Об увеличении годовых плановых назначений соответствующих бюджетных программ за счет остатков бюджетных средств 2024 года и использовании (доиспользовании) в 2025 году неиспользованных (недоиспользованных) сумм целевых трансфертов на развитие, выделенных из республиканского бюджета в 2024 году, и внесении изменений и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 10 декабря 2024 года № 1046 "О реализации Закона Республики Казахстан "О республиканском бюджете на 2025 – 2027 годы"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 7 марта 2025 года № 131
Примечание ИЗПИ!
Вводится в действие с 01.01.2025.
В соответствии со статьями 41, 44, 79 и 104 Бюджетного кодекса Республики Казахстан Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Увеличить годовые плановые назначения соответствующих бюджетных программ за счет остатков бюджетных средств республиканского бюджета 2024 года согласно приложению 1 к настоящему постановлению.
2. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 10 декабря 2024 года № 1046 "О реализации Закона Республики Казахстан "О республиканском бюджете на 2025 – 2027 годы" следующие изменения и дополнения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Принять к исполнению республиканский бюджет на 2025 – 2027 годы, в том числе на 2025 год, в следующих объемах:
1) доходы – 21 392 054 673 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 15 193 343 932 тысячи тенге;
неналоговым поступлениям – 435 325 855 тысяч тенге;

2024 жылғы бюджет қаражатының қалдықтары есебінен тиісті бюджеттік бағдарламалардың жылдық жоспарлы тағайындауларын ұлғайту және 2024 жылы республикалық бюджеттен бөлінген нысаналы даму трансферттерінің пайдаланылмаған (толық пайдаланылмаған) сомаларын 2025 жылы пайдалану (толық пайдалану) және "2025 – 2027 жылдарға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасының Заңын іске асыру туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2024 жылғы 10 желтоқсандағы № 1046 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2025 жылғы 7 наурыздағы № 131 қаулысы
ЗҚАИ-ның ескертпесі!
Қолданысқа енгізілу тәртібін 4-тармақтан қараңыз
Қазақстан Республикасы Бюджет кодексінің 41, 44, 79 және 104-баптарына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулыға 1-қосымшаға сәйкес 2024 жылғы республикалық бюджеттің бюджет қаражатының қалдықтары есебінен тиісті бюджеттік бағдарламалардың жылдық жоспарлы тағайындаулары ұлғайтылсын.
2. "2025 – 2027 жылдарға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасының Заңын іске асыру туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2024 жылғы 10 желтоқсандағы № 1046 қаулысына мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. 2025 – 2027 жылдарға, оның ішінде 2025 жылға арналған республикалық бюджет мынадай:
1) кiрiстер – 21 392 054 673 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсiмдер бойынша – 15 193 343 932 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер бойынша – 435 325 855 мың теңге;

поступлениям от продажи основного капитала – 5 200 000 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 5 758 184 886 тысяч тенге;
2) затраты – 25 193 777 715 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 252 140 981 тысяча тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 510 480 002 тысячи тенге;
погашение бюджетных кредитов – 258 339 021 тысяча тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 46 891 300 тысяч тенге, в том числе:

негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер бойынша – 5 200 000 мың теңге;
трансферттер түсiмдерi бойынша – 5 758 184 886 мың теңге;
2) шығындар – 25 193 777 715 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 252 140 981 мың теңге, оның iшiнде:
бюджеттiк кредиттер – 510 480 002 мың теңге;
бюджеттiк кредиттердi өтеу – 258 339 021 мың теңге;
4) қаржы активтерiмен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 46 891 300 мың теңге, оның iшiнде:

приобретение финансовых активов – 46 891 300 тысяч тенге;
5) дефицит бюджета – -4 100 755 323 тысячи тенге или 2,7 процента к валовому внутреннему продукту страны;
6) ненефтяной дефицит бюджета – -11 000 455 323 тысячи тенге или 7,3 процента к валовому внутреннему продукту страны;
7) финансирование дефицита бюджета – 4 100 755 323 тысячи тенге.";
в приложении 1 к указанному постановлению:
строки:
"
Всего:
1 995 242 697

қаржы активтерiн сатып алу – 46 891 300 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы – -4 100 755 323 мың теңге немесе елдiң жалпы iшкi өнiмінің 2,7 пайызы;
6) бюджеттің мұнайға қатысты емес тапшылығы – -11 000 455 323 мың теңге немесе елдiң жалпы iшкi өнiмінің 7,3 пайызы;
7) бюджет тапшылығын қаржыландыру – 4 100 755 323 мың теңге көлемінде атқаруға қабылдансын.";
көрсетілген қаулыға 1-қосымшада:
мына:
"
Барлығы:
1 995 242 697

102
Строительство, реконструкция объектов уголовно-исполнительной системы
7 644
в том числе инвестиционные проекты:
Мангистауская область
7 644
Разработка ПСД с получением заключения государственной экспертизы по объекту "Строительство специализированного исправительного учреждения со смешанным видом содержания (средней и максимальной безопасности) с лимитом наполнения 840 мест на базе учреждения ГМ-172/6 в г. Актау Мангистауской области. Привязка зданий и сооружений" из типового проекта "Специализированное исправительное учреждение на 1500 мест" для ІVA, IVГ климатических подрайонов с обычными геологическими условиями ТП РК 1500 СИУ (ІVA, IVГ) - 2.2-2012"

102
Қылмыстық-атқару жүйесінің объектілерін салу, реконструкциялау
7 644
оның ішінде инвестициялық жобалар:
Маңғыстау облысы
7 644
"Маңғыстау облысының Ақтау қаласындағы ГМ-172/6 мекемесінің базасында 840 орындық толтыру лимитімен ұстаудың аралас түрі бар мамандандырылған түзеу мекемесін салу (қауіпсіздігі орташа және барынша жоғары) (ТЖ ҚР 1500 МТМ (ІVA, IVГ)-2.2-2012) қалыпты геологиялық жағдайлармен ІVA, IVГ климаттық кіші аудандары үшін "1500 орынға арналған мамандандырылған түзеу мекемесі" үлгілік жобасынан алынған ғимараттар мен құрылыстарды жергілікті жерге байланыстыру" объектісі бойынша мемлекеттік сараптама қорытындысын ала отырып, ЖСҚ әзірлеу

7 644
";
приложение 34 к указанному постановлению:
дополнить строками, порядковые номера 14-1 и 14-2, следующего содержания:
"
14-1
Услуги по формированию тестовых заданий и проведению оценки знаний педагогов организаций дошкольного образования
Формирование базы тестовых заданий и проведение оценки знаний педагогов организаций образования, реализующих общеобразовательные учебные программы дошкольного воспитания и обучения
Министерство просвещения Республики Казахстан
РГП на ПХВ "Национальный центр тестирования"
003 "Обеспечение доступности дошкольного воспитания и обучения"
100 "Методологическое обеспечение в сфере дошкольного образования"
25 064
14-2
Организация, проведение и участие детей в республиканских и международных школьных олимпиадах, конкурсах и других внешкольных мероприятиях республиканского значения
Организация и проведение внешкольных мероприятий республиканского и международного значения, выявление одаренных обучающихся; подбор и подготовка учащихся к участию в международных олимпиадах, конкурсах, проведение республиканских семинаров, конкурсов; проведение научно-практической конференции. Республиканские и международные олимпиады и конкурсы научных проектов по общеобразовательным предметам проводятся в целях развития творческих способностей, углубления теоретических знаний и практических умений, содействия самореализации личности, создания условий для выявления одаренных детей, отбора и подготовки обучающихся к участию в международных олимпиадах, повышения престижа образования в Республике Казахстан. Также олимпиады и конкурсы стимулируют научно-исследовательскую и учебно-познавательную деятельность учащихся, содействуют формированию интеллектуального потенциала Республики Казахстан
Министерство просвещения Республики Казахстан
РГКП "Научно-практический центр "Дарын"
004 "Обеспечение доступности качественного школьного образования"
103 "Проведение республиканских школьных олимпиад, конкурсов, внешкольных мероприятий республиканского значения"
1 477 863
";
дополнить строками, порядковые номера 15-1, 15-2, 15-3, 15-4, 15-5, 15-6, 15-7 и 15-8, следующего содержания:
"
15-1
Формирование базы тестовых заданий для комплексного тестирования обучающихся при проведении государственной аттестации
Организация и проведение разработки тестовых заданий для комплексного тестирования обучающихся 4 и 9 классов, проведение экспертизы, корректировки и апробации тестовых заданий
Министерство просвещения Республики Казахстан
АО "Национальный центр исследований и оценки образования "Талдау" имени Ахмет Байтұрсынұлы"
004 "Обеспечение доступности качественного школьного образования"
107 "Проведение внешней оценки качества образования"

7 644
";
көрсетілген қаулыға 34-қосымша:
мынадай мазмұндағы реттік нөмірлері 14-1 және 14-2-жолдармен толықтырылсын:
"
14-1
Тест тапсырмаларын қалыптастыру және мектепке дейінгі білім беру ұйымдары педагогтерінің білімін бағалауды өткізу жөніндегі көрсетілетін қызметтер
Тест тапсырмаларының базасын қалыптастыру және мектепке дейінгі тәрбие мен оқытудың жалпы білім беретін оқу бағдарламаларын іске асыратын білім беру ұйымдары педагогтерінің білімін бағалауды жүргізу
Қазақстан Республикасының Оқу-ағарту министрлігі
"Ұлттық тестілеу орталығы" ШЖҚ РМК
003 "Мектепке дейінгі тәрбие мен білім беруге қолжетімділікті қамтамасыз ету"
100 "Мектепке дейінгі білім беру саласындағы әдіснамалық қамтамасыз ету"
25 064
14-2
Республикалық және халықаралық мектеп олимпиадаларын, конкурстарды және республикалық маңызы бар басқа да мектептен тыс іс-шараларды ұйымдастыру, өткізу және оларға балалардың қатысуы
Республикалық және халықаралық маңызы бар мектептен тыс іс-шараларды ұйымдастыру және өткізу, дарынды білім алушыларды анықтау; білім алушыларды халықаралық олимпиадаларға, конкурстарға қатысуға іріктеу және дайындау, республикалық семинарлар, конкурстар өткізу; ғылыми-практикалық конференция өткізу. Жалпы білім беретін пәндер бойынша республикалық және халықаралық олимпиадалар мен ғылыми жобалардың конкурстары жеке тұлғаның шығармашылық қабілеттерін дамыту, теориялық білімі мен практикалық дағдыларын тереңдету, өзін-өзі танытуына жәрдемдесу, дарынды балаларды анықтау үшін жағдай жасау, білім алушыларды халықаралық олимпиадаларға қатысуға іріктеу және дайындау, Қазақстан Республикасындағы білім берудің беделін арттыру мақсатында өткізіледі. Сондай-ақ олимпиадалар мен конкурстар білім алушылардың ғылыми-зерттеу және оқу-танымдық қызметін ынталандырады, Қазақстан Республикасының зияткерлік әлеуетін қалыптастыруға жәрдемдеседі
Қазақстан Республикасының Оқу-ағарту министрлігі
"Дарын" ғылыми-практикалық орталығы" РМҚК
004 "Сапалы мектеп біліміне қолжетімділікті қамтамасыз ету"
103 "Республикалық мектеп олимпиадаларын, конкурстар, мектептен тыс республикалық маңызы бар іс-шаралар өткізу"
1 477 863
";
мынадай мазмұндағы реттік нөмірлері 15-1, 15-2, 15-3, 15-4, 15-5, 15-6, 15-7 және 15-8-жолдармен толықтырылсын:
"
15-1
Мемлекеттік аттестаттауды өткізу кезінде білім алушыларды кешенді тестілеу үшін тест тапсырмаларының базасын қалыптастыру
4 және 9 сыныптардың білім алушыларын кешенді тестілеу үшін тест тапсырмаларын әзірлеуді ұйымдастыру және өткізу, тест тапсырмаларына сараптама жүргізу, оларды түзету және сынақтан өткізу
Қазақстан Республикасының Оқу-ағарту министрлігі
"Ахмет Байтұрсынұлы атындағы "Талдау" ұлттық зерттеулер және білімді бағалау орталығы" АҚ
004 "Сапалы мектеп біліміне қолжетімділікті қамтамасыз ету"
107 "Білім сапасына сырттай бағалау жүргізу"

