О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 11 сентября 2002 года № 993 "Вопросы Аппарата Правительства Республики Казахстан"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 14 июня 2024 года № 469.
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 11 сентября 2002 года № 993 "Вопросы Аппарата Правительства Республики Казахстан" следующие изменения:
пункт 3 изложить в следующей редакции:
"3. Утвердить прилагаемый лимит штатной численности Аппарата Правительства Республики Казахстан с учетом подведомственного ему государственного учреждения в количестве 593 единиц.";
лимит штатной численности Аппарата Правительства Республики Казахстан с учетом численности подведомственного ему государственного учреждения, утвержденный указанным постановлением, изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня его подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
О. Бектенов
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 14 июня 2024 года № 469
Утвержден
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 11 сентября 2002 года № 993
Лимит штатной численности Аппарата Правительства Республики Казахстан с учетом численности подведомственного ему государственного учреждения
Наименование
Лимит штатной численности
Аппарат Правительства Республики Казахстан с учетом подведомственного ему государственного учреждения, в том числе:

"Қазақстан Республикасының Үкіметі Аппаратының мәселелерi" туралы Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2002 жылғы 11 қыркүйектегі № 993 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2024 жылғы 14 маусымдағы № 469 қаулысы.
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Қазақстан Республикасының Үкіметі Аппаратының мәселелерi" туралы Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2002 жылғы 11 қыркүйектегі № 993 қаулысына мынадай өзгерістер енгізілсін:
3-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"3. Қоса беріліп отырған Қазақстан Республикасы Үкіметінің Аппараты штат санының лимиті оған ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемені ескере отырып, 593 бірлік болып бекітілсін.";
көрсетілген қаулымен бекітілген Қазақстан Республикасы Үкіметі Аппаратының оған ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекеменің адам санын ескере отырып, штат санының лимиті осы қаулыға қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнiнен бастап қолданысқа енгізіледi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
О. Бектенов
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2024 жылғы 14 маусымдағы
№ 469 қаулысына
қосымша
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2002 жылғы 11 қыркүйектегі
№ 993 қаулысымен
бекітілген
Қазақстан Республикасы Үкіметі Аппаратының оған ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекеменің адам санын ескере отырып, штат санының лимиті
Атауы
Штат санының лимиті
Қазақстан Республикасы Үкіметінің Аппараты оған ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемені ескере отырып, оның ішінде: