О должностных окладах работников Государственной таможенной службы Республики Казахстан
Постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 16 июня 1992 г. N 532. Утратило силу - постановлением Правительства РК от 14 апреля 2003 г. N 357
Во исполнение Указа Президента Республики Казахстан от 25 апреля 1992 г. N 730 "О повышении заработной платы и регулировании цен в Республике Казахстан" Кабинет Министров Республики Казахстан постановляет:
1. Утвердить должностные оклады работников Государственной таможенной службы Республики Казахстан согласно приложениям N 1, 2.
2. Поручить Министерству труда Республики Казахстан совместно с Таможенным комитетом Республики Казахстан разработать и утвердить показатели для отнесения таможенных учреждений к группам по оплате труда.
3. Принять к сведению, что Президент Республики Казахстан Указом от 25 апреля 1992 г. N 730 "О повышении заработной платы и регулировании цен в Республике Казахстан" сохранил другие действующие условия оплаты труда работников учреждений и организаций, находящихся на бюджетном финансировании, включая размеры надбавок, доплат, премий и других выплат стимулирующего и компенсационного характера.
Премьер-министр
Республики Казахстан
(см.приложение)

Қазақстан Республикасының Мемлекеттiк Кеден қызметi қызметкерлерiнiң лауазымдық жалақылары туралы
Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң қаулысы 1992 жылғы 16 маусымдағы N 532. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2003.04.14. N 357 қаулысымен.
Қазақстан Республикасы Президентiнiң "Қазақстан Республикасында жалақыны өсiру және бағаны реттеу туралы" 1992 жылғы 25 сәуiрдегi N 730 Жарлығын орындау үшiн Қазақстан Республикасының Министрлер Кабинетi қаулы етедi:
1. Қазақстан Республикасының Мемлекеттiк кеден қызметi қызметкерлерiнiң лауазымдық жалақылары N 1,2 қосымшаларға сәйкес бекiтiлсiн.
2. Қазақстан Республикасының Еңбек министрлiгiне Қазақстан Республикасының Кеден комитетiмен бiрлесiп, кеден мекемелерiн еңбек ақы төлеу жөнiнен топтарға жатқызу көрсеткiштерiн әзiрлеп, бекiту тапсырылсын.
3. Қазақстан Республикасының Президентi "Қазақстан Республикасында жалақыны өсiру және бағаны реттеу туралы" 1992 жылғы 25 сәуiрдегi N 730 Жарлығымен бюджеттiк қаржыландырудағы мекемелер мен ұйымдардың қызметкерлерiне еңбек ақы төлеудiң, үстемақы, қосымша, сыйлық және ынталандыру мен өтем сипатындағы басқа да төлемдер мөлшерiн қоса, қолданылып жүрген басқа да шарттарын сақтап қалғаны еске алынсын.
Қазақстан Республикасының
Премьер-министрi