54 733
15-2
Услуги по формированию тестовых заданий и проведению оценки знаний педагогов организаций среднего образования
Формирование базы тестовых заданий и проведение оценки знаний педагогов организаций образования, реализующих общеобразовательные учебные программы среднего образования
Министерство просвещения Республики Казахстан
РГП на ПХВ "Национальный центр тестирования"
004 "Обеспечение доступности качественного школьного образования"
107 "Проведение внешней оценки качества образования"
189 799

54 733
15-2
Тест тапсырмаларын қалыптастыру және орта білім беру ұйымдары педагогтерінің білімін бағалауды өткізу жөніндегі көрсетілетін қызметтер
Тест тапсырмаларының базасын қалыптастыру және орта білім берудің жалпы білім беретін оқу бағдарламаларын іске асыратын білім беру ұйымдары педагогтерінің білімін бағалауды жүргізу
Қазақстан Республикасының Оқу-ағарту министрлігі
"Ұлттық тестілеу орталығы" ШЖҚ РМК
004 "Сапалы мектеп біліміне қолжетімділікті қамтамасыз ету"
107 "Білім сапасына сырттай бағалау жүргізу"
189 799

15-3
Услуги по разработке экзаменационных материалов государственного выпускного экзамена с учетом профиля обучения выпускников (итоговая аттестация)
Разработка экзаменационных материалов государственного выпускного экзамена с учетом профиля обучения выпускников, проводимого в форме итоговой аттестации для получения аттестата об общем среднем образовании
Министерство просвещения Республики Казахстан
РГП на ПХВ "Национальный центр тестирования"
004 "Обеспечение доступности качественного школьного образования"
107 "Проведение внешней оценки качества образования"

15-3
Бітірушілерді оқыту бейінін ескере отырып, мемлекеттік бітіру емтиханының емтихан материалдарын әзірлеу жөніндегі көрсетілетін қызметтер (қорытынды аттестаттау)
Бітірушілерді оқыту бейінін ескере отырып, жалпы орта білім туралы аттестат алу үшін қорытынды аттестаттау нысанында өткізілетін мемлекеттік бітіру емтиханының емтихан материалдарын әзірлеу
Қазақстан Республикасының Оқу-ағарту министрлігі
"Ұлттық тестілеу орталығы" ШЖҚ РМК
004 "Сапалы мектеп біліміне қолжетімділікті қамтамасыз ету"
107 "Білім сапасына сырттай бағалау жүргізу"

11 227
15-4
Услуги по формированию тестовых заданий и проведению оценки знаний педагогов организаций образования, реализующих образовательные программы технического и профессионального, послесреднего образования
Формирование базы тестовых заданий и проведение оценки знаний педагогов организаций образования, реализующих образовательные программы технического и профессионального, послесреднего образования
Министерство просвещения Республики Казахстан
РГП на ПХВ "Национальный центр тестирования"
006 "Обеспечение кадрами с техническим и профессиональным образованием"
101 "Проведение внешней оценки качества технического и профессионального образования"

11 227
15-4
Тест тапсырмаларын қалыптастыру және техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білімнің білім беру бағдарламаларын іске асыратын білім беру ұйымдары педагогтерінің білімін бағалауды өткізу жөніндегі көрсетілетін қызметтер
Тест тапсырмаларының базасын қалыптастыру және техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім берудің білім беру бағдарламаларын іске асыратын білім беру ұйымдары педагогтерінің білімін бағалау
Қазақстан Республикасының Оқу-ағарту министрлігі
"Ұлттық тестілеу орталығы" ШЖҚ РМК
006 "Техникалық және кәсіптік білімі бар кадрлармен қамтамасыз ету"
101 "Техникалық және кәсіптік білім беру сапасына сырттай бағалау жүргізу"

272 895
15-5
Обеспечение реализации системы непрерывного профессионального развития педагогов, направленной на повышение качества дошкольного образования
Услуги по организации и проведению курсов повышения квалификации педагогов государственных организаций дошкольного образования по образовательным программам
Министерство просвещения Республики Казахстан
АО "Национальный центр повышения квалификации "Өрлеу"
007 "Повышение квалификации педагогов государственных организаций дошкольного образования"

272 895
15-5
Мектепке дейінгі білім беру сапасын арттыруға бағытталған педагогтерді үздіксіз кәсіби дамыту жүйесінің іске асырылуын қамтамасыз ету
Білім беру бағдарламалары бойынша мемлекеттік мектепке дейінгі білім беру ұйымдары педагогтерінің біліктілігін арттыру курстарын ұйымдастыру және өткізу жөніндегі көрсетілетін қызметтер
Қазақстан Республикасының Оқу-ағарту министрлігі
"Өрлеу" біліктілікті арттыру ұлттық орталығы" АҚ
007 "Мектепке дейінгі мемлекеттік білім беру ұйымдары педагогтерінің біліктілігін арттыру"

73 342
15-6
Обеспечение реализации системы непрерывного профессионального развития педагогов, направленной на повышение качества среднего образования
Услуги по организации и проведению курсов повышения квалификации педагогов государственных организаций среднего образования по образовательным программам
Министерство просвещения Республики Казахстан
АО "Национальный центр повышения квалификации "Өрлеу"
008 "Повышение квалификации педагогов государственных организаций среднего образования"

73 342
15-6
Орта білім сапасын арттыруға бағытталған педагогтерді үздіксіз кәсіби дамыту жүйесінің іске асырылуын қамтамасыз ету
Білім беру бағдарламалары бойынша мемлекеттік орта білім беру ұйымдары педагогтерінің біліктілігін арттыру курстарын ұйымдастыру және өткізу жөніндегі көрсетілетін қызметтер
Қазақстан Республикасының Оқу-ағарту министрлігі
"Өрлеу" біліктілікті арттыру ұлттық орталығы" АҚ
008 "Мемлекеттік орта білім беру ұйымдары педагогтерінің біліктілігін арттыру"

7 063  806
15-7
Повышение квалификации педагогов государственных организаций среднего образования
Расходы по повышению квалификации педагогических работников начального, основного среднего и общего среднего образования путем создания эффективной модели непрерывного повышения квалификации в соответствии с современными требованиями к уровню профессиональных компетенций работников образования Республики Казахстан
Министерство просвещения Республики Казахстан
РКГП "Национальный научно-практический центр физической культуры"
008 "Повышение квалификации педагогов государственных организаций среднего образования"
254
658

7 063 806
15-7
Мемлекеттік орта білім беру ұйымдары педагогтерінің біліктілігін арттыру
Қазақстан Республикасы білім беру саласы қызметкерлерінің кәсіптік құзыреттері деңгейіне заманауи талаптарға сәйкес үздіксіз біліктілікті арттырудың тиімді модельдерін құру арқылы бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру саласының педагог қызметкерлерінің біліктілігін арттыру жөніндегі шығыстар
Қазақстан Республикасының Оқу-ағарту министрлігі
"Ұлттық ғылыми-практикалық дене тәрбиесі орталығы" РМҚК
008 "Мемлекеттік орта білім беру ұйымдары педагогтерінің біліктілігін арттыру"
254 658

15-8
Услуга по организации и проведению курсов повышения квалификации руководителей и педагогов организаций технического и профессионального, послесреднего образования
Услуга по организации и проведению курсов повышения квалификации руководителей и педагогов организаций технического и профессионального, послесреднего образования – повышение квалификации руководителей и педагогов колледжей направлено на развитие профессиональных и управленческих навыков через практико-ориентированное и проектное обучение в разрезе отраслей экономики, способствующее созданию гибкой и конкурентоспособной системы ТиПО, эффективно подготавливающей квалифицированные рабочие кадры для экономики регионов и страны в целом
Министерство просвещения Республики Казахстан
НАО "Talap"
009 "Повышение квалификации педагогов государственных организаций технического и профессионального образования"
528 980
";
дополнить строками, порядковые номера 35-1, 35-2, 35-3, 35-4, 35-5 и 35-6, следующего содержания:
"
35-1
Услуги по развитию высшего и послевузовского образования (программы опережающей подготовки кадров "Мамандығым –болашағым")
Услуги по развитию высшего и послевузовского образования (программы опережающей подготовки кадров "Мамандығым –болашағым")
Министерство науки и высшего образования Республики Казахстан
РГП на ПХВ "Национальный центр развития высшего образования"
204 "Обеспечение кадрами с высшим и послевузовским образованием"
108 "Услуги по развитию высшего и послевузовского образования"
163 904
35-2
Услуги по разработке и формированию базы тестовых заданий для единого национального тестирования, единого национального тестирования технического, профессионального и послесреднего образования, комплексного тестирования в магистратуру, а также обеспечение и сопровождение мероприятий, связанных с проведением единого национального тестирования (в том числе организация деятельности Национального центра тестирования)
1. Организационные мероприятия, связанные с проведением единого национального тестирования и формированием базы тестовых заданий: осуществление работы по разработке, экспертизе, корректировке и апробации тестовых заданий единого национального тестирования выпускников организаций среднего образования текущего года, прошлых лет, выпускников организаций технического и профессионального или послесреднего образования, выпускников организаций среднего образования, обучавшихся по линии международного обмена школьниками за рубежом, а также лиц казахской национальности, не являющихся гражданами Республики Казахстан, окончивших учебные заведения за рубежом; осуществление работы по разработке, экспертизе, апробации и корректировке тестовых заданий единого национального тестирования выпускников технического и профессионального или послесреднего образования, поступающих по образовательным программам высшего образования, предусматривающим сокращенные сроки обучения; организация и проведение единого национального тестирования.
2. Осуществление работы по разработке, экспертизе, апробации и корректировке тестовых заданий комплексного тестирования. Комплексное тестирование по группам образовательных программ состоит из тестов по иностранному языку, профилю группы образовательных программ, определению готовности к обучению
Министерство науки и высшего образования Республики Казахстан
РГП на ПХВ "Национальный центр тестирования"
204 "Обеспечение кадрами с высшим и послевузовским образованием"
109 "Проведение внешней оценки качества образования"

