О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 11 февраля 2019 года № 49 "О некоторых вопросах возмещения затрат сотрудников специальных государственных органов Республики Казахстан и членов их семей"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 29 февраля 2024 года № 138.
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 11 февраля 2019 года № 49 "О некоторых вопросах возмещения затрат сотрудников специальных государственных органов Республики Казахстан и членов их семей" следующие изменения:
преамбулу изложить в следующей редакции:
"В соответствии с пунктом 2 статьи 36-1, пунктами 5 и 7 статьи 73, пунктом 4 статьи 77 и пунктом 4 статьи 78 Закона Республики Казахстан "О специальных государственных органах Республики Казахстан" Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:";
подпункт 2) пункта 1 изложить в следующей редакции:
"2) Правила возмещения затрат сотрудников специальных государственных органов (кроме курсантов, слушателей) за перевозку собственного имущества при перемещении по службе и увольнении со службы;";
в Правилах возмещения затрат сотрудников специальных государственных органов (кроме курсантов, слушателей) за проезд на транспорте по территории Республики Казахстан, утвержденных указанным постановлением:
часть вторую пункта 3 изложить в следующей редакции:
"Возмещение затрат сотрудников в случаях, предусмотренных подпунктами 1), 2) и 3) пункта 2 настоящих Правил, по факту состоявшегося события производится тем государственным учреждением специального государственного органа (далее – учреждение), где сотрудники состоят в штате или распоряжении.";
пункт 6 изложить в следующей редакции:
"6. Для осуществления возмещения затрат сотрудники в течение тридцати рабочих дней после совершения события представляют в учреждение, указанное в пункте 3 настоящих Правил, следующие документы:
1) рапорт по форме согласно приложению 1 к настоящим Правилам – для сотрудников;
2) заявление по форме согласно приложению 2 к настоящим Правилам – для уволенных со службы сотрудников;
3) справку военно-врачебной комиссии (экспертизы) о полученном стационарном лечении либо медицинском обследовании (освидетельствовании) с указанием медицинских показаний для направления на стационарное лечение либо медицинское обследование (освидетельствование) по форме согласно приложению 3 к настоящим Правилам – при необходимости;
4) проездные документы;
5) копии документа, удостоверяющего личность, а также банковских документов, необходимых для перечисления суммы возмещения затрат, для уволенных со службы сотрудников.
Сведения документа, удостоверяющего личность, могут быть получены из соответствующих государственных информационных систем через шлюз "электронное правительство";

"Қазақстан Республикасы арнаулы мемлекеттік органдарының қызметкерлері мен олардың отбасы мүшелерінің шығындарын өтеудің кейбір мәселелері туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2019 жылғы 11 ақпандағы № 49 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2024 жылғы 29 ақпандағы № 138 қаулысы.
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Қазақстан Республикасы арнаулы мемлекеттік органдарының қызметкерлері мен олардың отбасы мүшелерінің шығындарын өтеудің кейбір мәселелері туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2019 жылғы 11 ақпандағы № 49 қаулысына мынадай өзгерістер енгізілсін:
кіріспе мынадай редакцияда жазылсын:
"Қазақстан Республикасының арнаулы мемлекеттік органдары туралы" Қазақстан Республикасының Заңы 36-1-бабының 2-тармағына, 73-бабының 5 және 7-тармақтарына, 77-бабының 4-тармағына және 78-бабының 4-тармағына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:";
1-тармақтың 2) тармақшасы мынадай редакцияда жазылсын:
"2) Қызмет бабымен ауысқан және қызметтен шығарылған кезде арнаулы мемлекеттік органдар қызметкерлерінің (курсанттардан, тыңдаушылардан басқа) жеке мүлкін тасымалдау шығындарын өтеу қағидалары;";
көрсетілген қаулымен бекітілген Қазақстан Республикасының аумағы бойынша көлікте жүргені үшін арнаулы мемлекеттік органдар қызметкерлерінің (курсанттардан, тыңдаушылардан басқа) шығындарын өтеу қағидаларында:
3-тармақтың екінші бөлiгі мынадай редакцияда жазылсын:
"Болған оқиға фактісі бойынша осы Қағидалардың 2-тармағының 1), 2) және 3) тармақшаларында көзделген жағдайларда қызметкерлердің шығындарын өтеуді қызметкерлер штатында немесе қарамағында болатын арнаулы мемлекеттік органның мемлекеттік мекемесі (бұдан әрі – мекеме) жүзеге асырады.";
6-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"6. Шығындарды өтетуді жүзеге асыру үшін қызметкерлер оқиға болғаннан кейін отыз жұмыс күні ішінде мекемеге осы Қағидалардың 3-тармағында көрсетілген мынадай құжаттар ұсынады:
1) қызметкерлер үшін – осы Қағидаларға 1-қосымшаға сәйкес нысан бойынша баянат;
2) қызметтен шығарылған қызметкерлер үшін – осы Қағидаларға 2-қосымшаға сәйкес нысан бойынша өтініш;
3) қажет болған жағдайда – осы Қағидаларға 3-қосымшаға сәйкес нысан бойынша әскери-дәрігерлік комиссияның (сараптаманың) стационарлық ем қабылдауы не медициналық қарап-тексерілуі (куәландырылуы) туралы стационарлық емделуге не медициналық қарап-тексерілуге (куәландыруға) жіберу үшін медициналық көрсетілімдер көрсетілген анықтамасы;
4) жол жүру құжаттары;
5) қызметтен шығарылған қызметкерлер үшін жеке басын куәландыратын құжаттың, сондай-ақ шығындарды өтеу сомасын аударуға қажетті банктік құжаттардың көшірмелері.
Жеке басты куәландыратын құжаттың мәліметтерін тиісті мемлекеттік ақпараттық жүйелерден "электрондық үкімет" шлюзі арқылы алуға болады;

6) документ, указанный в пункте 5 настоящих Правил, – при необходимости.";
пункт 8 изложить в следующей редакции:
"8. Возмещение затрат осуществляется при представлении документов, определенных пунктом 6 настоящих Правил:
1) при наличии средств в индивидуальных планах финансирования по обязательствам и платежам – одновременно с выплатой денежного довольствия;
2) при отсутствии средств в индивидуальных планах финансирования по обязательствам и платежам – после внесения соответствующих изменений в индивидуальные планы финансирования по обязательствам и платежам.";
в Правилах возмещения затрат сотрудников специальных государственных органов (кроме курсантов, слушателей) за перевозку до 10 тонн собственного имущества при перемещении по службе и увольнении со службы, утвержденных указанным постановлением:
заголовок изложить в следующей редакции:
"Правила возмещения затрат сотрудников специальных государственных органов (кроме курсантов, слушателей) за перевозку собственного имущества при перемещении по службе и увольнении со службы";
пункты 1 и 2 изложить в следующей редакции:
"1. Настоящие Правила возмещения затрат сотрудников специальных государственных органов (кроме курсантов, слушателей) за перевозку собственного имущества при перемещении по службе и увольнении со службы (далее – Правила) разработаны в соответствии с пунктом 2 статьи 36-1 и пунктом 7 статьи 73 Закона Республики Казахстан "О специальных государственных органах Республики Казахстан" (далее – Закон) и определяют порядок возмещения затрат сотрудников специальных государственных органов (кроме курсантов, слушателей) (далее – сотрудники) за перевозку собственного имущества (далее – затраты) при перемещении по службе и увольнении со службы.
2. При перемещении сотрудников по службе, а также их увольнении со службы им возмещаются затраты за перевозку собственного имущества от прежнего места службы (жительства) до нового места службы (жительства) в размере одного месячного расчетного показателя на каждые двадцать километров автомобильной дороги, кроме случаев, предусмотренных подпунктами 6), 12-1) и 13) пункта 1 статьи 49 Закона.";
пункт 4 изложить в следующей редакции:
"4. Для возмещения затрат уполномоченному руководителю подается:
1) сотрудником – рапорт по форме согласно приложению 1 к настоящим Правилам;
2) сотрудником, уволенным со службы, – заявление по форме согласно приложению 2 к настоящим Правилам, с приложением копий документа, удостоверяющего его личность, а также банковских документов, необходимых для перечисления суммы возмещения затрат.
Сведения документа, удостоверяющего личность, могут быть получены из соответствующих государственных информационных систем через шлюз "электронное правительство".
