Об обременении стратегического объекта правами третьих лиц
Постановление Правительства Республики Казахстан от 8 декабря 2023 года № 1098
В соответствии со статьей 193-1 Гражданского кодекса Республики Казахстан Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Разрешить акционерному обществу "Фонд национального благосостояния "Самрук-Қазына" совершить сделку по обременению правами третьих лиц 50 % простых акций в уставном капитале акционерного общества "АстанаГаз КМГ" путем заключения договора доверительного управления с акционерным обществом "Национальная компания "QazaqGaz".
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня его подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
А. Смаилов

Стратегиялық объектіге үшінші тұлғалардың құқықтарымен ауыртпалық салу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2023 жылғы 8 желтоқсандағы № 1098 қаулысы
Қазақстан Республикасы Азаматтық кодексінің 193-1-бабына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Самұрық-Қазына" ұлттық әл-ауқаты қоры" акционерлік қоғамына "QazaqGaz" ұлттық компаниясы" акционерлік қоғамымен сенімгерлік басқару шартын жасасу арқылы "АстанаГаз ҚМГ" акционерлік қоғамының жарғылық капиталындағы жай акцияларының 50 %-ына үшінші тұлғалардың құқықтарымен ауыртпалық салу жөнінде мәміле жасауға рұқсат берілсін.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Ә. Смайылов