15-8
Техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беру ұйымдарының басшылары мен педагогтерінің біліктілігін арттыру курстарын ұйымдастыру және өткізу жөніндегі көрсетілетін қызмет
Техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беру ұйымдарының басшылары мен педагогтерінің біліктілігін арттыру курстарын ұйымдастыру және өткізу жөніндегі көрсетілетін қызмет – колледждердің басшылары мен педагогтерінің біліктілігін арттыру өңірлердің экономикасы және жалпы ел үшін білікті жұмысшы кадрларды тиімді дайындайтын ТжКБ икемді және бәсекеге қабілетті жүйесін құруға ықпал ететін экономика салалары бөлінісінде практикаға бағдарланған және жобалық оқыту арқылы кәсіптік және басқарушылық дағдыларды дамытуға бағытталған
Қазақстан Республикасының Оқу-ағарту министрлігі
"Talap" КеАҚ
009 "Техникалық және кәсіптік білім беру мемлекеттік ұйымдары педагогтерінің біліктілігін арттыру"
528 980
";
мынадай мазмұндағы реттік нөмірлері 35-1, 35-2, 35-3, 35-4, 35-5 және 35-6-жолдармен толықтырылсын:
"
35-1
Жоғары және жоғары оқу орнынан кейінгі білім беруді дамыту жөніндегі көрсетілетін қызметтер ("Мамандығым –болашағым" кадрларды озыңқы даярлау бағдарламалары)
Жоғары және жоғары оқу орнынан кейінгі білім беруді дамыту бойынша көрсетілетін қызметтер ("Мамандығым –болашағым" кадрларды озыңқы даярлау бағдарламалары)
Қазақстан Республикасының Ғылым және жоғары білім министрлігі
"Жоғары білім беруді дамытудың ұлттық орталығы" ШЖҚ РМК
204 "Жоғары және жоғары оқу орнынан кейінгі білімі бар кадрлармен қамтамасыз ету"
108 "Жоғары және жоғары оқу орнынан кейінгі білім беруді дамыту жөніндегі қызметтер"
163 904
35-2
Ұлттық бірыңғай тестілеу, техникалық, кәсіптік және орта білімнен кейінгі білім берудің ұлттық бірыңғай тестілеуі, магистратураға кешенді тестілеу, сондай-ақ ұлттық бірыңғай тестілеуді (оның ішінде ұлттық тестілеу орталығының қызметін ұйымдастыру) өткізуге байланысты іс-шараларды қамтамасыз ету және сүйемелдеу үшін тест тапсырмаларының базасын әзірлеу және қалыптастыру жөніндегі көрсетілетін қызметтер
1. Ұлттық бірыңғай тестілеуді өткізуге және тест тапсырмаларының базасын қалыптастыруға байланысты ұйымдастыру іс-шаралары: ағымдағы жылғы, өткен жылдардағы орта білім беру ұйымдарының бітірушілерін, техникалық және кәсіптік немесе орта білімнен кейінгі білім беру ұйымдарының бітірушілерін, халықаралық оқушылар алмасу желісі бойынша шетелде оқыған орта білім беру ұйымдарының бітірушілерін, сондай-ақ шетелде оқу орындарын бітірген, Қазақстан Республикасының азаматы болып табылмайтын ұлты қазақ адамдарды ұлттық бірыңғай тестілеу тапсырмаларын әзірлеу, сараптау, сынақтан өткізу және түзету жұмысын жүзеге асыру; қысқартылған оқу мерзімдерін көздейтін жоғары білімнің білім беру бағдарламалары бойынша оқуға түсетін техникалық және кәсіптік немесе орта білімнен кейінгі білім беру бітірушілерін ұлттық бірыңғай тестілеудің тестілеу тапсырмаларын әзірлеу, сараптау, сынақтан өткізу және түзету жұмысын жүзеге асыру; ұлттық бірыңғай тестілеуді ұйымдастыру және өткізу. 2. Кешенді тестілеудің тестілеу тапсырмаларын әзірлеу, сараптау, сынақтан өткізу және түзету жұмысын жүзеге асыру. Білім беру бағдарламаларының топтары бойынша кешенді тестілеу шет тілі, білім беру бағдарламалары тобының бейіні, оқуға дайындығын айқындау бойынша тестілерден тұрады
Қазақстан Республикасының Ғылым және жоғары білім министрлігі
"Ұлттық тестілеу орталығы" ШЖҚ РМК
204 "Жоғары және жоғары оқу орнынан кейінгі білімі бар кадрлармен қамтамасыз ету"
109 "Білім сапасына сырттай бағалау жүргізу"

2 923 342
35-3
Услуга по информационно-аналитическому сопровождению науки
Оказание информационных услуг по вопросам развития науки и научно-технической деятельности. Формирование прогнозных данных по развитию науки в Республике Казахстан. Обеспечение технологической безопасности Республики Казахстан посредством алгоритмизации и оптимизации механизмов управления деятельностью субъектов научной и научно-технической деятельности в целях осуществления информационного и методологического обеспечения, а также распространения справочно-методических пособий по вопросам деятельности общества и развития науки
Министерство науки и высшего образования Республики Казахстан
НАО "Национальная академия наук Республики Казахстан" при Президенте Республики Казахстан
217 "Развитие науки"
104 "Услуги по информационно-аналитическому сопровождению науки"
1 041 787

2 923 342
35-3
Ғылымды ақпараттық-талдамалық сүйемелдеу жөніндегі көрсетілетін қызмет
Ғылымды және ғылыми-техникалық қызметті дамыту мәселелері бойынша ақпараттық қызметтер көрсету. Қазақстан Республикасында ғылымды дамыту бойынша болжамды деректерді қалыптастыру. Қоғам қызметі және ғылымды дамыту мәселелері бойынша ақпараттық және әдіснамалық қамтамасыз етуді, сондай-ақ анықтамалық-әдістемелік құралдарды таратуды жүзеге асыру мақсатында ғылыми және ғылыми-техникалық қызмет субъектілерінің қызметін басқару тетіктерін алгоритмдеу және оңтайландыру арқылы Қазақстан Республикасының технологиялық қауіпсіздігін қамтамасыз ету
Қазақстан Республикасының Ғылым және жоғары білім министрлігі
Қазақстан Республикасы Президентінің жанындағы "Қазақстан Республикасының Ұлттық ғылым академиясы" КеАҚ
217 "Ғылымды дамыту"
104 "Ғылымды ақпараттық-талдамалық сүйемелдеу жөніндегі көрсетілген қызметтер"
1 041 787

35-4
Услуги по научно-познавательному, библиотечно-информационному обеспечению, популяризации казахстанской науки, обеспечению функционирования научно-исследовательских институтов и учреждений, музея, научной библиотеки
Осуществление производственно-хозяйственной деятельности в области науки и послевузовского образования. Популяризация казахстанской науки путем организации и проведения научно-образовательной и культурно-просветительской работы. Научно-фондовая работа в музеях. Осуществление научной обработки музейных фондов, раскрытие его с помощью справочно-поискового аппарата в традиционном и электронном видах и организация доступа к нему. Библиотечное, справочно-библиографическое и информационное обслуживание пользователей, оказание информационных и методических услуг для ученых, научно-исследовательских учреждений. Библиотечное, справочно-библиографическое и информационное обслуживание пользователей, совершенствование работы филиалов, формирование площадки для доступа массового читателя и исследователей к исторически значимым и редким архивным и библиотечным материалам. Пропаганда достижений казахстанской науки, организация и проведение мероприятий. Международное сотрудничество с библиотеками и музеями ближнего и дальнего зарубежья, участие в международных программах и проектах в области библиотечной и музейной деятельности
Министерство науки и высшего образования Республики Казахстан
РГП на ПХВ "Ғылым ордасы"
219 "Обеспечение доступа к научно-историческим ценностям, научно-технической и научно-педагогической информации"
101 "Обеспечение доступности научной, научно-технической и научно-педагогической информации"
651 581
35-5
Предоставление услуг в сфере развития государственного языка и других языков народа Казахстана
Проведение мероприятий по реализации государственной языковой политики в Республике Казахстан
Министерство науки и высшего образования Республики Казахстан
НАО "Национальный научно-практический центр "Тіл-Қазына" имени Шайсултана Шаяхметова"
230 "Развитие государственного языка и других языков народа Казахстана"
100 "Обеспечение развития государственного языка и других языков народа Казахстана"
887 664
35-6
Оценка уровня знания казахского языка граждан Республики Казахстан
Проведение мероприятий по реализации государственной языковой политики в Республике Казахстан
Министерство науки и высшего образования Республики Казахстан
РГП на ПХВ "Национальный центр тестирования"
230 "Развитие государственного языка и других языков народа Казахстана"
101 "Оценка уровня знания казахского языка граждан Республики Казахстан"

35-4
Ғылыми-танымдық, кітапханалық-ақпараттық қамтамасыз ету, қазақстандық ғылымды танымал ету, ғылыми-зерттеу институттары мен мекемелерінің, музейдің, ғылыми кітапхананың жұмыс істеуін қамтамасыз ету жөніндегі көрсетілетін қызметтер
Ғылым және жоғары оқу орнынан кейінгі білім беру саласында өндірістік-шаруашылық қызметті жүзеге асыру. Ғылыми-білім беру және мәдени-ағарту жұмысын ұйымдастыру және жүргізу арқылы қазақстандық ғылымды танымал ету. Музейлердегі ғылыми-қор жұмысы. Музей қорларын ғылыми өңдеуді жүзеге асыру, оны анықтамалық-іздестіру аппаратының көмегімен дәстүрлі және электрондық түрде ашу және оған қол жеткізуді ұйымдастыру. Пайдаланушыларға кітапханалық, анықтамалық-библиографиялық және ақпараттық қызмет көрсету, ғалымдар, ғылыми-зерттеу мекемелері үшін ақпараттық және әдістемелік қызметтер көрсету. Пайдаланушыларға кітапханалық, анықтамалық-библиографиялық және ақпараттық қызмет көрсету, филиалдардың жұмысын жетілдіру, бұқаралық оқырман мен зерттеушілердің тарихи маңызы бар және сирек кездесетін архивтік және кітапханалық материалдарға қол жеткізуіне арналған алаң қалыптастыру. Қазақстан ғылымының жетістіктерін насихаттау, іс-шараларды ұйымдастыру және өткізу. Жақын және алыс шет елдердің кітапханаларымен және музейлерімен халықаралық ынтымақтастық, кітапхана және музей қызметі саласындағы халықаралық бағдарламалар мен жобаларға қатысу
Қазақстан Республикасының Ғылым және жоғары білім министрлігі
"Ғылым ордасы" ШЖҚ РМК
219 "Ғылыми-тарихи құндылықтарға, ғылыми-техникалық және ғылыми-педагогикалық ақпаратқа қолжетімділікті қамтамасыз ету"
101 "Ғылыми, ғылыми-техникалық және ғылыми-педагогикалық ақпараттың қолжетімділігін қамтамасыз ету"
651 581
35-5
Мемлекеттік тілді және Қазақстан халқының басқа да тілдерін дамыту саласындағы көрсетілетін қызметтерді ұсыну
Қазақстан Республикасында мемлекеттік тіл саясатын іске асыру жөніндегі іс-шараларды өткізу
Қазақстан Республикасының Ғылым және жоғары білім министрлігі
"Шайсұлтан Шаяхметов атындағы "Тіл-Қазына" ұлттық ғылыми-практикалық орталығы" КеАҚ
230 "Мемлекеттік тілді және Қазақстан халқының басқа да тілдерін дамыту"
100 "Мемлекеттік тілді және Қазақстан халқының басқа да тілдерін дамытуды қамтамасыз ету"
887 664
35-6
Қазақстан Республикасы азаматтарының қазақ тілін білу деңгейін бағалау
Қазақстан Республикасында мемлекеттік тіл саясатын іске асыру жөніндегі іс-шараларды өткізу
Қазақстан Республикасының Ғылым және жоғары білім министрлігі
"Ұлттық тестілеу орталығы" ШЖҚ РМК
230 "Мемлекеттік тілді және Қазақстан халқының басқа да тілдерін дамыту"
101 "Қазақстан Республикасы азаматтарының қазақ тілін білу деңгейін бағалау"

