депо на 4 автомобиля II-го типа для IВ и IIIА климатических подрайонов с обычными геологическими условиями в г. Рудный"
2 969
Область Жетісу
300 000
Строительство комплекса пожарного депо на 4 автомобиля ІІ-го типа для II, IIIА, IIIВ, IVГ климатических районов с сейсмической активностью 8 баллов в г. Талдыкорган по ул. Балапанова 45/4
300 000
Область Ұлытау
1 734 278
Строительство комплекса пожарного депо на 4 автомобиля II-го типа для IВ и IIIА климатических подрайонов с обычными геологическими условиями в г. Жезказгане
927 979
Строительство комплекса пожарного депо на 4 автомобиля II-го типа для IВ и IIIА климатических подрайонов с обычными геологическими условиями в г. Сатпаев
806 299
Северо-Казахстанская область
1 198 331
Строительство комплекса пожарного депо на 4 автомобиля в микрорайоне "Береке" г.Петропавловск Северо-Казахстанской области
1 046 705
Строительство комплекса Оперативно-спасательного отряда на берегу озера Пестрое в Кызылжарском районе СКО по индивидуальному проекту для IB и IIIA климатических подрайонов с обычными геологическими условиями. Корректировка сметной документации
132 084
Разработка ПСД с проведением комплексной вневедомственной экспертизы на строительство 3-х этажной пристройки к административному зданию Департамента по чрезвычайным ситуациям Северо-Казахстанской области
19 542
Туркестанская область
165 993
Строительство комплекса пожарного депо на 4 автомобиля ІІ-го типа для IVА IVГ климатических подрайонов с сейсмической активностью 7 баллов в городе Туркестане, по трассе Кентау 048 квартал
163 003
Проведение комплексной вневедомственной экспертизы по рабочему проекту "Строительство "Комплекса пожарного депо на 4 автомобиля II-го типа для IVA, IVГ климатических подрайонов с обычными геологическими условиями" в городе Туркестан Туркестанской области, по трассе Шаульдер"
1 480
Проведение комплексной вневедомственной экспертизы по рабочему проекту "Строительство "Комплекса пожарного депо на 2 автомобиля V типа IIIА, IIIВ, IVГ климатических подрайонов с сейсмической активностью 8 баллов" в селе Кызыласкер сельского округа Актобе Келесского района, Туркестанской области"
1 510
город Алматы
2 221 374
Строительство селезадерживающей плотины в бассейне реки Аксай
1 205 925
"Строительство селезадерживающей плотины в верховьях реки Улкен Алматы ниже устья реки Аюсай". Корректировка сметной документации
1 015 449
Атырауская область
30 730
Разработка ПСД на строительство ангаров для хранения и технического обслуживания ВС (воздушных судов)
30 730

4 705 164
Қостанай облысы
2 969
"Рудный қаласында әдеттегі геологиялық жағдайлары бар ІВ және ІІІА климаттық шағын аудандар үшін II үлгідегі 4 автомобильге арналған өрт сөндіру депосының кешенін салу" үлгілік жобаны байланыстыру бойынша ЖСҚ әзірлеу
2 969
Жетісу облысы
300 000
Талдықорған қаласы, Балапанов көшесі 45/4 мекенжайында сейсмикалық белсенділігі 8 балл II, IIIА, IIIВ, IVГ климаттық аудандары үшін ІІ типті 4 автомобильге арналған өрт сөндіру депосы кешенін салу
300 000
Ұлытау облысы
1 734 278
Жезқазған қаласында геологиялық жағдайлары қалыпты ІВ және ІІІА климаттық кіші аудандары үшін ІІ типті 4 автомобильге арналған өрт сөндіру депосы кешенін салу
927 979
Сәтпаев қаласында геологиялық жағдайлары қалыпты IВ және IIIА климаттық кіші аудандары үшін ІІ типті 4 автомобильге арналған өрт сөндіру депосы кешенін салу
806 299
Солтүстік Қазақстан облысы
1 198 331
Солтүстік Қазақстан облысы Петропавл қаласының "Береке" ықшам ауданында 4 автомобильге арналған өрт сөндіру депосы кешенін салу
1 046 705
СҚО Қызылжар өңіріндегі Пестрое көлінің жағасында Жедел-құтқару жасағының кешенін жеке жобаға сәйкес ІВ және ІІІА климаттық қалыпты аймақтары бар климаттық аймақтар үшін салу. Сметалық хаттаманы түзету
132 084
Солтүстік Қазақстан облысы Төтенше жағдайлар Департаментінің әкімшілік ғимаратына 3 қабатты қосымша құрылыс салуға ведомстводан тыс кешенді сараптама жүргізе отырып ЖСҚ әзірлеу
19 542
Түркістан облысы
165 993
Түркістан қаласында, Кентау трассасы бойынша 048 квартал сейсмикалық белсенділігі 7 балл болатын IV IVГ климаттық шағын аудандар үшін ІІ үлгідегі 4 автокөлікке арналған өрт депосы кешенін салу
163 003
"Түркістан облысының Түркістан қаласында, Шәуілдер трассасы бойынша әдеттегі геологиялық жағдайлары бар IVA, IVГ климаттық шағын аудандар үшін II үлгідегі 4 автомобильге арналған өрт депо кешенін" салу" жұмыс жобасы бойынша ведомстводан тыс кешенді сараптаманы жүргізу
1 480
"Түркістан облысы, Келес ауданы, Ақтөбе ауылдық округінің Қызыласкер ауылында сейсмикалық белсенділігі 8 балл болатын климаттық шағын аудандардың ІІІА, ІІІВ, IVГ үлгідегі 2 автокөлігіне арналған өрт депо кешенін" салу" жұмыс жобасы бойынша ведомстводан тыс кешенді сараптаманы жүргізу
1 510
Алматы қаласы
2 221 374
Ақсай өзенінің бассейнінде сел ұстайтын бөгетін салу
1 205 925
"Үлкен Алматы өзенінің жоғарғы жағы мен Аюсай өзені сағасынан төмен селді ұстаптұру бөгетін салу". Сметалық құжаттаманы түзету
1 015 449
Атырау облысы
30 730
ӘК (әуе кемелерін) сақтау және техникалық қызмет көрсету үшін ангарлар салуға ЖСҚ әзірлеу
30 730

208
Министерство обороны Республики Казахстан
15 245 401
29 952 328
13 155 941
047
Обеспечение боевой, мобилизационной готовности Вооруженных Сил Республики Казахстан
15 245 401
29 952 328
13 155 941
104
Строительство объектов Вооруженных Сил
14 252 282
11 570 476
1 500 000
в том числе инвестиционные проекты:
Прочие
14 252 282
11 570 476
1 500 000
Для служебного пользования
14 252 282
11 570 476
1 500 000
107
Создание автоматизированной системы управления Вооруженных Сил
993 119
18 381 852
11 655 941
в том числе инвестиционные проекты:
Прочие
993 119
18 381 852
11 655 941
Для служебного пользования
993 119
18 381 852
11 655 941
3
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность
27 148 786
1 818 651
201
Министерство внутренних дел Республики Казахстан
16 835 335
076
Охрана общественного порядка и обеспечение общественной безопасности
9 555 420
110
Строительство, реконструкция объектов общественного порядка, безопасности
5 616 003
в том числе инвестиционные проекты:
Атырауская область
1 446
Разработка ПСД с получением заключения государственной экспертизы по объекту "Строительство казармы на 300 мест для Национальной Гвардии Республики Казахстан в городе Атырау"
1 446
Западно-Казахстанская область
1 400
Разработка ПСД с получением заключения государственной экспертизы по объекту "Строительство казармы на 300 мест для Национальной Гвардии Республики Казахстан в городе Уральске"
1 400
Кызылординская область
1 358
Разработка ПСД с получением заключения государственной экспертизы по объекту "Строительство казармы на 300 мест для Национальной Гвардии Республики Казахстан в городе Кызылорде"
1 358
Область Ұлытау
5 394
Разработка ПСД с получением заключения государственной экспертизы по объекту "Строительство военного городка для Национальной гвардии Республики Казахстан в городе Жезказгане"
5 394
Туркестанская область
6 033
Разработка ПСД с получением заключения государственной экспертизы по объекту "Строительство военного городка для Национальной гвардии Республики Казахстан в городе Туркестане"
6 033
город Алматы
8 315
Разработка ПСД с получением заключения государственной экспертизы по объекту "Строительство военного городка для Национальной гвардии Республики Казахстан в городе Алматы"
8 315
город Астана
5 592 057
Строительство и создание объектов (комплексов) воинской части 3656 Национальной гвардии Республики Казахстан в городе Астане (авиационная база)
4 182 498
Разработка ПСД с получением заключения государственной экспертизы по объекту "Строительство объектов Главного командования Национальной гвардии Республики Казахстан и подразделения обеспечения в городе Нур-Султане"

208
Қазақстан Республикасы Қорғаныс министрлiгi
15 245 401
29 952 328
13 155 941
047
Қазақстан Республикасы Қарулы Күштерінің жауынгерлік, жұмылдыру дайындығын қамтамасыз ету
15 245 401
29 952 328
13 155 941
104
Қарулы Күштердің объектілерін салу
14 252 282
11 570 476
1 500 000
оның ішінде инвестициялық жобалар:
Өзгелер
14 252 282
11 570 476
1 500 000
Қызмет бабында пайдалану үшін
14 252 282
11 570 476
1 500 000
107
Қарулы Күштердің автоматтандырылған басқару жүйесін құру
993 119
18 381 852
11 655 941
оның ішінде инвестициялық жобалар:
Өзгелер
993 119
18 381 852
11 655 941
Қызмет бабында пайдалану үшін
993 119
18 381 852
11 655 941
3
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі
27 148 786
1 818 651
201
Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі
16 835 335
076
Қоғамдық тәртіпті сақтау және қоғамдық қауіпсіздікті қамтамасыз ету
9 555 420
110
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік объектілерін салу, реконструкциялау
5 616 003
оның ішінде инвестициялық жобалар:
Атырау облысы
1 446
"Атырау қаласында Қазақстан Республикасының Ұлттық ұланы үшін 300 орындық казарма салу" объектісі бойынша мемлекеттік сараптама қорытындысын алып, ЖСҚ әзірлеу
1 446
Батыс Қазақстан облысы
1 400
"Орал қаласында Қазақстан Республикасының Ұлттық ұланы үшін 300 орындық казарма салу" объектісі бойынша мемлекеттік сараптама қорытындысын алып, ЖСҚ әзірлеу
1 400
Қызылорда облысы
1 358
"Қызылорда қаласында Қазақстан Республикасының Ұлттық ұланы үшін 300 орындық казарма салу" объектісі бойынша мемлекеттік сараптама қорытындысын алып, ЖСҚ әзірлеу
1 358
Ұлытау облысы
5 394
"Жезқазған қаласында Қазақстан Республикасының Ұлттық ұланы үшін әскери қалашық салу" объектісі бойынша мемлекеттік сараптама қорытындысын алып, ЖСҚ әзірлеу
5 394
Түркістан облысы
6 033
"Түркістан қаласында Қазақстан Республикасының Ұлттық ұланы үшін әскери қалашық салу" объектісі бойынша мемлекеттік сараптама қорытындысын алып, ЖСҚ әзірлеу
6 033
Алматы қаласы
8 315
"Алматы қаласында Қазақстан Республикасының Ұлттық ұланы үшін әскери қалашық салу" объектісі бойынша мемлекеттік сараптама қорытындысын алып, ЖСҚ әзірлеу
8 315
Астана қаласы
5 592 057
Астана қаласында Қазақстан Республикасы Ұлттық ұланының 3656 әскери бөлім объектілерін (кешендер) салу және құру (авиациялық база)
4 182 498
"Нұр-Сұлтан қаласында Қазақстан Республикасы Ұлттық ұланының Бас қолбасшылығы мен қамтамасыз ету бөлімшесінің объектілерін салу" объектісі бойынша мемлекеттік сараптама қорытындысын ала отырып ЖСҚ әзірлеу

