О Мукановой А.К.
Постановление Правительства Республики Казахстан от 9 сентября 2024 года № 729
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
освободить Муканову Алму Кайратовну от должности вице-министра юстиции Республики Казахстан в связи с переходом на другую работу.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
О. Бектенов

А.Қ. Мұқанова туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2024 жылғы 9 қыркүйектегі № 729 қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
басқа жұмысқа ауысуына байланысты Алма Қайратқызы Мұқанова Қазақстан Республикасының Әділет вице-министрі қызметінен босатылсын.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi
О. Бектенов