О pеоpганизации хозpасчетного аудитоpского центpа пpи Министеpстве финансов Республики Казахстан
Постановление Кабинета Министpов Республики Казахстан от 30 октябpя 1992 года N 928
Кабинет Министров Республики Казахстан постановляет:
1. Одобрить инициативу хозрасчетного аудиторского центра при Министерстве финансов Республики Казахстан, образованного постановлением Совета Министров Казахской ССР от 15 февраля 1990 г. N 60, о присоединении его к акционерной аудиторской компании "Казахстанаудит".
2. Рекомендовать Государственному комитету Республики Казахстан по государственому имуществу рассмотреть вопрос о закреплении в установленном порядке имущества хозрасчетного аудиторского центра при Министерстве финансов Республики Казахстан за его правопреемником - акционерной аудиторской компанией "Казахстанаудит".
Установить, что права и обязанности реорганизуемого хозрасчетного аудиторского центра при Министерстве финансов Республики Казахстан переходят к правопреемнику.
Премьер-министр
Республики Казахстан

Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгi жанындағы шаруашылық есептегi аудиторлық орталықты қайта құру туралы
Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң қаулысы 30 қазан 1992 ж. N 928
Қазақстан Республикасының Министрлер Кабинетi қаулы етедi:
1. Қазақ КСР Министрлер Кеңесiнiң 1990 жылғы 15 ақпандағы N 60 қаулысымен құрылған Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгi жанындағы шаруашылық есептегi аудиторлық орталықты "Қазақстанаудит" акционерлiк аудиторлық компаниясына қосу туралы Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң ұсынысы мақұлдансын.
2. Қазақстан Республикасының Мүлiк жөнiндегi мемлекеттiк комитетiне Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң жанындағы шаруашылық есептегi аудиторлық орталықтың мүлкiн оның хұқықты мұрагерi - "Қазақстанаудит" акционерлiк аудиторлық компаниясына белгiленген тәртiппен бекiтiп беру туралы мәселенi қарап, шешу ұсынылсын.
Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгi жанындағы қайта құрылатын шаруашылық есептегi аудиторлық орталықтың хұқықтары мен мiндеттерi хұқықты мұрагерiне көшетiн болып белгiленсiн.
Қазақстан Республикасының
Премьер-министрi