913 004
Проектно-изыскательские работы 2 этапа 1 очереди и 2 очереди с проведением комплексной вневедомственной экспертизы по объекту "Строительство административного комплекса зданий Министерства внутренних дел Республики Казахстан на пересечении проспекта Кабанбай батыра и улицы Хусейн бен Талала"
496 555
125
Развитие информационных систем Министерства внутренних дел Республики Казахстан
3 939 417
в том числе инвестиционные проекты:
Прочие
3 939 417
Автоматизированная информационная система "Биометрическая идентификация личности"
3 939 417
077
Организация деятельности уголовно-исполнительной системы
7 279 915
102
Строительство, реконструкция объектов уголовно-исполнительной системы
7 170 379
в том числе инвестиционные проекты:
Акмолинская область
3 768 131
Строительство двух жилых блоков с общим лимитом наполнения до 280 мест в двух жилых блоках (по 140 мест в каждом жилом блоке) в РГУ "Учреждение №2", Акмолинская область, Аршалинский район, п. Аршалы
1 879 902
Строительство двух жилых блоков с общим лимитом наполнения до 280 мест в двух жилых блоках (по 140 мест в каждом жилом блоке) в РГУ "Учреждение №7", Акмолинская область, Зерендинский район, Конысбайский с.о., п. Гранитный
1 888 229
Атырауская область
1 634 344
Строительство двух жилых блоков с общим лимитом наполнения до 280 мест в Учреждении УГ-157/9 КУИС МВД РК. Привязка
1 634 344
Восточно-Казахстанская область
69 868
Корректировка ПСД с получением заключения государственной экспертизы по объекту "Следственный изолятор на 1500 мест по ул. Грейдерная в г. Усть-Каменогорск, ВКО"
69 868
Карагандинская область
21 843
Разработка ПСД с получением заключения государственной экспертизы по объекту "Строительство трех жилых блоков (с установкой модульной котельной) с общим лимитом наполнения 276 мест в "Учреждении АК159/6" из типового проекта "Специализированное исправительное учреждение на 1500 мест" для ІВ, IIIА климатических подрайонов с обычными геологическими условиями ТП РК 1500 СИУ (ІВ, IIIА)-2.2-2012"
21 843
Костанайская область
8 600
Разработка ПСД с получением заключения государственной экспертизы по объекту "Строительство жилого блока с общим лимитом наполнения 92 места в РГУ "Учреждение УК-161/3" КУИС МВД РК из типового проекта "Специализированное исправительное учреждение на 1500 мест" для ІВ, IIIА климатических подрайонов с обычными геологическими условиями ТП РК 1500 СИУ (ІВ, IIIА)-2.2-2012"
8 600
Мангистауская область
120 398
Разработка ПСД с получением заключения государственной экспертизы по объекту "Строительство специализированного исправительного учреждения со смешанным видом содержания (средней и максимальной безопасности) с лимитом наполнения 840 мест на базе учреждения ГМ-172/6 в г. Актау Мангистауской области. Привязка зданий и сооружений" из типового проекта "Специализированное исправительное учреждение на 1500 мест" для ІVA, IVГ климатических подрайонов с обычными геологическими условиями ТП РК 1500 СИУ (ІVA, IVГ) - 2.2-2012"

913 004
"Қабанбай батыр даңғылы мен Хусейн бен Талал көшесінің қиылысындағы Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі ғимараттарының әкімшілік кешенінің құрылысы. І-кезектің 2-этапы және ІІ-кезек" объектісі бойынша ведомстводан тыс кешенді сараптамадан өте отырып, жобалау-іздестіру жұмыстары
496 555
125
Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігінің ақпараттық жүйелерін дамыту
3 939 417
оның ішінде инвестициялық жобалар:
Өзгелер
3 939 417
"Жеке басты биометриялық сәйкестендіру" автоматтандырылған ақпараттық жүйесі
3 939 417
077
Қылмыстық-атқару жүйесінің қызметін ұйымдастыру
7 279 915
102
Қылмыстық-атқару жүйесінің объектілерін салу, реконструкциялау
7 170 379
оның ішінде инвестициялық жобалар:
Ақмола облысы
3 768 131
Ақмола облысы, Аршалы ауданы, Аршалы кенті "№2 мекемесі" РММ жалпы толтыру лимиті 280 орынға дейінгі екі тұрғын үй блогының құрылысы (әр тұрғын блокта 140 орыннан)
1 879 902
Ақмола облысы, Зеренді ауданы, Қонысбай ауылдық округі, Гранитный кенті "№7 мекемесі" РММ жалпы толтыру лимиті 280 орынға дейінгі екі тұрғын үй блогының құрылысы (әр тұрғын блокта 140 орыннан)
1 888 229
Атырау облысы
1 634 344
ҚР ІІМ ҚАЖК УГ-157/9 мекемесінде жалпы толтыру лимиті 280 орынға дейінгі екі тұрғын үй блогының құрылысы. Байланыстыру
1 634 344
Шығыс Қазақстан облысы
69 868
"ШҚО Өскемен қаласындағы Грейдерная көшесі бойында 1500 орынды тергеу изоляторы" объектісі бойынша мемлекеттік сараптама қорытындысын ала отырып, ЖСҚ түзетуге
69 868
Қарағанды облысы
21 843
"ҚР ТЖ 1500 МТМ (ІВ, IIIА)-2.2-2012) қалыпты геологиялық жағдайлармен ІВ, IIIА климаттық кіші аудандар үшін "1500 орынға арналған мамандандырылған түзеу мекемесі" үлгілік жобасынан алынған "АК-159/6 мекемесінде" жалпы толтыру лимиті 276 орынды үш тұрғын блогын (модульдік қазандық орнатумен) салу" объектісі бойынша мемлекеттік сараптама қорытындысын ала отырып, ЖСҚ әзірлеу
21 843
Қостанай облысы
8 600
"(ҚР ТЖ 1500 МТМ (IВ, IIIA)-2.2-2012) қалыпты геологиялық жағдайлармен (IВ, ША) климаттық кіші аудандар үшін "1500 орынға арналған мамандандырылған түзеу мекемесі үлгілік жобасынан алынған ҚР ІІМ ҚАЖК "УК-161/3 мекемесі" РММ жалпы толтыру лимиті 92 орынды тұрғын блогын салу" объектісі бойынша мемлекеттік сараптама қорытындысын ала отырып, ЖСҚ әзірлеу
8 600
Маңғыстау облысы
120 398
"Маңғыстау облысының Ақтау қаласындағы ГМ-172/6 мекемесінің базасында 840 орынды толтыру лимитімен ұстаудың аралас түрі бар мамандандырылған түзеу мекемесін салу (орташа және қауіпсіздігі барынша жоғары) (ТЖ ҚР 1500 МТМ (ІVA, IVГ)-2.2-2012) қалыпты геологиялық жағдайлармен ІVA, IVГ климаттық кіші аудандар үшін "1500 орынға арналған мамандандырылған түзеу мекемесі" үлгілік жобасынан алынған ғимараттар мен құрылыстарды жергілікті жерге байланыстыру" объектісі бойынша мемлекеттік сараптама қорытындысын ала отырып, ЖСҚ әзірлеу

650
Министерство туризма и спорта Республики Казахстан
40 247 449
036
Развитие спорта высших достижений
40 247 449
101
Строительство, реконструкция объектов спорта за счет средств республиканского бюджета
40 247 449
в том числе инвестиционные проекты:
Алматинская область
30 044 521
Республиканская база олимпийской подготовки в Алматинской области. Корректировка
30 044 521
город Астана
10 202 928
Строительство Национального университета спорта Республики Казахстан на базе "Многофункционального спортивного комплекса "Центр олимпийской подготовки в г. Астане". I очередь (без наружных инженерных сетей)
9 702 928
Строительство Национального университета спорта Републики Казахстан на базе "Многофункционального спортивного комплекса "Центр олимпийской подготовки в г. Астане". 2 очередь
500 000
694
Управление Делами Президента Республики Казахстан
2 290 376
015
Развитие инфраструктуры Щучинско-Боровской курортной зоны
2 290 376
в том числе инвестиционные проекты:
Акмолинская область
2 290 376
Строительство инженерных сетей от поселка Бурабай до озер Большое Чебачье и Текеколь ГНПП "Бурабай". 2 очередь
883 864
Строительство велосипедной и пешеходной дорожки вдоль побережья озера Большое Чебачье от курортной зоны "AQBURA" до озера Бурабай
314 001
Строительство новых зданий кордона Буландинского лесничества ГНПП "Бурабай" в п. Макинка
284 827
Строительство новых зданий кордона Приозерный, Приозерного лесничества ГНПП "Бурабай", в поселке Катарколь
316 477
Строительство новых зданий кордона Акылбай, Акылбайского лесничества ГНПП "Бурабай" в городе Щучинск
312 629
Строительство кордона "Голубой залив" Боровского лесничества ГНПП "Бурабай" Корректировка
138 618
Разработка ПСД "Строительство объектов (сооружений) для массового пребывания посетителей на территории государственного национального природного парка "Бурабай" с размещением парковочных мест"
39 960
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
25 031 086
33 400 296
17 375 814
207
Министерство экологии и природных ресурсов Республики Казахстан
33 400 296
17 375 814
254
Эффективное управление водными ресурсами
20 373 852
17 375 814
113
Строительство и реконструкция систем водоснабжения, гидротехнических сооружений за счет средств республиканского бюджета
20 373 852
17 375 814
в том числе инвестиционные проекты:
Атырауская область
1 948 707
2 361 005
Реконструкция канала "Аксай" Индерского района Атырауской области
448 707
Строительство магистрального водопровода "Тайсойган-Миялы" Кызылкогинского района Атырауской области