Приказ о возмещении затрат за перевозку собственного имущества по территории Республики Казахстан с указанием маршрута перевозки имущества и его расстояния, размера выплаты издается:

6) қажет болған жағдайда – осы Қағидалардың 5-тармағында көрсетілген құжаттар.";
8-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"8. Осы Қағидалардың 6-тармағында белгіленген құжаттар ұсынылғанда шығындарды өтеу:
1) міндеттемелер мен төлемдер бойынша жеке қаржыландыру жоспарларында қаражат болса – ақшалай ризықты бір уақытта төлеп;
2) міндеттемелер мен төлемдер бойынша жеке қаржыландыру жоспарларында қаражат болмаса – міндеттемелер мен төлемдер бойынша жеке қаржыландыру жоспарларына тиісті өзгерістер енгізілгеннен кейін жүзеге асырылады.";
көрсетілген қаулымен бекітілген Қызмет бойынша ауысқан кезде және қызметтен шығарылғанда арнаулы мемлекеттік органдар қызметкерлерінің (курсанттардан, тыңдаушылардан басқа) жеке мүліктерінің 10 тоннаға дейінгі көлемін тасымалдауға кеткен шығындарын өтеу қағидаларында:
тақырып мынадай редакцияда жазылсын:
"Қызмет бабымен ауысқан және қызметтен шығарылған кезде арнаулы мемлекеттік органдар қызметкерлерінің (курсанттардан, тыңдаушылардан басқа) жеке мүлкін тасымалдау шығындарын өтеу қағидалары";
1 және 2-тармақтар мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Осы Қызмет бабымен ауысқан және қызметтен шығарылған кезде арнаулы мемлекеттік органдар қызметкерлерінің (курсанттардан, тыңдаушылардан басқа) жеке мүлкін тасымалдау шығындарын өтеу қағидалары "Қазақстан Республикасының арнаулы мемлекеттік органдары туралы" Қазақстан Республикасы Заңының (бұдан әрі – Заң) 36-1-бабының 2-тармағына және 73-бабының 7-тармағына сәйкес әзірленді және қызмет бабымен ауысқан және қызметтен шығарылған кезде арнаулы мемлекеттік органдар қызметкерлерінің (курсанттардан, тыңдаушылардан басқа) (бұдан әрі – қызметкерлер) жеке мүлкін тасымалдау шығындарын (бұдан әрі – шығындар) өтеу тәртібін айқындайды.
2. Қызметкерлер қызмет бабымен ауысқан, сондай-ақ қызметтен шығарылған кезде Заңның 49-бабы 1-тармағының 6), 12-1) және 13) тармақшаларында көзделген жағдайлардан басқа, оларға бұрынғы қызмет орнынан (тұрғылықты жерінен) жаңа қызмет орнына (тұрғылықты жеріне) жеке мүлкін тасымалдау шығындары автомобиль жолының әрбір жиырма километріне бір айлық есептік көрсеткіш мөлшерінде өтеледі.";
4-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"4. Шығындары өтету үшін уәкілетті басшыға:
1) қызметкер осы Қағидаларға 1-қосымшаға сәйкес нысан бойынша баянат;
2) қызметтен шығарылған қызметкер жеке басын куәландыратын құжаттың, сондай-ақ шығындарды өтеу сомасын аударуға қажетті банктік құжаттардың көшірмелерімен қоса осы Қағидаларға 2-қосымшаға сәйкес нысан бойынша өтініш береді.
Жеке басты куәландыратын құжаттың мәліметтерін тиісті мемлекеттік ақпараттық жүйелерден "электрондық үкімет" шлюзі арқылы алуға болады.
