О некоторых вопросах Министерства внутренних дел Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 18 декабря 2024 года № 1066
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Создать государственное учреждение "Управление полиции района "Сарайшық" Департамента полиции города Астаны Министерства внутренних дел Республики Казахстан".
2. Установить, что финансирование указанного государственного учреждения осуществляется за счет и в пределах средств, предусмотренных в республиканском бюджете на содержание Министерства внутренних дел Республики Казахстан и местном бюджете.
3. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 22 июня 2005 года № 607 "Вопросы Министерства внутренних дел Республики Казахстан" следующие изменение и дополнение:
в Положении о Министерстве внутренних дел Республики Казахстан, утвержденном указанным постановлением:
в перечне территориальных органов, находящихся в ведении Министерства, и территориальных подразделений его ведомств:
в разделе "1. Министерство внутренних дел Республики Казахстан":
дополнить строкой, порядковый номер 21-2, следующего содержания:
"21-2. Управление полиции района "Сарайшық" Департамента полиции города Астаны Министерства внутренних дел Республики Казахстан.";
строку, порядковый номер 227, изложить в следующей редакции:
"227. Управление полиции Сарыагашского района Департамента полиции Туркестанской области Министерства внутренних дел Республики Казахстан.".
4. Министерству внутренних дел Республики Казахстан в установленном законодательством порядке принять меры, вытекающие из настоящего постановления.
5. Настоящее постановление вводится в действие со дня его подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
О. Бектенов

Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігінің кейбір мәселелері туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2024 жылғы 18 желтоқсандағы № 1066 қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Астана қаласының полиция департаменті "Сарайшық" ауданының полиция басқармасы" мемлекеттік мекемесi құрылсын.
2. Көрсетілген мемлекеттік мекемені қаржыландыру Қазақстан Республикасының Ішкі істер министрлігін ұстауға республикалық бюджетте және жергілікті бюджетте көзделген қаражат есебінен және оның шегінде жүзеге асырылады деп белгіленсін.
3. "Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігінің мәселелері" туралы Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 22 маусымдағы № 607 қаулысына мынадай өзгеріс пен толықтыру енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлiгі туралы ережеде:
Министрліктің қарамағындағы аумақтық органдардың және оның ведомстволары аумақтық бөлiмшелерiнің тiзбесiнде:
"1. Қазақстан Республикасының Ішкі істер министрлігі" деген бөлімде:
мынадай мазмұндағы реттік нөмірі 21-2-жолмен толықтырылсын:
"21-2. Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Астана қаласының полиция департаменті "Сарайшық" ауданының полиция басқармасы.";
реттік нөмірі 227-жол мынадай редакцияда жазылсын:
"227. Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Түркістан облысының полиция департаменті Сарыағаш ауданының полиция басқармасы.".
4. Қазақстан Республикасының Ішкі істер министрлігі заңнамада белгіленген тәртіппен осы қаулыдан туындайтын шараларды қабылдасын.
5. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
О. Бектенов