42 518
";
дополнить строкой, порядковый номер 75-1, следующего содержания:
"
75-1
Обеспечение участия казахстанских фильмов в международных кинофестивалях класса "А"
Обеспечение участия казахстанских фильмов в международных кинофестивалях класса "А"
Министерство культуры и информации Республики Казахстан
АО "Национальная киностудия "Казахфильм" имени Ш. Айманова"
033 "Повышение конкурентоспособности сферы культуры и искусства, сохранение, изучение и популяризация казахстанского культурного наследия и повышение эффективности реализации архивного дела"
105 "Проведение социально значимых и культурных мероприятий"
3 600
";
дополнить строкой, порядковый номер 78-1, следующего содержания:
"
78-1
Реконструкция, капитальный ремонт насосных агрегатов канала имени Каныша Сатпаева.
1. "Реконструкция, капитальный ремонт насосных агрегатов
НС № 1 (3), 2 (2), 3 (2), 4 (3), 5 (3). Реконструкция, капитальный ремонт насосных агрегатов НС № 1 (3) – 1 штука г. Аксу Павлодарской области";
2. "Реконструкция, капитальный ремонт насосных агрегатов
НС № 1 (3), 2 (2), 3 (2), 4 (3), 5 (3). Реконструкция, капитальный ремонт насосных агрегатов НС № 2 (2) – 1 штука г. Экибастуза Павлодарской области";
3. "Реконструкция, капитальный ремонт насосных агрегатов
НС № 1 (3), 2 (2), 3 (2), 4 (3), 5 (3). Реконструкция, капитальный ремонт насосных агрегатов НС № 3 (2) – 1 штука г. Экибастуза Павлодарской области";
4. "Реконструкция, капитальный ремонт насосных агрегатов
НС № 1 (3), 2 (2), 3 (2), 4 (3), 5 (3). Реконструкция, капитальный ремонт насосных агрегатов НС № 4 (3) – 1 штука г. Экибастуза Павлодарской области";
5. "Реконструкция, капитальный ремонт насосных агрегатов
НС № 1 (3), 2 (2), 3 (2), 4 (3), 5 (3). Реконструкция, капитальный ремонт насосных агрегатов НС № 5 (3) – 1 штука г. Экибастуза Павлодарской области"
Реконструкция, капитальный ремонт насосных агрегатов канала имени Каныша Сатпаева
Министерство водных ресурсов и ирригации Республики Казахстан
филиал "Канал имени Каныша Сатпаева" РГП на ПХВ "Казводхоз"
254 "Эффективное управление водными ресурсами"
113 "Строительство и реконструкция систем водоснабжения, гидротехнических сооружений за счет средств республиканского бюджета"
1 500
000
".

42 518
";
мынадай мазмұндағы реттік нөмірі 75-1-жолмен толықтырылсын:
"
75-1
Қазақстандық фильмдердің "А" сыныбындағы халықаралық кинофестивальдерге қатысуын қамтамасыз ету
Қазақстандық фильмдердің "А" сыныбындағы халықаралық кинофестивальдерге қатысуын қамтамасыз ету
Қазақстан Республикасының Мәдениет және ақпарат министрлігі
"Ш. Айманов атындағы "Қазақфильм" ұлттық киностудиясы АҚ
033 "Мәдениет және өнер саласындағы бәсекелестікті жоғарылату, қазақстандық мәдени мұраны сақтау, зерделеу мен насихаттау және архив ісінің іске асырылу тиімділігін арттыру"
105 "Әлеуметтік маңызы бар және мәдени іс-шаралар өткізу"
3 600
";
мынадай мазмұндағы реттік нөмірі 78-1-жолмен толықтырылсын:
"
78-1
Қаныш Сәтпаев атындағы каналдың сорғы агрегаттарын реконструкциялау, күрделі жөндеу. 1. "№ 1 (3), 2 (2), 3 (2), 4 (3), 5 (3) СС сорғы агрегаттарын күрделі жөндеу, реконструкциялау. Павлодар облысы Ақсу қ. № 1 (3) СС сорғы агрегаттарын күрделі жөндеу, реконструкциялау";
2. "№ 1 (3), 2 (2), 3 (2), 4 (3), 5 (3) СС сорғы агрегаттарын күрделі жөндеу, реконструкциялау. Павлодар облысы Екібастұз қ. № 2 (2) СС сорғы агрегаттарын күрделі жөндеу, реконструкциялау – 1 дана";
3. "№ 1 (3), 2 (2), 3 (2), 4 (3), 5 (3) СС сорғы агрегаттарын күрделі жөндеу, реконструкциялау. Павлодар облысы Екібастұз қ. № 3 (2) СС сорғы агрегаттарын күрделі жөндеу, реконструкциялау – 1 дана";
4. "№ 1 (3), 2 (2), 3 (2), 4 (3), 5 (3) СС сорғы агрегаттарын күрделі жөндеу, реконструкциялау. Павлодар облысы Екібастұз қ. № 4 (3) СС сорғы агрегаттарын күрделі жөндеу, реконструкциялау – 1 дана";
5. "№ 1 (3), 2 (2), 3 (2), 4 (3), 5 (3) СС сорғы агрегаттарын күрделі жөндеу, реконструкциялау. Павлодар облысы Екібастұз қ. № 5 (3) СС сорғы агрегаттарын күрделі жөндеу, реконструкциялау – 1 дана"
Қаныш Сәтпаев атындағы каналдың сорғы агрегаттарын реконструкциялау, күрделі жөндеу
Қазақстан Республикасының Су ресурстары және ирригация министрлігі
"Қазсушар" ШЖҚ РМК "Қаныш Сәтпаев атындағы канал" филиалы
254 "Су ресурстарын тиімді басқару"
113 "Республикалық бюджет қаражаты есебінен сумен жабдықтау жүйелерін, гидротехникалық құрылыстарды салу және реконструкциялау"
1 500 000
".

3. Местным исполнительным органам в 2025 финансовом году использовать (доиспользовать) неиспользованные (недоиспользованные) суммы целевых трансфертов на развитие, выделенных из республиканского бюджета в 2024 году, с соблюдением их целевого назначения за счет остатков бюджетных средств местных бюджетов на начало финансового года на сумму неоплаченной части зарегистрированных и незарегистрированных обязательств прошедшего финансового года согласно приложению 2 к настоящему постановлению.

3. Жергілікті атқарушы органдар осы қаулыға 2-қосымшаға сәйкес өткен қаржы жылының тіркелген және тіркелмеген міндеттемелерінің төленбеген бөлігінің сомасына жергілікті бюджеттердің бюджет қаражатының қаржы жылының басындағы қалдықтары есебінен 2024 жылы республикалық бюджеттен бөлінген нысаналы даму транферттерінің нысаналы мақсатын сақтай отырып, пайдаланылмаған (толық пайдаланылмаған) сомаларын 2025 қаржы жылында пайдалансын (толық пайдалансын).

4. Настоящее постановление вводится в действие с 1 января 2025 года.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
О. Бектенов
Приложение 1
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 7 марта 2025 года № 131
Увеличение годовых плановых назначений соответствующих бюджетных программ за счет остатков бюджетных средств 2024 года и использование (доиспользование) в 2025 году неиспользованных (недоиспользованных) сумм, выделенных из республиканского бюджета в 2024 году
тыс. тенге
ФГ
АБП
ПРГ
Наименование
Изменения (+,-)
1
2
3
4
5
Итого
755 323
Затраты
755 323

4. Осы қаулы 2025 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі О. Бектенов
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2025 жылғы 7 наурыздағы
№ 131 қаулысына
1-қосымша
2024 жылғы бюджет қаражатының қалдықтары есебінен тиісті бюджеттік бағдарламалардың жылдық жоспарлы тағайындауларын ұлғайту және 2024 жылы республикалық бюджеттен пайдаланылмаған (толық пайдаланылмаған) сомаларын 2025 жылы пайдалану (толық пайдалану)
мың теңге
ФТ
ББӘ
БҒД
Атауы
Өзгерістер (+, -)
1
2
3
4
5
Жинағы
755 323
Шығындар
755 323

001
Государственные услуги общего характера
291 371
217
Министерство финансов Республики Казахстан
120 203
205
Модернизация и техническое дооснащение пунктов пропуска на границе
120 203
227
Министерство науки и высшего образования Республики Казахстан
171 168
217
Развитие науки
171 168
003
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность
463 952
201
Министерство внутренних дел Республики Казахстан
463 952
076
Охрана общественного порядка и обеспечение общественной безопасности
456 308
077
Организация деятельности уголовно-исполнительной системы
7 644
_________________________________________
Приложение 2
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 7 марта 2025 года № 131
Использование (доиспользование) в 2025 году неиспользованных (недоиспользованных) сумм целевых трансфертов на развитие, выделенных из республиканского бюджета в 2024 году, за счет остатков бюджетных средств местных бюджетов на начало финансового года на сумму неоплаченной части зарегистрированных обязательств
АБП
ПРГ
ППРГ
Наименование
Сумма, разрешенная к использованию (доиспользованию) в 2025 году,
тысяч тенге
1
2
3
4
5
Всего:
31 585 212,7
207
Министерство экологии и природных ресурсов Республики Казахстан
1 744 486,0
037
Стабилизация и улучшение качества окружающей среды
1 744 486,0
105
Целевые трансферты на развитие областным бюджетам, бюджетам городов республиканского значения, столицы на строительство и реконструкцию объектов охраны окружающей среды за счет средств республиканского бюджета
1 744 486,0
Атырауская область
1 744 486,0
Очистка пруда-испарителя сточных вод "Квадрат" в городе Атырау
1 744 486,0
213
Министерство труда и социальной защиты населения Республики Казахстан
2 687 550,0
058
Оказание социальной защиты и помощи населению на республиканском уровне, а также совершенствование системы социальной защиты и развитие инфраструктуры
2 687 550,0
116
Целевые трансферты на развитие областным бюджетам, бюджетам городов республиканского значения, столицы на строительство и реконструкцию объектов социального обеспечения за счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан
2 687 550,0
Акмолинская область
2 687 550,0
Привязка типового проекта на строительство центра реабилитации инвалидов на 150 мест в городе Кокшетау Акмолинской области
2 687 550,0
226
Министерство здравоохранения Республики Казахстан
4 306 728,7
053
Обеспечение хранения специального медицинского резерва и развитие инфраструктуры здравоохранения
4 306 728,7
113
Целевые трансферты на развитие областным бюджетам, бюджетам городов республиканского значения, столицы на строительство, реконструкцию и сейсмоусиление объектов здравоохранения за счет средств республиканского бюджета
1 000 000,0
Атырауская область
1 000 000,0
Строительство поликлиники на 250 посещений в смену в микрорайоне Оркен города Атырау
500 000,0
Строительство поликлиники на 250 посещений в смену в микрорайоне Нурсая города Атырау
500 000,0

