Об упорядочении определения суммы среднемесячного заработка для исчисления пенсии и размера пенсии
Постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 27 ноября 1992 года N 1001. Утратило силу - постановлением Правительства РК от 3 августа 2005 года N 809 (P050809)
Кабинет Министров Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
Установить, что с 1 января 1993 года при определении суммы среднемесячного заработка для исчисления пенсии и размера пенсии часть рубля меньше пятидесяти копеек не учитывается, а пятьдесят копеек и больше округляется до рубля.
Первый заместитель
Премьер-министра
Республики Казахстан

Зейнетақының есебi мен зейнетақының мөлшерi үшiн орташа айлық табыстың сомасын анықтауды ретке келтiру туралы
Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң қаулысы 27 қараша 1992 ж. N 1001. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2005.08.03. N 809 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Министрлер Кабинетi қаулы етедi:
Зейнетақының есебi мен зейнетақының мөлшерi үшiн орташа айлық табыстың сомасын анықтаған кезде 1993 жылғы 1 қаңтардан бастап сомның елу тиыннан аз мөлшерi есептелмейдi де, елу тиын және одан да көп бөлiгi бiр сом ретiнде есептелетiн болып белгiленсiн.
Қазақстан Республикасы
Премьер-министрiнiң
бiрiншi орынбасары