650
Қазақстан Республикасы Туризм және спорт министрлігі
40 247 449
036
Жоғары жетістіктер спортын дамыту
40 247 449
101
Республикалық бюджет қаражаты есебінен спорт объектілерін салу, реконструкциялау
40 247 449
оның ішінде инвестициялық жобалар:
Алматы облысы
30 044 521
Алматы облысында олимпиадалық дайындау республикалық базасы. Түзету
30 044 521
Астана қаласы
10 202 928
"Астана қаласындағы олимпиадалық дайындық орталығы" көп функционалды спорт кешені" базасында Қазақстан Республикасының Ұлттық спорт университетін салу. І кезек (сыртқы инженерлік желілерсіз)
9 702 928
"Астана қаласындағы олимпиадалық дайындық орталығы" көп функционалды спорт кешені" базасында Қазақстан Республикасының Ұлттық спорт университетін салу. 2-кезек
500 000
694
Қазақстан Республикасы Президентiнiң Іс Басқармасы
2 290 376
015
Щучинск-Бурабай курорттық аймағының инфрақұрылымын дамыту
2 290 376
оның ішінде инвестициялық жобалар:
Ақмола облысы
2 290 376
Бурабай ауылынан Үлкен Шабақты және Текекөл және "Бурабай" МҰТП дейін инженерлік желілерінің құрылысы. 2-кезең
883 864
"AQBURA" курорттық аймағынан Бурабай көліне дейін Үлкен Шабақты көлінің жағалауы бойына велосипед және жаяу жүргіншілер жолын салу
314 001
Макинка кентінде "Бурабай" МҰТП-ның Бұланды орманшылығы кордонының жаңа ғимараттарын салу
284 827
"Қатаркөл кентінде "Бурабай" МҰТП Приозерный орманшылығы Приозерный кордонының жаңа ғимараттарын салу"
316 477
Щучинск қаласында "Бурабай" МҰТП Ақылбай орманшылығы Ақылбай кордонының жаңа ғимараттарын салу
312 629
"Бурабай" МҰТП Боровское орманшылығының "Голубой залив" кордонын салу. Түзету
138 618
"Бурабай" мемлекеттік ұлттық табиғи паркінің аумағында автотұрақ орындарын орналастыра отырып, келушілердің жаппай болуы үшін объектілер (құрылыстар) салу" ЖСҚ әзірлеу
39 960
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
25 031 086
33 400 296
17 375 814
207
Қазақстан Республикасы Экология және табиғи ресурстар министрлігі
33 400 296
17 375 814
254
Су ресурстарын тиімді басқару
20 373 852
17 375 814
113
Республикалық бюджет қаражаты есебінен сумен жабдықтау жүйелерін, гидротехникалық құрылыстарды салу және реконструкциялау
20 373 852
17 375 814
оның ішінде инвестициялық жобалар:
Атырау облысы
1 948 707
2 361 005
Атырау облысы Индер ауданының "Ақсай" каналын реконструкциялау
448 707
Атырау облысы Қызылқоға ауданының "Тайсойған-Миялы" магистральды су құбырын салу

1 500 000
2 361 005
Западно-Казахстанская область
364 987
696 152
Реконструкция Кировского водохранилища в пос. Тоган Акжаикского района Западно-Казахстанской области
364 987
696 152
Кызылординская область
4 245 380
2 688 161
РП "Строительство ветки подключения Аральск-Токабай-Абай Арало-Сарыбулакского группового водопровода и водоснабжение населенных пунктов Токабай, Абай Аральского района Кызылординской области"
1 790 545
603 078
РП "Реконструкция систем водоснабжения Байкожинского группового водопровода Казалинского района"
831 253
826 653
Сохранение Кокаральской дамбы и воостановление дельты реки Сырдарья
1 623 582
1 258 430
Область Жетісу
2 959 800
1 500 000
РП "Строительство Кызылагашского массива орошения Аксуского района Алматинской области"
2 959 800
1 500 000
Северо-Казахстанская область
7 477 550
6 953 541
Реконструкция Пресновского группового водопровода в Северо-Казахстанской области (І очередь). Корректировка
1 000 000
1 488 853
Реконструкция Кокшетауского группового водопровода, третья очередь строительства. Участок от насосной станции четвертого подъҰма до насосной станции седьмого подъҰма (первый этап) Айыртауского района и района Шал акына Северо-Казахстанской области
2 000 000
1 000 000
Реконструкция аварийных участков Булаевского группового водопровода в Северо-Казахстанской области
1 000 000
1 239 090
Реконструкция аварийных участков Ишимского группового водопровода в Северо-Казахстанской области
1 500 000
1 356 734
Реконструкция Соколовского группового водопровода и строительство разводящих сетей сельских населенных пунктов с подключением. 2-я очередь
1 977 550
1 868 864
Туркестанская область
3 377 428
3 176 955
Реконструкция Капчагайского водохранилища Байдибекского района ЮКО
500 208
РП "Реконструкция канала "Найман" в Ордабасинском районе Туркестанской области"
869 747
1 344 903
РП "Реконструкция канала "Р-6" в Ордабасинском районе Туркестанской области"
252 218
РП "Реконструкция канала "Казыналык" в Ордабасинском районе Туркестанской области"
255 255
Реконструкция магистрального водовода для подпитки Сарыагашского группового водопровода с подключением близлежащих сельских населенных пунктов Сарыагашского района Южно-Казахстанской области. 1-очередь 1-й пусковой комплекс
1 500 000
1 832 052
268
Усовершенствование ирригационных и дренажных систем
13 026 444
004
За счет внешних займов
3 907 933
в том числе инвестиционные проекты:
Прочие
3 907 933
Усовершенствование ирригационных и дренажных систем
3 907 933
016
За счет софинансирования внешних займов из республиканского бюджета
9 118 511
в том числе инвестиционные проекты:
Прочие
9 118 511
Усовершенствование ирригационных и дренажных систем
9 118 511

1 500 000
2 361 005
Батыс Қазақстан облысы
364 987
696 152
Батыс Қазақстан облысы Ақжайық ауданының Тоған кентіндегі Киров су қоймасын реконструкциялау
364 987
696 152
Қызылорда облысы
4 245 380
2 688 161
"Арал-Сарыбұлақ топтық су құбырының Арал-Тоқабай-Абай қосу тармақтарын салу және Қызылорда облысы Арал ауданының Тоқабай, Абай елді мекендерін сумен жабдықтау" ЖЖ
1 790 545
603 078
"Қызылорда облысы Қазалы ауданы Байқожа топтық су құбырының сумен жабдықтау жүйелерін реконструкциялау" ЖЖ
831 253
826 653
Көкарал бөгетін сақтау және Сырдария өзенінің сағасын қалпына келтіру
1 623 582
1 258 430
Жетісу облысы
2 959 800
1 500 000
"Алматы облысы Ақсу ауданының Қызылағаш суару алабын салу" ЖЖ
2 959 800
1 500 000
Солтүстік Қазақстан облысы
7 477 550
6 953 541
Солтүстік Қазақстан облысында Преснов топтық су құбырын реконструкциялау (І-кезек). Түзету
1 000 000
1 488 853
Көкшетау топтық су құбырын реконструкциялау, құрылыстың үшінші кезегі. Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау ауданы мен Шал ақын ауданының төртінші көтеру сорғы станциясынан жетінші көтеру сорғы станциясына дейінгі учаске (бірінші кезең)
2 000 000
1 000 000
Солтүстік Қазақстан облысындағы Булаево топтық су құбырының авариялық учаскелерін реконструкциялау
1 000 000
1 239 090
Солтүстік Қазақстан облысындағы Есіл су құбырының авариялық учаскелерін реконструкциялау
1 500 000
1 356 734
Соколов топтық су құбырын реконструкциялау және ауылдық елді мекендерді қосып таратушы желілерді салу. 2-ші кезек
1 977 550
1 868 864
Түркістан облысы
3 377 428
3 176 955
ОҚО Бәйдібек ауданының Қапшағай су қоймасын реконструкциялау
500 208
"Түркістан облысы Ордабасы ауданындағы "Найман" каналын реконструкциялау" ЖЖ
869 747
1 344 903
"Түркістан облысы Ордабасы ауданындағы "Р-6" каналын реконструкциялау" ЖЖ
252 218
"Түркістан облысы Ордабасы ауданындағы "Қазыналық" каналын реконструкциялау" ЖЖ
255 255
Оңтүстік Қазақстан облысы Сарыағаш ауданының жақын маңдағы ауылдық елді мекендерін қоса отырып, Сарыағаш топтық су құбырын толықтыру үшін магистральды су құбырын қайта жаңарту. 1-кезек 1-ші іске қосу кешені
1 500 000
1 832 052
268
Ирригациялық және дренаждық жүйелерді жетілдіру
13 026 444
004
Cыртқы қарыздар есебiнен
3 907 933
оның ішінде инвестициялық жобалар:
Өзгелер
3 907 933
Ирригациялық және дренаждық жүйелерді жетілдіру
3 907 933
016
Республикалық бюджеттен сыртқы қарыздарды бірлесіп қаржыландыру есебінен
9 118 511
оның ішінде инвестициялық жобалар:
Өзгелер
9 118 511
Ирригациялық және дренаждық жүйелерді жетілдіру
9 118 511

652
Министерство водных ресурсов и ирригации Республики Казахстан
25 031 086
254
Эффективное управление водными ресурсами
12 059 982
113
Строительство и реконструкция систем водоснабжения, гидротехнических сооружений за счет средств республиканского бюджета
12 059 982
в том числе инвестиционные проекты:
Акмолинская область
195 866
Разработка ПСД "Реконструкция Нуринского группового водопровода протяженностью 337 км Акмолинской области"
195 866
Алматинская область
500 000
Строительство Каскеленского группового водовода в Карасайском районе Алматинской области. I очередь (2-й пусковой комплекс) строительства. Корректировка
500 000
Атырауская область
756 099
Реконструкция канала "Аксай" Индерского района Атырауской области
500 000
Строительство магистрального водопровода "Тайсойган-Миялы" Кызылкогинского района Атырауской области
126 453
Cтроительство 6 скважин (Азгирская зона) Кояндинского группового водопровода Курмангазинского района Атырауской области
129 646
Восточно-Казахстанская область
1 000
Разработка ПСД по проекту "Реконструкция Кандысуского водохранилища на реке Кандысу Тарбагатайского района ВКО"
1 000
Жамбылская область
100 000
РП "Реконструкция и техническое перевооружение сооружений Ынталинского водохранилища на реке Шабакты Сарысуйского района"
100 000
Западно-Казахстанская область
1 174 446
Реконструкция Кировского водохранилища в пос. Тоган Акжаикского района Западно-Казахстанской области
674 446
Механизированная очистка протоки Чаган и Кушумского магистрального канала Урало-Кушумской ООС, ЗКО
500 000
Кызылординская область
4 121 991
Строительство второй линии магистрального водовода от головного водозабора "Такырколь" до насосной станций №1 в Жанакорганском районе Кызылординской области
580 835
РП "Строительство ветки подключения к Косаман-Акбасты Арало-Сарыбулакского группового водопровода и водоснабжение населенного пункта Акбасты Аральского района Кызылординской области"
321 573
РП "Строительство ветки подключения Аральск-Токабай-Абай Арало-Сарыбулакского группового водопровода и водоснабжение населенных пунктов Токабай, Абай Аральского района Кызылординской области"
855 260
РП "Реконструкция систем водоснабжения Байкожинского группового водопровода Казалинского района"
700 000
РП "Расширение существующего Талапского группового водопровода Жанакорганского района Кызылординской области (бурение 5 новых скважин)"
584 323
Сохранение Кокаральской дамбы и воостановление дельты реки Сырдарья
1 080 000
Область Жетісу
1 350 000
РП "Строительство Кызылагашского массива орошения Аксуского района Алматинской области"
1 350 000
Северо-Казахстанская область