001
Жалпы сипаттағы мемлекеттiк көрсетілетін қызметтер
291 371
217
Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгi
120 203
205
Шекарадағы өткізу пункттерін жаңғырту және техникалық толық жарақтандыру
120 203
227
Қазақстан Республикасының Ғылым және жоғары білім министрлігі
171 168
217
Ғылымды дамыту
171 168
003
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі
463 952
201
Қазақстан Республикасының Iшкi iстер министрлiгi
463 952
076
Қоғамдық тәртіпті сақтау және қоғамдық қауіпсіздікті қамтамасыз ету
456 308
077
Қылмыстық-атқару жүйесінің қызметін ұйымдастыру
7 644
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2025 жылғы 7 наурыздағы
№ 131 қаулысына
2-қосымша
Тіркелген міндеттемелердің төленбеген бөлігінің сомасына жергілікті бюджеттердің бюджет қаражатының қаржы жылының басындағы қалдықтары есебінен 2024 жылы республикалық бюджеттен бөлінген нысаналы даму трансферттерінің пайдаланылмаған (толық пайдаланылмаған) сомаларын 2025 жылы пайдалану (толық пайдалану) туралы
ББӘ
БҒМ
КБҒМ
Атауы
2025 жылы пайдалануға (толық пайдалануға) рұқсат етілген сома, мың теңге
1
2
3
4
5
Барлығы:
31 585 212,7
207
Қазақстан Республикасының Экология және табиғи ресурстар министрлігі
1 744 486,0
037
Қоршаған ортаның сапасын тұрақтандыру және жақсарту
1 744 486,0
105
Республикалық бюджет қаражаты есебінен облыстық бюджеттерге, республикалық маңызы бар қалалардың, астана бюджеттеріне қоршаған ортаны қорғау объектілерін салуға және реконструкциялауға берілетін нысаналы даму трансферттері
1 744 486,0
Атырау облысы
1 744 486,0
Атырау қаласында "Квадрат" ағын сулардың буландырғыш-тоғанын тазалау
1 744 486,0
213
Қазақстан Республикасының Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрлігі
2 687 550,0
058
Республикалық деңгейде халықты әлеуметтік қорғау және көмек көрсету, сондай-ақ әлеуметтік қорғау жүйесін жетілдіру және инфрақұрылымды дамыту
2 687 550,0
116
Облыстық бюджеттерге, республикалық маңызы бар қалалардың, астананың бюджеттеріне әлеуметтiк қамтамасыз ету объектілерін салуға және реконструкциялауға Қазақстан Республикасы Ұлттық қорынан нысаналы трансферт есебінен берілетін нысаналы даму трансферттері
2 687 550,0
Ақмола облысы
2 687 550,0
Ақмола облысының Көкшетау қаласында 150 орындық мүгедектерді оңалту орталығын салуға арналған үлгілік жобаны байластыру
2 687 550,0
226
Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау министрлігі
4 306 728,7
053
Арнаулы медициналық резервті сақтауды қамтамасыз ету және денсаулық сақтау инфрақұрылымын дамыту
4 306 728,7
113
Облыстық бюджеттерге, республикалық маңызы бар қалалардың, астананың бюджеттеріне денсаулық сақтау объектілерін салуға, реконструкциялауға және сейсмикалық күшейтуге республикалық бюджет қаражаты есебінен берілетін нысаналы даму трансферттерi
1 000 000,0
Атырау облысы
1 000 000,0
Атырау қаласының Өркен шағын ауданында бір ауысымда 250 адам қабылдайтын емхана салу
500 000,0
Атырау қаласының Нұрсая шағын ауданында бір ауысымда 250 адам қабылдайтын емхана салу
500 000,0

126
Целевые трансферты на развитие областным бюджетам, бюджетам городов республиканского значения, столицы на строительство и реконструкцию объектов здравоохранения в рамках пилотного национального проекта "Модернизация сельского здравоохранения" за счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан
515 804,5
Карагандинская область
515 804,5
Строительство медицинского пункта в селе Белдеутас сельского округа К. Аманжолова Каркаралинского района Карагандинской области (привязка), (без наружных инженерных сетей)
575,2
Строительство медицинского пункта в селе Осибай сельского округа Нурмакова Каркаралинского района Карагандинской области (привязка), (без наружных инженерных сетей)
48 937,8
Строительство медицинского пункта в селе Жарылгап батыра Шетского района Карагандинской области (привязка), (без наружных инженерных сетей)
53 121,5
Строительство медицинского пункта в селе Акжартас Шетского района Карагандинской области (привязка), (без наружных инженерных сетей)
48 961,6
Строительство медицинского пункта в селе Еркиндык Успенского сельского округа Шетского района Карагандинской области (привязка), (без наружных инженерных сетей)
55 652,4
Строительство медицинского пункта в селе Акшокы сельского округа Акшокы Шетского района Карагандинской области (привязка), (без наружных инженерных сетей)
76 607,7
Строительство медицинского пункта в селе Кызылкой сельского округа Нураталды Шетского района Карагандинской области (привязка), (без наружных инженерных сетей)
58 871,8
Строительство медицинского пункта в поселке Дария Шетского района Карагандинской области (привязка), (без наружных инженерных сетей)
62 503,3
Строительство медицинского пункта в селе Карамурын Краснополянского сельского округа Шетского района Карагандинской области (привязка), (без наружных инженерных сетей)
57 266,8
Строительство медицинского пункта в селе Айрык сельского округа Мади Каркаралинского района Карагандинской области (привязка), (без наружных инженерных сетей)
51 415,9
Строительство медицинского пункта в селе Борлыбулак Киргизского сельского округа Каркаралинского района Карагандинской области (привязка), (без наружных инженерных сетей)
1 890,5
132
Целевые трансферты на развитие областным бюджетам, бюджетам городов республиканского значения, столицы на строительство, реконструкцию и сейсмоусиление объектов здравоохранения за счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан
2 311 928,1
Костанайская область
438 708,3
Строительство поликлиники на 250 посещений в смену в Костанайском районе Костанайской области. Повторное применение
438 708,3
Мангистауская область
1 873 219,8
Строительство центральной районной больницы на 150 коек в селе Мангистау Мунайлинского района
1 873 219,8

126
Облыстық бюджеттерге, республикалық маңызы бар қалалардың, астананың бюджеттеріне Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін нысаналы трансферт есебінен "Ауылдық денсаулық сақтауды жаңғырту" пилоттық ұлттық жобасы шеңберінде денсаулық сақтау объектілерін салуға және реконструкциялауға берілетін нысаналы даму трансферттері
515 804,5
Қарағанды облысы
515 804,5
Қарағанды облысы Қарқаралы ауданы Қ. Аманжолов ауылдық округінің Белдеутас ауылында медициналық пункт салу (байланыстыру), (сыртқы инженерлік желілерсіз)
575,2
Қарағанды облысы Қарқаралы ауданы Нұрмақов ауылдық округінің Өсібай ауылында медициналық пункт салу (байланыстыру), (сыртқы инженерлік желілерсіз)
48 937,8
Қарағанды облысы Шет ауданының Жарылғап батыр ауылында медициналық пункт салу (байланыстыру), (сыртқы инженерлік желілерсіз)
53 121,5
Қарағанды облысы Шет ауданының Ақжартас ауылында медициналық пункт салу (байланыстыру), (сыртқы инженерлік желілерсіз)
48 961,6
Қарағанды облысы Шет ауданы Успен ауылдық округінің Еркіндік ауылында медициналық пункт салу (байланыстыру), (сыртқы инженерлік желілерсіз)
55 652,4
Қарағанды облысы Шет ауданы Ақшоқы ауылдық округінің Ақшоқы ауылында медициналық пункт салу (байланыстыру), (сыртқы инженерлік желілерсіз)
76 607,7
Қарағанды облысы Шет ауданы Нұраталды ауылдық округінің Қызылқой ауылында медициналық пункт салу (байластыру), (сыртқы инженерлік желілерсіз)
58 871,8
Қарағанды облысы Шет ауданының Дария кентінде медициналық пункт салу (байланыстыру), (сыртқы инженерлік желілерсіз)
62 503,3
Қарағанды облысы Шет ауданы Краснополян ауылдық округінің Қарамұрын ауылында медициналық пункт салу (байланыстыру), (сыртқы инженерлік желілерсіз
57 266,8
Қарағанды облысы Қарқаралы ауданы Мәди ауылдық округінің Айрық ауылында медициналық пункт салу (байланыстыру), (сыртқы инженерлік желілерсіз)
51 415,9
Қарағанды облысы Қарқаралы ауданы Қырғыз ауылдық округінің Борлыбұлақ ауылында медициналық пункт салу(байланыстыру), (сыртқы инженерлік желілерсіз)
1 890,5
132
Облыстық бюджеттерге, республикалық маңызы бар қалалардың, астананың бюджеттеріне денсаулық сақтау объектілерін салуға, реконструкциялауға және сейсмикалық күшейтуге Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан бөлінетін нысаналы трансферт есебінен берілетін нысаналы даму трансферттерi
2 311 928,1
Қостанай облысы
438 708,3
Қостанай облысының Қостанай ауданында бір ауысымда 250 адам қабылдайтын емхана салу. Қайта қолдану
438 708,3
Маңғыстау облысы
1 873 219,8
Мұнайлы ауданының Маңғыстау ауылында 150 төсектік орталық аудандық аурухана салу
1 873 219,8

134
Целевые трансферты на развитие областным бюджетам, бюджетам городов республиканского значения, столицы на строительство и реконструкцию объектов здравоохранения в рамках пилотного национального проекта "Модернизация сельского здравоохранения" за счет средств республиканского бюджета
478 996,1
Карагандинская область
478 996,1
Строительство медицинского пункта в селе Белдеутас сельского округа К. Аманжолова Каркаралинского района Карагандинской области (привязка), (без наружных инженерных сетей)
1 677,1
Строительство медицинского пункта в селе Тасаул Кызылкаинского сельского округа Бухар-Жырауского района Карагандинской области (привязка), (без наружных инженерных сетей)
2 482,7
Строительство медицинского пункта в селе Абыз сельского округа Бакты Каркаралинского района Карагандинской области (привязка), (без наружных инженерных сетей)
63 480,4
Строительство медицинского пункта станции Буркытты Киргизского сельского округа Каркаралинского района Карагандинской области (привязка), (без наружных инженерных сетей)
44 347,0
Строительство медицинского пункта в селе Жарлы сельского округа Тегисшилдик Каркаралинского района Карагандинской области (привязка), (без наружных инженерных сетей)
1 955,4
Строительство медицинского пункта села Сарыобалы Каркаралинского района Карагандинской области (привязка), (без наружных инженерных сетей)
2 064,2
Строительство медицинского пункта в селе Аксу сельского округа Нураталды Шетского района Карагандинской области (привязка), (без наружных инженерных сетей)
41 100,3
Строительство врачебной амбулатории в селе Талды сельского округа К. Аманжолова Каркаралинского района Карагандинской области (привязка), (без наружных инженерных сетей
30 803,6
Строительство врачебной амбулатории в селе Бесоба Каркаралинского района Карагандинской области (привязка), (без наружных инженерных сетей)
6 057,1
Строительство фельдшерско-акушерского пункта в селе Нура Кеншокинского сельского округа Шетского района Карагандинской области (привязка), (без наружных инженерных сетей)
111 295,2
Строительство фельдшерско-акушерского пункта в селе Акой Акойского сельского округа Шетского района Карагандинской области (привязка), (без наружных инженерных сетей)
87 468,0
Строительство фельдшерско-акушерского пункта в селе Жанатоган Каркаралинского района Карагандинской области (привязка), (без наружных инженерных сетей)
2 994,3
Строительство фельдшерско-акушерского пункта в селе Карабулак сельского округа Балкантау Каркаралинского района Карагандинской области (привязка), (без наружных инженерных сетей)

134
Облыстық бюджеттерге, республикалық маңызы бар қалалардың, астананың бюджеттеріне республикалық бюджет қаражаты есебінен "Ауылдық денсаулық сақтауды жаңғырту" пилоттық ұлттық жобасы шеңберінде денсаулық сақтау объектілерін салуға және реконструкциялауға берілетін нысаналы даму трансферттері
478 996,1
Қарағанды облысы
478 996,1
Қарағанды облысы Қарқаралы ауданы Қ. Аманжолов ауылдық округінің Белдеутас ауылында медициналық пункт салу (байланыстыру), (сыртқы инженерлік желілерсіз)
1 677,1
Қарағанды облысы Бұқар жырау ауданы Қызылқайың ауылдық округінің Тасауыл ауылында медициналық пункт салу (байланыстыру), (сыртқы инженерлік желілерсіз)
2 482,7
Қарағанды облысы Қарқаралы ауданы Бақты ауылдық округінің Абыз ауылында медициналық пункт салу (байланыстыру), (сыртқы инженерлік желілерсіз)
63 480,4
Қарағанды облысы Қарқаралы ауданы Қырғыз ауылдық округінің Бүркітті станциясы медициналық пункт салу (байланыстыру), (сыртқы инженерлік желілерсіз)
44 347,0
Қарағанды облысы Қарқаралы ауданы Тегісшілдік ауылдық округінің Жарлы ауылында медициналық пункт салу (байланыстыру), (сыртқы инженерлік желілерсіз)
1 955,4
Қарағанды облысы Қарқаралы ауданының Сарыобалы ауылында медициналық пункт салу (байластыру), (сыртқы инженерлік желілерсіз)
2 064,2
Қарағанды облысы Шет ауданы Нұраталды ауылдық округінің Ақсу ауылында медициналық пункт салу (байланыстыру), (сыртқы инженерлік желілерсіз)
41 100,3
Қарағанды облысы Қарқаралы ауданы Қ. Аманжолов ауылдық округінің Талды ауылында дәрігерлік амбулатория салу (байланыстыру), (сыртқы инженерлік желілерсіз)
30 803,6
Қарағанды облысы Қарқаралы ауданының Бесоба ауылында дәрігерлік амбулатория салу (байланыстыру), (сыртқы инженерлік желілерсіз)
6 057,1
Қарағанды облысы Шет ауданы Кеңшоқы ауылдық округінің Нұра ауылында фельдшерлік-акушерлік пункт салу (байланыстыру), (сыртқы инженерлік желілерсіз)
111 295,2
Қарағанды облысы Шет ауданы Ақой ауылдық округінің Ақой ауылында фельдшерлік-акушерлік пункт салу (байланыстыру), (сыртқы инженерлік елілерсіз)
87 468,0
Қарағанды облысы Қарқаралы ауданының Жаңатоған ауылында фельдшерлік-акушерлік пункт салу (байланыстыру), (сыртқы инженерлік желілерсіз)
2 994,3
Қарағанды облысы Қарқаралы ауданы Балқантау ауылдық округінің Қарабұлақ ауылында фельдшерлік-акушерлік пункт салу (байланыстыру), (сыртқы инженерлік желілерсіз)

