О схеме должностных окладов работников внешнеэкономических организаций и учреждений Республики Казахстан за границей
Постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 25 февраля 1993 года N 154
В целях повышения эффективности системы оплаты труда работников внешнеэкономических организаций и учреждений Республики Казахстан за границей Кабинет Министров Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. (Пункт 1 утратил силу - постановлением Правительства РК от 20 августа 1996 г. N 1033)
2. Должностной оклад в иностранной валюте Торгового представителя Республики Казахстан установить на уровне 90 процентов должностного оклада в иностранной валюте Посла Республики Казахстан.
3. Должностной оклад в рублях Торгового представителя Республики Казахстан установить на уровне 50 процентов должностного оклада начальника главного управления (ведущего управления, отдела) центрального аппарата министерств и ведомств Республики Казахстан.
4. Должностные оклады в иностранной валюте и рублях работников внешнеэкономических организаций и учреждений Республики Казахстан за границей установить в процентном отношении, исходя из должностного оклада в иностранной валюте и рублях Торгового представителя Республики Казахстан.
Премьер-министр
Республики Казахстан

Қазақстан Республикасының шетелдердегi сыртқы экономикалық ұйымдары мен мекемелерi қызметкерлерiнiң лауазымдық жалақыларының схемасы туралы
Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң қаулысы 25 ақпан 1993 ж. N 154
Қазақстан Республикасының шетелдердегi сыртқы экономикалық ұйымдары мен мекемелерi қызметкерлерiнiң еңбекке ақы төлеу жүйесiнiң тиiмдiлiгiн арттыру мақсатында Қазақстан Республикасының Министрлер Кабинетi қаулы етедi:
1.
ЕСКЕРТУ. 1-тармақтың күшi жойылды - ҚРҮ-нiң 1996.08.20.
N 1033 қаулысымен. P961033_
2. Қазақстан Республикасы сауда өкiлiнiң шетел валютасымен берiлетiн лауазымдық жалақысы Қазақстан Республикасы Елшiсiнiң шетел валютасымен берiлетiн лауазымдық жалақысының 90 процентi деңгейiнде белгiленсiн.
3. Қазақстан Республикасы Сауда өкiлiне берiлетiн сомдық лауазымдық жалақы Қазақстан Республикасының министрлiктерi мен ведомстволары орталық аппаратының бас басқармасы /жетекшi басқарма, бөлiм/ бастығына берiлетiн лауазымдық жалақының 50 процентi деңгейiнде
белгiленсiн.
4. Қазақстан Республикасының шетелдердегi сыртқы экономикалық
ұйымдары мен мекемелерi қызметкерлерiнiң шетел валютасымен және соммен
берiлетiн лауазымдық жалақылары проценттiк қатынаста Қазақстан
Республикасының Сауда өкiлiне шетел валютасымен және соммен берiлетiн
лауазымдық жалақыға қарай белгiленсiн.
Қазақстан Республикасының
Премьер-министрi