Об определении органа, уполномоченного на выдачу разрешений второй категории на деятельность операторов технического осмотра
Постановление Правительства Республики Казахстан от 27 декабря 2024 года № 1122.
Примечание ИЗПИ!
Вводится в действие с 05.04.2025.
В соответствии с подпунктом 4) статьи 10 Закона Республики Казахстан "О разрешениях и уведомлениях" Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить Министерство транспорта Республики Казахстан органом, уполномоченным на выдачу разрешений второй категории на деятельность операторов технического осмотра.
2. Настоящее постановление вводится в действие с 5 апреля 2025 года и подлежит официальному опубликованию.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
О. Бектенов

Техникалық қарап тексеру операторларының қызметіне екінші санаттағы рұқсат беретін уәкілетті органды айқындау туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2024 жылғы 27 желтоқсандағы № 1122 қаулысы.
ЗҚАИ-ның ескертпесі!
Осы қаулы 05.04.2025 ж. бастап қолданысқа енгізіледі
"Рұқсаттар және хабарламалар туралы" Қазақстан Республикасының Заңы 10-бабының 4) тармақшасына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қазақстан Республикасының Көлік министрлігі техникалық қарап тексеру операторларының қызметіне екінші санаттағы рұқсат беретін уәкілетті орган болып айқындалсын.
2. Осы қаулы 2025 жылғы 5 сәуірден бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялануға тиіс.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
О. Бектенов