83 270,8
228
Министерство транспорта Республики Казахстан
615 062,5
091
Ремонт и организация содержания, направленные на улучшение качества автомобильных дорог общего пользования
192 056,6
111
Целевые трансферты на развитие областным бюджетам, бюджетам городов республиканского значения, столицы на развитие транспортной инфраструктуры за счет средств целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан
192 056,6
область Ұлытау
192 056,6
Реконструкция моста через реку Акылбай на автомобильной дороге "Караганда – Самарка – Атасу – Айнабулак" км 78
134 462,4
Реконструкция мостового перехода через реку Сарысу (поселок Кызылжар) Жанааркинского района
57 594,2
093
Развитие гражданской авиации и воздушного транспорта
423 005,9
105
Целевые трансферты на развитие областным бюджетам на развитие инфраструктуры воздушного транспорта за счет средств целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан
423 005,9
Карагандинская область
423 005,9
Реконструкция аэропорта в городе Балхаше по адресу: Карагандинская область, город Балхаш, улица Парковая, строение 8/4
423 005,9
229
Министерство промышленности и строительства Республики Казахстан
12 205 866,7
228
Реализация мероприятий в области жилищного строительства
691 893,2
105
Целевые трансферты на развитие областным бюджетам, бюджетам городов республиканского значения, столицы на развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры за счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан
691 893,2
Актюбинская область
270 041,8
Строительство сетей газоснабжения жилого массива "Жанаауыл-1" города Актобе
270 041,8
Костанайская область
421 851,4
Газовая котельная новых микрорайонов "Байтерек" села Мичуринское и "Астана" города Тобыл Костанайского района
421 851,4
229
Реализация мероприятий в области жилищно-коммунального хозяйства
11 513 973,5
100
Целевые трансферты на развитие областным бюджетам, бюджетам городов республиканского значения, столицы на развитие системы водоснабжения и водоотведения в городах
95 836,6
Карагандинская область
95 836,6
Модернизация второго водоподъема в городе Сарани
95 836,6
101
Целевые трансферты на развитие областным бюджетам на развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах
39 743,2
Северо-Казахстанская область
39 743,2
Строительство водопровода в селе Тепличное
39 743,2
110
Целевые трансферты на развитие областным бюджетам на развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах за счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан

83 270,8
228
Қазақстан Республикасының Көлік министрлігі
615 062,5
091
Ортақ пайдаланымдағы автомобиль жолдарын жөндеу және олардың сапасын жақсартуға бағытталған күтіп-ұстауды ұйымдастыру
192 056,6
111
Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін нысаналы трансферт есебінен облыстық бюджеттерге, республикалық маңызы бар қалалардың, астананың бюджеттеріне көліктік инфрақұрылымды дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері
192 056,6
Ұлытау облысы
192 056,6
"Қарағанды – Самарка – Атасу – Айнабұлақ" автомобиль жолындағы Ақылбай өзені арқылы өтетін көпірді реконструкциялау, 78 км
134 462,4
Жаңаарқа ауданының Сарысу өзені арқылы өтетін көпір өткелін (Қызылжар кенті) реконструкциялау
57 594,2
093
Азаматтық авиацияны және әуе көлігін дамыту
423 005,9
105
Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан нысаналы трансферт қаражаты есебінен облыстық бюджеттерге әуе көлігінің инфрақұрылымын дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері
423 005,9
Қарағанды облысы
423 005,9
Қарағанды облысы, Балқаш қаласы Парковая көшесі, 8/4 құрылыс бойынша Балқаш қаласындағы әуежайды реконструкциялау
423 005,9
229
Қазақстан Республикасының Өнеркәсіп және құрылыс министрлігі
12 205 866,7
228
Тұрғын үй құрылысы саласындағы іс-шараларды іске асыру
691 893,2
105
Облыстық бюджеттерге, республикалық маңызы бар қалалардың, астананың бюджеттеріне инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға және (немесе) жайластыруға Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін нысаналы трансферт есебінен берілетін нысаналы даму трансферттері
691 893,2
Ақтөбе облысы
270 041,8
Ақтөбе қ. "Жаңаауыл-1" тұрғын алабының газбен жабдықтау желілерін салу
270 041,8
Қостанай облысы
421 851,4
Қостанай ауданы Мичуринское ауылының "Бәйтерек" және Тобыл қаласының "Астана" жаңа шағын аудандарының газ қазандығы
421 851,4
229
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық саласындағы іс-шараларды іске асыру
11 513 973,5
100
Облыстық бюджеттерге, республикалық маңызы бар қалалардың, астананың бюджеттеріне қалаларда сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері
95 836,6
Қарағанды облысы
95 836,6
Саран қаласындағы екінші су көтергішті жаңғырту
95 836,6
101
Облыстық бюджеттерге ауылдық елді мекендерде сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері
39 743,2
Солтүстік Қазақстан облысы
39 743,2
Тепличное ауылында су құбырын салу
39 743,2
110
Облыстық бюджеттерге ауылдық елді мекендердегі сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамытуға Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін нысаналы трансферт есебінен берілетін нысаналы даму трансферттері

1 614 657,4
Акмолинская область
78 730,4
Реконструкция системы водоснабжения села Красивое Есильского района Акмолинской области
29 876,6
Реконструкция водопроводных сетей в селе Новосельское Атбасарского района Акмолинской области
663,5
Строительство водопроводных сетей в селах Родионовка и Калиновка Атбасарского района Акмолинской области
48 190,3
Актюбинская область
22 834,7
Реконструкция наружной системы водоотведения по трем улицам в селе Бадамша
22 834,7
Алматинская область
1 136 235,0
Реконструкция и строительство системы водоснабжения села Шелек Енбекшиказахского района Алматинской области
275 164,0
Реконструкция и строительство системы водоснабжения села Ащыбулак Енбекшиказахского района Алматинской области
150 227,8
Реконструкция и строительство канализационных сетей села Маловодное Енбекшиказахского района Алматинской области. Корректировка
591 210,2
Реконструкция и строительство системы водоснабжения села Акколь Балхашского района Алматинской области
96 583,9
Реконструкция и строительство системы водоснабжения села Желторангы Балхашского района Алматинской области
23 049,1
Восточно-Казахстанская область
3 976,2
Реконструкция водопроводных сетей в селе Сугатовка Шемонаихинского района Восточно-Казахстанской области
3 976,2
Костанайская область
29 173,6
Строительство водопровода из подземного источника села Асенкритовка
29 173,6
Павлодарская область
8 739,0
Модернизация и реконструкция водоочистных сооружений и водопроводных сетей в селе Песчаное района Тереңкөл Павлодарской области
8 739,0
область Абай
334 968,5
Реконструкция канализационных сетей в селе Аксуат Тарбагатайского района (подводка к домам)
299 410,0
Реконструкция водопроводных сетей и скважины первого подъема в селе Алгабас города Семей
35 558,5
119
Целевые трансферты на развитие областным бюджетам, бюджетам городов республиканского значения, столицы на развитие систем теплоснабжения за счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан
84 260,4
Кызылординская область
84 260,4
Реконструкция межквартальных тепловых сетей от ОН-55 до жилых домов по улицам Жанкожа Батыр, № 82, 82А, Тайманова № 163, Култекенова № 96, средних школ № 212, 267 в городе Кызылорде
84 260,4
121
Целевые трансферты на развитие областным бюджетам, бюджетам городов республиканского значения, столицы на развитие системы водоснабжения и водоотведения в городах за счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан
9 679 475,9
Актюбинская область
813 874,5
Реконструкция водовода от Верхне-Каргалинского водозабора до 2-го подъема Нижне-Каргалинского водозабора города Актобе
813 874,5
Алматинская область
919 285,6
Рабочий проект "Реконструкция и строительство магистрального водовода от селезащитной плотины до площадки № 2 города Талгара Талгарского района Алматинской области"
919 285,6
Жамбылская область

1 614 657,4
Ақмола облысы
78 730,4
Ақмола облысы Есіл ауданының Красивое ауылын сумен жабдықтау жүйесін реконструкциялау
29 876,6
Ақмола облысы Атбасар ауданы Новосельское ауылындағы су құбыры желiлерiн реконструкциялау
663,5
Ақмола облысы Атбасар ауданының Родионовка және Калиновка ауылдарында су құбыры желілерін салу
48 190,3
Ақтөбе облысы
22 834,7
Бадамша ауылындағы үш көше бойынша сыртқы су бұру жүйесін реконструкциялау
22 834,7
Алматы облысы
986 007,2
Алматы облысы Еңбекшіқазақ ауданы Шелек ауылының сумен жабдықтау жүйесін реконструкциялау және салу
275 164,0
Алматы облысы Еңбекшіқазақ ауданы Ащыбұлақ ауылының сумен жабдықтау жүйесін реконструкциялау және салу
150 227,8
Алматы облысы Еңбекшіқазақ ауданы Маловодное ауылының кәріз желілерін реконструкциялау жəне салу. Түзету
591 210,2
Алматы облысы Балқаш ауданы Аққөл ауылының сумен жабдықтау жүйесін реконструкциялау және салу
96 583,9
Алматы облысы Балқаш ауданы Желтораңғы ауылының сумен жабдықтау жүйесін реконструкциялау және салу
23 049,1
Шығыс Қазақстан облысы
3 976,2
Шығыс Қазақстан облысы Шемонаиха ауданының Сугатовка ауылындағы су құбыры желілерін реконструкциялау
3 976,2
Қостанай облысы
29 173,6
Асенкритовка ауылының жерасты су көзінен су құбырын салу
29 173,6
Павлодар облысы
8 739,0
Павлодар облысы Тереңкөл ауданының Песчаное ауылындағы су тазалау құрылысжайы мен су құбыры желілерін жаңғырту және реконструкциялау
8 739,0
Абай облысы
334 968,5
Тарбағатай ауданы Ақсуат ауылындағы кəріз желілерін реконструкциялау (үйлерге дейін жүргізу)
299 410,0
Семей қаласының Алғабас ауылындағы су құбыры желілерін және бірінші көтеру ұңғымасын реконструкциялау
35 558,5
119
Облыстық бюджеттерге, республикалық маңызы бар қалалардың, астананың бюджеттеріне жылумен жабдықтау жүйелерін дамытуға Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін нысаналы трансферт есебінен берілетін нысаналы даму трансферттері
84 260,4
Қызылорда облысы
84 260,4
Қызылорда қаласында ОН-55-тен Жанқожа батыр, № 82, 82А, Тайманов, № 163, Құлтекенов, № 96 көшелері бойындағы тұрғын үйлерге, № 212, 267 орта мектептерге дейінгі орамаралық жылу желілерін реконструкциялау
84 260,4
121
Облыстық бюджеттерге, республикалық маңызы бар қалалардың, астананың бюджеттеріне қалаларда сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамытуға Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін нысаналы трансферт есебінен берілетін нысаналы даму трансферттері
9 679 475,9
Ақтөбе облысы
813 874,5
Ақтөбе қаласы Жоғарғы Қарғалы сутартқышынан бастап Төменгі Қарғалы сутартқышының 2-ші көтеріліміне дейін сужеткізгіні реконструкциялау
813 874,5
Алматы облысы
919 285,6
"Алматы облысы Талғар ауданының Талғар қаласында селден қорғау бөгетінен бастап № 2 алаңға дейін магистральдық сужеткізгіні реконструкциялау және салу" жұмыс жобасы
919 285,6
Жамбыл облысы

194 396,7
Строительство водопроводных сетей массивов Дальняя Карасу 1.2.3.4.5.6.7 в городе Таразе
194 396,7
Мангистауская область
7 725 867,3
Строительство опреснительных установок производительностью 24000 м3/сутки на территории ТОО "МАЭК-Казатомпром" Мангистауской области
5 987 768,8
Строительство водозаборного сооружения и комплекса опреснительной установки морской воды производительностью 5000 м3/сутки в городе Форт-Шевченко Тупкараганского района
274 225,3
Реконструкция сетей водоснабжения с 1 по 6-микрорайоны города Актау (2-микрорайон)
132 025,4
Реконструкция сетей водоснабжения с 1 по 6-микрорайоны города Актау (4-микрорайон)
126 569,0
Реконструкция сетей водоснабжения с 1 по 6-микрорайоны города Актау (5-микрорайон)
180 819,8
Реконструкция сетей водоснабжения с 1 по 6-микрорайоны города Актау (6-микрорайон)
117 072,9
Реконструкция сетей водоотведения с 1 по 6-микрорайоны города Актау (2-микрорайон)
6 331,2
Реконструкция сетей водоотведения 22-микрорайона города Актау
70 773,6
Реконструкция канализационно-насосных станций (КНС) № 6, 9, 11, 13, 16, 17 города Актау (КНС № 6)
181 369,6
Реконструкция канализационно- насосных станций (КНС) № 6, 9, 11, 13, 16, 17 города Актау (КНС № 9)
190 973,9
Реконструкция канализационно-насосной станции (КНС) № 6, 9, 11, 13, 16, 17 города Актау (КНС № 11)
118 502,1
Реконструкция канализационно- насосных станций (КНС) № 6, 9, 11, 13, 16, 17 города Актау (КНС № 13)
97 717,5
Реконструкция канализационно- насосных станций (КНС) № 6, 9, 11, 13, 16, 17 города Актау (КНС № 16)
117 351,7
Реконструкция Ду 450 канализационного коллектора от дома № 52 до дома № 4 в 15-микрорайоне города Актау
118 224,4
Реконструкция сетей водоотведения с 1 по 6-микрорайоны города Актау (4-микрорайон)
6 142,1
город Шымкент
26 051,8
Строительство водопроводных сооружений "ШымСити" с водоводом до ул.Толеметова и канализационного коллектора по ул. Толеметова до трассы "Алматы – Ташкент" (А2) города Шымкента" Водоотведение. 1-я очередь
26 051,8
241
Министерство энергетики Республики Казахстан
7 213 322,3
003
Целевые трансферты на развитие областным бюджетам, бюджетам городов республиканского значения, столицы на развитие газотранспортной системы
7 213 322,3
030
За счет средств республиканского бюджета
277 337,0
Алматинская область
277 337,0
Газификация станции Казбек бек Жамбылского района со строительством АГРС "Казбек бек" и газопровода-отвода от МГ "Алматы – Талдыкорган". Корректировка. Строительство подводящего газопровода и газораспределительных сетей села Казбек бек Жамбылского района Алматинской области
277 337,0

194 396,7
Тараз қаласында Шалғай Қарасу 1.​2.​3.​4.5.6.7 алқаптарының су құбыры жүйелерін салу
194 396,7
Маңғыстау облысы
7 725 867,3
Маңғыстау облысының "МАЭК-Қазатомөнеркәсіп" ЖШС аумағында өнімділігі тәулігіне 24000 м3 тұщыту қондырғыларын салу
5 987 768,8
Түпқараған ауданының Форт-Шевченко қаласында су тарту құрылысжайын және өнімділігі тәулігіне 5000 м3 теңіз суын тұщытатын қондырғы кешенін салу
274 225,3
Ақтау қаласының 1 – 6-шағын аудандарының су құбыры желілерін реконструкциялау (2-шағын аудан)
132 025,4
Ақтау қаласының 1 – 6-шағын аудандарының су құбыры желілерін реконструкциялау (4-шағын аудан)
126 569,0
Ақтау қаласының 1 – 6-шағын аудандарының су құбыры желілерін реконструкциялау (5-шағын аудан)
180 819,8
Ақтау қаласының 1 – 6-шағын аудандарының су құбыры желілерін реконструкциялау (6-шағын аудан)
117 072,9
Ақтау қаласының 1 – 6-шағын аудандарының кәріз желілерін реконструкциялау (2-шағын аудан)
6 331,2
Ақтау қаласының 22-шағын ауданының кәріз желілерін реконструкциялау
70 773,6
Ақтау қаласының № 6, 9, 11, 13, 16, 17 кәріздік сорғы станцияларын (КСС) реконструкциялау (№ 6 КСС)
181 369,6
Ақтау қаласының № 6, 9, 11, 13, 16, 17 кәріздік сорғы станцияларын (КСС) реконструкциялау (№ 9 КСС)
190 973,9
Ақтау қаласының № 6, 9, 11, 13, 16, 17 кәріздік сорғы станцияларын (КСС) реконструкциялау (№ 11 КСС)
118 502,1
Ақтау қаласының № 6, 9, 11, 13, 16, 17 кәріздік сорғы станцияларын (КСС) реконструкциялау (№ 13 КСС)
97 717,5
Ақтау қаласының № 6, 9, 11, 13, 16, 17 кәріздік сорғы станцияларын (КСС) реконструкциялау (№ 16 КСС)
117 351,7
Ақтау қаласының 15-шағын аудандағы № 52 үйден № 4 тұрғын үйге дейінгі Ду 450 кәріз коллекторын реконструкциялау
118 224,4
Ақтау қаласының 1 – 6-шағын аудандарының кәріз желілерін реконструкциялау (4-шағын аудан)
6 142,1
Шымкент қаласы
26 051,8
"Шымкент қаласындағы Төлеметов көшесіне дейін сужеткізгіші бар "ШымСити" су құбыры құрылысжайларын және Төлеметов көшесі бойындағы Алматы – Ташкент (А2) трассасына дейін кәріз коллекторын салу" Су бұру. 1-кезек
26 051,8
241
Қазақстан Республикасының Энергетика министрлігі
7 213 322,3
003
Облыстық бюджеттерге, республикалық маңызы бар қалалардың, астананың бюджеттеріне газ тасымалдау жүйесін дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері
7 213 322,3
030
Республикалық бюджеттің қаражаты есебінен
277 337,0
Алматы облысы
277 337,0
"Алматы – Талдықорған" магистральдық газ құбырынан "Қазыбек бек" АГТС және газ бұру құбырын сала отырып, Жамбыл ауданының Қазыбек бек станциясын газдандыру. Түзету. Алматы облысы Жамбыл ауданының Қазыбек бек ауылында газ жеткізу құбыры мен газ тарату желілерін салу
277 337,0

032
За счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан
6 935 985,3
Алматинская область
70 000,0
Газификация станции Казбек бек Жамбылского района со строительством АГРС "Казбек бек" и газопровода-отвода от МГ "Алматы – Талдыкорган". Корректировка. Строительство подводящего газопровода и газораспределительных сетей села Казбек бек Жамбылского района Алматинской области
70 000,0
Мангистауская область
6 529 374,4
Строительство 4-ой нитки магистрального газопровода "Жанаозен – Актау" с точкой подключения к действующему МГ "Окарем – Бейнеу"
6 529 374,4
Туркестанская область
336 610,9
Строительство газоснабжения и ГРП населенных пунктов Достык, Коралас Ушкынского сельского округа Келесского района Туркестанской области
336 610,9
243
Министерство национальной экономики Республики Казахстан
2 712 196,5
082
Реализация мероприятий по развитию инженерной, транспортной и социальной инфраструктуры
2 694 593,6
102
Целевые трансферты на развитие областным бюджетам на развитие инженерной и транспортной (благоустройство) инфраструктуры в областных центрах
11 488,3
Актюбинская область
11 488,3
Строительство автомобильной дороги по улице Мангилик Ел от улицы Х. Досмухамедулы до улицы Г. Жубановой в городе Актобе
11 488,3
108
Целевые трансферты на развитие областным бюджетам на развитие социальной и инженерной инфраструктуры в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл – Ел бесігі"
661 091,4
Актюбинская область
123 194,4
Строительство физкультурно-оздоровительного комплекса с бассейном в селе Маржанбулак Алгинского района Актюбинской области
40 068,4
Строительство автомобильной дороги по улице С. Амангосова в селе Алтыкарасу Темирского района Актюбинской области
65 729,6
Строительство автомобильной дороги от железнодорожного вокзала до улицы Бейбитшилик в селе Ногайты Ащынского сельского округа Байганинского района Актюбинской области. (Корректировка)
17 396,4
Атырауская область
89 936,0
Строительство спортивных площадок в населенных пунктах Сүйіндік, Жалғызапан, Балқұдық, Азғыр, Қоңыртерек, Асан, Үштаған, Кадырка, РТС, Жапырық, Алға, Даулеткерей, Нұржау, Орлы, Шестой Курмангазинского района Атырауской области
89 936,0
Западно-Казахстанская область
6 039,7
Строительство (перенос) электролиний мощностью 110 кВ в селе Подстепное Теректинского района Западно-Казахстанской области
6 039,7
Карагандинская область
130 952,3
Строительство фельдшерско-акушерского пункта на 25 посещений в смену в селе Карагайлы Осакаровского района. Привязка
130 952,3
Мангистауская область
82 707,5
Строительство автомобильных дорог в жилом массиве Жалын села Атамекен Мунайлинского района Мангистауской области

032
Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін нысаналы трансферт есебінен
6 935 985,3
Алматы облысы
70 000,0
"Алматы – Талдықорған" магистральдық газ құбырынан "Қазыбек бек" АГТС және газ бұру құбырын сала отырып, Жамбыл ауданының Қазыбек бек станциясын газдандыру. Түзету. Алматы облысы Жамбыл ауданының Қазыбек бек ауылында газ жеткізу құбыры мен газ тарату желілерін салу
70 000,0
Маңғыстау облысы
6 529 374,4
Жұмыс істеп тұрған "Окарем – Бейнеу" магистральдық газ құбырына қосу нүктесімен "Жаңаөзен – Ақтау" магистральдық газ құбырының 4-ші тармағын салу
6 529 374,4
Түркістан облысы
336 610,9
Түркістан облысы Келес ауданы Ұшқын ауылдық округінің Достық, Қоралас елді мекендерін газбен жабдықтауды және ГРП салу
336 610,9
243
Қазақстан Республикасының Ұлттық экономика министрлігі
2 712 196,5
082
Инженерлік, көліктік және әлеуметтік инфрақұрылымды дамыту жөніндегі іс-шараларды іске асыру
2 694 593,6
102
Облыстық бюджеттерге облыс орталықтарына инженерлік және көлік (аббаттандыру) инфрақұрылымын дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері
11 488,3
Ақтөбе облысы
11 488,3
Ақтөбе қаласында Х. Досмұхамедұлы көшесінен бастап Ғ. Жұбанова көшесіне дейін Мәңгілік Ел көшесінің бойында автомобиль жолын салу
11 488,3
108
Облыстық бюджеттерге "Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылымдарды дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері
661 091,4
Ақтөбе облысы
123 194,4
Ақтөбе облысы Алға ауданының Маржанбұлақ ауылында бассейні бар дене шынықтыру-сауықтыру кешенін салу
40 068,4
Ақтөбе облысы Темір ауданының Алтықарасу ауылындағы С. Аманғосов көшесі бойында автомобиль жолын салу
65 729,6
Ақтөбе облысы Байғанин ауданы Ащы ауылдық округінің Ноғайты ауылындағы Теміржол вокзалынан Бейбітшілік көшесіне дейін жол салу. (Түзету)
17 396,4
Атырау облысы
89 936,0
Атырау облысы Құрманғазы ауданының Сүйіндік, Жалғызапан, Балқұдық, Азғыр, Қоңыртерек, Асан, Үштаған, Кадырка, РТС, Жапырық, Алға, Дәулеткерей, Нұржау, Орлы, Шестой елді мекендерінде спорт алаңдарын салу
89 936,0
Батыс Қазақстан облысы
6 039,7
Батыс Қазақстан облысы Теректі ауданының Подстепное ауылында қуаты 110 кВ электр желілерін салу (көшіру)
6 039,7
Қарағанды облысы
130 952,3
Осакаров ауданының Қарағайлы ауылында бір ауысымда 25 адам қабылдайтын фельдшерлік-акушерлік пункт салу. Байланыстыру
130 952,3
Маңғыстау облысы
82 707,5
Маңғыстау облысы Мұнайлы ауданы Атамекен ауылының Жалын тұрғын алабында автомобиль жолдарын салу

1 167,0
Строительство автомобильных дорог в жилом массиве Туган Ел села Атамекен Мунайлинского района Мангистауской области
81 540,5
область Абай
228 261,5
Строительство плавательного бассейна в селе Бескарагай Бескарагайского района области Абай
228 261,5
109
Целевые трансферты на развитие областным бюджетам на реализацию бюджетных инвестиционных проектов в малых и моногородах за счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан
435 032,8
Карагандинская область
26 843,5
Подключение домов и объектов соцкультбыта к тепловым сетям подземной прокладки в городе Сарани Карагандинской области
26 843,5
область Жетісу
408 189,3
Реконструкция центральной котельной в городе Ушарал Алакольского района Алматинской области
408 189,3
110
Целевые трансферты на развитие областным бюджетам на развитие инженерной и транспортной (благоустройство) инфраструктуры в областных центрах за счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан
361 499,4
область Абай
361 499,4
Рабочий проект "Строительство автодороги от автомобильной дороги "Омск – Майкапшагай" до транспортно-логистического центра "Северный" в городе Семей Восточно-Казахстанской области"
361 499,4
113
Целевые трансферты на развитие областным бюджетам на развитие социальной и инженерной инфраструктуры в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл – Ел бесігі" за счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан
1 225 481,7
Акмолинская область
217 746,4
Строительство сетей электроснабжения в селе Караоткель Целиноградского района Акмолинской области (2-очередь)
12 961,1
Строительство улично-дорожной сети села Оразак Целиноградского района Акмолинской области
1 244,9
Центр досуга на 150 мест в селе Жибек жолы Аршалынского района Акмолинской области
68 963,1
Реконструкция водопроводных сетей водозабора села Наурызбай батыра Бурабайского района Акмолинской области
134 577,3
Карагандинская область
131 342,2
Строительство спортивного зала Шубаркольской общеобразовательной школы им. Абая в поселке Шубарколь Нуринского района Карагандинской области
131 342,2
Костанайская область
217 384,4
Строительство спортивного комплекса в селе Новонежинка Аулиекольского района Костанайской области
65 482,7
Строительство центра досуга в селе Троебратское Узункольского района Костанайской области (с инженерными сетями)
151 901,7
Мангистауская область
569 814,2
Строительство объездной автомобильной дороги в селе Шетпе Мангистауского района
42 904,1
Строительство автомобильных дорог в жилом массиве Жалын села Атамекен Мунайлинского района Мангистауской области

1 167,0
Маңғыстау облысы Мұнайлы ауданы Атамекен ауылының Туған ел тұрғын алабында автомобиль жолдарын салу
81 540,5
Абай облысы
228 261,5
Абай облысы Бесқарағай ауданының Бесқарағай ауылында жүзу бассейнін салу
228 261,5
109
Облыстық бюджеттерге шағын және моноқалалардағы бюджеттік инвестициялық жобаларды іске асыруға Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін нысаналы трансферт есебінен берілетін нысаналы даму трансферттері
435 032,8
Қарағанды облысы
26 843,5
Қарағанды облысы Саран қаласының жерасты төсемінің жылу желілеріне үйлер мен әлеуметтік, мәдени, тұрмыстық объектілерді қосу
26 843,5
Жетісу облысы
408 189,3
Алматы облысы Алакөл ауданының Үшарал қаласындағы орталық қазандықты реконструкциялау
408 189,3
110
Облыстық бюджеттерге облыс орталықтарына инженерлік және көлік (аббаттандыру) инфрақұрылымын дамытуға Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін нысаналы трансферт есебінен берілетін нысаналы даму трансферттері
361 499,4
Абай облысы
361 499,4
"Шығыс Қазақстан облысы Семей қаласында "Омбы – Майқапшағай" автомобиль жолынан бастап "Северный" көлік-логистикалық орталығына дейін автожол салу" жұмыс жобасы
361 499,4
113
Облыстық бюджеттерге "Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылымдарды дамытуға Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін нысаналы трансферт есебінен берілетін нысаналы даму трансферттері
1 225 481,7
Ақмола облысы
217 746,4
Ақмола облысы Целиноград ауданының Қараөткел ауылында электрмен жабдықтау желілерін салу (2-кезек)
12 961,1
Ақмола облысы Целиноград ауданы Оразақ ауылының көше-жол желісін салу
1 244,9
Ақмола облысы Аршалы ауданының Жiбек жолы ауылында 150 орындық бос уақыт орталығы
68 963,1
Ақмола облысы Бурабай ауданы Наурызбай батыр ауылындағы сутартқыштың су құбыры желілерін реконструкциялау
134 577,3
Қарағанды облысы
131 342,2
Қарағанды облысының Нұра ауданының Шұбаркөл кентінде Абай атындағы Шұбаркөл жалпы білім беретін мектебінің спорт залын салу
131 342,2
Қостанай облысы
217 384,4
Қостанай облысы Әулиекөл ауданының Новонежин селосында спорт кешенін салу
65 482,7
Қостанай облысы Ұзынкөл ауданының Троебратское ауылында бос уақыт орталығын салу (инженерлік желілермен)
151 901,7
Маңғыстау облысы
569 814,2
Маңғыстау ауданының Шетпе ауылында айналма автомобиль жолын салу
42 904,1
Маңғыстау облысы Мұнайлы ауданы Атамекен ауылының Жалын тұрғын алабында автомобиль жолдарын салу

69 619,4
Строительство автомобильных дорог в жилом массиве Туган Ел села Атамекен Мунайлинского района Мангистауской области
70 000,0
Строительство автомобильных дорог в селе Тенге города Жанаозена Мангистауской области
106 500,6
Строительство автомобильных дорог в микрорайоне "Жулдыз" села Кендерли
города Жанаозена
61 559,9
Привязка проектно-сметной документации на строительство пристройки средней школы № 15 в городе Жанаозене к средней школе
№ 18 в селе Рахат города Жанаозена
129 234,8
Реконструкция школы-гимназии
им. М. Абдыхалыкова и пристройка учебного корпуса на 300 ученических мест в селе Акшукур Тупкараганского района
89 995,4
область Абай
89 194,5
Строительство 2-х этажной пристройки к существующему 2-х этажному зданию коммунального государственного учреждения "Урджарский детский центр оказания специальных социальных услуг" управления координации занятости и социальных программ Восточно-Казахстанской области села Акжар Урджарского района Восточно-Казахстанской области
89 194,5
160
Целевые трансферты на развитие бюджету Акмолинской области, бюджетам городов республиканского значения, столицы на развитие социальной и инженерной инфраструктуры окраин городов
17 602,9
032
За счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан
17 602,9
Акмолинская область
17 602,9
Строительство улично-дорожной сети села Караоткель Целиноградского района Акмолинской области (2-очередь)
11 602,9
Строительство улично-дорожной сети села Талапкер Целиноградского района Акмолинской области (3-очередь)
6 000,0
652
Министерство водных ресурсов и ирригации Республики Казахстан
100 000,0
254
Эффективное управление водными ресурсами
100 000,0
115
Целевые трансферты на развитие областным бюджетам, бюджетам городов республиканского значения, столицы на увеличение водности поверхностных водных ресурсов за счет средств республиканского бюджета
100 000,0
Алматинская область
100 000,0
Рабочий проект "Реконструкция оросительных сетей Жамбылского района Алматинской области"
95 000,0
Реконструкция оросительных сетей Уйгурского района Алматинской области (корректировка)
5 000,0
_______________________

69 619,4
Маңғыстау облысы Мұнайлы ауданы Атамекен ауылының Туған ел тұрғын алабында автомобиль жолдарын салу
70 000,0
Маңғыстау облысы Жаңаөзен қаласының Теңге ауылында автомобиль жолдарын салу
106 500,6
Жаңаөзен қаласы Кендірлі ауылының "Жұлдыз" шағын ауданында автомобиль жолдарын салу
61 559,9
Жаңаөзен қаласы Рахат ауылындағы
№ 18 орта мектепке Жаңаөзен қаласындағы № 15 орта мектептің жапсаржайын салуға арналған жобалау-сметалық құжаттамасын байластыру
129 234,8
Түпқараған ауданы Ақшұқыр ауылындағы М. Әбдіқалықов атындағы мектеп-гимназияны реконструкциялау және 300 оқушы орнына арналған оқу корпусына жапсаржай
89 995,4
Абай облысы
89 194,5
Шығыс Қазақстан облысы Үржар ауданының Ақжар ауылында Шығыс Қазақстан облысы жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламаларды үйлестіру басқармасының "Үржар балаларға арналған арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталығы" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің қолданыстағы 2 қабатты ғимаратына 2 қабатты жапсаржай салу
89 194,5
160
Ақмола облысының бюджетіне, республикалық маңызы бар қалалардың, астананың бюджеттеріне қалалардың шеткі аумақтарындағы әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылымды дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері
17 602,9
032
Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін нысаналы трансферт есебінен
17 602,9
Ақмола облысы
17 602,9
Ақмола облысы Целиноград ауданы Қараөткел ауылының көше-жол желісін салу (2-кезек)
11 602,9
Ақмола облысы Целиноград ауданы Талапкер ауылының көше-жол желісін салу (3-кезек)
6 000,0
652
Қазақстан Республикасының Су ресурстары және ирригация министрлігі
100 000,0
254
Су ресурстарын тиімді басқару
100 000,0
115
Республикалық бюджет қаражаты есебінен облыстық бюджеттерге, республикалық маңызы бар қалалардың, астананың бюджеттеріне жерүсті су ресурстарын ұлғайтуға берілетін нысаналы даму трансферттері
100 000,0
Алматы облысы
100 000,0
"Алматы облысы Жамбыл ауданының суару желілерін реконструкциялау" жұмыс жобасы
95 000,0
Алматы облысы Ұйғыр ауданының суару желілерін реконструкциялау (түзету)
5 000,0
_______________________