Қазақстан Республикасының аумағы бойынша жеке мүлікті тасымалдау шығындарын өтеу туралы мүлікті тасымалдау маршруты және оның қашықтығы, төлем мөлшері көрсетілген бұйрықты:

1) уполномоченным руководителем – сотруднику, прибывшему для дальнейшего прохождения службы, по месту прохождения службы;
2) уполномоченным руководителем территориального органа – сотруднику, уволенному со службы, по избранному месту жительства уволенного сотрудника на основании выписки из приказа о его увольнении со службы;
3) уполномоченным руководителем Службы государственной охраны Республики Казахстан – сотруднику, уволенному из Службы государственной охраны Республики Казахстан, в штате которой он состоял до увольнения.";
приложения 1 и 2 к указанным Правилам изложить в новой редакции согласно приложениям 1 и 2 к настоящему постановлению;
в Правилах возмещения затрат курсантов, слушателей военных, специальных учебных заведений за проезд на транспорте, утвержденных указанным постановлением:
пункт 6 изложить в следующей редакции:
"6. Для осуществления возмещения затрат в течение тридцати рабочих дней в учреждение или территориальный орган, указанные в пункте 3 настоящих Правил, представляются следующие документы:
1) рапорт по форме согласно приложению 1 к настоящим Правилам – для курсантов, слушателей;
2) заявление по форме согласно приложению 2 к настоящим Правилам – для уволенных со службы курсантов, слушателей;
3) проездные документы;
4) копии документа, удостоверяющего личность, а также банковских документов, необходимых для перечисления суммы возмещения затрат, – для уволенных со службы курсантов, слушателей.
Сведения документа, удостоверяющего личность, могут быть получены из соответствующих государственных информационных систем через шлюз "электронное правительство";
5) справка врачебно-консультативной комиссии о полученном стационарном лечении либо медицинском обследовании (освидетельствовании) с указанием медицинских показаний для направления на стационарное лечение либо медицинское обследование (освидетельствование) по форме согласно приложению 3 к настоящим Правилам – при необходимости;
6) документ, указанный в пункте 5 настоящих Правил, – при необходимости;
7) нотариально удостоверенная доверенность в случае подачи документов через представителя.";
в Правилах возмещения затрат членов семей сотрудников специальных государственных органов (кроме курсантов, слушателей), постоянно совместно проживающих с ними, за проезд на транспорте по территории Республики Казахстан при перемещении сотрудника специального государственного органа, а также при увольнении сотрудника специального государственного органа со службы, утвержденных указанным постановлением:
пункт 5 изложить в следующей редакции:

1) қызмет өткеру орны бойынша қызметін одан әрі өткеру үшін келген қызметкерге уәкілетті басшы;
2) қызметтен шығарылған қызметкерге қызметтен шығару туралы бұйрықтан үзінді көшірменің негізінде қызметтен шығарылған қызметкер таңдаған тұрғылықты жері бойынша аумақтық органның уәкілетті басшысы;
3) қызметтен шығарылғанға дейін Қазақстан Республикасы Мемлекеттік күзет қызметінің штатында тұрған, одан шығарылған қызметкерге Қазақстан Республикасы Мемлекеттік күзет қызметінің уәкілетті басшысы шығарады.";
көрсетілген Қағидаларға 1 және 2-қосымшалар осы қаулыға 1 және 2-қосымшаларға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын;
көрсетілген қаулымен бекітілген Көлікте жол жүргені үшін әскери, арнаулы оқу орындары курсанттарының, тыңдаушыларының шығындарын өтеу қағидаларында:
6-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"6. Шығындарды өтеуді жүзеге асыру үшін отыз жұмыс күні ішінде осы Қағидалардың 3-тармағында көрсетілген мекемеге немесе аумақтық органға мынадай құжаттар ұсынылады:
1) курсанттар, тыңдаушылар үшін – осы Қағидаларға 1-қосымшаға сәйкес нысан бойынша баянат;
2) қызметтен шығарылған курсанттар, тыңдаушылар үшін – осы Қағидаларға 2-қосымшаға сәйкес нысан бойынша өтініш;
3) жол жүру құжаттары;
4) қызметтен шығарылған курсанттар, тыңдаушылар үшін – жеке басын куәландыратын құжаттың, сондай-ақ шығындарды өтеу сомасын аударуға қажетті банктік құжаттардың көшірмелері.