652
Қазақстан Республикасы Су ресурстары және ирригация министрлігі
25 031 086
254
Су ресурстарын тиімді басқару
12 059 982
113
Республикалық бюджет қаражаты есебінен сумен жабдықтау жүйелерін, гидротехникалық құрылыстарды салу және реконструкциялау
12 059 982
оның ішінде инвестициялық жобалар:
Ақмола облысы
195 866
"Ақмола облысының ұзындығы 337 км Нұра топтық су құбырын реконструкциялау" ЖСҚ әзірлеу
195 866
Алматы облысы
500 000
Алматы облысы Қарасай ауданында Қасқелең топтық су таратқышын салу. Құрылыстың I кезегі (2-іске қосу кешені). Түзету
500 000
Атырау облысы
756 099
Атырау облысы Индер ауданының "Ақсай" каналын реконструкциялау
500 000
Атырау облысы Қызылқоға ауданының "Тайсойған-Миялы" магистральды су құбырын салу
126 453
Атырау облысы Құрманғазы ауданы Қоянды топтық су құбырының 6 ұңғымасын (Азғыр аймағы) салу
129 646
Шығыс Қазақстан облысы
1 000
"ШҚО Тарбағатай ауданының Қандысу өзеніндегі Қандысу су қоймасын реконструкциялау" жобасы бойынша ЖСҚ әзірлеу
1 000
Жамбыл облысы
100 000
"Сарысу ауданының Шабақты өзенінде Ынталы су қоймасының құрылыстарын реконструкциялау және техникалық реконструкциялау" ЖЖ
100 000
Батыс Қазақстан облысы
1 174 446
Батыс Қазақстан облысы Ақжайық ауданының Тоған кентіндегі Киров су қоймасын реконструкциялау
674 446
Батыс Қазақстан облысы Орал-Көшім ССЖ Шаған тармағы және Көшім магистральды каналын механикаландырылған тазарту
500 000
Қызылорда облысы
4 121 991
Қызылорда облысы Жаңақорған ауданындағы "Тақыркөл" бас су алғышынан № 1 сорғы станциясына дейін магистральды су өткізгішінің екінші желісін салу
580 835
"Арал-Сарыбұлақ топтық су құбырының Қосаман-Ақбастыға қосылатын тармағын салу және Қызылорда облысы Арал ауданының Ақбасты елді мекенін сумен жабдықтау" ЖЖ
321 573
"Арал-Сарыбұлақ топтық су құбырының Арал-Тоқабай-Абай қосу тармақтарын салу және Қызылорда облысы Арал ауданының Тоқабай, Абай елді мекендерін сумен жабдықтау" ЖЖ
855 260
"Қызылорда облысы Қазалы ауданы Байқожа топтық су құбырының сумен жабдықтау жүйелерін реконструкциялау" ЖЖ
700 000
Қызылорда облысы Жаңақорған ауданының қолданыстағы Талап топтық су құбырын кеңейту (5 жаңа ұңғыма бұрғылау)
584 323
Көкарал бөгетін сақтау және Сырдария өзенінің сағасын қалпына келтіру
1 080 000
Жетісу облысы
1 350 000
"Алматы облысы Ақсу ауданының Қызылағаш суару алабын салу" ЖЖ
1 350 000
Солтүстік Қазақстан облысы

2 883 932
Реконструкция аварийных участков Булаевского группового водопровода в Северо-Казахстанской области
1 216 575
Реконструкция аварийных участков Ишимского группового водопровода в Северо-Казахстанской области
1 063 731
Реконструкция Соколовского группового водопровода и строительство разводящих сетей сельских населенных пунктов с подключением. 2-я очередь
549 526
Корректировка ПСД "Реконструкция водоводов, отводов и разводящих сетей сельских населенных пунктов, подключенных к Ишимскому групповому водопроводу в Северо-Казахстанской области"
21 600
Корректировка ПСД "Реконструкция водоводов, отводов к сельским населенным пунктам, подключенных к Ишимскому групповому водопроводу расположенному: Северо-Казахстанская обл., район Шал акына, с. Мерген, с. Куприяновка, с. Крещенка, с. Белоградовка, с. Городецкое, с. Кривощеково, с. Алкагаш, с. Ровное, с. Аканбарак, с. Коноваловка, с. Коктерек"
32 500
Туркестанская область
976 648
Восстановление и реконструкция первоочередных магистральных каналов оросительной системы Тюлькубасского района ЮКО
168 392
Реконструкция Капчагайского водохранилища Байдибекского района ЮКО
301 173
РП "Реконструкция канала "Найман" в Ордабасинском районе Туркестанской области"
200 000
РП "Реконструкция канала "Р-6" в Ордабасинском районе Туркестанской области"
100 000
РП "Реконструкция канала "Казыналык" в Ордабасинском районе Туркестанской области"
100 000
Реконструкция магистрального водовода для подпитки Сарыагашского группового водопровода с подключением близлежащих сельских населенных пунктов Сарыагашского района Южно-Казахстанской области. 1-очередь 1-й пусковой комплекс
107 083
268
Усовершенствование ирригационных и дренажных систем
12 971 104
004
За счет внешних займов
3 891 331
в том числе инвестиционные проекты:
Прочие
3 891 331
Усовершенствование ирригационных и дренажных систем
3 891 331
016
За счет софинансирования внешних займов из республиканского бюджета
9 079 773
в том числе инвестиционные проекты:
Прочие
9 079 773
Усовершенствование ирригационных и дренажных систем
9 079 773
12
Транспорт и коммуникации
96 544 526
77 382 552
75 858 832
223
Министерство цифрового развития, инноваций и аэрокосмической промышленности Республики Казахстан
6 699 433
4 304 576
007
Повышение уровня государственного геодезического и картографического обеспечения страны
5 699 433
4 304 576
102
Создание Национальной инфраструктуры пространственных данных Республики Казахстан
5 699 433
4 304 576
в том числе инвестиционные проекты:
Прочие
5 699 433
4 304 576
Создание Национальной инфраструктуры пространственных данных Республики Казахстан
5 699 433
4 304 576

2 883 932
Солтүстік Қазақстан облысындағы Булаево топтық су құбырының авариялық учаскелерін реконструкциялау
1 216 575
Солтүстік Қазақстан облысындағы Есіл су құбырының авариялық учаскелерін реконструкциялау
1 063 731
Соколов топтық су құбырын реконструкциялау және ауылдық елді мекендерді қосып таратушы желілерді салу. 2-ші кезек
549 526
"Солтүстік Қазақстан облысында Есіл топтық су құбырына қосылған ауылдық елді мекендердің су тартқыштарын, бұрғыштарын және тарату желілерін қайта жаңарту" ЖСҚ түзету
21 600
"Солтүстік Қазақстан облылысы, Шал ақын ауданы, Мерген а., Куприяновка а., Крещенка а., Белоградовка., Городецкое а., Кривощеково а., Алкагаш а., Ровное а., Ақанбарақ а., Коноваловка а., Көктерек а., бойынша Есіл топтық су құбырына қосылған ауылдық елді мекендердің құбырларын, бұрғыштарын қайта жаңарту" ЖСҚ түзету
32 500
Түркістан облысы
976 648
Оңтүстік Қазақстан облысы Түлкібас ауданының суару жүйесінің бірінші кезектегі магистральды каналдарын қалпына келтіру және реконстукциялау
168 392
ОҚО Бәйдібек ауданының Қапшағай су қоймасын реконструкциялау
301 173
"Түркістан облысы Ордабасы ауданындағы "Найман" каналын реконструкциялау" ЖЖ
200 000
"Түркістан облысы Ордабасы ауданындағы "Р-6" каналын реконструкциялау" ЖЖ
100 000
"Түркістан облысы Ордабасы ауданындағы "Қазыналық" каналын реконструкциялау" ЖЖ
100 000
Оңтүстік Қазақстан облысы Сарыағаш ауданының жақын маңдағы ауылдық елді мекендерін қоса отырып, Сарыағаш топтық су құбырын толықтыру үшін магистральды су құбырын қайта жаңарту. 1-кезек 1-ші іске қосу кешені
107 083
268
Ирригациялық және дренаждық жүйелерді жетілдіру
12 971 104
004
Cыртқы қарыздар есебiнен
3 891 331
оның ішінде инвестициялық жобалар:
Өзгелер
3 891 331
Ирригациялық және дренаждық жүйелерді жетілдіру
3 891 331
016
Республикалық бюджеттен сыртқы қарыздарды бірлесіп қаржыландыру есебінен
9 079 773
оның ішінде инвестициялық жобалар:
Өзгелер
9 079 773
Ирригациялық және дренаждық жүйелерді жетілдіру
9 079 773
12
Көлiк және коммуникация
96 544 526
77 382 552
75 858 832
223
Қазақстан Республикасы Цифрлық даму, инновациялар жəне аэроғарыш өнеркəсібі министрлігі
6 699 433
4 304 576
007
Еліміздің мемлекеттік геодезиялық және картографиялық қамтамасыз ету жүйесінің деңгейін арттыру
5 699 433
4 304 576
102
Қазақстан Республикасының Ұлттық кеңістіктік деректер инфрақұрылымын құру
5 699 433
4 304 576
оның ішінде инвестициялық жобалар:
Өзгелер
5 699 433
4 304 576
Қазақстан Республикасының Ұлттық кеңістіктік деректер инфрақұрылымын құру
5 699 433
4 304 576

013
Создание и ввод в эксплуатацию космической системы дистанционного зондирования Земли среднего разрешения "KazEOSat-MR"
1 000 000
в том числе инвестиционные проекты:
Прочие
1 000 000
Создание группировки спутников среднего разрешения "KazEOSat-MR"
1 000 000
249
Министерство индустрии и инфраструктурного развития Республики Казахстан
73 077 976
75 858 832
003
Развитие автомобильных дорог на республиканском уровне
48 881 331
75 858 832
004
За счет внешних займов
41 586 464
1 113 285
в том числе инвестиционные проекты:
Прочие
41 586 464
1 113 285
Реконструкция автомобильной дороги республиканского значения "Узынагаш - Отар"
5 950 000
Реконструкция и проектно-изыскательские работы коридора Центр-Юг "Астана - Караганда - Балхаш - Курты - Капшагай - Алматы" участок "Курты - Бурылбайтал"
2 911 464
Реконструкция и проектно-изыскательские работы коридора Центр-Юг "Астана - Караганда - Балхаш - Курты - Капшагай - Алматы" участок "Балхаш - Бурылбайтал"
23 715 000
1 113 285
Строительство Восточного обхода г.Туркестан
9 010 000
005
За счет внутренних источников
74 549 085
в том числе инвестиционные проекты:
Прочие
74 549 085
Реконструкция и проектно-изыскательские работы автомобильной дороги республиканского значения "Подстепное - Федоровка - гр. РФ" 0-144 км
11 110 560
Реконструкция и проектно-изыскательские работы автомобильной дороги республиканского значения "Атырау - Уральск"
24 000 000
Реконструкция и проектно-изыскательские работы автомобильной дороги "Актобе - Карабутак - Улгайсын"
10 438 525
Реконструкция автомобильной дороги республиканского значения "Кызылорда - Павлодар - Успенка - гр. РФ" участок "Жезказган - Караганды"
29 000 000
016
За счет софинансирования внешних займов из республиканского бюджета
7 294 867
196 462
в том числе инвестиционные проекты:
Прочие
7 294 867
196 462
Реконструкция автомобильной дороги республиканского значения "Узынагаш - Отар"
1 050 000
Реконструкция и проектно-изыскательские работы коридора Центр-Юг "Астана - Караганда - Балхаш - Курты - Капшагай - Алматы" участок "Курты - Бурылбайтал"
469 867
Реконструкция и проектно-изыскательские работы коридора Центр-Юг "Астана - Караганда - Балхаш - Курты - Капшагай - Алматы" участок "Балхаш - Бурылбайтал"
4 185 000
196 462
Строительство Восточного обхода г.Туркестан
1 590 000
207
Проектирование и строительство пограничных отделений
24 196 645
в том числе инвестиционные проекты:
Актюбинская область
2 350 771
Строительство пограничного отделения "Жайсан" по Актюбинской области
1 177 738
Строительство пограничного отделения "Байтурасай" по Актюбинской области

