Вопpосы Посольства Республики Казахстан в Соединенных Штатах Амеpики
Постановление Кабинета Министpов Республики Казахстан от 4 сентябpя 1992 года N 744
В связи с установлением дипломатических отношений между Республикой Казахстан и Соединенными Штатами Америки Кабинет Министров Республики Казахстан постановляет:
1. Учредить в г. Вашингтоне Посольство Республики Казахстан в Соединенных Штатах Америки.
2-8. (Пункты 2-8 утратили силу - постановлением Правительства РК от 27 июля 2005 г. N 781  )
Премьер-министр
Республики Казахстан

Қазақстан Республикасының Америка Құрама Штаттарындағы Елшiлiгiнiң мәселелерi
Қазақстан Республикасы Минситрлер Кабинетiнiң Қаулысы 4 қыркүйек 1992 ж. N 744
Қазақстан Республикасы мен Америка Құрама Штаттары арасында дипломатиялық қатынастар орнатылуына байланысты Қазақстан Республикасының Министрлер Кабинетi қаулы етедi:
1. Вашингтон қаласында Қазақстан Республикасының Америка Құрама Елшiлiгi құрылсын.
Ескерту. 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8-тармақтарының күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2005 жылғы 27 шілдедегі N 781  қаулысымен .
Қазақстан Республикасының
Премьер-министрi