О корректировке показателей республиканского бюджета на 2024 год и внесении изменений и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 12 декабря 2023 года № 1108 "О реализации Закона Республики Казахстан "О республиканском бюджете на 2024 – 2026 годы"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 28 июня 2024 года № 515
В соответствии со статьями 41, 79 и 111 Бюджетного кодекса Республики Казахстан Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:

2024 жылға арналған республикалық бюджеттің көрсеткіштерін түзету және "2024 – 2026 жылдарға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасының Заңын іске асыру туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2023 жылғы 12 желтоқсандағы № 1108 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2024 жылғы 28 маусымдағы № 515 қаулысы
ЗҚАИ-ның ескертпесі!
Осы қаулы 2024 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі
Қазақстан Республикасы Бюджет кодексінің 41, 79 және 111-баптарына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:

1. Осуществить корректировку показателей республиканского бюджета на 2024 год согласно приложению 1 к настоящему постановлению.
2. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 12 декабря 2023 года № 1108 "О реализации Закона Республики Казахстан "О республиканском бюджете на 2024 – 2026 годы" следующие изменения и дополнения:
в приложении 1 к указанному постановлению:
строки:
"
Всего:
2 281 644 666

1. Осы қаулыға 1-қосымшаға сәйкес 2024 жылға арналған республикалық бюджеттің көрсеткіштерін түзету жүзеге асырылсын.
2. "2024 – 2026 жылдарға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасының Заңын іске асыру туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2023 жылғы 12 желтоқсандағы № 1108 қаулысына мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген қаулыға 1-қосымшада:
мына:
"
Барлығы:
2 281 644 666

2 296 825
13 006 508
в том числе по регионам:
Алматинская область
1 796 825
4 913 462
"
изложить в следующей редакции:
"
115
Целевые трансферты на развитие областным бюджетам, бюджетам городов республиканского значения, столицы на увеличение водности поверхностных водных ресурсов за счет средств республиканского бюджета
1 919 839
13 006 508
в том числе по регионам:
Алматинская область
1 419 839
4 913 462
";
в разделе "V. Целевые трансферты из Национального фонда":
в подразделе "V.I. Республиканские бюджетные инвестиционные проекты":
в функциональной группе 10 "Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения":
по администратору 652 "Министерство водных ресурсов и ирригации Республики Казахстан":
в бюджетной программе 254 "Эффективное управление водными ресурсами":
в бюджетной подпрограмме 119 "Строительство и реконструкция систем водоснабжения, гидротехнических сооружений за счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан":
строки:
"
Акмолинская область
7 704 007
Реконструкция участка Нуринского группового водопровода от с. Егиндыколь до ХПП Степняк Егиндыкольского района Акмолинской области
300 791
Строительство группового водопровода в селах Красная поляна, Петриковка и Арбузинка Сандыктауского района Акмолинской области
403 216
"
изложить в следующей редакции:
"
Акмолинская область
5 474 095
Реконструкция участка Нуринского группового водопровода от с. Егиндыколь до ХПП Степняк Егиндыкольского района Акмолинской области
68 298
Строительство группового водопровода в селах Красная поляна, Петриковка и Арбузинка Сандыктауского района Акмолинской области
363 055
";
строку:
"
Реконструкция защитной дамбы города Астаны с устройством катастрофического водосброса с отводящим каналом
3 000 000
"
изложить в следующей редакции:
"
Реконструкция защитной дамбы города Астаны с устройством катастрофического водосброса с отводящим каналом
995 918
";
дополнить строками следующего содержания:
"
Разработка ПСД "Строительство Есильского контррегулятора на реке Есиль в Акмолинской области"
11 309
Разработка ПСД "Строительство сооружений для подпитки Астанинского водохранилища" 2 очередь
1 265
Разработка ПСД "Реконструкция Нуринского группового водопровода протяженностью 337 км Акмолинской области"
10 000
Корректировка ПСД "Реконструкция защитной дамбы г. Астаны с устройством катастрофического водосброса с отводящим каналом"

2 296 825
13 006 508
оның ішінде өңірлер бойынша:
Алматы облысы
1 796 825
4 913 462
"
деген жолдар мынадай редакцияда жазылсын:
"
115
Республикалық бюджет қаражаты есебінен облыстық бюджеттерге, республикалық маңызы бар қалалардың, астананың бюджеттеріне жерүсті су ресурстарын ұлғайтуға берілетін нысаналы даму трансферттері
1 919 839
13 006 508
оның ішінде өңірлер бойынша:
Алматы облысы
1 419 839
4 913 462
";
"V. Ұлттық қордан бөлінген нысаналы трансферттер " деген бөлімде:
"V.I. Республикалық бюджеттік инвестициялық жобалар" деген кіші бөлімде:
"Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары" деген 10-функционалдық топта:
652 "Қазақстан Республикасы Су ресурстары және ирригация министрлігі" деген әкімші бойынша:
254 "Су ресурстарын тиімді басқару" деген бюджеттік бағдарламада:
119 "Қазақстан Республикасының Ұлттық Қорынан берілетін нысаналы трансферт есебінен сумен жабдықтау жүйесін, гидротехникалық құрылыстарды салу және реконструкциялау" деген бюджеттік кіші бағдарламада:
мына:
"
Ақмола облысы
7 704 007
Нұра топтық су құбырының Ақмола облысы Егіндікөл ауданының Егіндікөл ауылынан Степняк НҚП дейінгі учаскесін қайта жаңарту
300 791
Ақмола облысы Сандықтау ауданының Красная поляна, Петриковка және Арбузинка ауылдарында топтық су құбырын салу
403 216
"
деген жолдар мынадай редакцияда жазылсын:
"
Ақмола облысы
5 474 095
Нұра топтық су құбырының Ақмола облысы Егіндікөл ауданының Егіндікөл ауылынан Степняк НҚП дейінгі учаскесін қайта жаңарту
68 298
Ақмола облысы Сандықтау ауданының Красная поляна, Петриковка және Арбузинка ауылдарында топтық су құбырын салу
363 055
";
мына:
"
Астана қаласының қорғаныш бөгетін бұрма каналы бар апаттық су ағызғыш орната отырып реконструкциялау
3 000 000
"
деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
"
Астана қаласының қорғаныш бөгетін бұрма каналы бар апаттық су ағызғыш орната отырып реконструкциялау
995 918
";
мынадай мазмұндағы жолдармен толықтырылсын:
"
"Ақмола облысындағы Есіл өзенінде Есіл қарсы реттегішінің құрылысы" ЖСҚ әзірлеу
11 309
"Астана су қоймасын толтыру үшін құрылыстар салу" ЖСҚ әзірлеу 2-кезек
1 265
"Ақмола облысының ұзындығы 337 км Нұра топтық су құбырын реконструкциялау" ЖСҚ әзірлеу
10 000
"Астана қаласының қорғаныш бөгетін бұру каналы бар апатты су жіберетін құрылғымен реконструкциялау" ЖСҚ түзету

16 750
Разработка ПСД "Реконструкция головного сооружения лиманного орошения Алва Акмолинской области"
2 500
Разработка ПСД "Реконструкция Подлесненского водохранилища в Акмолинской области"
2 500
Разработка ПСД "Реконструкция Кояндинского водохранилища"
2 500
";
строку:
"
Актюбинская область
539 911
"
изложить в следующей редакции:
"
Актюбинская область
542 911
";
дополнить строкой следующего содержания:
"
Разработка ПСД "Реконструкция Каргалинского водохранилища на реке Каргалы"

16 750
"Ақмола облысының Алуа жайылма суарудың бас құрылысын реконструкциялау" ЖСҚ әзірлеу
2 500
"Ақмола облысындағы Подлесный су қоймасын реконструкциялау" ЖСҚ әзірлеу
2 500
"Қоянды су қоймасын реконструкциялау" ЖСҚ әзірлеу
2 500
";
мына:
"
Ақтөбе облысы
539 911
"
деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
"
Ақтөбе облысы
542 911
";
мынадай мазмұндағы жолмен толықтырылсын:
"
"Қарғалы өзеніндегі Қарғалы су қоймасын реконструкциялау" ЖСҚ әзірлеу

3 000
";
строку:
"
Алматинская область
674 500
"
изложить в следующей редакции:
"
Алматинская область
941 713
";
дополнить строками следующего содержания:
"
РП Строительство Каскеленского группового водовода в Карасайском районе Алматинской области 1 очередь (2 пусковой комплекс) строительства. Корректировка
157 307
Строительство Каскеленского группового водовода в Карасайском районе Алматинской области. I очередь (3-й пусковой комплекс) строительства. Корректировка
100 000
Разработка ПСД "Реконструкция и повышение сейсмоустойчивости плотины Бартогайского водохранилища в Алматинской области"

3 000
";
мына:
"
Алматы облысы
674 500
"
деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
"
Алматы облысы
941 713
";
мынадай мазмұндағы жолдармен толықтырылсын:
"
Алматы облысы Қарасай ауданында Қаскелең топтық суағарының құрылысы 1-кезек (2-іске қосу кешені) ЖЖ. Түзету
157 307
Алматы облысы Қарасай ауданында Қаскелең топтық суағарының құрылысы. Құрылыстың I кезегі (3-іске қосу кешені). Түзету
100 000
"Алматы облысындағы Бартоғай су қоймасы бөгетінің сейсмикалық тұрақтылығын реконструкциялау және арттыру" ЖСҚ әзірлеу

3 000
Разработка ПСД "Реконструкция магистрального канала Курам Енбекшиказахского района"
347
Разработка ПСД "Реконструкция магистрального канала Малыбай-1 Енбекшиказахского района"
266
Разработка ПСД "Реконструкция магистрального канала Малыбай-2 Енбекшиказахского района"
919
Разработка ПСД "Реконструкция магистрального канала Ульчук Енбекшиказахского района"
100
Разработка ПСД "Реконструкция магистрального канала Мулушечный Енбекшиказахского района"
389
Разработка ПСД "Реконструкция магистрального канала Шамсутдинский Енбекшиказахского района"
342
Разработка ПСД "Реконструкция магистрального канала Байсеитский Енбекшиказахского района"
857
Разработка ПСД "Реконструкция Правобережного магистрального канала на реке Курты Илийского района"
266
Разработка ПСД "Реконструкция Левобережного магистрального канала на реке Курты Илийского района"
420
Разработка ПСД "Реконструкция и модернизация сооружении канала БАК им. Д.Кунаева"
3 000
";
строку:
"
Атырауская область
3 921 752
"
изложить в следующей редакции:
"
Атырауская область
3 243 249
";
строки:
"
Разработка проектно-сметной документации на реконструкцию канала "Кобяково-Забурунье" Курмангазинского района Атырауской области
483 325
Реконструкция канала "Қурайлы сай" Индерского района Атырауской области
548 360
Реконструкция гидротехнических сооружений, находящихся на "Ералинском" гидроузле в с. Миялы Кызылкогинского района Атырауской области
441 361
"
изложить в следующей редакции:
"
Разработка проектно-сметной документации на реконструкцию канала "Кобяково-Забурунье" Курмангазинского района Атырауской области
361 550
Реконструкция канала "Қурайлы сай" Индерского района Атырауской области
436 116
Реконструкция гидротехнических сооружений, находящихся на "Ералинском" гидроузле в с. Миялы Кызылкогинского района Атырауской области
396 877
";
строку:
"
Строительство магистрального водопровода "Тайсойган-Миялы" Кызылкогинского района Атырауской области
1 500 000
"
изложить в следующей редакции:
"
Строительство магистрального водопровода "Тайсойган-Миялы" Кызылкогинского района Атырауской области
1 100 000
";
дополнить строками следующего содержания:
"
Восточно-Казахстанская область
21 500
Разработка ПСД "Строительство водохранилища на реке Каргыба Восточно-Казахстанской области"
5 000
Разработка ПСД "Реконструкция сооружений Кандысуйского водохранилища Тарбагатайского района"
1 000
Разработка ПСД "Реконструкция гидроузла Кандысу с магистральными каналами ЛМК и Есенгелды на реке Кандысу Тарбагатайского района"
500
Разработка ПСД "Реконструкция водохозяйственных систем и сооружений для обеспечения орошаемых земель 6 каналов (Бегетай, Казакбай, Караша, Болат, Каратоган, Бурымбет) Тарбагатайского района"
5 000
Разработка ПСД "Реконструкция водозаборного узла с магистральными каналами Торе Тагам и Есенгелды на реке Курчум Курчумского района"
5 000
Разработка ПСД "Реконструкция водохозяйственных систем и сооружений для обеспечения орошаемых земель 22 каналов Курчумского района"
5 000
Жамбылская область

3 000
"Еңбекшіқазақ ауданының Құрам магистральдық каналын реконструкциялау" ЖСҚ әзірлеу
347
"Еңбекшіқазақ ауданының Малыбай-1 магистральдық каналын реконструкциялау" ЖСҚ әзірлеу
266
"Еңбекшіқазақ ауданының Малыбай-2 магистральдық каналын реконструкциялау" ЖСҚ әзірлеу
919
"Еңбекшіқазақ ауданының Өлшік магистральдық каналын реконструкциялау" ЖСҚ әзірлеу
100
"Еңбекшіқазақ ауданы Мулушечный магистральдық каналын реконструкциялау" ЖСҚ әзірлеу
389
"Еңбекшіқазақ ауданы Шамсутдин магистральдық каналын реконструкциялау" ЖСҚ әзірлеу
342
"Еңбекшіқазақ ауданы Байсейіт магистральдық каналын реконструкциялау" ЖСҚ әзірлеу
857
"Іле ауданы Құрты өзенінде Оң жағалау магистральдық каналын реконструкциялау" ЖСҚ әзірлеу
266
"Іле ауданы Құрты өзенінде Сол жағалау магистральдық каналын реконструкциялау" ЖСҚ әзірлеу
420
"Д. Қонаев атындағы ҮАК каналының құрылыстарын реконструкциялау және жаңғырту" ЖСҚ әзірлеу
3 000
";
мына:
"
Атырау облысы
3 921 752
"
деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
"
Атырау облысы
3 243 249
";
мына:
"
"Атырау облысы Құрманғазы ауданындағы, "Кобяков-Забұрын" каналын жаңғырту үшін жобалау сметалық құжаттамасын жасақтау
483 325
Атырау облысы Индер ауданының "Құрайлы сай" каналын реконструкциялау
548 360
Атырау облысы Қызылқоға ауданының Миялы ауылында "Ералы" гидроторабындағы гидротехникалық құрылыстарды реконструкциялау
441 361
"
деген жолдар мынадай редакцияда жазылсын:
"
"Атырау облысы Құрманғазы ауданындағы, "Кобяков-Забұрын" каналын жаңғырту үшін жобалау сметалық құжаттамасын жасақтау
361 550
Атырау облысы Индер ауданының "Құрайлы сай" каналын реконструкциялау
436 116
Атырау облысы Қызылқоға ауданының Миялы ауылында "Ералы" гидроторабындағы гидротехникалық құрылыстарды реконструкциялау
396 877
";
мына:
"
Атырау облысы Қызылқоға ауданының "Тайсойған-Миялы" магистральды су құбырын салу
1 500 000
"
деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
"
Атырау облысы Қызылқоға ауданының "Тайсойған-Миялы" магистральды су құбырын салу
1 100 000
";
мынадай мазмұндағы жолдармен толықтырылсын:
"
Шығыс Қазақстан облысы
21 500
"Шығыс Қазақстан облысының Қарғыба өзенінде су қоймасын салу" ЖСҚ әзірлеу
5 000
"Тарбағатай ауданы Қандысу су қоймасының құрылыстарын реконструкциялау" ЖСҚ әзірлеу
1 000
"Тарбағатай ауданы Қандысу өзеніндегі СЖМ және Есенгелді магистральдық каналдары бар Қандысу су торабын реконструкциялау" ЖСҚ әзірлеу
500
"Тарбағатай ауданының 6 каналының (Бегетай, Қазақбай, Қараша, Болат, Қаратоған, Бұрымбет) суармалы жерлерін қамтамасыз ету үшін су шаруашылығы жүйелері мен құрылыстарын реконструкциялау" ЖСҚ әзірлеу
5 000
"Күршім ауданының Күршім өзенінде Төре тағам және Есенгелді магистральдық каналдары бар су жинау торабын реконструкциялау" ЖСҚ әзірлеу
5 000
"Күршім ауданының 22 каналының суармалы жерлерін қамтамасыз ету үшін су шаруашылығы жүйелері мен құрылыстарын реконструкциялау" ЖСҚ әзірлеу
5 000
Жамбыл облысы