Жеке басты куәландыратын құжаттың мәліметтері тиісті мемлекеттік ақпараттық жүйелерден "электрондық үкімет" шлюзі арқылы алуға болады;
5) қажет болған жағдайда – осы Қағидаларға 3-қосымшаға сәйкес нысан бойынша әскери-дәрігерлік комиссияның (сараптаманың) стационарлық ем қабылдауы не медициналық қарап-тексерілуі (куәландырылуы) туралы стационарлық емделуге не медициналық қарап-тексерілуге (куәландыруға) жіберу үшін медициналық көрсетілімдер көрсетілген анықтамасы;
6) қажет болған жағдайда – осы Қағидалардың 5-тармағында көрсетілген құжат;
7) құжаттарды өкіл арқылы берген жағдайда нотариат куәландырған сенімхат.";
көрсетілген қаулымен бекітілген Арнаулы мемлекеттік органның қызметкері орын ауыстырған кезде, сондай-ақ арнаулы мемлекеттік органның қызметкері қызметтен шығарылған кезде Қазақстан Республикасының аумағы бойынша көлiкте жүргені үшін арнаулы мемлекеттік органдар қызметкерлерінің (курсанттардан, тыңдаушылардан басқа), олармен үнемі бірге тұратын отбасы мүшелерінің шығындарын өтеу қағидаларында:
5-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:

"5. Для осуществления возмещения затрат сотрудники в течение тридцати рабочих дней после совершения события представляют следующие документы:
1) рапорт по форме согласно приложению 1 к настоящим Правилам – для перемещаемых по службе сотрудников;
2) заявление по форме согласно приложению 2 к настоящим Правилам – для уволенных со службы сотрудников;
3) проездные документы;
4) справку кадрового подразделения учреждения о составе семей сотрудников;
5) копии документа, удостоверяющего личность, а также банковских документов, необходимых для перечисления суммы возмещения затрат, – для уволенных со службы сотрудников.
Сведения документа, удостоверяющего личность, могут быть получены из соответствующих государственных информационных систем через шлюз "электронное правительство".";
пункт 7 изложить в следующей редакции:
"7. Возмещение затрат осуществляется при представлении документов, определенных пунктом 5 настоящих Правил:
1) при наличии средств в индивидуальных планах финансирования по обязательствам и платежам – одновременно с выплатой денежного довольствия;
2) при отсутствии средств в индивидуальных планах финансирования по обязательствам и платежам – после внесения соответствующих изменений в индивидуальные планы финансирования по обязательствам и платежам.".
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
О. Бектенов
Приложение 1
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 29 февраля 2024 года № 138
Приложение 1
к Правилам возмещения затрат
сотрудников специальных
государственных органов (кроме
курсантов, слушателей)
за перевозку собственного
имущества при перемещении
по службе и увольнении со службы
Форма
Кому: ____________________
(руководителю специального
государственного органа
(учреждения) либо
уполномоченному
должностному лицу,
осуществляющему возмещение затрат)
Рапорт на возмещение затрат
Прошу возместить мне затраты за
__________________________________________________________________________.
(указываются вид события, маршрут перевозки и расстояние)
_____________________ __________ __________________________________________.
(должность, звание) (подпись) (фамилия, имя, отчество (при наличии в документе)
"__" ____________ ______ года
(число) (месяц) (год)
Начальник ___________________________________________________________.
(подразделение, звание) (подпись) (фамилия, имя, отчество (при наличии в документе)
_________________________________
Приложение 2
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
29 февраля 2024 года № 138
Приложение 2
к Правилам возмещения затрат
сотрудников специальных
государственных органов
(кроме курсантов, слушателей)
за перевозку собственного
имущества при перемещении
по службе и увольнении со службы
Форма
Кому: ____________________
(руководителю специального
государственного органа
(учреждения) либо
уполномоченному
должностному лицу,
осуществляющему
возмещение затрат)
от _______________________,
(фамилия, имя, отчество
(при наличии в документе)
заявителя), проживающего
________________________
Заявление на возмещение затрат
Прошу возместить мне затраты за
_______________________________________________________________________________.
(указываются вид события, маршрут перевозки и расстояние)
Причитающуюся сумму прошу перечислить: _____________________ филиал № ______________________________ банка ______________________.
