Об укреплении органов внутренних дел
Постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 29 января 1993 года N 78. Утратило силу - постановлением Правительства РК от 27 июля 2005 г. N 781
В целях надлежащего обеспечения конституционных прав и защиты граждан республики от преступных посягательств на их жизнь, здоровье и собственность Кабинет Министров Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Выделить Министерству внутренних дел Республики Казахстан дополнительно штатную численность в количестве 3119 единиц.
2. Министерству финансов Республики Казахстан предусмотреть выделение на 1993 и последующие годы необходимых ассигнований для содержания дополнительной штатной численности Министерства внутренних дел Республики Казахстан.
Премьер-министр
Республики Казахстан

Iшкi iстер органдарын нығайту туралы
Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң қаулысы 29 қаңтар 1993 ж. N 78. Қаулының күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2005 жылғы 27 шілдедегі N 781 қаулысымен
Республика азаматтарының конституциялық хұқықтарын тиiстi қамтамасыз ету және олардың өмiрiне, денсаулығына және меншiгiне қылмысты қол сұғудан қорғау мақсатында Қазақстан Республикасының Министрлер Кабинетi қаулы етедi:
1. Қазақстан Республикасының Iшкi iстер министрлiгiне 3119 адам мөлшерiнде қосымша штат саны бөлiнсiн.
2. Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгi Қазақстан Республикасы Iшкi iстер министрлiгiнiң қосымша штат санын ұстауға арналып 1993 және одан кейiнгi жылдары қажеттi қаражат бөлiнуiн көздейтiн болсын.
Қазақстан Республикасының
Премьер-министрi