О присвоении статуса международной школы филиалу "Международная школа города Астана" автономной организации образования "Назарбаев Интеллектуальные школы"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 26 апреля 2024 года № 339.
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Присвоить статус международной школы филиалу "Международная школа города Астана" автономной организации образования "Назарбаев Интеллектуальные школы".
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня его подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
О. Бектенов

"Назарбаев Зияткерлік мектептері" дербес білім беру ұйымының "Астана қаласындағы Халықаралық мектеп" филиалына халықаралық мектеп мәртебесін беру туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2024 жылғы 26 сәуірдегі № 339 қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Назарбаев Зияткерлік мектептері" дербес білім беру ұйымының "Астана қаласындағы Халықаралық мектеп" филиалына халықаралық мектеп мәртебесі берілсін.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгiзiледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
О. Бектенов