Лицевой или карт-счет ___________________________________________________
ИИН получателя _________________________________________________________
"__" ___________ года
Заявитель _______ ________________________________________________________
(дата) (подпись) (фамилия, имя, отчество (при наличии в документе)
Начальник ___________ _______ ____________________________________________
(подразделение, звание) (подпись) (фамилия, имя, отчество (при наличии в документе)
__________________________________________

"5. Қызметкерлер шығындарды өтетуді жүзеге асыру үшін оқиға болғаннан кейін отыз жұмыс күні ішінде мынадай құжаттарды ұсынады:
1) қызмет бабымен ауысатын қызметкерлер үшін – осы Қағидаларға 1-қосымшаға сәйкес нысан бойынша баянат;
2) қызметтен шығарылған қызметкерлер үшін – осы Қағидаларға 2-қосымшаға сәйкес нысан бойынша өтініш;
3) жол жүру құжаттары;
4) мекеменің кадр бөлімшесінің қызметкерлердің отбасы құрамы туралы анықтамасы;
5) қызметтен шығарылған қызметкерлер үшін – жеке басын куәландыратын құжаттың, сондай-ақ шығындарды өтеу сомасын аударуға қажетті банктік құжаттардың көшірмелері.
Жеке басты куәландыратын құжаттың мәліметтері тиісті мемлекеттік ақпараттық жүйелерден "электрондық үкімет" шлюзі арқылы алуға болады.";
7-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"7. Осы Қағидалардың 5-тармағында айқындалған құжаттар ұсынылғанда шығындарды өтеу:
1) міндеттемелер мен төлемдер бойынша жеке қаржыландыру жоспарларында қаражат болса – ақшалай ризықты бір уақытта төлеп;
2) міндеттемелер мен төлемдер бойынша жеке қаржыландыру жоспарларында қаражат болмаса – міндеттемелер мен төлемдер бойынша жеке қаржыландыру жоспарларына тиісті өзгерістер енгізілгеннен кейін жүзеге асырылады.".
2. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
О. Бектенов
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2024 жылғы 29 ақпандағы
№ 138 қаулысына
1-қосымша
Арнаулы мемлекеттік органдар
қызметкерлерінің
(курсанттардан,
тыңдаушылардан басқа) қызмет
бабымен ауысқан және
қызметтен шығарылған кезде
жеке мүлкін тасымалдау
шығындарын өтеу қағидалары
1-қосымша
Нысан
Кімге:_____________________
(шығындарды өтеуді жүзеге
асыратын арнаулы мемлекеттік
органның (мекеменің)
басшысына не уәкілетті
лауазымды адамға)
Шығындарды өтеуге баянат
Маған _____________________________________________________
(оқиғаның түрі, тасымалдау маршруты және қашықтығы көрсетіледі)
_____________________________________ шығындарын өтеуді сұраймын.
_____________ ______________ _____________________________
(лауазымы, атағы) (қолы) (тегі, аты, әкесінің аты (құжатта бар болса)
______ жылғы "__" _____________ (жылы) (күні) (айы)
Бастық: _______________________________________________________.
(бөлімше, атағы) (қолы) (тегі, аты, әкесінің аты (құжатта бар болса)
__________________________________________
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2024 жылғы 29 ақпандағы
№ 138 қаулысына
2-қосымша
Арнаулы мемлекеттік органдар
қызметкерлерінің
(курсанттардан,
тыңдаушылардан басқа) қызмет
бабымен ауысқан және
қызметтен шығарылған кезде
жеке мүлкін тасымалдау
шығындарын өтеу қағидалары
2-қосымша
Нысан
Кімге: ___________________
шығындарды өтеуді жүзеге
асыратын арнаулы мемлекеттік
органның (мекеменің)
басшысына не уәкілетті
лауазымды адамға)
кімнен: ___________________
(өтініш берушінің тегі, аты,
әкесінің аты (құжатта бар болса)
__________________ тұрады
Шығындарды өтеуге өтініш
Маған _________________________________________________________
(оқиғаның түрі, тасымалдау маршруты және қашықтығы көрсетіледі)
шығындарын өтеуді сұраймын.
Тиесілі соманы _________________________________________________
________________ банкінің №__________ филиалына аударуды сұраймын.
Дербес немесе карт-шот _________________________________________
Алушының ЖСН_______________________ ____ жылғы "____" ______
Өтініш беруші __________________________________________________
(күні) (қолы) (тегі, аты, әкесінің аты (құжатта бар болса)
Бастық: __________ ____ _________________________________________
(бөлімше, атағы) (қолы) (тегі, аты, әкесінің аты (құжатта бар болса)