013
"KazEOSat-MR" айыру қабілеті орташа Жерді қашықтықтан зондтау ғарыш жүйесін құру және қолданысқа енгізу
1 000 000
оның ішінде инвестициялық жобалар:
Өзгелер
1 000 000
Айыру қабілеті орташа "KazEOSat-MR" спутниктер тобын құру
1 000 000
249
Қазақстан Республикасы Индустрия жəне инфрақұрылымдық даму министрлігі
73 077 976
75 858 832
003
Республикалық деңгейде автомобиль жолдарын дамыту
48 881 331
75 858 832
004
Сыртқы қарыздар есебінен
41 586 464
1 113 285
оның ішінде инвестициялық жобалар:
Өзгелер
41 586 464
1 113 285
Республикалық маңызы бар "Ұзынағаш - Отар" автомобиль жолын реконструкциялау
5 950 000
"Орталық - Оңтүстік" "Астана - Қарағанды - Балқаш - Күрті - Қапшағай - Алматы" дәлізінің "Күрті - Бурылбайтал" учаскесін реконструкциялау және жобалау-іздестіру жұмыстарын
2 911 464
"Орталық - Оңтүстік" "Астана - Қарағанды - Балқаш - Күрті - Қапшағай - Алматы" дәлізін реконструкциялау және жобалау-іздестіру жұмыстарына "Балқаш - Бурылбайтал" учаскесі
23 715 000
1 113 285
Түркістан қаласының Шығыс айналма жолын салу
9 010 000
005
Iшкі көздер есебінен
74 549 085
оның ішінде инвестициялық жобалар:
Өзгелер
74 549 085
0-144 км "Подстепное - Федоровка - РФ шекарасы" республикалық маңызы бар автомобиль жолдарын реконструкциялау және жобалау-іздестіру жұмыстары
11 110 560
"Атырау - Орал" республикалық маңызы бар автомобиль жолын реконструкциялау және жобалау-іздестіру жұмыстары
24 000 000
"Ақтөбе - Қарабұтақ - Ұлғайсын" автомобиль жолын реконструкциялау және жобалау-іздестіру жұмыстары
10 438 525
"Қызылорда - Павлодар - Успенка - РФ шек." республикалық маңызы бар автомобиль жолының "Жезқазған - Қарағанды" учаскесін реконструкциялау
29 000 000
016
Республикалық бюджеттен сыртқы қарыздарды қоса қаржыландыру есебінен
7 294 867
196 462
оның ішінде инвестициялық жобалар:
Өзгелер
7 294 867
196 462
Республикалық маңызы бар "Ұзынағаш - Отар" автомобиль жолын реконструкциялау
1 050 000
"Орталық - Оңтүстік" "Астана - Қарағанды - Балқаш - Күрті - Қапшағай - Алматы" дәлізінің "Күрті - Бурылбайтал" учаскесін реконструкциялау және жобалау-іздестіру жұмыстары
469 867
"Орталық - Оңтүстік" "Астана - Қарағанды - Балқаш - Күрті - Қапшағай - Алматы" дәлізін реконструкциялау және жобалау-іздестіру жұмыстарына "Балқаш - Бурылбайтал" учаскесі
4 185 000
196 462
Түркістан қаласының шығыс айналма жолын салу
1 590 000
207
Шекара бөлімшелерін жобалау және салу
24 196 645
оның ішінде инвестициялық жобалар:
Ақтөбе облысы
2 350 771
Ақтөбе облысы бойынша "Жайсан" шекара бөлімшесінің құрылысы
1 177 738
Ақтөбе облысы бойынша "Байтурасай" шекара бөлімшесінің құрылысы

1 173 033
Костанайская область
5 014 463
Строительство пограничного отделения "Кенерал" по Костанайской области
1 248 287
Строительство пограничного отделения "Кайрак" по Костанайской области
1 216 047
Строительство пограничного отделения "Бирлик" по Костанайской области
1 275 556
Строительство пограничного отделения "Узынагаш" по Костанайской области
1 274 573
Павлодарская область
2 284 923
Строительство пограничного отделения "Арлан" по Павлодарской области
1 126 001
Строительство пограничного отделения "Шарбакты" по Павлодарской области
1 158 922
Северо-Казахстанская область
14 546 488
Строительство пограничного отделения "Келтесай" по Северо-Казахстанской области
1 207 401
Строительство пограничного отделения "Талсай" по Северо-Казахстанской области
1 199 945
Строительство пограничного отделения "Каракудык" по Северо-Казахстанской области
1 227 903
Строительство пограничного отделения "Есиль" по Северо-Казахстанской области
1 222 386
Строительство пограничного отделения "Каскад" по Северо-Казахстанской области
1 193 784
Строительство пограничного отделения "Ак кол" по Северо-Казахстанской области
1 184 292
Строительство пограничного отделения "Арал агаш" по Северо-Казахстанской области
1 205 459
Строительство пограничного отделения "Жана жол" по Северо-Казахстанской области
1 221 713
Строительство пограничного отделения "Ашикен" по Северо-Казахстанской области
1 227 340
Строительство пограничного отделения "Кызыл ту" по Северо-Казахстанской области
1 187 745
Строительство пограничного отделения "Жамбыл" по Северо-Казахстанской области
1 274 791
Строительство пограничного отделения "им.Баян батыр" по Северо-Казахстанской области
1 193 729
228
Министерство транспорта Республики Казахстан
89 845 093
003
Развитие автомобильных дорог на республиканском уровне
67 568 166
004
За счет внешних займов
48 026 429
в том числе инвестиционные проекты:
Прочие
48 026 429
Реконструкция автомобильной дороги республиканского значения "Узынагаш - Отар"
2 246 677
Реконструкция и проектно-изыскательские работы коридора Центр-Юг "Астана - Караганда - Балхаш - Курты - Капшагай - Алматы" участок "Курты - Бурылбайтал"
11 117 143
Реконструкция и проектно-изыскательские работы коридора Центр-Юг "Астана - Караганда - Балхаш - Курты - Капшагай - Алматы" участок "Балхаш - Бурылбайтал"
23 846 894
Реконструкция автомобильной дороги республиканского значения "Гр. РФ (на Орск) - Актобе - Атырау - гр. РФ (на Астрахань)" участок "Кандыагаш - Макат"
9 285 715
Реконструкция и проектно-изыскательские работы международного транзитного коридора "Западная Европа - Западный Китай"

1 173 033
Қостанай облысы
5 014 463
Қостанай облысы бойынша "Кенерал" шекара бөлімшесінің құрылысы
1 248 287
Қостанай облысы бойынша "Қайрақ" шекара бөлімшесінің құрылысы
1 216 047
Қостанай облысы бойынша "Бірлік" шекара бөлімшесінің құрылысы
1 275 556
Қостанай облысы бойынша "Ұзынағаш" шекара бөлімшесінің құрылысы
1 274 573
Павлодар облысы
2 284 923
Павлодар облысы бойынша "Арлан" шекара бөлімшесінің құрылысы
1 126 001
Павлодар облысы бойынша "Шарбақты" шекара бөлімшесінің құрылысы
1 158 922
Солтүстік Қазақстан облысы
14 546 488
Солтүстік Қазақстан облысы бойынша "Келтесай" шекара бөлімшесінің құрылысы
1 207 401
Солтүстік Қазақстан облысы бойынша "Талсай" шекара бөлімшесінің құрылысы
1 199 945
Солтүстік Қазақстан облысы бойынша "Қарақұдық" шекара бөлімшесінің құрылысы
1 227 903
Солтүстік Қазақстан облысы бойынша "Есіл" шекара бөлімшесінің құрылысы
1 222 386
Солтүстік Қазақстан облысы бойынша "Каскад" шекара бөлімшесінің құрылысы
1 193 784
Солтүстік Қазақстан облысы бойынша "Ақ көл" шекара бөлімшесінің құрылысы
1 184 292
Солтүстік Қазақстан облысы бойынша "Арал ағаш" шекара бөлімшесінің құрылысы
1 205 459
Солтүстік Қазақстан облысы бойынша "Жаңажол" шекара бөлімшесінің құрылысы
1 221 713
Солтүстік Қазақстан облысы бойынша "Ашикен" шекара бөлімшесінің құрылысы
1 227 340
Солтүстік Қазақстан облысы бойынша "Қызыл ту" шекара бөлімшесінің құрылысы
1 187 745
Солтүстік Қазақстан облысы бойынша "Жамбыл" шекара бөлімшесінің құрылысы
1 274 791
Солтүстік Қазақстан облысы бойынша "Баян батыр атындағы" шекара бөлімшесінің құрылысы
1 193 729
228
Қазақстан Республикасы Көлік министрлігі
89 845 093
003
Республикалық деңгейде автомобиль жолдарын дамыту
67 568 166
004
Сыртқы қарыздар есебінен
48 026 429
оның ішінде инвестициялық жобалар:
Өзгелер
48 026 429
Республикалық маңызы бар "Ұзынағаш - Отар" автомобиль жолын реконструкциялау
2 246 677
"Орталық - Оңтүстік" "Астана - Қарағанды - Балқаш - Күрті - Қапшағай - Алматы" дәлізінің "Күрті - Бурылбайтал" учаскесін реконструкциялау және жобалау-іздестіру жұмыстарын
11 117 143
"Орталық - Оңтүстік" "Астана - Қарағанды - Балқаш - Күрті - Қапшағай - Алматы" дәлізін реконструкциялау және жобалау-іздестіру жұмыстарына "Балқаш - Бурылбайтал" учаскесі
23 846 894
Республикалық маңызы бар "РФ шекарасы (Орск қаласына) - Ақтөбе - Атырау - РФ шекарасы (Астрахань қаласына)" автомобиль жолының "Қандыағаш - Мақат" учаскесін реконструкциялау
9 285 715
"Батыс Еуропа - Батыс Қытай" халықаралық транзиттік дәлізін реконструкциялау және жобалау-іздестіру жұмыстары

