Об отчуждении стратегических объектов
Постановление Правительства Республики Казахстан от 17 апреля 2024 года № 293
В соответствии со статьей 193-1 Гражданского кодекса Республики Казахстан (Общая часть) Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Разрешить акционерному обществу "КазТрансГаз Аймак" совершить сделку по отчуждению стратегических объектов, указанных в приложении к настоящему постановлению, в пользу акционерного общества "Интергаз Центральная Азия".
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня его подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
О. Бектенов
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 17 апреля 2024 года № 293
Перечень стратегических объектов акционерного общества
"КазТрансГаз Аймак", разрешаемых к отчуждению
№ п/п
Стратегический объект
Адрес (местонахождение) объекта
Инвентарный номер
1
2
3
4
1
Автоматизированная газораспределительная станция АГРС "Кордай" (кадастровый номер 06-090-001-1448)
Кордайский сельский округ Кордайского района Жамбылской области, из земель АО "Интергаз Центральная Азия"
ТР0004332
2
Автоматизированная газораспределительная станция АГРС-2 "Кызылорда" (кадастровый номер 10-156-064-360)
Город Кызылорда Кызылординской области
КЗ0003287
3

Стратегиялық объектілерді иеліктен шығару туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2024 жылғы 17 сәуірдегі № 293 қаулысы
Қазақстан Республикасы Азаматтық кодексінің (Жалпы бөлім) 193-1-бабына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "ҚазТрансГаз Аймақ" акционерлік қоғамына осы қаулыға қосымшада көрсетілген стратегиялық объектілерді "Интергаз Орталық Азия" акционерлік қоғамының пайдасына иеліктен шығару жөнінде мәміле жасасуға рұқсат етілсін.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
О. Бектенов
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2024 жылғы 17 сәуірдегі
№ 293 қаулысына
қосымша
"ҚазТрансГаз Аймақ" акционерлік қоғамының иеліктен шығаруға рұқсат етілетін стратегиялық объектілерінің тізбесі
Р/с
Стратегиялық объект
Объектінің мекенжайы (орналасқан жері)
Мүкәммалдық нөмірі
1
2
3
4
1
"Қордай" АГТС автоматтандырылған газ тарату станциясы (кадастрлық нөмірі
06-090-001-1448)
Жамбыл облысы Қордай ауданының Қордай ауыл округі, "Интергаз Орталық Азия" АҚ жерлерінен
ТР0004332
2
"Қызылорда" АГТС-2 автоматтандырылған газ тарату станциясы (кадастрлық нөмірі
10-156-064-360)
Қызылорда облысының Қызылорда қаласы
КЗ0003287
3

Узел редуцирования (УРГ) "Кызылорда" (кадастровый номер 10-153-018-3423)
Сырдарьинский район Кызылординской области
КЗ0003285
4
Автоматизированная газораспределительная станция АГРС "Аральск" (кадастровый номер 10-147-050-895)
Земли Аральского района Кызылординской области
000273997
5
Автоматизированная газораспределительная станция АГРС "Байконур" (кадастровый номер 10-151-000-000)
Город Байконур Кармакшинского района Кызылординской области
000271103
6
Автоматизированная газораспределительная станция АГРС "Айтеке би" (кадастровый номер 10-150-005-1721)
Земли Казалинского района Кызылординской области
000273247
7
Автоматизированная газораспределительная станция АГРС "Жанакорган" (кадастровый номер 10-149-040-1818)
Жанакорганский район Кызылординской области
КЗ0003378
8
Автоматизированная газораспределительная станция АГРС-15 "Туркестан" (кадастровый номер 19-307-174-004)

"Қызылорда" редуциялау торабы (ГРТ) (кадастрлық нөмірі 10-153-018-3423)
Қызылорда облысының Сырдария ауданы
КЗ0003285
4
"Арал" АГТС автоматтандырылған газ тарату станциясы (кадастрлық нөмірі
10-147-050-895)
Қызылорда облысы Арал ауданының жерлері
000273997
5
"Байқоңыр" АГТС автоматтандырылған газ тарату станциясы (кадастрлық нөмірі
10-151-000-000)
Қызылорда облысы Қармақшы ауданының Байқоңыр қаласы
000271103
6
"Әйтеке би" АГТС автоматтандырылған газ тарату станциясы (кадастрлық нөмірі
10-150-005-1721)
Қызылорда облысының Қазалы ауданы Қазалы ауданының жерлері
000273247
7
"Жаңақорған" АГТС автоматтандырылған газ тарату станциясы (кадастрлық нөмірі
10-149-040-1818)
Қызылорда облысының Жаңақорған ауданы
КЗ0003378
8
"Түркістан" АГТС-15 автоматтандырылған газ тарату станциясы (кадастрлық нөмірі
19-307-174-004)

Участок 004 квартала 174 города Туркестана Туркестанской области
ШМ0074984
9
Автоматизированная газораспределительная станция АГРС "Шиели" (кадастровый номер 10-154-028-830)
Шиелийский район Кызылординской области
000272076
__________________________

Түркістан облысының Түркістан қаласындағы 174-орамның 004-учаскесі.
ШМ0074984
9
"Шиелі" АГТС автоматтандырылған газ тарату станциясы (кадастрлық нөмірі
10-154-028-830)
Қызылорда облысының Шиелі ауданы
000272076