200 819
Разработка ПСД "Реконструкция водохранилища Терс-Ащибулак в Жуалынском районе Жамбылской области"
13 750
Разработка ПСД "Реконструкция Караконызского водохранилища в Кордайском районе Жамбылской области"
13 700
Разработка ПСД "Строительство водохранилища Ргайты на реке Ргайты в Кордайском районе Жамбылской области"
13 378
Разработка ПСД "Строительство водохранилища Калгуты на реке Калгуты в Кордайском районе Жамбылской области"
7 864
Разработка ПСД "Строительство водохранилища Акмола на реке Талас на границе Таласского и Байзакского районов Жамбылской области"
7 000
Разработка ПСД "Реконструкция МК Тама Жамбылского района"
720
Разработка ПСД "Реконструкция МК Байбарак Мойынкумского района"
5 000
Разработка ПСД "Реконструкция МК Кокжелек Мойынкумского района"
5 000
Разработка ПСД "Реконструкция МК Кушаман Мойынкумского района"
5 000
Разработка ПСД "Реконструкция МК Алайгыр Мойынкумского района"
5 000
Разработка ПСД "Реконструкция МК Акиык Мойынкумского района"
5 000
Разработка ПСД "Реконструкция МХК Онгарбай Мойынкумского района"
5 000
Разработка ПСД "Реконструкция МХК Коминтерн Мойынкумского района"
5 000
Разработка ПСД "Реконструкция МХК Сануй Мойынкумского района"
2 960
Разработка ПСД "Реконструкция каналов Байзакского района ВХК Р-7"
1 360
Разработка ПСД "Реконструкция каналов Байзакского района ВХК Р-13"
880
Разработка ПСД "Реконструкция каналов Байзакского района ВХК Р-15"
1 440
Разработка ПСД "Реконструкция каналов Байзакского района ВХК Р-17-1"
440
Разработка ПСД "Реконструкция каналов Байзакского района ВХК Р-17-2"
880
Разработка ПСД "Реконструкция каналов Байзакского района 4250 ВХК Р-21"
880
Разработка ПСД "Реконструкция каналов Байзакского района ВХК МР-2"
1 360
Разработка ПСД "Реконструкция каналов Байзакского района ВХК Шаха"
880
Разработка ПСД "Реконструкция каналов Байзакского района ВХК Ошакбай-1"
1 360
Разработка ПСД "Реконструкция каналов Байзакского района ВХК Наурызбай"
880
Разработка ПСД "Реконструкция каналов Байзакского района ВХК Кумжота"
1 360
Разработка ПСД "Реконструкция каналов Байзакского района ВХК Кокарык"
1 440
Разработка ПСД "Реконструкция каналов Байзакского района ВХК Ошакбай-2"
600
Разработка ПСД "Реконструкция каналов Байзакского района ВХК Жолдыбай"
1 360
Разработка ПСД "Реконструкция каналов Байзакского района ВХК Рыстамбет"
1 400
Разработка ПСД "Реконструкция каналов Байзакского района ВХК Карымсак"
880
Разработка ПСД "Реконструкция каналов Байзакского района ВХК Текей"
2 215
Разработка ПСД "Реконструкция каналов Байзакского района ВХК Елшибай"
3 120
Разработка ПСД "Реконструкция каналов Байзакского района ВХК Конезавод"

200 819
"Жамбыл облысы Жуалы ауданындағы Теріс-Ащыбұлақ су қоймасын реконструкциялау" ЖСҚ әзірлеу
13 750
"Жамбыл облысы Қордай ауданындағы Қарақоңыз су қоймасын реконструкциялау" ЖСҚ әзірлеу
13 700
"Жамбыл облысы Қордай ауданындағы Ырғайты өзеніндегі Ырғайты су қоймасының құрылысы" ЖСҚ әзірлеу
13 378
"Жамбыл облысы Қордай ауданындағы Қалғұты өзеніндегі Қалғұты су қоймасының құрылысы" ЖСҚ әзірлеу
7 864
"Жамбыл облысы Талас және Байзақ аудандарының шекарасындағы Талас өзенінде Ақмола су қоймасының құрылысы" ЖСҚ әзірлеу
7 000
"Жамбыл ауданының Тама МК реконструкциялау" ЖСҚ әзірлеу
720
"Мойынқұм ауданының Байбарақ МК реконструкциялау" ЖСҚ әзірлеу
5 000
"Мойынқұм ауданының Көкжелек МК реконструкциялау" ЖСҚ әзірлеу
5 000
"Мойынқұм ауданының Көшаман МК реконструкциялау" ЖСҚ әзірлеу
5 000
"Мойынқұм ауданының Алайғыр МК реконструкциялау" ЖСҚ әзірлеу
5 000
"Мойынқұм ауданының Ақиық МК реконструкциялау" ЖСҚ әзірлеу
5 000
"Мойынқұм ауданының Оңғарбай ШАК реконструкциялау" ЖСҚ әзірлеу
5 000
"Мойынқұм ауданының Коминтерн ШАК реконструкциялау" ЖСҚ әзірлеу
5 000
"Мойынқұм ауданының Сануй ШАК реконструкциялау" ЖСҚ әзірлеу
2 960
"Байзақ ауданының Р-7 ШІК каналдарын реконструкциялау" ЖСҚ әзірлеу
1 360
"Байзақ ауданының Р-13 ШІК каналдарын реконструкциялау" ЖСҚ әзірлеу
880
"Байзақ ауданының Р-15 ШІК каналдарын реконструкциялау" ЖСҚ әзірлеу
1 440
"Байзақ ауданының Р-17-1 ШІК каналдарын реконструкциялау" ЖСҚ әзірлеу
440
"Байзақ ауданының Р-17-2 ШІК каналдарын реконструкциялау" ЖСҚ әзірлеу
880
"Байзақ ауданының 4250 Р-21 ШІК каналдарын реконструкциялау" ЖСҚ әзірлеу
880
"Байзақ ауданының МР-2 ШІК каналдарын реконструкциялау" ЖСҚ әзірлеу
1 360
"Байзақ ауданының Шаха ШІК каналдарын реконструкциялау" ЖСҚ әзірлеу
880
"Байзақ ауданының Ошақбай-1 ШІК каналдарын реконструкциялау" ЖСҚ әзірлеу
1 360
"Байзақ ауданының Наурызбай ШІК каналдарын реконструкциялау" ЖСҚ әзірлеу
880
"Байзақ ауданының Құмжота ШІК каналдарын реконструкциялау" ЖСҚ әзірлеу
1 360
"Байзақ ауданының Көкарық ШІК каналдарын реконструкциялау" ЖСҚ әзірлеу
1 440
"Байзақ ауданының Ошақбай-2 ШІК каналдарын реконструкциялау" ЖСҚ әзірлеу
600
"Байзақ ауданының Жолдыбай ШІК каналдарын реконструкциялау" ЖСҚ әзірлеу
1 360
"Байзақ ауданының Рыстамбет ШІК каналдарын реконструкциялау" ЖСҚ әзірлеу
1 400
"Байзақ ауданының Қарымсақ ШІК каналдарын реконструкциялау" ЖСҚ әзірлеу
880
"Байзақ ауданының Текей ШІК каналдарын реконструкциялау" ЖСҚ әзірлеу
2 215
"Байзақ ауданының Елшібай ШІК каналдарын реконструкциялау" ЖСҚ әзірлеу
3 120
"Байзақ ауданының Конезавод ШІК каналдарын реконструкциялау " ЖСҚ әзірлеу

1 440
Разработка ПСД "Реконструкция каналов Байзакского района ВХК Кейкиман"
1 520
Разработка ПСД "Реконструкция каналов Байзакского района ВХК Жанасаз"
880
Разработка ПСД "Реконструкция каналов Байзакского района ВХК Сармык"
880
Разработка ПСД "Реконструкция каналов Байзакского района ВХК Кумбел"
880
Разработка ПСД "Реконструкция каналов Байзакского района ВХК Тажибай"
2 644
Разработка ПСД "Реконструкция каналов Байзакского района ВХК Кенес"
2 048
Разработка ПСД "Реконструкция каналов Байзакского района ВХК Бузау"
880
Разработка ПСД "Реконструкция каналов Байзакского района ВХК Безымянный лоток"
880
Разработка ПСД "Реконструкция каналов Байзакского района ВХК Безымянный земляной"
880
Разработка ПСД "Реконструкция каналов Байзакского района ВХК Кудайкул-1"
880
Разработка ПСД "Реконструкция каналов Байзакского района ВХК Кудайкул-2"
880
Разработка ПСД "Реконструкция каналов Байзакского района ВХК Орта"
880
Разработка ПСД "Реконструкция каналов Байзакского района ВХК Жана"
1 400
Разработка ПСД "Реконструкция каналов Байзакского района ВХК Тлеуболат-1"
1 360
Разработка ПСД "Реконструкция каналов Байзакского района ВХК Кабан"
1 320
Разработка ПСД "Реконструкция каналов Байзакского района ВХК Кабан хвостовой"
3 000
Разработка ПСД "Реконструкция каналов Байзакского района ВХК Жумахан"
880
Разработка ПСД "Реконструкция каналов Байзакского района ВХК Байбаба"
880
Разработка ПСД "Реконструкция каналов Байзакского района ВХК Кыдырбай"
880
Разработка ПСД "Реконструкция каналов Байзакского района ВХК Жамбас"
880
Разработка ПСД "Реконструкция каналов Байзакского района ВХК Назарбек-1"
880
Разработка ПСД "Реконструкция каналов Байзакского района ВХК Сагындык"
2 680
Разработка ПСД "Реконструкция каналов Байзакского района ВХК Отарбек"
880
Разработка ПСД "Реконструкция каналов Байзакского района ВХК Болпан"
880
Разработка ПСД "Реконструкция каналов Байзакского района ВХК Анар"
880
Разработка ПСД "Реконструкция каналов Байзакского района ВХК Утелбалык"
880
Разработка ПСД "Реконструкция каналов Байзакского района ВХК Туймекент"
2 720
Разработка ПСД "Реконструкция каналов Байзакского района ВХК Донсары"
880
Разработка ПСД "Реконструкция каналов Байзакского района ВХК Утеген"
880
Разработка ПСД "Реконструкция каналов Байзакского района ВХК Узын"
3 080
Разработка ПСД "Реконструкция каналов Байзакского района ВХК Каражон"
1 360
Разработка ПСД "Реконструкция каналов Байзакского района ВХК Шахан"
2 600
Разработка ПСД "Реконструкция каналов Байзакского района ВХК Сарыбарак"
880
Разработка ПСД "Реконструкция каналов Байзакского района ВХК Шалке"
880
Разработка ПСД "Реконструкция каналов Кордайского района ВХК Акбулын"
880
Разработка ПСД "Реконструкция каналов Кордайского района ВХК Р-2"
880
Разработка ПСД "Реконструкция каналов Кордайского района ВХК Левый отвод"
880
Разработка ПСД "Реконструкция каналов Кордайского района ВХК Правый отвод"
880

1 440
"Байзақ ауданының Кейкіман ШІК каналдарын реконструкциялау" ЖСҚ әзірлеу
1 520
"Байзақ ауданының Жаңасаз ШІК каналдарын реконструкциялау" ЖСҚ әзірлеу
880
"Байзақ ауданының Сармық ШІК каналдарын реконструкциялау" ЖСҚ әзірлеу
880
"Байзақ ауданының Құмбел ШІК каналдарын реконструкциялау" ЖСҚ әзірлеу
880
"Байзақ ауданының Тәжібай ШІК каналдарын реконструкциялау" ЖСҚ әзірлеу
2 644
"Байзақ ауданының Кеңес ШІК каналдарын реконструкциялау" ЖСҚ әзірлеу
2 048
"Байзақ ауданының Бұзау ШІК каналдарын реконструкциялау" ЖСҚ әзірлеу
880
"Байзақ ауданының Безымянный лоток ШІК каналдарын реконструкциялау" ЖСҚ әзірлеу
880
"Байзақ ауданының Безымянный земляной ШІК каналдарын реконструкциялау" ЖСҚ әзірлеу
880
"Байзақ ауданының Құдайқұл-1 ШІК каналдарын реконструкциялау" ЖСҚ әзірлеу
880
"Байзақ ауданының Құдайқұл-2 ШІК каналдарын реконструкциялау" ЖСҚ әзірлеу
880
"Байзақ ауданының Орта ШІК каналдарын реконструкциялау" ЖСҚ әзірлеу
880
"Байзақ ауданының Жаңа ШІК каналдарын реконструкциялау" ЖСҚ әзірлеу
1 400
"Байзақ ауданының Тілеуболат-1 ШІК каналдарын реконструкциялау" ЖСҚ әзірлеу
1 360
"Байзақ ауданының Кабан ШІК каналдарын реконструкциялау" ЖСҚ әзірлеу
1 320
"Байзақ ауданының Кабан хвостовой ШІК каналдарын реконструкциялау" ЖСҚ әзірлеу
3 000
"Байзақ ауданының Жұмахан ШІК каналдарын реконструкциялау" ЖСҚ әзірлеу
880
"Байзақ ауданының Байбаба ШІК каналдарын реконструкциялау" ЖСҚ әзірлеу
880
"Байзақ ауданының Қыдырбай ШІК каналдарын реконструкциялау" ЖСҚ әзірлеу
880
"Байзақ ауданының Жамбас ШІК каналдарын реконструкциялау" ЖСҚ әзірлеу
880
"Байзақ ауданының Назарбек-1 ШІК каналдарын реконструкциялау" ЖСҚ әзірлеу
880
"Байзақ ауданының Сағындық ШІК каналдарын реконструкциялау" ЖСҚ әзірлеу
2 680
"Байзақ ауданының Отарбек ШІК каналдарын реконструкциялау" ЖСҚ әзірлеу
880
"Байзақ ауданының Болпан ШІК каналдарын реконструкциялау" ЖСҚ әзірлеу
880
"Байзақ ауданының Анар ШІК каналдарын реконструкциялау" ЖСҚ әзірлеу
880
"Байзақ ауданының Өтелбалық ШІК каналдарын реконструкциялау" ЖСҚ әзірлеу
880
"Байзақ ауданының Түймекент ШІК каналдарын реконструкциялау" ЖСҚ әзірлеу
2 720
"Байзақ ауданының Дөңсары ШІК каналдарын реконструкциялау" ЖСҚ әзірлеу
880
"Байзақ ауданының Өтеген ШІК каналдарын реконструкциялау" ЖСҚ әзірлеу
880
"Байзақ ауданының Ұзын ШІК каналдарын реконструкциялау" ЖСҚ әзірлеу
3 080
"Байзақ ауданының Қаражон ШІК каналдарын реконструкциялау" ЖСҚ әзірлеу
1 360
"Байзақ ауданының Шахан ШІК каналдарын реконструкциялау" ЖСҚ әзірлеу
2 600
"Байзақ ауданының Сарыбарақ ШІК каналдарын реконструкциялау" ЖСҚ әзірлеу
880
"Байзақ ауданының Шәлке ШІК каналдарын реконструкциялау" ЖСҚ әзірлеу
880
"Қордай ауданының Ақбұлын ШІК каналдарын реконструкциялау" ЖСҚ әзірлеу
880
"Қордай ауданының Р-2 ШІК каналдарын реконструкциялау" ЖСҚ әзірлеу
880
"Қордай ауданының Сол тармақ ШІК каналдарын реконструкциялау" ЖСҚ әзірлеу
880
"Қордай ауданының Оң тармақ ШІК каналдарын реконструкциялау" ЖСҚ әзірлеу
880