1 530 000
005
За счет внутренних источников
11 268 166
в том числе инвестиционные проекты:
Прочие
11 268 166
РП "Реконструкция автомобильной дороги республиканского значения М-51 "гр. РФ (на Челябинск) - гр. РФ (на Новосибирск) через г.г. Петропавловск, Омск" км 465-525 на участке транзитного коридора "Щучинск - Кокшетау - Петропавловск - гр. РФ, II участок км 496-465" Корректировка сметной документации
1 000 000
Реконструкция и проектно-изыскательские работы коридора Центр-Юг "Астана - Караганда - Балхаш - Курты - Капшагай - Алматы"
5 877 082
Реконструкция и проектно-изыскательские работы автомобильной дороги республиканского значения "Карабутак - Комсомольское - Денисовка - Рудный - Костанай"
700 696
Реконструкция и проектно-изыскательские работы автомобильной дороги республиканского значения "Гр. РФ (на Орск) - Актобе - Атырау - гр. РФ (на Астрахань)"
690 388
Строительство мостового перехода через Бухтарминское водохранилище в Курчумском районе Восточно-Казахстанской области
3 000 000
016
За счет софинансирования внешних займов из республиканского бюджета
8 273 571
в том числе инвестиционные проекты:
Прочие
8 273 571
Реконструкция автомобильной дороги республиканского значения "Узынагаш - Отар"
490 000
Реконструкция и проектно-изыскательские работы коридора Центр-Юг "Астана - Караганда - Балхаш - Курты - Капшагай - Алматы" участок "Курты - Бурылбайтал"
1 943 357
Реконструкция и проектно-изыскательские работы коридора Центр-Юг "Астана - Караганда - Балхаш - Курты - Капшагай - Алматы" участок "Балхаш - Бурылбайтал"
4 435 000
Реконструкция автомобильной дороги республиканского значения "Гр. РФ (на Орск) - Актобе - Атырау - гр. РФ (на Астрахань)" участок "Кандыагаш - Макат"
1 085 714
Реконструкция и проектно-изыскательские работы международного транзитного коридора "Западная Европа - Западный Китай"
319 500
207
Проектирование и строительство пограничных отделений
22 276 927
в том числе инвестиционные проекты:
Костанайская область
2 507 191
Строительство пограничного отделения "Кенерал" по Костанайской области
1 235 503
Строительство пограничного отделения "Кайрак" по Костанайской области
1 271 688
Северо-Казахстанская область
19 769 736
Строительство пограничного отделения "Келтесай" по Северо-Казахстанской области
1 296 294
Строительство пограничного отделения "Талсай" по Северо-Казахстанской области
2 098 764
Строительство пограничного отделения "Каракудык" по Северо-Казахстанской области
2 144 648
Строительство пограничного отделения "Есиль" по Северо-Казахстанской области
2 161 865
Строительство пограничного отделения "Каскад" по Северо-Казахстанской области

1 530 000
005
Iшкі көздер есебінен
11 268 166
оның ішінде инвестициялық жобалар:
Өзгелер
11 268 166
"Республикалық маңызы бар "Щучинск - Көкшетау - Петропавл - РФ шекарасы" транзиттік дәлізі учаскесінде 465-525 км Петропавл, Омск қалалары арқылы РФ шекарасы (Челябинскіге ) - РФ шекарасы (Новосибирскке) М-51 автомобиль жолын реконструкциялау", II учаске, 496-465 км". Сметалық құжаттаманы түзету. ЖЖ
1 000 000
Орталық-Оңтүстік "Астана - Қарағанды - Балқаш - Күрті - Қапшағай - Алматы" дәлізін қайта жаңарту және жобалау-іздестіру
5 877 082
Республикалық маңызы бар "Қарабұтақ - Комсомольское - Денисовка - Рудный - Қостанай" автожолын реконструкциялау және жобалау-іздестіру жұмыстары
700 696
Республикалық маңызы бар "РФ шекарасы (Орск қаласына)-Ақтөбе -Атырау - РФ шекарасы (Астрахань қаласына)" автожолын қайта жаңарту және жобалау-іздестіру
690 388
Шығыс Қазақстан облысының Күршім ауданында Бұқтырма су қоймасы арқылы көпір өткелін салу
3 000 000
016
Республикалық бюджеттен сыртқы қарыздарды қоса қаржыландыру есебінен
8 273 571
оның ішінде инвестициялық жобалар:
Өзгелер
8 273 571
Республикалық маңызы бар "Ұзынағаш - Отар" автомобиль жолын реконструкциялау
490 000
"Орталық - Оңтүстік" "Астана - Қарағанды - Балқаш - Күрті - Қапшағай - Алматы" дәлізінің "Күрті - Бурылбайтал" учаскесін реконструкциялау және жобалау-іздестіру жұмыстары
1 943 357
"Орталық - Оңтүстік" "Астана - Қарағанды - Балқаш - Күрті - Қапшағай - Алматы" дәлізін реконструкциялау және жобалау-іздестіру жұмыстарына "Балқаш - Бурылбайтал" учаскесі
4 435 000
Республикалық маңызы бар "РФ шекарасы (Орск қаласына) - Ақтөбе - Атырау - РФ шекарасы (Астрахань қаласына)" автомобиль жолының "Қандыағаш - Мақат" учаскесін реконструкциялау
1 085 714
"Батыс Еуропа - Батыс Қытай" халықаралық транзиттік дәлізін реконструкциялау және жобалау-іздестіру жұмыстары
319 500
207
Шекара бөлімшелерін жобалау және салу
22 276 927
оның ішінде инвестициялық жобалар:
Қостанай облысы
2 507 191
Қостанай облысы бойынша "Кенерал" шекара бөлімшесінің құрылысы
1 235 503
Қостанай облысы бойынша "Қайрақ" шекара бөлімшесінің құрылысы
1 271 688
Солтүстік Қазақстан облысы
19 769 736
Солтүстік Қазақстан облысы бойынша "Келтесай" шекара бөлімшесінің құрылысы
1 296 294
Солтүстік Қазақстан облысы бойынша "Талсай" шекара бөлімшесінің құрылысы
2 098 764
Солтүстік Қазақстан облысы бойынша "Қарақұдық" шекара бөлімшесінің құрылысы
2 144 648
Солтүстік Қазақстан облысы бойынша "Есіл" шекара бөлімшесінің құрылысы
2 161 865
Солтүстік Қазақстан облысы бойынша "Каскад" шекара бөлімшесінің құрылысы

72 432 637
96 117 669
5
Здравоохранение
9 756 638
226
Министерство здравоохранения Республики Казахстан
9 756 638
053
Обеспечение хранения специального медицинского резерва и развитие инфраструктуры здравоохранения
9 756 638
120
Строительство и реконструкция объектов здравоохранения на республиканском уровне за счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан
9 756 638
в том числе инвестиционные проекты:
город Астана
9 756 638
Инжиниринговые услуги (технический и авторский надзор, управление проектом) для строительства Национального научного онкологического центра в городе Нур-Султане
355 175
Строительство Национального научного онкологического центра в городе Нур-Султане (строительно-монтажные работы)
9 401 463
8
Культура, спорт, туризм и информационное пространство
11 662 290
651
Министерство культуры и информации Республики Казахстан
1 435 897
033
Повышение конкурентоспособности сферы культуры и искусства, сохранение, изучение и популяризация казахстанского культурного наследия и повышение эффективности реализации архивного дела
1 435 897
124
Строительство, реконструкция объектов культуры за счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан
1 435 897
в том числе инвестиционные проекты:
Алматинская область
901 647
Строительство визит центра "Иссык" в селе Орікті Рахатского сельского округа Енбекшиказахского района Алматинской области
901 647
Туркестанская область
196 662
Строительство визит-центра "Ордабасы", село Ордабасы, Ордабасинский район, Туркестанская область (корректировка)
152 337
Строительство визит-центра с общежитием для сотрудников на территории мавзолея "Гаухар ана", Государственного историко-культурного музея-заповедника "Азрет Султан" в г.Туркестане, Туркестанская область
44 325
город Алматы
112 588
Разработка проектной-сметной документаций строительства дополнительного архивохранилища РГУ "Центральный государственный архив"
112 588
город Астана
225 000
Строительство ограждения в архитектурном стиле средневековья Национального парка под открытым небом на основе археологических раскопок древнего городища Бозок в городе Нур-Султане, район "Есиль", севернее жилого массива "Ильинка"
225 000
650
Министерство туризма и спорта Республики Казахстан
10 226 393
036
Развитие спорта высших достижений
10 226 393
104
Строительство, реконструкция объектов спорта за счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан
10 226 393
в том числе инвестиционные проекты:
город Астана
10 226 393
Строительство Национального университета спорта Республики Казахстан на базе "Многофункционального спортивного комплекса "Центр олимпийской подготовки в г. Астане". I очередь (без наружных инженерных сетей)
10 226 393
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения

72 432 637
96 117 669
5
Денсаулық сақтау
9 756 638
226
Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі
9 756 638
053
Арнайы медициналық резервті сақтауды қамтамасыз ету және денсаулық сақтау инфрақұрылымын дамыту
9 756 638
120
Республикалық деңгейдегі денсаулық сақтау объектілерін салу және реконструкциялау Қазақстан Республикасы Ұлттық қорынан бөлінетін нысаналы трансферт есебінен
9 756 638
оның ішінде инвестициялық жобалар:
Астана қаласы
9 756 638
Нұр-Сұлтан қаласында Ұлттық ғылыми онкология орталығын салу үшін инжинирингтік қызметтер (техникалық және авторлық қадағалау, жобаны басқару)
355 175
Нұр-Сұлтан қаласында Ұлттық ғылыми онкология орталығын салу (құрылыс-монтаж жұмыстары)
9 401 463
8
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңістiк
11 662 290
651
Қазақстан Республикасы Мәдениет және ақпарат министрлігі
1 435 897
033
Мәдениет және өнер саласындағы бәсекелестікті жоғарылату, қазақстандық мәдени мұраны сақтау, зерделеу мен насихаттау және архив ісінің іске асырылу тиімділігін арттыру
1 435 897
124
Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін нысаналы трансферт есебінен мәдениет объектілерін салу, реконструкциялау
1 435 897
оның ішінде инвестициялық жобалар:
Алматы облысы
901 647
Алматы облысы Еңбекшіқазақ ауданы Рахат ауылдық округінің Өрікті ауылында "Есік" сапар орталығын салу
901 647
Түркістан облысы
196 662
Түркістан облысы, Ордабасы ауданы, Ордабасы ауылы, "Ордабасы" сапар орталығының құрылысы (түзету)
152 337
Түркістан облысы, Түркістан қаласы "Әзірет Сұлтан" мемлекеттік тарихи-мәдени музей-қорығының "Гаухар ана" кесенесі аймағында қызметкерлерге арналған жатақханасы бар Сапар орталығының құрылысы
44 325
Алматы қаласы
112 588
"Орталық мемлекеттік мұрағат" РММ қосымша мұрағат қоймасы құрылысының жобалау-сметалық құжаттамасын әзірлеу
112 588
Астана қаласы
225 000
Нұр-Сұлтан қаласы "Есіл" ауданы "Ильинка" тұрғын алабының солтүстігіне қарай көне Бозоқ қалашығының археологиялық қазбаларының негізінде ашық аспан астындағы Ұлттық парктің орта ғасыр сәулет стиліндегі қоршауын салу
225 000
650
Қазақстан Республикасы Туризм және спорт министрлігі
10 226 393
036
Жоғары жетістіктер спортын дамыту
10 226 393
104
Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін нысаналы трансферт есебінен спорт объектілерін салу, реконструкциялау
10 226 393
оның ішінде инвестициялық жобалар:
Астана қаласы
10 226 393
"Астана қаласындағы олимпиадалық дайындық орталығы" көп функционалды спорт кешені" базасында Қазақстан Республикасының Ұлттық спорт университетін салу. І кезек (сыртқы инженерлік желілерсіз)
10 226 393
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары

6 551 915
652
Министерство водных ресурсов и ирригации Республики Казахстан
6 551 915
254
Эффективное управление водными ресурсами
6 551 915
119
Строительство и реконструкция систем водоснабжения, гидротехнических сооружений за счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан
6 551 915
в том числе инвестиционные проекты:
Акмолинская область
1 633 903
Разработка ПСД "Строительство Есильского контррегулятора на реке Есиль в Акмолинской области"
3 855
Корректировка ПСД "Реконструкция защитной дамбы г. Астаны с утройством катастрофического водосброса с отводящим каналом"
121 099
Разработка ПСД "Строительство сооружений для подпитки Астанинского водохранилища"
1 265
Реконструкция участка Нуринского группового водопровода от с. Егиндыколь до ХПП Степняк Егиндыкольского района Акмолинской области
530 000
Строительство группового водопровода в селах Красная поляна, Петриковка и Арбузинка Сандыктауского района Акмолинской области
100 804
Строительство водовода Покровского месторождения подземных вод до сел Талапкер и Кажымукан Целиноградского района Акмолинской области. 1-я очередь
760 880
Разработка ПСД "Реконструкция и модернизация сооружений Астанинского водохранилища в Акмолинской области"
116 000
Алматинская область
170 650
Разработка проектно-сметной документации "Строительство Каскеленского группового водовода в Карасайском районе Алматинской области. I очередь (2-й и 3-й пусковые комплексы) и II очередь строительства. Корректировка"
10 650
Реконструкция аварийных участков магистрального канала "БАК им.Д.Кунаева" с ПК-130 по ПК-138+86; с ПК-166+70 по ПК-170+14; с ПК-223 по ПК-226 Енбекшиказахского района Алматинской области
160 000
Атырауская область
488 261
Реконструкция канала "Багырлай" Индерского района Атырауской области
120 000
Разработка проектно-сметной документации на реконструкцию канала "Кобяково-Забурунье" Курмангазинского района Атырауской области
120 831
Реконструкция канала "Қурайлы сай" Индерского района Атырауской области
137 090
Реконструкция гидротехнических сооружений находящихся на "Ералинском" гидроузле в с. Миялы Кызылкогинского района Атырауской области
110 340
Жамбылская область
195 061
Разработка ПСД "Строительство водохранилища Ргайты на реке Ргайты в Кордайском районе Жамбылской области"
58 781
Разработка ПСД "Строительство водохранилища Калгуты на реке Калгуты в Кордайском районе Жамбылской области"
46 280
Разработка ПСД "Строительство водохранилища Акмола на реке Талас на границе Таласского и Байзакского районов Жамбылской области"
38 990
Разработка ПСД "Реконструкция водохранилища Терс-Ащибулак в Жуалынском районе Жамбылской области"

6 551 915
652
Қазақстан Республикасы Су ресурстары және ирригация министрлігі
6 551 915
254
Су ресурстарын тиімді басқару
6 551 915
119
Қазақстан Республикасының Ұлттық Қорынан берілетін нысаналы трансферт есебінен сумен жабдықтау жүйесін, гидротехникалық құрылыстарды салу және реконструкциялау
6 551 915
оның ішінде инвестициялық жобалар:
Ақмола облысы
1 633 903
"Ақмола облысының Есіл өзенінде Есіл контрреттегішін салу" ЖСҚ әзірлеу
3 855
"Астана қаласының қорғаныш бөгетін бұрма каналы бар апаттық су ағызғыш орната отырып реконструкциялау" ЖСҚ түзету
121 099
"Астана су қоймасын толықтыруға арналған құрылыстар салу" ЖСҚ әзірлеу
1 265
Нұра топтық су құбырының Ақмола облысы Егіндікөл ауданының Егіндікөл ауылынан Степняк НҚП дейінгі учаскесін қайта жаңарту
530 000
Ақмола облысы Сандықтау ауданының Красная поляна, Петриковка және Арбузинка ауылдарында топтық су құбырын салу
100 804
Покровкалық жер асты сулары кен орнынан Ақмола облысы Целиноград ауданының Талапкер және Қажымұқан ауылдарына дейін су таратқыш салу. 1-кезек
760 880
"Астана су қоймасы құрылыстарын реконструкциялау мен жаңғыртудың" ЖСҚ әзірлеу
116 000
Алматы облысы
170 650
"Алматы облысының Қарасай ауданындағы Қаскелен топталған сутартқышының құрылысы. Құрылыстың I кезегі (2 және 3-іске қосу кешендері) және II кезегі. Түзету" ЖСҚ әзірлеу
10 650
Алматы облысы Еңбекшіқазақ ауданы "Д. Қонаев атындағы ҮАК" магистральды каналының авариялық учаскелерін ПК-130-дан ПК-138+86-ға дейін; ПК-166+70-тен ПК-170+14-ге дейін; ПК-223-тен ПК-226-ға дейін реконструкциялау
160 000
Атырау облысы
488 261
Атырау облысы Индер ауданының "Бағырлай" каналын реконструкциялау
120 000
"Атырау облысы Құрманғазы ауданындағы, "Кобяков-Забұрын" каналын жаңғырту үшін жобалау сметалық құжаттамасын жасақтау
120 831
Атырау облысы Индер ауданының "Қурайлы сай" каналын реконструкциялау
137 090
Атырау облысы Қызылқоға ауданының Миялы ауылында "Ералы" гидроторабындағы гидротехникалық құрылыстарды реконструкциялау
110 340
Жамбыл облысы
195 061
"Жамбыл облысы Қордай ауданында Ырғайты өзенінде Ырғайты су қоймасын салу" ЖСҚ әзірлеу
58 781
"Жамбыл облысы Қордай ауданында Қалғұты өзенінде Қалғұты су қоймасын салу" ЖСҚ әзірлеу
46 280
"Жамбыл облысы Талас және Байзақ аудандарының шекарасында Талас өзенінде Ақмола су қоймасын салу" ЖСҚ әзірлеу
38 990
"Жамбыл облысының Жуалы ауданында Теріс-Ащыбұлақ су қоймасын реконструкциялау" ЖСҚ әзірлеу

26 260
Разработка ПСД "Реконструкция Караконызского водохранилища в Кордайском районе Жамбылской области"
24 750
Западно-Казахстанская область
337 322
Реконструкция Кирово-Чижинского канала для межбассейновой переброски воды из Урало-Кушумской системы в р. Большой Узень в районе с. Акпатер Казталовского района Западно-Казахстанской области, IV-этап
135 398
Разработка ПСД "Строительство водохранилища на реке Большой Узень выше поселка Жалпактал Казталовского района Западно-Казахстанской области"
1 924
Реконструкция Урдинского группового водопровода ЗКО V очередь (водовод Муратсай-Жанибек) по месту расположения: Республика Казахстан, Западно-Казахстанская область, Жанибекский р-н
200 000
Костанайская область
89 093
Реконструкция плотины "Албарбогет" Джангельдинского района Костанайской области
89 093
Кызылординская область
1 140 323
РП "Реконструкция Кызылординского гидроузла Кызылординской области. I очередь"
149 351
Разработка ПСД "Строительство водохранилища на участке Кумискеткен реки Сырдарья для аккумулирования вод Шиелийского района Кызылординской области"
27 952
Сохранение Кокаральской дамбы и воостановление дельты реки Сырдарья
963 020
Мангистауская область
183 597
"Реконструкция водопроводных сетей населенных пунктов Акшымырау и Кызан группового водопровода "Казба-Акшымырау- Кызан" 2-ой этап строительсво (Строительство второй нити водовода между селами Акшымырау -Кызан)" (корректировка)
183 597
Область Ұлытау
203 925
"Строительство Эскулинского водовода с учетом водоснабжения г. Жезказган Карагандинской области" (Корректировка № 2)
203 925
Северо-Казахстанская область
1 583 091
РП "Строительство водоводов, отводов к сельским населенным пунктам, подключенных к Кокшетаускому групповому водопроводу в Северо- Казахстанской области"
500 000
Реконструкция аварийных участков Булаевского группового водопровода в Северо-Казахстанской области. III-очередь
500 000
Реконструкция аварийных участков Ишимского группового водопровода в Северо-Казахстанской области. III-очередь
200 000
Реконструкция аварийных участков Пресновского группового водопровода в Северо-Казахстанской области
200 000
Реконструкция технологического оборудования насосной станции IV подъема №1 "Замотаевка" Булаевского группового водопровода
183 091
Туркестанская область
526 689
Реконструкция Капчагайского водохранилища Байдибекского района ЮКО
500 208
Разработка ПСД "Реконструкция плотины Коксарайского контррегулятора по увеличению устойчивости на реке Сырдарья Туркестанской области"
2 059
Модернизация инженерно-технической укрепленности водохранилища Тогус, устройство системы обеспечения безопасности

26 260
"Жамбыл облысының Қордай ауданында Қарақоңыз су қоймасын реконструкциялау" ЖСҚ әзірлеу
24 750
Батыс Қазақстан облысы
337 322
БҚО Қазталов ауданы Ақпәтер ауылы маңындағы Үлкен Өзен Жайық-Көшім жүйесінен суды алапаралық бұру үшін, Киров-Шежін каналын қайта жаңғырту. IV кезең
135 398
"Батыс Қазақстан облысы Казталов ауданының Жалпақтал кентінен жоғары қарай Үлкен Өзен өзенінде су қоймасын салу" ЖСҚ әзірлеу
1 924
Қазақстан Республикасы, Батыс Қазақстан облысы, Жәнібек ауданы мекенжайында орналасқан БҚО Орда топтық су құбырын реконструкциялау V кезегі (Мұратсай-Жәнібек су таратқышы)
200 000
Қостанай облысы
89 093
Қостанай облысы Жангелдин ауданының "Албарбөгет" бөгетін реконструкциялау
89 093
Қызылорда облысы
1 140 323
"Қызылорда облысы Қызылорда гидроторабын реконструкциялау 1-кезек" ЖЖ
149 351
"Қызылорда облысы Шиелі ауданының суын жинақтау үшін Сырдария өзенінің Күміскеткен учаскесінде су қойманы салу" ЖСҚ әзірлеу
27 952
Көкарал бөгетін сақтау және Сырдария өзенінің сағасын қалпына келтіру
963 020
Маңғыстау облысы
183 597
"Қазба-Ақшымырау-Қызан" топты су жүйелерінің Ақшымырау және Қызан елді мекендеріндегі су жүйелерін қайта құру құрылыстың 2-кезеңі (Ақшымырау және Қызан елді мекендерінің арасындағы екінші су құбырының құрылысы)" (түзету)
183 597
Ұлытау облысы
203 925
"Қарағанды обылысының Жезқазған қаласын сумен қамтамасыз ете отырып, Есқұла су құбырын салу" (№ 2 түзету)
203 925
Солтүстік Қазақстан облысы
1 583 091
"Солтүстік Қазақстан облысындағы ауылдық елді мекендерге Көкшетау сумен жабдықтау жүйесіне қосылған су құбырларының, су бұру жүйелерінің құрылысы" ЖЖ
500 000
Солтүстік Қазақстан облысындағы Булаево топтық су құбырының авариялық учаскелерін реконструкциялау. III-кезек
500 000
Солтүстік Қазақстан облысындағы Есіл су құбырының авариялық учаскелерін реконструкциялау. III-кезек
200 000
Солтүстік Қазақстан облысында Преснов топтық су құбырының авариялық учаскелерін реконструкциялау
200 000
Булаев топтық су құбырының IV сатыдағы №1 "Замотаевка" сорғы станциясының технологиялық жабдығын қайта құру
183 091
Түркістан облысы
526 689
ОҚО Бәйдібек ауданының Қапшағай су қоймасын реконструкциялау
500 208
"Түркістан облысының Сырдария өзеніндегі Көксарай суреттегіш бөгетінің тұрақтылығын арттыру үшін қайта құру жұмыстары" ЖСҚ әзірлеу
2 059
Тоғыс су қоймасының инженерлік-техникалық нығайтылуын, қауіпсіздікті қамтамасыз ету жүйесінің құрылғысын жаңғырту

2 500 000
Строительство моста через р.Иртыш на автомобильной дороге республиканского значения "Кызылорда - Павлодар - Успенка - гр.РФ" км 1381
293 090
Реконструкция и проектно-изыскательские работы автомобильной дороги республиканского значения "Кызылорда - Жезказган"
24 954
240
Строительство и реконструкция пунктов пропуска через Государственную границу Республики Казахстан
8 302 063
032
За счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан
8 302 063
в том числе инвестиционные проекты:
Прочие
8 302 063
Проектно-изыскательные работы, реконструкция и модернизация автомобильного пункта пропуска "Таскала" на казахстанско-российской границе
5 858
Проектно-изыскательные работы, реконструкция и модернизация автомобильного пункта пропуска "Сырым" на казахстанско-российской границе
5 865
Проектно-изыскательные работы, реконструкция и модернизация автомобильного пункта пропуска "Урлитобе" на казахстанско-российской границе
6 673
Проектно-изыскательские работы, реконструкция и модернизация автомобильного пункта пропуска "Алимбет" на казахстанско-российской границе
6 682
Проектно-изыскательские работы, реконструкция и модернизация автомобильного пункта пропуска "Жана Жол" на казахстанско-российской границе
38 508
Проектно-изыскательские работы, реконструкция и модернизация автомобильного пункта пропуска "Косак" на казахстанско-российской границе
6 236
Проектно-изыскательские работы, реконструкция и модернизация автомобильного пункта пропуска "Карасу" казахстанско-кыргызской границе
17 202
Строительство автомобильного пункта пропуска "Бесагаш" в Жамбылской области
8 215 039
V.II. Бюджетные инвестиции, планируемые посредством участия государства в уставном капитале юридических лиц
104 477 662
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
20 000 000
212
Министерство сельского хозяйства Республики Казахстан
20 000 000
204
Увеличение уставного капитала акционерного общества "Национальный управляющий холдинг "Байтерек" с последующим увеличением уставного капитала акционерного общества "КазАгроФинанс" через увеличение уставного капитала акционерного общества "Аграрная кредитная корпорация" для финансирования приобретения сельскохозяйственной техники, кормозаготовительной техники и мобильных систем орошения для последующей передачи в лизинг за счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан
20 000 000
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность

2 500 000
1381 км "Қызылорда - Павлодар - Успенка - РФ шекарасы" республикалық маңызы бар автомобиль жолында Ертіс өзені арқылы өтетін көпір салу
293 090
Республикалық маңызы бар "Қызылорда - Жезқазған" автомобиль жолын қайта жаңарту және жобалық-іздестіру жұмыстары
24 954
240
Қазақстан Республикасының Мемлекеттiк шекарасы арқылы өткізу пункттерін салу және реконструкциялау
8 302 063
032
Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін нысаналы трансферт есебінен
8 302 063
оның ішінде инвестициялық жобалар:
Өзгелер
8 302 063
Қазақстан-Ресей шекарасындағы "Тасқала" автомобиль өткізу пунктінің жобалау-іздестіру жұмыстары, жаңғырту және реконструкциялау
5 858
Қазақстан-Ресей шекарасындағы "Сырым" автомобиль өткізу пунктінің жобалау-іздестіру жұмыстары, жаңғырту және реконструкциялау
5 865
Қазақстан-Ресей шекарасындағы "Үрлітөбе" автомобиль өткізу пунктінің жобалау-іздестіру жұмыстары, жаңғырту және реконструкциялау
6 673
Қазақстан-Ресей шекарасындағы "Әлімбет" автомобиль өткізу пунктінің жобалау-іздестіру жұмыстары, жаңғырту және реконструкциялау
6 682
Қазақстан-Ресей шекарасындағы "Жаңа жол" автомобиль өткізу пунктінің жобалау-іздестіру жұмыстары, жаңғырту және реконструкциялау
38 508
Қазақстан-Ресей шекарасындағы "Қосақ" автомобиль өткізу пунктінің жобалау-іздестіру жұмыстары, жаңғырту және реконструкциялау
6 236
Қазақстан-Қырғыз шекарасындағы "Қарасу" автомобиль өткізу пунктінің жобалау-іздестіру жұмыстары, жаңғырту және реконструкциялау
17 202
"Бесағаш" автомобиль өткізу пунктін салу
8 215 039
V.II. Заңды тұлғалардың жарғылық капиталында мемлекеттің қатысуы арқылы жоспарланатын бюджеттік инвестициялар
104 477 662
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
20 000 000
212
Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлiгi
20 000 000
204
Кейіннен лизингке беру үшін ауыл шаруашылығы техникасын, жем-шөп дайындау техникасын және суарудың ұтқыр жүйелерін сатып алуды қаржыландыру үшін "Аграрлық несие корпорациясы" акционерлік қоғамының жарғылық капиталын ұлғайту арқылы кейіннен "ҚазАгроҚаржы" акционерлік қоғамының жарғылық капиталын ұлғайта отырып, Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін нысаналы трансферттер есебінен "Бәйтерек" ұлттық басқарушы холдингі" акционерлік қоғамының жарғылық капиталын ұлғайту
20 000 000
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі

36 701 644
229
Министерство промышленности и строительства Республики Казахстан
36 701 644
037
Целевые трансферты на развитие бюджету Карагандинской области для увеличения уставного капитала АО "Социально-предпринимательская корпорация "Сарыарка" с целью реализации проекта по производству бытовой техники в г. Сарань Карагандинской области
5 000 000
032
За счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан
5 000 000
в том числе по регионам:
Карагандинская область
5 000 000
062
Целевые трансферты на развитие бюджету Костанайской области для увеличения уставного капитала АО "Социально-предпринимательская корпорация "Тобол" с целью участия в уставном капитале ТОО "KIA Qazaqstan" для реализации проекта по строительству завода по производству автомобилей "KIA" в индустриальной зоне в г. Костанае
15 000 000
032
За счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан
15 000 000
в том числе по регионам:
Костанайская область
15 000 000
090
Содействие развитию отраслей промышленности
1 701 644
110
Целевые трансферты на развитие областным бюджетам, бюджетам городов республиканского значения, столицы для развития инфраструктуры специальных экономических зон, индустриальных зон, индустриальных парков за счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан
1 701 644
в том числе по регионам:
Жамбылская область
701 644
Северо-Казахстанская область
1 000 000
094
Целевые трансферты на развитие бюджету Костанайской области для увеличения уставного капитала АО "Социально-предпринимательская корпорация "Тобол" с целью реализации проектов машиностроительной отрасли
15 000 000
032
За счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан
15 000 000
в том числе по регионам:
Костанайская область
15 000 000
12
Транспорт и коммуникации
174 560 553
41 036 156
249
Министерство индустрии и инфраструктурного развития Республики Казахстан
41 036 156
091
Ремонт и организация содержания, направленная на улучшение качества автомобильных дорог общего пользования
41 036 156
111
Целевые трансферты на развитие областным бюджетам, бюджетам городов республиканского значения, столицы на развитие транспортной инфраструктуры за счет средств целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан
41 036 156
в том числе по регионам:
Актюбинская область
1 155 626
Атырауская область
1 273 342
Карагандинская область
2 556 085
Костанайская область
163 271
Кызылординская область
1 213 599
Мангистауская область
1 489 974
Область Абай
1 500 000
Область Жетісу
8 653 420
Область Ұлытау
4 715 695
Туркестанская область

36 701 644
229
Қазақстан Республикасы Өнеркәсіп және құрылыс министрлігі
36 701 644
037
Қарағанды облысының бюджетіне Қарағанды облысының Саран қаласында тұрмыстық техника шығару жөніндегі жобаны іске асыру мақсатында "Сарыарқа" әлеуметтік-кәсіпкерлік корпорациясы" АҚ жарғылық капиталын ұлғайту үшін берілетін нысаналы даму трансферттері
5 000 000
032
Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін нысаналы трансферт есебінен
5 000 000
оның ішінде өңірлер бойынша:
Қарағанды облысы
5 000 000
062
Қостанай облысының бюджетіне Қостанай қаласындағы индустриялық аймақта "KIA" автомобильдерін шығаратын зауыт салу жобасын іске асыру үшін "KIA Qazaqstan" ЖШС жарғылық капиталына қатысу мақсатында "Тобыл" әлеуметтік-кәсіпкерлік корпорациясы" АҚ жарғылық капиталын ұлғайту үшін берілетін нысаналы даму трансферттері
15 000 000
032
Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін нысаналы трансферт есебінен
15 000 000
оның ішінде өңірлер бойынша:
Қостанай облысы
15 000 000
090
Өнеркәсіп салаларының дамуына жәрдемдесу
1 701 644
110
Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін нысаналы трансферт есебінен облыстық бюджеттерге, республикалық маңызы бар қалалардың, астананың бюджеттеріне арнайы экономикалық аймақтардың, индустриялық аймақтардың, индустриялық парктердің инфрақұрылымын дамыту үшін берілетін нысаналы даму трансферттері
1 701 644
оның ішінде өңірлер бойынша:
Жамбыл облысы
701 644
Солтүстік Қазақстан облысы
1 000 000
094
Қостанай облысының бюджетіне машина жасау саласының жобаларын іске асыру мақсатында "Тобыл" әлеуметтік-кәсіпкерлік корпорациясы" АҚ жарғылық капиталын ұлғайту үшін берілетін нысаналы даму трансферттері
15 000 000
032
Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін нысаналы трансферт есебінен
15 000 000
оның ішінде өңірлер бойынша:
Қостанай облысы
15 000 000
12
Көлiк және коммуникация
174 560 553
41 036 156
249
Қазақстан Республикасы Индустрия жəне инфрақұрылымдық даму министрлігі
41 036 156
091
Ортақ пайдаланымдағы автомобиль жолдарын жөндеу және олардың сапасын жақсартуға бағытталған күтіп-ұстауды ұйымдастыру
41 036 156
111
Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін нысаналы трансферт есебінен облыстық бюджеттерге, республикалық маңызы бар қалалардың, астананың бюджеттеріне көліктік инфрақұрылымды дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері
41 036 156
оның ішінде өңірлер бойынша:
Ақтөбе облысы
1 155 626
Атырау облысы
1 273 342
Қарағанды облысы
2 556 085
Қостанай облысы
163 271
Қызылорда облысы
1 213 599
Маңғыстау облысы
1 489 974
Абай облысы
1 500 000
Жетісу облысы
8 653 420
Ұлытау облысы
4 715 695
Түркістан облысы