Об утвеpждении pегулиpуемого таpифа на услугу связи по выплате пенсий и пособий
Постановление Кабинета Министpов Республики Казахстан от 28 августа 1992 года N 715. Утратило силу - постановлением Правительства РК от 17 марта 2003 г. N 258
Кабинет Министров Республики Казахстан постановляет:
1. Установить, что услуга связи по выплате пенсий и пособий по поручениям органов социального обеспечения оказывается по регулируемому тарифу.
2. Министерству связи Республики Казахстан по согласованию с Комитетом цен при Госэкономкомитете Республики Казахстан в недельный срок утвердить тариф на указанную услугу.
Премьер-министр
Республики Казахстан

Байланыстың зейнетақы мен жәрдемдi төлеу жөнiнде көрсететiн қызметiнiң реттелетiн тарифiн бекiту туралы
Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1992 жылғы 28 тамыздағы N 715 қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2003 жылғы 17 наурыздағы N 258 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Министрлер Кабинетi қаулы етедi:
1. Әлеуметтiк қамсыздандыру органдарының тапсырмасы бойынша байланыстың зейнетақы мен жәрдемдi төлеу жөнiнде көрсететiн қызметi реттелетiн тариф бойынша атқарылады деп белгiленсiн.
2. Қазақстан Республикасының Байланыс министрлiгi Қазақстан Республикасының Мемэкономкомы жанындағы Баға комитетiнiң келiсуi бойынша аталған тарифiн бiр апталық мерзiмде бекiтсiн.
Қазақстан Республикасының
Премьер-министрi