Разработка ПСД "Реконструкция каналов Кордайского района ВХК Р-4-1"
880
Разработка ПСД "Реконструкция каналов Кордайского района ВХК Р-4-2"
880
Разработка ПСД "Реконструкция каналов Кордайского района ВХК Р-4-2 водослив"
880
Разработка ПСД "Реконструкция каналов Кордайского района ВХК Нефтебаза"
200
Разработка ПСД "Реконструкция каналов Кордайского района ВХК Степновский"
880
Разработка ПСД "Реконструкция каналов Кордайского района ВХК Калгутинский"
880
Разработка ПСД "Реконструкция каналов Кордайского района ВХК Р-6"
880
Разработка ПСД "Реконструкция каналов Кордайского района ВХК Р-8"
880
Разработка ПСД "Реконструкция каналов Кордайского района ВХК Р-8-2"
880
Разработка ПСД "Реконструкция каналов Кордайского района ВХК Р-10"
880
Разработка ПСД "Реконструкция каналов Кордайского района ВХК Р-12"
880
Разработка ПСД "Реконструкция каналов Кордайского района ВХК Р-14"
880
Разработка ПСД "Реконструкция каналов Кордайского района ВХК Р-16"
880
Разработка ПСД "Реконструкция каналов Кордайского района ВХК КХ-1"
880
Разработка ПСД "Реконструкция каналов Кордайского района ВХК КХ-3"
880
Разработка ПСД "Реконструкция каналов Кордайского района ВХК КХ-5"
880
Разработка ПСД "Реконструкция каналов Кордайского района ВХК Р-20"
2 160
Разработка ПСД "Реконструкция каналов Кордайского района ВХК Р-20*"
5 000
Разработка ПСД "Реконструкция каналов Кордайского района ВХК Р-30"
880
Разработка ПСД "Реконструкция каналов Кордайского района ВХК Сельский 1"
160
Разработка ПСД "Реконструкция каналов Кордайского района ВХК Сельский 2"
220
Разработка ПСД "Реконструкция каналов Кордайского района ВХК Сельский 3"
140
Разработка ПСД "Реконструкция каналов Кордайского района ВХК Сельский 4"
140
Разработка ПСД "Реконструкция каналов Кордайского района ВХК Полевой 3"
140
Разработка ПСД "Реконструкция каналов Кордайского района ВХК Р-112"
480
Разработка ПСД "Реконструкция каналов Кордайского района ВХК Р-114"
340
Разработка ПСД "Реконструкция каналов Кордайского района ВХК Сортопытный"
220
Разработка ПСД "Реконструкция каналов Кордайского района ВХК Р-116"
1 400
Разработка ПСД "Реконструкция каналов Кордайского района ВХК Р-118"
880
Разработка ПСД "Реконструкция каналов Кордайского района ВХК Р-118*"
1 480
Разработка ПСД "Реконструкция каналов Кордайского района ВХК Р-118а"
440
Разработка ПСД "Реконструкция каналов Кордайского района ВХК Р-120"
680
Разработка ПСД "Реконструкция каналов Кордайского района ВХК Р-122а"
720
Разработка ПСД "Реконструкция каналов Кордайского района ВХК Р-122б"
340
Разработка ПСД "Реконструкция каналов Кордайского района ВХК Р-122в"
340
Разработка ПСД "Реконструкция каналов Кордайского района ВХК Р-124"
440
Разработка ПСД "Реконструкция каналов Кордайского района ВХК Р-124а"
440
Разработка ПСД "Реконструкция каналов Кордайского района ВХК Р-126"
960
Разработка ПСД "Реконструкция каналов Кордайского района ВХК Р-128"
960
Разработка ПСД "Реконструкция каналов Кордайского района ВХК Р-128а"

"Қордай ауданының Р-4-1 ШІК каналдарын реконструкциялау" ЖСҚ әзірлеу
880
"Қордай ауданының Р-4-2 ШІК каналдарын реконструкциялау" ЖСҚ әзірлеу
880
"Қордай ауданының Р-4-2 ШІК каналдарын реконструкциялау суағар" ЖСҚ әзірлеу
880
"Қордай ауданының Мұнай базасы ШІК каналдарын реконструкциялау" ЖСҚ әзірлеу
200
"Қордай ауданының Степновский ШІК каналдарын реконструкциялау" ЖСҚ әзірлеу
880
"Қордай ауданының Қалғұты ШІК каналдарын реконструкциялау" ЖСҚ әзірлеу
880
"Қордай ауданының Р-6 ШІК каналдарын реконструкциялау" ЖСҚ әзірлеу
880
"Қордай ауданының Р-8 ШІК каналдарын реконструкциялау" ЖСҚ әзірлеу
880
"Қордай ауданының Р-8-2 ШІК каналдарын реконструкциялау" ЖСҚ әзірлеу
880
"Қордай ауданының Р-10 ШІК каналдарын реконструкциялау" ЖСҚ әзірлеу
880
"Қордай ауданының Р-12 ШІК каналдарын реконструкциялау" ЖСҚ әзірлеу
880
"Қордай ауданының Р-14 ШІК каналдарын реконструкциялау" ЖСҚ әзірлеу
880
"Қордай ауданының Р-16 ШІК каналдарын реконструкциялау" ЖСҚ әзірлеу
880
"Қордай ауданының ШҚ-1 ШІК каналдарын реконструкциялау" ЖСҚ әзірлеу
880
"Қордай ауданының ШҚ-3 ШІК каналдарын реконструкциялау" ЖСҚ әзірлеу
880
"Қордай ауданының ШҚ-5 ШІК каналдарын реконструкциялау" ЖСҚ әзірлеу
880
"Қордай ауданының Р-20 ШІК каналдарын реконструкциялау" ЖСҚ әзірлеу
2 160
"Қордай ауданының Р-20* ШІК каналдарын реконструкциялау" ЖСҚ әзірлеу
5 000
"Қордай ауданының Р-30 ШІК каналдарын реконструкциялау" ЖСҚ әзірлеу
880
"Қордай ауданының Сельский 1 ШІК каналдарын реконструкциялау" ЖСҚ әзірлеу
160
"Қордай ауданының Сельский 2 ШІК каналдарын реконструкциялау" ЖСҚ әзірлеу
220
"Қордай ауданының Сельский 3 ШІК каналдарын реконструкциялау " ЖСҚ әзірлеу
140
"Қордай ауданының Сельский 4 ШІК каналдарын реконструкциялау" ЖСҚ әзірлеу
140
"Қордай ауданының Полевой 3 ШІК каналдарын реконструкциялау" ЖСҚ әзірлеу
140
"Қордай ауданының Р-112 ШІК каналдарын реконструкциялау" ЖСҚ әзірлеу
480
"Қордай ауданының Р-114 ШІК каналдарын реконструкциялау" ЖСҚ әзірлеу
340
"Қордай ауданының Сортопытный ШІК каналдарын реконструкциялау" ЖСҚ әзірлеу
220
"Қордай ауданының Р-116 ШІК каналдарын реконструкциялау" ЖСҚ әзірлеу
1 400
"Қордай ауданының Р-118 ШІК каналдарын реконструкциялау" ЖСҚ әзірлеу
880
"Қордай ауданының Р-118* ШІК каналдарын реконструкциялау" ЖСҚ әзірлеу
1 480
"Қордай ауданының Р-118а ШІК каналдарын реконструкциялау" ЖСҚ әзірлеу
440
"Қордай ауданының Р-120 ШІК каналдарын реконструкциялау" ЖСҚ әзірлеу
680
"Қордай ауданының Р-122а ШІК каналдарын реконструкциялау" ЖСҚ әзірлеу
720
"Қордай ауданының Р-122б ШІК каналдарын реконструкциялау" ЖСҚ әзірлеу
340
"Қордай ауданының Р-122в ШІК каналдарын реконструкциялау" ЖСҚ әзірлеу
340
"Қордай ауданының Р-124 ШІК каналдарын реконструкциялау" ЖСҚ әзірлеу
440
"Қордай ауданының Р-124а ШІК каналдарын реконструкциялау" ЖСҚ әзірлеу
440
"Қордай ауданының Р-126 ШІК каналдарын реконструкциялау" ЖСҚ әзірлеу
960
"Қордай ауданының Р-128 ШІК каналдарын реконструкциялау" ЖСҚ әзірлеу
960
"Қордай ауданының Р-128а ШІК каналдарын реконструкциялау" ЖСҚ әзірлеу

560
Разработка ПСД "Реконструкция каналов Кордайского района ВХК Р-128б"
740
";
строки:
"
Западно-Казахстанская область
4 030 840
Реконструкция Урдинского группового водопровода ЗКО V очередь (водовод Муратсай-Жанибек) по месту расположения: Республика Казахстан, Западно-Казахстанская область, Жанибекский р-н
1 738 746
"
изложить в следующей редакции:
"
Западно-Казахстанская область
3 869 916
Реконструкция Урдинского группового водопровода ЗКО V очередь (водовод Муратсай-Жанибек) по месту расположения: Республика Казахстан, Западно-Казахстанская область, Жанибекский р-н
1 525 208
";
после строки:
"
Механизированная очистка протоки Чаган и Кушумского магистрального канала Урало-Кушумской ООС, ЗКО

560
"Қордай ауданының Р-128б ШІК каналдарын реконструкциялау" ЖСҚ әзірлеу
740
";
мына:
"
Батыс Қазақстан облысы
4 030 840
Қазақстан Республикасы, Батыс Қазақстан облысы, Жәнібек ауданы мекенжайында орналасқан БҚО Орда топтық су құбырын реконструкциялау V кезегі (Мұратсай-Жәнібек су таратқышы)
1 738 746
"
деген жолдар мынадай редакцияда жазылсын:
"
Батыс Қазақстан облысы
3 869 916
Қазақстан Республикасы, Батыс Қазақстан облысы, Жәнібек ауданы мекенжайында орналасқан БҚО Орда топтық су құбырын реконструкциялау V кезегі (Мұратсай-Жәнібек су таратқышы)
1 525 208
";
мына:
"
Батыс Қазақстан облысы Орал-Көшім ССЖ Шаған тармағы және Көшім магистральды каналын механикаландырылған тазарту

1 000 000
"
дополнить строками следующего содержания:
"
Разработка ПСД "Строительство водохранилища на реке Большой Узень у п. Жалпактал Западно-Казахстанской области"
4 576
Разработка ПСД "Реконструкция Битикского водохранилища Западно-Казахстанской области"
5 000
Разработка ПСД "Реконструкция Донгулюкского водохранилища Западно-Казахстанской области"
3 400
Разработка ПСД "Реконструкция Пятимарского водохранилища"
2 600
Разработка ПСД "Реконструкция МК Кушумский"
4 168
Разработка ПСД "Реконструкция МК Первомайского"
5 000
Разработка ПСД "Реконструкция МК Тайпакского"
5 000
Разработка ПСД "Реконструкция МК Фурмановского"
5 000
Разработка ПСД "Реконструкция МК Санкибайского"
5 000
Разработка ПСД "Реконструкция МК Айдарханского"
2 670
Разработка ПСД "Бударинский"
5 000
Разработка ТЭО "Строительство водохранилища на реке Малый Узень у п. Сексенбай Западно-Казахстанской области"
5 200
Карагандинская область
38 531
Завершение разработки ТЭО "Строительство водохранилища Садовое на реке Үлкен-Құндызды Карагандинская область"
5 151
Разработка ПСД "Реконструкция и техническое перевооружение гидроузла Самаркандского водохранилища Карагандинской области со строительством малой МГЭС мощностью 1 МВт"
5 000
Разработка ПСД "Очистка чащи Жартасского водохранилища, 10,5 млн.м3"
4 250
Разработка ПСД "Реконструкция магистрального трубопровода с/о Жанаталап"
5 000
Разработка ПСД "Реконструкция Шокайского магистрального канала, Баймырза с/о-магистральный и внутрихозяйственный канал"
1 920
Разработка ПСД "Реконструкция магистрального трубопровода с/о КАРАЖАРСКИЙ"
1 980
Разработка ПСД "Реконструкция магистрального трубопровода с/о Тузды"
5 000
Разработка ПСД "Реконструкция Самарского магистрального канала, Самарский с/о-подпорное сооружение оросительная система на реке Нура"
4 030
Разработка ТЭО "Строительство водохранилища на реке Нура Ынталинский с/о Каркаралинский район Карагандинская область"
6 200
";
строки:
"
Костанайская область
356 371
Реконструкция плотины "Албарбогет" Джангельдинского района Костанайской области
356 371
Кызылординская область

1 000 000
"
деген жолдан кейін мынадай мазмұндағы жолдармен толықтырылсын:
"
"Батыс Қазақстан облысы Жалпақтал кентінің жанындағы Үлкен Өзен өзенінде су қоймасын салу" ЖСҚ әзірлеу
4 576
"Батыс Қазақстан облысының Бітік су қоймасын реконструкциялау" ЖСҚ әзірлеу
5 000
"Батыс Қазақстан облысының Дөңгелек су қоймасын реконструкциялау" ЖСҚ әзірлеу
3 400
"Пятимар су қоймасын реконструкциялау" ЖСҚ әзірлеу
2 600
"Көшім магистральдық каналын реконструкциялау" ЖСҚ әзірлеу
4 168
"Первомайский магистральдық каналын реконструкциялау" ЖСҚ әзірлеу
5 000
"Тайпақ магистральдық каналын реконструкциялау" ЖСҚ әзірлеу
5 000
"Фурманов магистральдық каналын реконструкциялау" ЖСҚ әзірлеу
5 000
"Санқыбай магистральдық каналын реконструкциялау" ЖСҚ әзірлеу
5 000
"Айдархан магистральдық каналын реконструкциялау" ЖСҚ әзірлеу
2 670
"Бударинский" ЖСҚ әзірлеу
5 000
"Батыс Қазақстан облысы Сексенбай кентіндегі Кіші Өзен өзенінде су қоймасын салу" ТЭН әзірлеу
5 200
Қарағанды облысы
38 531
"Қарағанды облысы Үлкен-Құндызды өзеніндегі Садовое су қоймасының құрылысы" ТЭН әзірлеуді аяқтау
5 151
"Қуаты 1 МВт шағын МГЭС құрылысымен Қарағанды облысы Самарқанд су қоймасының гидроторабын реконструкциялау және техникалық қайта жарақтандыру" ЖСҚ әзірлеу
5 000
"Жартас су қоймасының жиегін тазарту, 10,5 млн. м3" ЖСҚ әзірлеу
4 250
"Жаңаталап а/о магистральдық құбыржолын реконструкциялау" ЖСҚ әзірлеу
5 000
"Шоқай магистральдық каналын, Баймырза а/о-магистральдық және шаруашылық каналын реконструкциялау" ЖСҚ әзірлеу
1 920
"Қаражар а/о магистральдық құбырын реконструкциялау" ЖСҚ әзірлеу
1 980
"Тұзды а/о магистральдық құбырын реконструкциялау" ЖСҚ әзірлеу
5 000
"Самара магистральдық каналын реконструкциялау, Самара ауылдық округі – тіреу құрылысжайы Нұра өзеніндегі суару жүйесі" ЖСҚ әзірлеу
4 030
"Қарағанды облысы Қарқаралы ауданы Ынталы а/о Нұра өзенінде су қоймасының құрылысы" ТЭН әзірлеу
6 200
";
мына:
"
Қостанай облысы
356 371
Қостанай облысы Жангелдин ауданының "Албарбөгет" бөгетін реконструкциялау
356 371
Қызылорда облысы

4 818 737
"
изложить в следующей редакции:
"
Костанайская область
316 045
Реконструкция плотины "Албарбогет" Джангельдинского района Костанайской области
316 045
Кызылординская область
6 965 908
";
строку:
"
РП "Строительство ветки подключения Аральск-Токабай-Абай Арало-Сарыбулакского группового водопровода и водоснабжение населенных пунктов Токабай, Абай Аральского района Кызылординской области"
1 200 000
"
изложить в следующей редакции:
"
РП "Строительство ветки подключения Аральск-Токабай-Абай Арало-Сарыбулакского группового водопровода и водоснабжение населенных пунктов Токабай, Абай Аральского района Кызылординской области"

4 818 737
"
деген жолдар мынадай редакцияда жазылсын:
"
Қостанай облысы
316 045
Қостанай облысы Жангелдин ауданының "Албарбөгет" бөгетін реконструкциялау
316 045
Қызылорда облысы
6 965 908
";
мына:
"
"Арал-Сарыбұлақ топтық су құбырының Арал-Тоқабай-Абай қосу тармақтарын салу және Қызылорда облысы Арал ауданының Тоқабай, Абай елді мекендерін сумен жабдықтау" ЖЖ
1 200 000
"
деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
"
"Арал-Сарыбұлақ топтық су құбырының Арал-Тоқабай-Абай қосу тармақтарын салу және Қызылорда облысы Арал ауданының Тоқабай, Абай елді мекендерін сумен жабдықтау" ЖЖ

1 400 000
";
после строки:
"
РП "Реконструкция систем водоснабжения Байкожинского группового водопровода Казалинского района"
1 667 905
"
дополнить строками следующего содержания:
"
Строительство второй линии магистрального водовода от головного водозабора "Такырколь" до насосной станций № 1 в Жанакорганском районе Кызылординской области
303 554
Строительство второй линии магистрального водовода от головного водозабора "Такырколь" до насосной станций № 3 в Шиелинском районе Кызылординской области

1 400 000
";
мына:
"
"Қызылорда облысы Қазалы ауданы Байқожа топтық су құбырының сумен жабдықтау жүйелерін реконструкциялау" ЖЖ
1 667 905
"
деген жолдан кейін мынадай мазмұндағы жолдармен толықтырылсын:
"
Қызылорда облысы Жаңақорған ауданындағы "Тақыркөл" бас су қабылдағышынан № 1 сорғы станциясына дейін магистральдық су тартқыштың екінші желісін салу
303 554
Қызылорда облысы Шиелі ауданындағы "Тақыркөл" бас су қабылдағышынан № 3 сорғы станциясына дейін магистральдық су құбырының екінші желісін салу

951 574
РП "Строительство ветки подключения к Косаман-Акбасты Арало-Сарыбулакского группового водопровода и водоснабжение населенного пункта Акбасты Аральского района Кызылординской области"
376 263
Строительство и расширение существующего Талапского группового водопровода Жанаркорганского района Кызылординской области (бурение 5 новых скважин)
26 331
РП "Реконструкция Кызылординского гидроузла Кызылординской области. I очередь"
260 073
Цифровизация 3-х каналов "Келинтюбинский, Айтек, Сунаката" Кызылординской области
5 000
Разработка ПСД "Реконструкция 26 магистральных и межхозяйственных каналов ("Новошиели МК", о-2, Р-7, "Келтөбе МК", "Қызылорда оң жағалауы МК", Р-12, Қазалы оң жағалауы МК, Әйтек, Сүнақата, Қамыстықак, Жаңаорық, Р-1, ЛМК-9, ЛМК-11в, ЛМК-15В, ЛМК - 17а, ботабай, Жетікөл-Жарма, Шонық, Левая ветка, Коммунизм, Құрайлы, Правая ветка, Наурызбай, Балжарма)"
10 000
Разработка ПСД ПИР на автоматизацию канала Сумагар в Кызылординской области
700
Разработка ПСД ПИР на автоматизацию канала Тайпаккуль в Кызылординской области
700
Разработка ПСД ПИР на автоматизацию канала Куркуреуик в Кызылординской области
700
Разработка ПСД ПИР на автоматизацию канала Новосулутюбинск в Кызылординской области
700
Разработка ПСД ПИР на автоматизацию канала Ботабай в Кызылординской области
700
Разработка ПСД ПИР на автоматизацию канала Жетикуль-жарма в Кызылординской области
1 394
Разработка ПСД ПИР на автоматизацию канала Коксу в Кызылординской области
100
Разработка ПСД ПИР на автоматизацию канала Жанадария в Кызылординской области
700
Разработка ПСД ПИР на автоматизацию канала Жана-арық в Кызылординской области
782
Разработка ПСД ПИР на автоматизацию канала Сауранбай в Кызылординской области
700
Разработка ПСД ПИР на автоматизацию Кызылординского Правобережного магистрального канала в Кызылординской области
900
Разработка ПСД ПИР на автоматизацию Кызылординского левобережного магистрального канала в Кызылординской области
3 000
Разработка ПСД ПИР на автоматизацию канала Басыкара в Кызылординской области
700
Разработка ПСД ПИР на автоматизацию канала Аксай в Кызылординской области
800
Разработка ПСД ПИР на автоматизацию Казалинского правобережного магистрального канала в Кызылординской области
900
Разработка ПСД ПИР на автоматизацию Казалинского левобережного магистрального канала в Кызылординской области
900
";
строки:
"
Мангистауская область
240 085
"Реконструкция водопроводных сетей населенных пунктов Акшымырау и Кызан группового водопровода "Казба-Акшымырау- Кызан" 2-ой этап строительства (строительство второй нити водовода между селами Акшымырау -Кызан)" (корректировка)
240 085
"
изложить в следующей редакции:
"
Мангистауская область
107 929
"Реконструкция водопроводных сетей населенных пунктов Акшымырау и Кызан группового водопровода "Казба-Акшымырау- Кызан" 2-ой этап строительства (строительство второй нити водовода между селами Акшымырау -Кызан)" (корректировка)
107 929
";
дополнить строками следующего содержания:
"
Область Абай

951 574
"Қызылорда облысы Арал ауданы Ақбасты елді мекенінің Қосаман-Ақбасты Арал-Сарыбұлақ топтық су құбырын қосу тармағын салу және сумен жабдықтау" ЖЖ
376 263
Қызылорда облысы Жаңақорған ауданының қолданыстағы Талап топтық су құбырын салу және кеңейту (5 жаңа ұңғыманы бұрғылау)
26 331
"Қызылорда облысының Қызылорда су торабын реконструкциялау. I кезек" ЖЖ
260 073
"Қызылорда облысының Келінтөбе, Әйтек, Сүнақата" 3 арнасын цифрландыру
5 000
"26 магистралды және шаруашылықаралық арналарды реконструкциялау ("Новошиели МК", о-2, Р-7, "Келтөбе МК", "Қызылорда оң жағалауы МК", Р-12, Қазалы оң жағалауы МК, Әйтек, Сүнақата, Қамыстықак, Жаңаорық, Р-1, ЛМК-9, ЛМК-11В, ЛМК-15В, ЛМК - 17а, Ботабай, Жетікөл-Жарма, Шонық, Сол тармақ, Коммунизм, Құрайлы, Оң тармақ, Наурызбай, Балжарма)" ЖСҚ әзірлеу
10 000
Қызылорда облысындағы Сумағар каналын автоматтандыруға арналған ЖІЖ ЖСҚ әзірлеу
700
Қызылорда облысындағы Тайпақкөл каналын автоматтандыруға арналған ЖІЖ ЖСҚ әзірлеу
700
Қызылорда облысындағы Күркіреуік каналын автоматтандыруға арналған ЖІЖ ЖСҚ әзірлеу
700
Қызылорда облысындағы Жаңасұлутөбе каналын автоматтандыруға арналған ЖІЖ ЖСҚ әзірлеу
700
Қызылорда облысындағы Ботабай каналын автоматтандыруға арналған ЖІЖ ЖСҚ әзірлеу
700
Қызылорда облысындағы Жетікөл-жарма каналын автоматтандыруға арналған ЖІЖ ЖСҚ әзірлеу
1 394
Қызылорда облысында Көксу каналын автоматтандыруға арналған ЖІЖ ЖСҚ әзірлеу
100
Қызылорда облысындағы Жаңадария каналын автоматтандыруға арналған ЖІЖ ЖСҚ әзірлеу
700
Қызылорда облысындағы жаңа арық каналын автоматтандыруға арналған ЖІЖ ЖСҚ әзірлеу
782
Қызылорда облысында Сауранбай каналын автоматтандыруға арналған ЖІЖ ЖСҚ әзірлеу
700
Қызылорда облысында Қызылорда оң жағалауы магистральдық каналын автоматтандыруға арналған ЖІЖ ЖСҚ әзірлеу
900
Қызылорда облысында Қызылорда сол жағалауы магистральдық каналын автоматтандыруға арналған ЖІЖ ЖСҚ әзірлеу
3 000
Қызылорда облысындағы Басықара каналын автоматтандыруға арналған ЖІЖ ЖСҚ әзірлеу
700
Қызылорда облысындағы Ақсай каналын автоматтандыруға арналған ЖІЖ ЖСҚ әзірлеу
800
Қызылорда облысында Қазалы оң жағалауы магистральдық каналын автоматтандыруға арналған ЖІЖ ЖСҚ әзірлеу
900
Қызылорда облысында Қазалы сол жағалауы магистральдық каналын автоматтандыруға арналған ЖСҚ әзірлеу
900
";
мына:
"
Маңғыстау облысы
240 085
"Қазба-Ақшымырау-Қызан" топты су жүйелерінің Ақшымырау және Қызан елді мекендеріндегі су жүйелерін қайта құру құрылыстың 2-кезеңі (Ақшымырау және Қызан елді мекендерінің арасындағы екінші су құбырының құрылысы)" (түзету)
240 085
"
деген жолдар мынадай редакцияда жазылсын:
"
Маңғыстау облысы
107 929
"Қазба-Ақшымырау-Қызан" топты су жүйелерінің Ақшымырау және Қызан елді мекендеріндегі су жүйелерін қайта құру құрылыстың 2-кезеңі (Ақшымырау және Қызан елді мекендерінің арасындағы екінші су құбырының құрылысы)" (түзету)
107 929
";
мынадай мазмұндағы жолдармен толықтырылсын:
"
Абай облысы

39 240
Разработка ПСД "Завершение строительства Каракольского водохранилища Урджарского района области Абай"
5 000
Разработка ПСД "Реконструкция плотинного гидроузла с магистральными каналами Актоган, Татарский, Белбастау на реке Карабута Урдарского района"
5 000
Разработка ПСД "Реконструкция плотинного гидроузла с магистральными каналами Бургон и Жанбас на реке Коктерек Урдарского района"
5 000
Разработка ПСД "Реконструкция плотинного гидроузла с магистральными каналами Правобережный и Левобережный на реке Каракол Урдарского района"
5 000
Разработка ПСД "Реконструкция гидроузла на реке Баканас с магистральными каналами Актоган в Аягозском районе"
5 000
Разработка ПСД "Реконструкция и восстановление водохозяйственных систем и сооружений для обеспечения водой орошаемых земель района Акусат 2 канала Даулетбай, Жанбике"
4 240
Разработка ПСД "Реконструкция и восстановление водохозяйственных систем и сооружений для обеспечения водой орошаемых земель Урдарского района 10 каналов (Отгонный, Назар-Орал, Токтыбай, Соединительный, Амангельды, Алмалы, Шошкалы, Кызылшокы, Акбастау, Жанай)"
5 000
Разработка ПСД "Реконструкция и восстановление водохозяйственных систем и сооружений для обеспечения водой орошаемых земель Жарминского района 5 каналов (Гольцовский, Богенбай, Корыкшар, Трудовой, Актоган)"
5 000
";
строки:
"
Область Жетісу
1 500 000
РП "Строительство Кызылагашского массива орошения Аксуского района Алматинской области"
1 500 000
"
изложить в следующей редакции:
"
Область Жетісу
1 232 859
РП "Строительство Кызылагашского массива орошения Аксуского района Алматинской области"
1 211 589
";
дополнить строками следующего содержания:
"
Разработка ПСД "Реконструкция водохранилища Акешки с МК Акешки области Жетісу"
2 480
Разработка ПСД "Реконструкция водохранилища Ащыбулак с МК Ащыбулак"
5 000
Разработка ПСД "Реконструкция водохранилища Алмалы с МК Алмалы"
790
Разработка ПСД "Реконструкция гидроузла на р. Биен"
3 000
Разработка ПСД "Реконструкция водозаборного гидроузла на р. Тентек в Алакольском районе области Жетісу"
5 000
Разработка ПСД "Реконструкция МК Уштобинский в Каратальском районе области Жетісу"
5 000
";
строки:
"
Область Ұлытау
5 779 803
Реконструкция насосной станции II-го подъҰма Уйтас-Айдосского водозабора со строительством водовода до ХПОС г.Жезказган
5 779 803
"
изложить в следующей редакции:
"
Область Ұлытау

39 240
"Абай облысы Үржар ауданы Қаракөл су қоймасының құрылысын аяқтау" ЖСҚ әзірлеу
5 000
"Үржар ауданының Қарабұта өзеніндегі Ақтоған, Татар, Белбастау магистральдық каналдары бар бөгеттік су торабын реконструкциялау" ЖСҚ әзірлеу
5 000
"Үржар ауданы Көктерек өзеніндегі Бұрғон және Жанбас магистральдық каналдары бар бөгеттік гидроторапты реконструкциялау" ЖСҚ әзірлеу
5 000
"Үржар ауданы Қаракөл өзенінде Оң жағалау және Сол жағалау магистральдық каналдары бар бөгеттік гидроторапты реконструкциялау" ЖСҚ әзірлеу
5 000
"Аягөз ауданындағы Ақтоған магистральдық каналдары бар Бақанас өзеніндегі су торабын реконструкциялау" ЖСҚ әзірлеу
5 000
"Дәулетбай, Жанбике каналының Ақусат 2 ауданының суармалы жерлерін сумен қамтамасыз ету үшін су шаруашылығы жүйелері мен құрылыстарын реконструкциялау және қалпына келтіру" ЖСҚ әзірлеу
4 240
"Үржар ауданы ауданының суармалы жерлерін сумен қамтамасыз ету үшін су шаруашылығы жүйелері мен құрылыстарын реконструкциялау және қалпына келтіру 10 канал (Отгонный, Назар-Орал, Тоқтыбай, Соединительный, Амангелді, Алмалы, Шошқалы) Қызылшоқы, Ақбастау, Жанай)" ЖСҚ әзірлеу
5 000
"Жарма ауданы ауданының суармалы жерлерін сумен қамтамасыз ету үшін су шаруашылығы жүйелері мен құрылыстарын реконструкциялау және қалпына келтіру 5 канал (Гольцовский, Бөгенбай, Қорықшар, Трудовой, Ақтоған)" ЖСҚ әзірлеу
5 000
";
мына:
"
Жетісу облысы
1 500 000
"Алматы облысы Ақсу ауданының Қызылағаш суару алабын салу" ЖЖ
1 500 000
"
деген жолдар мынадай редакцияда жазылсын:
"
Жетісу облысы
1 232 859
"Алматы облысы Ақсу ауданының Қызылағаш суару алабын салу" ЖЖ
1 211 589
";
мынадай мазмұндағы жолдармен толықтырылсын:
"
"Жетісу облысы Ақешкі МК-мен Ақешкі су қоймасын реконструкциялау" ЖСҚ әзірлеу
2 480
"Ащыбұлақ МК-мен Ащыбұлақ су қоймасын реконструкциялау" ЖСҚ әзірлеу
5 000
"Алмалы су қоймасын Алмалы МК-мен реконструкциялау" ЖСҚ әзірлеу
790
"Биен өзеніндегі су торабын реконструкциялау" ЖСҚ әзірлеу
3 000
"Жетісу облысы Алакөл ауданындағы Тентек өзеніндегі су тарту гидроторабын реконструкциялау" ЖСҚ әзірлеу
5 000
"Қаратал ауданында Үштөбе МК реконструкциялау" ЖСҚ әзірлеу
5 000
";
мына:
"
Ұлытау облысы
5 779 803
Жезқазған қ. ШАТИ дейін су таратқыш сала отырып, Үйтас-Айдос су жинағышының ІІ көтергіш сорғы станциясын реконструкциялау
5 779 803
"
деген жолдар мынадай редакцияда жазылсын:
"
Ұлытау облысы

7 241 939
Реконструкция насосной станции II-го подъҰма Уйтас-Айдосского водозабора со строительством водовода до ХПОС г.Жезказган
6 962 800
";
дополнить строками следующего содержания:
"
Строительство Эскулинского водовода с учетом водоснабжения г. Жезказган Карагандинской области (корректировка 2)
273 575
Разработка ПСД "Реконструкция магистрального канала Жездинский г.Жезказган, с/о Талап"
5 564
";
строку:
"
Северо-Казахстанская область

7 241 939
Жезқазған қ. ШАТИ дейін су таратқыш сала отырып, Үйтас-Айдос су жинағышының ІІ көтергіш сорғы станциясын реконструкциялау
6 962 800
";
мынадай мазмұндағы жолдармен толықтырылсын:
"
Қарағанды облысының Жезқазған қаласын сумен жабдықтауды ескере отырып, Есқұла су құбырын салу (Түзету 2)
273 575
"Жезқазған қаласы, Талап а/о Жезді магистральдық каналын реконструкциялау" ЖСҚ әзірлеу
5 564
";
мына:
"
Солтүстік Қазақстан облысы

12 674 818
"
изложить в следующей редакции:
"
Северо-Казахстанская область
11 418 706
";
строки:
"
РП "Строительство водоводов, отводов к сельским населенным пунктам, подключенных к Кокшетаускому групповому водопроводу в Северо-Казахстанской области"
1 500 000
Реконструкция аварийных участков Булаевского группового водопровода в Северо-Казахстанской области. III-очередь
1 500 000
"
изложить в следующей редакции:
"
РП "Строительство водоводов, отводов к сельским населенным пунктам, подключенных к Кокшетаускому групповому водопроводу в Северо-Казахстанской области"

12 674 818
"
деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
"
Солтүстік Қазақстан облысы
11 418 706
";
мына:
"
"Солтүстік Қазақстан облысындағы ауылдық елді мекендерге Көкшетау сумен жабдықтау жүйесіне қосылған су құбырларының, су бұру жүйелерінің құрылысы" ЖЖ
1 500 000
Солтүстік Қазақстан облысындағы Булаево топтық су құбырының авариялық учаскелерін реконструкциялау. III-кезек
1 500 000
"
деген жолдар мынадай редакцияда жазылсын:
"
"Солтүстік Қазақстан облысындағы ауылдық елді мекендерге Көкшетау сумен жабдықтау жүйесіне қосылған су құбырларының, су бұру жүйелерінің құрылысы" ЖЖ

2 000 000
Реконструкция аварийных участков Булаевского группового водопровода в Северо-Казахстанской области. III-очередь
1 700 000
";
строки:
"
Реконструкция аварийных участков Пресновского группового водопровода в Северо-Казахстанской области
742 455
Реконструкция технологического оборудования насосной станции IV подъема № 1 "Замотаевка" Булаевского группового водопровода
332 363
Реконструкция Пресновского группового водопровода в Северо-Казахстанской области (І очередь). Корректировка
1 300 000
Реконструкция Кокшетауского группового водопровода, третья очередь строительства. Участок от насосной станции четвертого подъҰма до насосной станции седьмого подъҰма (первый этап) Айыртауского района и района Шал акына Северо-Казахстанской области
1 500 000
Реконструкция аварийных участков Булаевского группового водопровода в Северо-Казахстанской области
1 500 000
Реконструкция аварийных участков Ишимского группового водопровода в Северо-Казахстанской области
1 500 000
"
изложить в следующей редакции:
"
Реконструкция аварийных участков Пресновского группового водопровода в Северо-Казахстанской области
670 171
Реконструкция технологического оборудования насосной станции IV подъема № 1 "Замотаевка" Булаевского группового водопровода
353 823
Реконструкция Пресновского группового водопровода в Северо-Казахстанской области (І очередь). Корректировка
1 550 000
Реконструкция Кокшетауского группового водопровода, третья очередь строительства. Участок от насосной станции четвертого подъҰма до насосной станции седьмого подъҰма (первый этап) Айыртауского района и района Шал акына Северо-Казахстанской области
100 000
Реконструкция аварийных участков Булаевского группового водопровода в Северо-Казахстанской области

2 000 000
Солтүстік Қазақстан облысындағы Булаево топтық су құбырының авариялық учаскелерін реконструкциялау. III-кезек
1 700 000
";
мына:
"
Солтүстік Қазақстан облысында Преснов топтық су құбырының авариялық учаскелерін реконструкциялау
742 455
Булаев топтық су құбырының IV сатыдағы №1 "Замотаевка" сорғы станциясының технологиялық жабдығын қайта құру
332 363
Солтүстік Қазақстан облысында Преснов топтық су құбырын реконструкциялау (І-кезек). Түзету
1 300 000
Көкшетау топтық су құбырын реконструкциялау, құрылыстың үшінші кезегі. Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау ауданы мен Шал ақын ауданының төртінші көтеру сорғы станциясынан жетінші көтеру сорғы станциясына дейінгі учаске (бірінші кезең)
1 500 000
Солтүстік Қазақстан облысындағы Булаево топтық су құбырының авариялық учаскелерін реконструкциялау
1 500 000
Солтүстік Қазақстан облысындағы Есіл су құбырының авариялық учаскелерін реконструкциялау
1 500 000
"
деген жолдар мынадай редакцияда жазылсын:
"
Солтүстік Қазақстан облысында Преснов топтық су құбырының авариялық учаскелерін реконструкциялау
670 171
Булаев топтық су құбырының IV сатыдағы №1 "Замотаевка" сорғы станциясының технологиялық жабдығын қайта құру
353 823
Солтүстік Қазақстан облысында Преснов топтық су құбырын реконструкциялау (І-кезек). Түзету
1 550 000
Көкшетау топтық су құбырын реконструкциялау, құрылыстың үшінші кезегі. Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау ауданы мен Шал ақын ауданының төртінші көтеру сорғы станциясынан жетінші көтеру сорғы станциясына дейінгі учаске (бірінші кезең)
100 000
Солтүстік Қазақстан облысындағы Булаево топтық су құбырының авариялық учаскелерін реконструкциялау

1 119 006
Реконструкция аварийных участков Ишимского группового водопровода в Северо-Казахстанской области
1 114 006
";
дополнить строками следующего содержания:
"
Разработка ПСД "Реконструкция отводов к сельским населенным пунктам, подключенных к Ишимскому групповому водопроводу в Северо-Казахстанской области"
1 700
Разработка ПСД "Реконструкция головных сооружений Ишимского группового водопровода в Северо-Казахстанской области"
5 000
Разработка ПСД "Реконструкция головных сооружений Булаевского группового водопровода в Северо-Казахстанской области"
5 000
";
строку:
"
Туркестанская область

1 119 006
Солтүстік Қазақстан облысындағы Есіл су құбырының авариялық учаскелерін реконструкциялау
1 114 006
";
мынадай мазмұндағы жолдармен толықтырылсын:
"
"Солтүстік Қазақстан облысындағы Есіл топтық су құбырына қосылған ауылдық елді мекендерге бұрмаларды реконструкциялау" ЖСҚ әзірлеу
1 700
"Солтүстік Қазақстан облысындағы Есіл топтық су құбырының бас құрылыстарын реконструкциялау" ЖСҚ әзірлеу
5 000
"Солтүстік Қазақстан облысындағы Булаев топтық су құбырының бас құрылыстарын реконструкциялау" ЖСҚ әзірлеу
5 000
";
мына:
"
Түркістан облысы

4 738 449
"
изложить в следующей редакции:
"
Туркестанская область
5 323 913
";
строку:
"
Реконструкция магистрального водовода для подпитки Сарыагашского группового водопровода с подключением близлежащих сельских населенных пунктов Сарыагашского района Южно-Казахстанской области. 1-очередь 1-й пусковой комплекс
1 906 064
"
изложить в следующей редакции:
"
Реконструкция магистрального водовода для подпитки Сарыагашского группового водопровода с подключением близлежащих сельских населенных пунктов Сарыагашского района Южно-Казахстанской области. 1-очередь 1-й пусковой комплекс

4 738 449
"
деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
"
Түркістан облысы
5 323 913
";
мына:
"
Оңтүстік Қазақстан облысы Сарыағаш ауданының жақын маңдағы ауылдық елді мекендерін қоса отырып, Сарыағаш топтық су құбырын толықтыру үшін магистральды су құбырын қайта жаңарту. 1-кезек 1-ші іске қосу кешені
1 906 064
"
деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
"
Оңтүстік Қазақстан облысы Сарыағаш ауданының жақын маңдағы ауылдық елді мекендерін қоса отырып, Сарыағаш топтық су құбырын толықтыру үшін магистральды су құбырын қайта жаңарту. 1-кезек 1-ші іске қосу кешені

2 206 064
";
после строки:
"
Реконструкция Кызылкумского магистрального канала с автоматизацией водоучета и водораспределения Шардаринского и Арысского районов Южно-Казахстанской области (3-очередь)
100 000
"
дополнить строками следующего содержания:
"
Реконструкция Капчагайского водохранилища Байдибекского района ЮКО
120 000
Разработка ПСД "Ремонт и реконструкция Коксарайского контррегулятора"
5 895
Разработка ПСД "Реконструкция Бадамского водохранилища в Туркестанской области"
5 000
Разработка ПСД "Реконструкция очистного сооружения систем водоснабжения г. Арысь"
5 000
Разработка ПСД "Реконструкция канала "Машинная водоподача из Шардаринского водохранилища на орошаемые земли Махтаральского района ЮКО имени 20 лет независимости Казахстана"
5 000
Разработка ПСД "Реконструкция Кызылкумского магистрального канала 4 очередь"
5 000
Разработка ПСД "Реконструкция 5 каналов (4Р-1, 4Р-2, 4Р-3,4Р-4, СР-1) Шардаринского района в с/о Алатау батыр, Суткент с/о, Кызылкум с/о"
5 000
Разработка ПСД "Реконструкция 12 каналов Жетысайского района"
5 000
Разработка ПСД "Реконструкция трансграничных каналов БКМК"
5 000
Разработка ПСД "Реконструкция трансграничных каналов Ханым"
5 000
Разработка ПСД "Реконструкция трансграничных каналов Зах"
5 000
Разработка ПСД "Реконструкция трансграничных каналов В-15"
1 800
Разработка ПСД "Реконструкция трансграничных каналов В-24"
5 000
Разработка ПСД "Реконструкция трансграничных каналов Ачинау"
5 000
Разработка ПСД "Реконструкция трансграничных каналов МКХ Аккойлы"
1 392
Разработка ПСД "Реконструкция канала Кокмардан Отырарского района"
2 200
Разработка ПСД "Реконструкция нового отвода канала Көкмардан Отырарского района"
877
Разработка ПСД "Реконструкция канала Берди Отырарского района"
3 132
Разработка ПСД "Реконструкция подводяшего канала Сарыкол Отырарского района"
1 212
Разработка ПСД "Реконструкция канала Коктобе-1 Отырарского района"
161
Разработка ПСД "Реконструкция канала Жаман тобе Отырарского района"
245
Разработка ПСД "Реконструкция канала Мирный Отырарского района"
1 162
Разработка ПСД "Реконструкция канала Кантогай-1 Отырарского района"
431
Разработка ПСД "Реконструкция канала Амантай Отырарского района"
900
Разработка ПСД "Реконструкция канала Коккел Отырарского района"
4 615
Разработка ПСД "Реконструкция канала Жамантал Отырарского района"
1 117
Разработка ПСД "Реконструкция канала Ески курылыс Отырарского района"
227
Разработка ПСД "Реконструкция канала Бесторангыл Отырарского района"
2 067
Разработка ПСД "Реконструкция канала Түйе ауыл Отырарского района"
78
Разработка ПСД "Реконструкция канала Шамши Отырарского района"

2 206 064
";
мына:
"
"Оңтүстік Қазақстан облысы Шардара және Арыс аудандарындағы Қызылқұм магистральді каналын суды бөлуді және суды есептеуді автоматтандырып қайта құру (III-кезек)" Түзету
100 000
"
деген жолдан кейін мынадай мазмұндағы жолдармен толықтырылсын:
"
ОҚО Бәйдібек ауданы Қапшағай су қоймасын реконструкциялау
120 000
"Көксарай контрреттегішін жөндеу және реконструкциялау" ЖСҚ әзірлеу
5 895
"Түркістан облысындағы Бадам су қоймасын реконструкциялау" ЖСҚ әзірлеу
5 000
"Арыс қаласын сумен жабдықтау жүйелерінің тазарту құрылысын реконструкциялау" ЖСҚ әзірлеу
5 000
"Қазақстан Тәуелсіздігіне 20 жыл атындағы ОҚО Мақтаарал ауданының суармалы жерлеріне Шардара су қоймасынан машиналық су беру" каналын реконструкциялау" ЖСҚ әзірлеу
5 000
"Қызылқұм магистральдық каналын реконструкциялау 4 кезек" ЖСҚ әзірлеу
5 000
"Шардара ауданының Алатау батыр а/о, Сүткент а/о, Қызылқұм а/о 5 каналын (4Р-1, 4Р-2, 4Р-3, 4Р-4, СР-1) реконструкциялау" ЖСҚ әзірлеу
5 000
"Жетісай ауданының 12 каналдарын реконструкциялау" ЖСҚ әзірлеу
5 000
"БКМК трансшекаралық каналдарын реконструкциялау"
5 000
"Ханым трансшекаралық каналдарын реконструкциялау" ЖСҚ әзірлеу
5 000
"Зах трансшекаралық каналдарын реконструкциялау" ЖСҚ әзірлеу
5 000
"В-15 трансшекаралық каналдарын реконструкциялау" ЖСҚ әзірлеу
1 800
"В-24 трансшекаралық каналдарын реконструкциялау" ЖСҚ әзірлеу
5 000
"Ашынау трансшекаралық каналдарын реконструкциялау" ЖСҚ әзірлеу
5 000
"Аққойлы МКШ трансшекаралық каналдарын реконструкциялау" ЖСҚ әзірлеу
1 392
"Отырар ауданы Көкмардан каналын реконструкциялау" ЖСҚ әзірлеу
2 200
"Отырар ауданы Көкмардан каналының жаңа бөлінуін реконструкциялау" ЖСҚ әзірлеу
877
"Отырар ауданы Берді каналын реконструкциялау" ЖСҚ әзірлеу
3 132
"Отырар ауданы Сарыкөл жеткізу каналын реконструкциялау" ЖСҚ әзірлеу
1 212
"Отырар ауданы Көктөбе-1 каналын реконструкциялау" ЖСҚ әзірлеу
161
"Отырар ауданы Жамантөбе каналын реконструкциялау" ЖСҚ әзірлеу
245
"Отырар ауданының Мирный каналын реконструкциялау" ЖСҚ әзірлеу
1 162
"Отырар ауданы Қантоғай-1 каналын реконструкциялау" ЖСҚ әзірлеу
431
"Отырар ауданы Амантай каналын реконструкциялау" ЖСҚ әзірлеу
900
"Отырар ауданы Көккөл каналын реконструкциялау" ЖСҚ әзірлеу
4 615
"Отырар ауданы Жамантал каналын реконструкциялау" ЖСҚ әзірлеу
1 117
"Отырар ауданы Ескі құрылыс каналын реконструкциялау" ЖСҚ әзірлеу
227
"Отырар ауданы Бесторанғыл каналын реконструкциялау" ЖСҚ әзірлеу
2 067
"Отырар ауданы Түйе каналын реконструкциялау" ЖСҚ әзірлеу
78
"Отырар ауданы Шәмші каналын реконструкциялау" ЖСҚ әзірлеу

486
Разработка ПСД "Реконструкция канала Сарыбел Отырарского района"
3 193
Разработка ПСД "Реконструкция канала Абилда Отырарского района"
125
Разработка ПСД "Реконструкция канала Кудайберген Отырарского района"
1 321
Разработка ПСД "Реконструкция канала Коларык Отырарского района"
1 426
Разработка ПСД "Реконструкция канала Беларык Отырарского района"
1 549
Разработка ПСД "Реконструкция канала Сулыарык Отырарского района"
3 591
Разработка ПСД "Реконструкция канала Шенгелди Отырарского района"
940
Разработка ПСД "Реконструкция канала Коксарай Отырарского района"
5 000
Разработка ПСД "Реконструкция канала Маякум-1 Отырарского района"
5 000
Разработка ПСД "Реконструкция канала Соркол Отырарского района"
2 142
Разработка ПСД "Реконструкция канала Балтабай Отырарского района"
418
Разработка ПСД "Реконструкция канала Бактыбай Отырарского района"
1 566
Разработка ПСД "Реконструкция канала Маякум-2 Отырарского района"
1 253
Разработка ПСД "Реконструкция канала Калкабай Отырарского района"
708
Разработка ПСД "Реконструкция канала Терекарык Отырарского района"
688
Разработка ПСД "Реконструкция канала Макибай Отырарского района"
517
Разработка ПСД "Реконструкция канала Сумагар Отырарского района"
5 000
Разработка ПСД "Реконструкция канала Мұңайтпас Отырарского района"
676
Разработка ПСД "Реконструкция канала Аккол Отырарского района"
1 256
Разработка ПСД "Реконструкция канала Кебірлі Шығанақ-ІІ Отырарского района"
1 425
Разработка ПСД "Реконструкция МК Бересек с плотинным водозабором Сузакского района"
5 000
Разработка ПСД "Реконструкция МК Ушбас Сузакского района"
2 030
Разработка ПСД "Реконструкция МК Аксумбе Сузакского района"
1 099
Разработка ПСД "Реконструкция МК Бакырлы Сузакского района"
1 077
Разработка ПСД "Реконструкция Шардаринский МХК Шардаринского района"
5 000
Разработка ПСД "Реконструкция каналов Отырарского района МХК Ақшығанақ"
522
Разработка ПСД "Реконструкция каналов Отырарского района МХК Т. Әйменов (КМ-1/КМ-2)"
1 566
Разработка ПСД "Реконструкция каналов Отырарского района МХК Жақсыбаев"
338
Разработка ПСД "Реконструкция каналов Отырарского района МХК Ш-7"
1 464
Разработка ПСД "Реконструкция каналов Отырарского района МХК Ш-11-А"
469
Разработка ПСД "Реконструкция каналов Отырарского района МХК Бозарық-1"
604
Разработка ПСД "Реконструкция каналов Отырарского района МХК Бозарық-2"
1 221
Разработка ПСД "Реконструкция каналов Отырарского района МХК Аштархан"
1 110
Разработка ПСД "Реконструкция каналов Отырарского района МХК Бақтыбай ІІ"
2 259
Разработка ПСД "Реконструкция каналов Отырарского района МХК Балтабай ІІ"
1 409
Разработка ПСД "Реконструкция каналов Отырарского района МХК Қонай"

486
"Отырар ауданы Сарыбел каналын реконструкциялау" ЖСҚ әзірлеу
3 193
"Отырар ауданы Әбілда каналын реконструкциялау" ЖСҚ әзірлеу
125
"Отырар ауданы Құдайберген каналын реконструкциялау" ЖСҚ әзірлеу
1 321
"Отырар ауданы Көларық каналын реконструкциялау" ЖСҚ әзірлеу
1 426
"Отырар ауданы Беларық каналын реконструкциялау" ЖСҚ әзірлеу
1 549
"Отырар ауданының Сұлыарық каналын реконструкциялау" ЖСҚ әзірлеу
3 591
"Отырар ауданы Шеңгелді каналын реконструкциялау" ЖСҚ әзірлеу
940
"Отырар ауданы Көксарай каналын реконструкциялау" ЖСҚ әзірлеу
5 000
"Отырар ауданы Маяқұм-1 каналын реконструкциялау" ЖСҚ әзірлеу
5 000
"Отырар ауданы Сұркөл каналын реконструкциялау" ЖСҚ әзірлеу
2 142
"Отырар ауданы Балтабай каналын реконструкциялау" ЖСҚ әзірлеу
418
"Отырар ауданы Бақтыбай каналын реконструкциялау" ЖСҚ әзірлеу
1 566
"Отырар ауданы Маяқұм-2 каналын реконструкциялау" ЖСҚ әзірлеу
1 253
"Отырар ауданы Қалқабай каналын реконструкциялау" ЖСҚ әзірлеу
708
"Отырар ауданы Терекарық каналын реконструкциялау" ЖСҚ әзірлеу
688
"Отырар ауданы Мақыбай каналын реконструкциялау" ЖСҚ әзірлеу
517
"Отырар ауданы Сумағар каналын реконструкциялау" ЖСҚ әзірлеу
5 000
"Отырар ауданының Мұңайтпас каналын реконструкциялау" ЖСҚ әзірлеу
676
"Отырар ауданы Ақкөл каналын реконструкциялау" ЖСҚ әзірлеу
1 256
"Отырар ауданының Кебірлі Шығанақ ІІ каналын реконструкциялау" ЖСҚ әзірлеу
1 425
"Созақ ауданының бөгет су қабылдағышымен Бересек МК реконструкциялау" ЖСҚ әзірлеу
5 000
"Созақ ауданы Үшбас МК реконструкциялау" ЖСҚ әзірлеу
2 030
"Созақ ауданы Ақсүмбе МК реконструкциялау" ЖСҚ әзірлеу
1 099
"Созақ ауданы Бақырлы МК реконструкциялау" ЖСҚ әзірлеу
1 077
"Шардара ауданының Шардара ШАК реконструкциялау" ЖСҚ әзірлеу
5 000
"Отырар ауданының Ақшығанақ ШАК реконструкциялау" ЖСҚ әзірлеу
522
"Отырар ауданының Т. Әйменов (КМ-1/КМ-2) ШАК реконструкциялау" ЖСҚ әзірлеу
1 566
"Отырар ауданының Жақсыбаев ШАК каналдарын реконструкциялау" ЖСҚ әзірлеу
338
"Отырар ауданының Ш-7 ШАК реконструкциялау" ЖСҚ әзірлеу
1 464
"Отырар ауданының Ш-11-А ШАК реконструкциялау" ЖСҚ әзірлеу
469
"Отырар ауданының Бозарық 1 ШАК каналдарын реконструкциялау" ЖСҚ әзірлеу
604
"Отырар ауданының Бозарық-2 ШАК каналдарын реконструкциялау" ЖСҚ әзірлеу
1 221
"Отырар ауданының Аштархан ШАК каналдарын реконструкциялау" ЖСҚ әзірлеу
1 110
"Отырар ауданының Бақтыбай ІІ ШАК каналдарын реконструкциялау" ЖСҚ әзірлеу
2 259
"Отырар ауданының Балтабай ІІ ШАК каналдарын реконструкциялау" ЖСҚ әзірлеу
1 409
"Отырар ауданының Қонай ШАК каналдарын реконструкциялау" ЖСҚ әзірлеу

2 886
Разработка ПСД "Реконструкция каналов Отырарского района МХК Ақынбек"
365
Разработка ПСД "Реконструкция каналов Отырарского района МХК Ебелек"
2 158
Разработка ПСД "Реконструкция каналов Отырарского района МХК Хайрулла"
426
Разработка ПСД "Реконструкция каналов Отырарского района МХК Бірлік-2005"
1 536
Разработка ПСД "Реконструкция каналов Отырарского района МХК Жубанис каналы"
1 401
Разработка ПСД "Реконструкция каналов Отырарского района МХК Жайықбек"
1 369
Разработка ПСД "Реконструкция каналов Отырарского района МХК Ысқабай"
1 525
Разработка ПСД "Реконструкция каналов Отырарского района МХК Тас жүрек"
1 624
Разработка ПСД "Реконструкция каналов Отырарского района МХК Кебірлі шығанақ"
1 912
Разработка ПСД "Реконструкция каналов Отырарского района МХК Тінейқұл"
1 386
Разработка ПСД "Реконструкция каналов Отырарского района МХК Керейарық"

2 886
"Отырар ауданының Ақынбек ШАК каналдарын реконструкциялау" ЖСҚ әзірлеу
365
"Отырар ауданының Ебелек ШАК каналдарын реконструкциялау" ЖСҚ әзірлеу
2 158
"Отырар ауданының Хайрулла ШАК каналдарын реконструкциялау" ЖСҚ әзірлеу
426
"Отырар ауданының Бірлік-2005 ШАК каналдарын реконструкциялау" ЖСҚ әзірлеу
1 536
"Отырар ауданының Жұбаныш ШАК каналдарын реконструкциялау" ЖСҚ әзірлеу
1 401
"Отырар ауданының Жайықбек ШАК каналдарын реконструкциялау" ЖСҚ әзірлеу
1 369
"Отырар ауданының Ысқабай ШАК каналдарын реконструкциялау" ЖСҚ әзірлеу
1 525
"Отырар ауданының Тас жүрек ШАК каналдарын реконструкциялау" ЖСҚ әзірлеу
1 624
"Отырар ауданының Кебірлі шығанақ ШАК каналдарын реконструкциялау" ЖСҚ әзірлеу
1 912
"Отырар ауданының Тінейқұл ШАК каналдарын реконструкциялау" ЖСҚ әзірлеу
1 386
"Отырар ауданының Керейарық ШАК каналдарын реконструкциялау" ЖСҚ әзірлеу

1 392
Разработка ПСД "Реконструкция каналов Отырарского района МХК Әлдеш"
1 525
";
в подразделе "V.II. Целевые трансферты на развитие":
в функциональной группе 13 Прочие":
по администратору 243 "Министерство национальной экономики Республики Казахстан":
в бюджетной программе 082 "Реализация мероприятий по развитию инженерной, транспортной и социальной инфраструктуры в областных центрах, моно-, малых городах и сельских территориях":
строку:
"

1 392
"Отырар ауданының Әлдеш ШАК каналдарын реконструкциялау" ЖСҚ әзірлеу
1 525
";
"V.II. Нысаналы даму трансферттері" деген кіші бөлімде:
"Басқалар" деген 13-функционалдық топта:
243 "Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігі" деген әкімші бойынша:
082 "Облыс орталықтарында, моно-, шағын қалалар мен ауылдық аумақтарда инженерлік, көліктік және әлеуметтік инфрақұрылымды дамыту жөніндегі іс-шараларды іске асыру" деген бюджеттік бағдарламада:
мына:
"

109
Целевые трансферты на развитие областным бюджетам на реализацию бюджетных инвестиционных проектов в малых и моногородах за счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан
18 000 000
"
изложить в следующей редакции:
"
109
Целевые трансферты на развитие областным бюджетам на реализацию бюджетных инвестиционных проектов в малых и моногородах за счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан

109
Облыстық бюджеттерге шағын және моноқалалардағы бюджеттік инвестициялық жобаларды іске асыруға Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін нысаналы трансферт есебінен берілетін нысаналы даму трансферттері
18 000 000
"
деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
"
109
Облыстық бюджеттерге шағын және моноқалалардағы бюджеттік инвестициялық жобаларды іске асыруға Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін нысаналы трансферт есебінен берілетін нысаналы даму трансферттері

19 197 575
";
строки:
"
Жамбылская область
2 283 905
Западно-Казахстанская область
991 775
"
изложить в следующей редакции:
"
Жамбылская область
2 864 692
Западно-Казахстанская область
929 070
";
строку:
"
Павлодарская область
1 625 000
"
изложить в следующей редакции:
"
Павлодарская область
2 304 493
";
строку:
"
110
Целевые трансферты на развитие областным бюджетам на развитие инженерной и транспортной (благоустройство) инфраструктуры в областных центрах за счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан
30 305 160
"
изложить в следующей редакции:
"
110
Целевые трансферты на развитие областным бюджетам на развитие инженерной и транспортной (благоустройство) инфраструктуры в областных центрах за счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан
29 548 014
";
строку:
"
Западно-Казахстанская область
1 048 046
"
изложить в следующей редакции:
"
Западно-Казахстанская область

19 197 575
";
мына:
"
Жамбыл облысы
2 283 905
Батыс Қазақстан облысы
991 775
"
деген жолдар мынадай редакцияда жазылсын:
"
Жамбыл облысы
2 864 692
Батыс Қазақстан облысы
929 070
";
мына:
"
Павлодар облысы
1 625 000
"
деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
"
Павлодар облысы
2 304 493
";
мына:
"
110
Облыстық бюджеттерге облыс орталықтарына инженерлік және көлік (аббаттандыру) инфрақұрылымын дамытуға Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін нысаналы трансферт есебінен берілетін нысаналы даму трансферттері
30 305 160
"
деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
"
110
Облыстық бюджеттерге облыс орталықтарына инженерлік және көлік (аббаттандыру) инфрақұрылымын дамытуға Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін нысаналы трансферт есебінен берілетін нысаналы даму трансферттері
29 548 014
";
мына:
"
Батыс Қазақстан облысы
1 048 046
"
деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
"
Батыс Қазақстан облысы

970 393
";
строку:
"
Павлодарская область
2 589 568
"
изложить в следующей редакции:
"
Павлодарская область
1 910 075
";
строку:
"
113
Целевые трансферты на развитие областным бюджетам на развитие социальной и инженерной инфраструктуры в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл – Ел бесігі" за счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан
50 000 000
"
изложить в следующей редакции:
"
113
Целевые трансферты на развитие областным бюджетам на развитие социальной и инженерной инфраструктуры в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл – Ел бесігі" за счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан
49 559 571
";
строки:
"
Жамбылская область
5 818 060
Западно-Казахстанская область
817 206
"
изложить в следующей редакции:
"
Жамбылская область
5 237 273
Западно-Казахстанская область
957 564
";
в приложении 29 к указанному постановлению:
строку, порядковый номер 6, изложить в следующей редакции:
"
6
Слухоречевая адаптация детей с нарушением слуха после кохлеарной имплантации
Кохлеарная имплантация (далее - КИ) является единственным эффективным методом реабилитации детей с тяжелыми нарушениями слуха (глухотой). Но операция КИ совершенно неэффективна без слухоречевой реабилитации (адаптации). Проведение ее обязательно для развития слуха и речи ребенка с кохлеарным имплантом. Цель слухоречевой адаптации – научить ребенка воспринимать звуковые сигналы (неречевые и речевые), понимать их и использовать новые слуховые ощущения для развития устной речи.
Министерство труда и социальной защиты населения Республики Казахстан
РГП на ПХВ "Национальный научный центр развития сферы социальной защиты"
058 "Оказание социальной защиты и помощи населению на республиканском уровне, а также совершенствование системы социальной защиты и развитие инфраструктуры",
102 "Слухоречевая адаптация детей с нарушением слуха после кохлеарной имплантации"
610160
";
дополнить строками, порядковые номера 14-7, 14-8 и 14-9, следующего содержания:
"
14-7
Услуги по формированию тестовых заданий и проведению оценки знаний педагогов организаций дошкольного образования (ОЗП ОДО)
Формирование базы тестовых заданий и проведение оценки знаний педагогов организаций образования, реализующих общеобразовательные учебные программы дошкольного воспитания и обучения
Министерство просвещения Республики Казахстан
РГП на ПХВ "Национальный центр тестирования"
003 "Обеспечение доступности дошкольного воспитания и обучения",
100 "Методологическое обеспечение в сфере дошкольного образования"

970 393
";
мына:
"
Павлодар облысы
2 589 568
"
деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
"
Павлодар облысы
1 910 075
";
мына:
"
113
Облыстық бюджеттерге "Ауыл – Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылымдарды дамытуға Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін нысаналы трансферт есебінен берілетін нысаналы даму трансферттері
50 000 000
"
деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
"
113
Облыстық бюджеттерге "Ауыл – Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылымдарды дамытуға Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін нысаналы трансферт есебінен берілетін нысаналы даму трансферттері
49 559 571
";
мына:
"
Жамбыл облысы
5 818 060
Батыс Қазақстан облысы
817 206
"
деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
"
Жамбыл облысы
5 237 273
Батыс Қазақстан облысы
957 564
";
көрсетілген қаулыға 29-қосымшада:
реттік нөмірі 6-жол мынадай редакцияда жазылсын:
"
6
Есту қабілеті бұзылған балалардың кохлеарлық имплантациядан кейін есту-сөйлеуін оңалту
Кохлеарлық имплантация (КИ) есту қабілетінің ауыр бұзушылығы (кереңділік) бар балаларды оңалтудың жалғыз тиімді әдістерінің бірі болып табылады. Бірақ КИ операциясы есту-сөйлеуге оңалтусыз (бейімдеусіз) мүлдем тиімсіз. Кохлеарлық импланты бар балаға есту және сөйлеуін дамыту үшін оны жүргізу міндетті. Есту-сөйлеуге бейімдеудің мақсаты – баланы дыбыстық (бейсөйлеу және сөйлеу) сигналдарды қабылдауға, ауызша сөйлеуді дамыту үшін оларды түсінуге және жаңа есту сезімдерін пайдалануға үйрету.
Қазақстан Республикасы
Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрлiгі
"Әлеуметтік қорғау саласын дамытудың ұлттық ғылыми орталығы" ШЖҚ РМК
058 "Республикалық деңгейде халықты әлеуметтік қорғау және көмек көрсету, сондай-ақ әлеуметтік қорғау жүйесін жетілдіру және инфрақұрылымды дамыту",
102 "Есту қабілеті бұзылған балалардың кохлеарлық имплантациядан кейін есту-сөйлеуін оңалту"
610 160
";
мынадай мазмұндағы реттік нөмірлері 14-7, 14-8 және 14-9-жолдармен толықтырылсын:
"
14-7
Тест тапсырмаларын қалыптастыру және мектепке дейінгі білім беру ұйымдары педагогтерінің білімін бағалауды өткізу бойынша көрсетілетін қызметтер (МДББҰ ПББ)
Тест тапсырмаларының базасын қалыптастыру және мектепке дейінгі тәрбие мен оқытудың жалпы білім беретін оқу бағдарламаларын іске асыратын білім беру ұйымдары педагогтерінің білімін бағалауды жүргізу
Қазақстан Республикасы Оқу-ағарту министрлігі
"Ұлттық тестілеу орталығы" ШЖҚ РМК
003 "Мектепке дейінгі тәрбие мен білім беруге қолжетімділікті қамтамасыз ету",
100 "Мектепке дейінгі білім беру саласындағы әдіснамалық қамтамасыз ету"

26 091
14-8
Услуги по формированию тестовых заданий и проведению оценки знаний педагогов организаций среднего образования (ОЗП ОСО)
Формирование базы тестовых заданий и проведение оценки знаний педагогов организаций образования, реализующих общеобразовательные учебные программы среднего образования
Министерство просвещения Республики Казахстан
РГП на ПХВ "Национальный центр тестирования"
004 "Обеспечение доступности качественного школьного образования",
107 "Проведение внешней оценки качества образования"
172 893

26 091
14-8
Тест тапсырмаларын қалыптастыру және орта білім беру ұйымдары педагогтерінің білімін бағалауды өткізу бойынша көрсетілетін қызметтер (ОББҰ ПББ)
Тест тапсырмаларының базасын қалыптастыру және орта білім берудің жалпы білім беретін оқу бағдарламаларын іске асыратын білім беру ұйымдары педагогтерінің білімін бағалауды жүргізу
Қазақстан Республикасы Оқу-ағарту министрлігі
"Ұлттық тестілеу орталығы" ШЖҚ РМК
004 "Сапалы мектеп біліміне қолжетімділікті қамтамасыз ету",
107 "Білім сапасына сырттай бағалау жүргізу"
172 893

14-9
Услуги по формированию тестовых заданий и проведению оценки знаний педагогов организаций образования, реализующих образовательные программы технического и профессионального, послесреднего образования (ОЗП ТиПО)
Формирование базы тестовых заданий и проведение оценки знаний педагогов организаций образования, реализующих образовательные программы технического и профессионального, послесреднего образования (ОЗП ТиПО).
Министерство просвещения Республики Казахстан
РГП на ПХВ "Национальный центр тестирования"
006 "Обеспечение кадрами с техническим и профессиональным образованием",
101 "Проведение внешней оценки качества технического и профессионального образования"
270 564
";
дополнить строкой, порядковый номер 18-1, следующего содержания:
"
18-1
Услуги по сопровождению некоторых программных комплексов и электронных регистров (информационных систем) в области здравоохранения, обеспечению эксплуатации национальной телемедицинской сети Республики Казахстан
Сопровождение программных комплексов (информационных систем) в области здравоохранения
Министерство здравоохранения Республики Казахстан
РГП на ПХВ "Республиканский центр электронного здравоохранения"
001 "Формирование государственной политики в области здравоохранения",
104 "Обеспечение функционирования информационных систем и информационно-техническое обеспечение государственного органа"
2 593 616
строку, порядковый номер 22, изложить в следующей редакции:
"
22
Обеспечение санитарно-эпидемиологического благополучия населения на территориях особо опасных природных очагов инфекции
1. Обеспечение биобезопасности и снижение уровня воздействия опасных биологических факторов на здоровье населения Республики Казахстан:
1.1. Мониторинг и анализ эпизоотического состояния природных очагов чумы на территории Республики Казахстан и санитарно-профилактических мероприятий, проведенных на энзоотичной по чуме территории.
1.2. Мониторинг и анализ проводимых мероприятий по холере на территории Республики Казахстан.
1.3. Анализ лабораторных исследований на наличие возбудителей особо опасных и зоонозных инфекций для оценки эпидемиологической ситуации обследуемой территории.
1.4. Проведение тренировочных учений, инструктажей с сотрудниками звеньев первичной медико-санитарной помощи по городу Алматы и другим городам, областям по вопросам повышения готовности к реагированию на биологические угрозы и методы личной биологической защиты от заражения при контакте с больным, подозрительным на заболевание особо опасной инфекцией человеком и (или) сельскохозяйственными животными.

14-9
Тест тапсырмаларын қалыптастыру және техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білімнің білім беру бағдарламаларын іске асыратын білім беру ұйымдары педагогтерінің білімін бағалауды өткізу бойынша көрсетілетін қызметтер (ТжКББҰ ПББ)
Техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім берудің (ТжКБ ПББ) білім беру бағдарламаларын іске асыратын білім беру ұйымдары педагогтерінің білімін бағалау және тест тапсырмаларының базасын қалыптастыру.
Қазақстан Республикасы Оқу-ағарту министрлігі
"Ұлттық тестілеу орталығы" ШЖҚ РМК
006 "Техникалық және кәсіптік білімі бар кадрлармен қамтамасыз ету",
101 "Техникалық және кәсіптік білім беру сапасына сырттай бағалау жүргізу"
270 564
";
мынадай мазмұндағы реттік нөмірі 18-1-жолмен толықтырылсын:
"
18-1
Денсаулық сақтау саласындағы кейбір бағдарламалық кешендер мен электрондық тіркелімдерді (ақпараттық жүйелерді) сүйемелдеу, Қазақстан Республикасының ұлттық телемедицина желісін пайдалануды қамтамасыз ету бойынша көрсетілетін қызметтер
Денсаулық сақтау саласындағы бағдарламалық кешендерді (ақпараттық жүйелерді) сүйемелдеу
Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі
"Республикалық электрондық денсаулық сақтау орталығы" ШЖҚ РМК
001 "Денсаулық сақтау саласындағы мемлекеттік саясатты қалыптастыру",
104 "Ақпараттық жүйелердің жұмыс істеуін қамтамасыз ету және мемлекеттік органды ақпараттық-техникалық қамтамасыз ету"
593 616
";
реттік нөмірі 22-жол мынадай редакцияда жазылсын:
"
22
Инфекцияның аса қауіпті табиғи ошақтары аумақтарында халықтың
санитариялық-эпидемиологиялық саламаттылығын қамтамасыз ету
1. Биоқауіпсіздікті қамтамасыз ету және Қазақстан Республикасындағы халықтың денсаулығына қауіпті биологиялық факторлардың әсер ету деңгейін төмендету:
1.1. Қазақстан Республикасының аумағындағы табиғи оба ошақтарының эпизоотиялық жай-күйіне және оба бойынша энзоотиялық аумақта жүргізілген санитариялық-профилактикалық іс-шараларға мониторинг жүргізу және талдау.
1.2. Қазақстан Республикасының аумағында тырысқақ бойынша жүргізілетін іс-шараларды мониторингтеу және талдау.
1.3. Зерттеп-қаралатын аумақтың эпидемиологиялық жағдайын бағалау үшін аса қауіпті және зооноздық инфекциялар қоздырғыштарының болуы тұрғысында зертханалық зерттеулерді талдау.
1.4. Науқаспен, аса қауіпті инфекциямен ауырады деп күдік туғызатын адаммен және (немесе) ауыл шаруашылығы жануарларымен қатынаста болған кезде биологиялық қауіп-қатерлерге және жұқтырудан жеке биологиялық қорғау әдістеріне ден қоюға дайындықты арттыру мәселелері бойынша Алматы қаласы бойынша және басқа қалаларда, облыстарда алғашқы медициналық-санитариялық көмек буындарының қызметкерлерімен оқу-жаттығулар, нұсқамалар өткізу.

1.5. Лабораторные исследования материала от больных и контактных лиц с подозрением на особо опасные инфекции (бактериологические, иммунологические, молекулярно-генетические). Синтез праймеров для детекции специфичных генов ДНК возбудителей особо опасных инфекций.
2. Оценка биологических рисков в природных очагах особо опасных инфекции:
2.1. Сбор и агрегирование информации, официальных данных Всемирной организации здравоохранения, международной информационной сети ProMed и других доступных источников, оценка и подготовка ежемесячного анализа заболеваемости особо опасными инфекциями в мире.
2.2. Создание в геоинформационных системах аналитических, ситуационных и прогнозных электронных карт эпизоотологического состояния Республики Казахстан по особо опасным инфекциям.
3. Научно-исследовательские и производственные работы:
3.1. Молекулярно-генетическое изучение штаммов возбудителей особо опасных инфекций методом полимеразной цепной реакции. Генетическое типирование штаммов возбудителей особо опасных инфекций с использованием мультилокусного VNTR анализа (MLVA) и по SNP локусам с помощью метода Melt-MAMA для внутривидовой дифференциации штаммов возбудителей особо опасных инфекций, выделенных на территории Республики Казахстан. Синтез специфичных олигонуклеотидов для проведения полимеразной цепной реакции и детекции единичных нуклеотидных замен (SNP) методом Melt MAMA, подбор оптимальных параметров амплификации.
3.2. Приготовление иммунобиологических и диагностических препаратов для диагностики особо опасных инфекций согласно заявок противочумных станций на 2024 год.
3.3. Подготовка инструктивно-методических документов, используемых при работе с возбудителями инфекций I-II групп патогенности.
4. Услуги по поддержанию жизнеспособности национальной и рабочей коллекций микроорганизмов:
4.1. Паспортизация свежевыделенных штаммов особо опасных и зоонозных инфекций.
4.2. Депонирование коллекционных штаммов особо опасных инфекций.
4.3. Поддержание жизнеспособности и контроль основных биологических свойств штаммов коллекции микроорганизмов.
5. Анализ и оценка деятельности государственного учреждения "Противочумные станции" Комитета санитарно-эпидемиологического контроля Министерства здравоохранения Республики Казахстан по обеспечению биобезопасности в сфере здравоохранения:
5.1. Анализ и оценка деятельности противочумных станций по организационно-методической работе, состоянию физической защищенности объектов по оценке биологических рисков в лабораториях.
Министерство здравоохранения Республики Казахстан
РГП на ПХВ "Национальный научный центр особо опасных инфекций имени Масгута Айкимбаева"
070 "Охрана общественного здоровья",
100 "Обеспечение санитарно-эпидемиологического благополучия населения"

1.5. Науқастардан және аса қауіпті инфекциялармен (бактериологиялық, иммунологиялық, молекулярлық-генетикалық) ауырады деп күдік туғызатын қатынаста болған адамдардан алынған материалды зертханалық зерттеу. Аса қауіпті инфекциялар қоздырғыштарының арнайы гендерінің ДНҚ детекциялауға арналған праймерлерді синтездеу.
2. Аса қауіпті инфекциялардың табиғи ошақтарындағы биологиялық тәуекелдерді бағалау:
2.1. Дүниежүзілік денсаулық сақтау ұйымының, ProMed халықаралық ақпараттық желісінің ақпаратын, ресми деректерін және басқа да қолжетімді дереккөздерді жинау және біріктіру, әлемдегі аса қауіпті инфекциялармен сырқаттанушылықты бағалау және ай сайынғы талдауды дайындау.
2.2. Геоақпараттық жүйелерде аса қауіпті инфекциялар бойынша Қазақстан Республикасының эпизоотологиялық жай-күйінің талдамалық, ахуалдық және болжамды электрондық карталарын жасау.
3. Ғылыми-зерттеу және өндірістік жұмыстар:
3.1. Полимеразды тізбекті реакция әдісімен аса қауіпті инфекциялар қоздырғыштарының штаммдарын молекулярлық-генетикалық зерделеу. Мультилокустық VNTR талдауды (MLVA) пайдалана отырып, аса қауіпті инфекциялар қоздырғыштарының штаммдарын және Қазақстан Республикасының аумағында бөлінген аса қауіпті инфекциялар қоздырғыштарының штаммдарын түрішілік саралау үшін Мelt-MAMA әдісімен SNP локустары бойынша генетикалық типтеу. Полимеразды тізбекті реакция жүргізу және Мelt-MAMA әдісімен бірлі-жарымды нуклеотидтік алмастыруларды (SNP) детекциялау үшін ерекшелікті олигонуклеотидтерді синтездеу, амплификацияның оңтайлы параметрлерін таңдау;
3.2. 2024 жылға обаға қарсы күрес станцияларының өтінімдеріне сәйкес аса қауіпті инфекцияларды диагностикалау үшін иммунобиологиялық және диагностикалық препараттар дайындау.
3.3. Патогенділіктің I-II топтарындағы инфекциялардың қоздырғыштарымен жұмыс істеу кезінде пайдаланылатын нұсқаулық-әдістемелік құжаттарды дайындау.
4. Микроорганизмдердің ұлттық және жұмыс коллекцияларының өміршеңдігін қолдау бойынша көрсетілетін қызметтер:
4.1. Аса қауіпті және зооноздық инфекциялардың жаңадан бөлінген штаммдарын паспорттау.
4.2. Аса қауіпті инфекциялардың коллекциялық штаммдарын депонирлеу.
4.3. Микроорганизмдер коллекциясы штаммдарының негізгі биологиялық қасиеттерінің өміршеңдігін қолдау және бақылау.
5. Денсаулық сақтау саласындағы биоқауіпсіздікті қамтамасыз ету бойынша Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі Санитариялық- эпидемиологиялық бақылау комитетінің "Обаға қарсы күрес станциялары" мемлекеттік мекеме қызметін талдау және бағалау:
5.1 Ұйымдастыру-әдістемелік жұмыс бойынша, объектілердің физикалық қорғалу жағдайы бойынша, зертханалардағы биологиялық тәуекелдерді бағалау бойынша обаға қарсы күрес станцияларының қызметін талдау және бағалау.
Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі
"Масғұт Айқымбаев атындағы аса қауіпті инфекциялар ұлттық ғылыми орталығы" ШЖҚ РМК
070 "Қоғамдық денсаулықты сақтау",
100 "Халықтың санитариялық-эпидемиологиялық саламаттылығын қамтамасыз ету"

1 014 600
";
строку, порядковый номер 37, изложить в следующей редакции:
"
37
Предоставление услуг в сфере развития государственного языка и других языков народа Казахстана
Проведение мероприятий по реализации Государственной языковой политики в Республике Казахстан
Министерство науки и высшего образования Республики Казахстан
НАО "Национальный научно-практический центр "Тіл-Қазына" имени Шайсултана Шаяхметова"
230 "Развитие государственного языка и других языков народа Казахстана",
100 "Обеспечение развития государственного языка и других языков народа Казахстана"

1 014 600
";
реттік нөмірі 37-жол мынадай редакцияда жазылсын:
"
37
Мемлекеттік тілді және Қазақстан халқының басқа да тілдерін дамыту саласында қызметтер ұсыну
Қазақстан Республикасында мемлекеттік тіл саясатын іске асыру жөніндегі іс-шараларды өткізу
Қазақстан Республикасы Ғылым және жоғары білім министрлігі
"Шайсұлтан Шаяхметов атындағы "Тіл-Қазына" ұлттық ғылыми-практикалық орталығы" КеАҚ
230 "Мемлекеттік тілді және Қазақстан халқының басқа да тілдерін дамыту",
100 "Мемлекеттік тілді және Қазақстан халқының басқа да тілдерін дамытуды қамтамасыз ету"

1 084 020
";
приложения 2, 7, 15 и 20 к указанному постановлению изложить в новой редакции согласно приложениям 2, 3, 4 и 5 к настоящему постановлению.
3. Министерству финансов Республики Казахстан совместно с заинтересованными администраторами республиканских бюджетных программ внести изменения в сводный план финансирования по обязательствам и платежам на соответствующий финансовый год.
4. Настоящее постановление вводится в действие с 1 января 2024 года.
Премьер-Министр Республики Казахстан О. Бектенов
Приложение 1
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от " " 2024 года
Корректировка показателей республиканского бюджета на 2024 год
тыс. тенге
ФГ
АБП
ПРГ
Наименование
Изменения (+,-)
1
2
3
4
5
Итого
0
Затраты
0
001
Государственные услуги общего характера
4 999 221
109
Аппарат Правительства Республики Казахстан
307 108
001
Услуги по обеспечению деятельности Премьер-Министра Республики Казахстан
307 108
201
Министерство внутренних дел Республики Казахстан
-395 923
001
Услуги по определению и организации реализации государственной политики в области охраны общественного порядка и обеспечения общественной безопасности, уголовно-исполнительной системы
-395 923
204
Министерство иностранных дел Республики Казахстан
40 909
005
Заграничные командировки
-203 844
017
Участие Республики Казахстан в международных организациях, иных международных и прочих органах
246 198
045
Грантовое финансирование деятельности неправительственных организаций на международном направлении
-1 445
217
Министерство финансов Республики Казахстан
3 444 503
001
Услуги по обеспечению бюджетного планирования, исполнения и контроля за исполнением государственного бюджета
3 409 885
094
Управление государственными активами
34 618
223
Министерство цифрового развития, инноваций и аэрокосмической промышленности Республики Казахстан
-3 230 273
001
Формирование и реализация политики государства в сфере цифровизации, инноваций, аэрокосмической и электронной промышленности, информационной безопасности в сфере информатизации и связи (кибербезопасности), топографо-геодезии и картографии
-3 230 273
243
Министерство национальной экономики Республики Казахстан
-128 000
006
Обеспечение реализации исследований проектов, осуществляемых совместно с международными организациями
-128 000
626
Агентство по стратегическому планированию и реформам Республики Казахстан
333 920
001
Услуги по содействию в формировании и эффективной реализации реформ, осуществление государственной политики в сферах стратегического планирования, государственной статистической деятельности, участие в совершенствовании системы государственного управления и квазигосударственного сектора

1 084 020
";
көрсетілген қаулыға 2, 7, 15 және 20-қосымшалар осы қаулыға 2, 3, 4 және 5-қосымшаларға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
3. Қазақстан Республикасының Қаржы министрлігі мүдделі республикалық бюджеттік бағдарламалардың әкімшілерімен бірлесіп тиісті қаржы жылына арналған міндеттемелер мен төлемдер бойынша жиынтық қаржыландыру жоспарына өзгерістер енгізсін.
4. Осы қаулы 2024 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
О. Бектенов
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2024 жылғы 28 маусымдағы
№ 515 қаулысына
1-қосымша
2024 жылға арналған республикалық бюджет көрсеткіштерін түзету
мың теңге
ФТ
ББӘ
БҒД
Атауы
Өзгерістер (+, -)
1
2
3
4
5
Жиыны
0
Шығындар
0
001
Жалпы сипаттағы мемлекеттiк көрсетілетін қызметтер
4 999 221
109
Қазақстан Республикасы Үкіметінің Аппараты
307 108
001
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі көрсетілетін қызметтер
307 108
201
Қазақстан Республикасы Iшкi iстер министрлiгi
-395 923
001
Қоғамдық тәртіпті қорғау және қоғамдық қауіпсіздікті қамтамасыз ету, қылмыстық-атқару жүйесі саласындағы мемлекеттік саясатты айқындау және оның іске асырылуын ұйымдастыру жөніндегі көрсетілетін қызметтер
-395 923
204
Қазақстан Республикасы Сыртқы iстер министрлiгi
40 909
005
Шетелдік іссапарлар
-203 844
017
Қазақстан Республикасының халықаралық ұйымдарға, өзге де халықаралық және басқа органдарға қатысуы
246 198
045
Халықаралық бағыттағы үкіметтік емес ұйымдардың қызметін гранттық қаржыландыру
-1 445
217
Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгi
3 444 503
001
Бюджеттік жоспарлауды, мемлекеттік бюджетті атқаруды және оның атқарылуын бақылауды қамтамасыз ету жөніндегі көрсетілетін қызметтер
3 409 885
094
Мемлекеттік активтерді басқару
34 618
223
Қазақстан Республикасы Цифрлық даму, инновациялар және аэроғарыш өнеркәсібі министрлігі
-3 230 273
001
Цифрландыру, инновациялар, аэроғарыш және электрондық өнеркәсіп, ақпараттандыру және байланыс саласындағы ақпараттық қауіпсіздік (киберқауіпсіздік), топография-геодезия және картография саласындағы мемлекеттік саясатты қалыптастыру және іске асыру
-3 230 273
243
Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігі
-128 000
006
Халықаралық ұйымдармен бірлесіп жүзеге асырылатын жобаларды зерттеулердің іске асырылуын қамтамасыз ету
-128 000
626
Қазақстан Республикасы Стратегиялық жоспарлау және реформалар агенттігі
333 920
001
Реформаларды қалыптастыруға және тиімді іске асыруға жәрдемдесу жөніндегі көрсетілетін қызметтер, стратегиялық жоспарлау, мемлекеттік статистикалық қызмет салаларында мемлекеттік саясатты жүзеге асыру, мемлекеттік басқару жүйесі мен квазимемлекеттік секторды жетілдіруге қатысу

062
Разработка или корректировка, а также проведение необходимых экспертиз технико-экономических обоснований бюджетных инвестиционных проектов и конкурсных документаций проектов государственно-частного партнерства, концессионных проектов, консультативное сопровождение проектов государственно-частного партнерства и концессионных проектов
-21 066
087
Реализация мер государственной поддержки субъектов предпринимательства

062
Бюджеттік инвестициялық жобалардың техникалық-экономикалық негіздемелерін және мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобаларының, концессиялық жобалардың конкурстық құжаттамаларын әзірлеу немесе түзету, сондай-ақ қажетті сараптамаларын жүргізу, мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобаларын және концессиялық жобаларды консультациялық сүйемелдеу
-21 066
087
Кәсіпкерлік субъектілерін мемлекеттік қолдау шараларын іске асыру

-144 061
694
Управление Делами Президента Республики Казахстан
-1 013 670
008
Строительство и реконструкция объектов Управления Делами Президента Республики Казахстан
-1 013 670
_______________________________
Для служебного пользования
Приложение 2
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от " " 2024 года
Приложение 2
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 12 декабря 2023 года
№ 1108
Перечень приоритетных республиканских бюджетных инвестиций министерств по чрезвычайным ситуациям, обороны, Управления Делами Президента Республики Казахстан
Функциональная группа
Наименование
Сумма, тыс. тенге
Администратор
2024 год
2025 год
2026 год
Программа
Подпрограмма
___________________________________________________________
Приложение 3
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от " " 2024 года
Приложение 7
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 12 декабря 2023 года
№ 1108
Распределение сумм целевых текущих трансфертов областным бюджетам, бюджетам городов республиканского значения, столицы на обеспечение прав и улучшение качества жизни лиц с инвалидностью в Республике Казахстан
№ п/п
Наименование областей и городов
Сумма, тыс. тенге
в том числе:
обеспечение лубрицированными катетерами одноразового использования лиц с инвалидностью с диагнозом "Spina bifida"
увеличение норм обеспечения лиц с инвалидностью обязательными гигиеническими средствами (подгузники)
санаторно-курортное лечение детям с ментальными нарушениями
Всего

-144 061
694
Қазақстан Республикасы Президентiнiң Іс Басқармасы
-1 013 670
008
Қазақстан Республикасы Президенті Іс Басқармасының объектілерін салу және реконструкциялау
-1 013 670
_______________________________
Қызмет бабында пайдалану үшін
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2024 жылғы 28 маусымдағы
№ 515 қаулысына
2-қосымша
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2023 жылғы 12 желтоқсандағы
№ 1108 қаулысына
2-қосымша
Қазақстан Республикасы Президентiнiң Іс Басқармасының, Төтенше жағдайлар, Қорғаныс министрліктерінің басым республикалық бюджеттік инвестицияларының тізбесі
Функционалдық топ
Атауы
Сомасы, мың теңге
Әкімші
2024 жыл
2025 жыл
2026 жыл
Бағдарлама
Кіші бағдарлама
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2024 жылғы 28 маусымдағы
№ 515 қаулысына
3-қосымша
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2023 жылғы 12 желтоқсандағы
№ 1108 қаулысына
7-қосымша
Облыстық бюджеттерге, республикалық маңызы бар қалалардың, астананың бюджеттеріне Қазақстан Республикасында мүгедектігі бар адамдардың құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсартуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу
Р/с
Облыстар мен қалалардың атауы
Сомасы, мың теңге
оның ішінде:
"Spina bifida" диагнозы бар мүгедектігі бар адамдарды бір реттік қолданылатын майланған катетерлермен қамтамасыз ету
мүгедектігі бар адамдарды міндетті гигиеналық құралдармен (жөргектер) қамтамасыз ету нормаларын ұлғайту
ментальді бұзушылықтары бар балаларға санаторий-курорттық емдеу
Барлығы