О продаже части валютной выручки за услуги на иностранную валюту
Постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 4 мая 1993 года N 351 . (Утратило силу - постановлением Правительства РК от 19 марта 2002 г. N 331 ~P020331 )
Во исполнение постановления Президента Республики Казахстан от 21 января 1993г. "О формировании валютных фондов в Республике Казахстан в 1993 году" и на основании постановления Кабинета Министров Казахской ССР от 5 ноября 1991г. N 670 P910670_ "Об организации на территории республики розничной торговли и оказания услуг за иностранную валюту" Кабинет Министров Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
Установить обязательную продажу части валютной выручки физических и юридических лиц, независимо от форм их собственности и зарегистрированных на территории республики, за предоставленные услуги на иностранную валюту в соответствии с вышеуказанным постановлением Президента Республики Казахстан.
Премьер-министр
Республики Казахстан

Шет ел валютасына көрсетiлген қызмет үшiн алынған валюта түсiмiнiң бiр бөлiгiн сату туралы
Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң қаулысы 4 мамыр 1993 ж. N 351. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2002.03.19. N 331 қаулысымен. ~P020331
"1993 жылы Қазақстан Республикасының валюта қорларын қалыптастыру туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң 1993 жылғы 21 қаңтардағы қаулысын орындау үшiн және Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң "Республика аумағында шет ел валютасына бөлшек сауданы және қызмет көрсетудi ұйымдастыру туралы" 1991 жылғы 5 қарашадағы N 670 қаулысы негiзiнде Қазақстан Республикасының Министрлер Кабинетi қаулы етедi:
Меншiк нысандарына қарамастан республиканың аумағында тiркелген жеке адамдар мен заңды ұйымдар Қазақстан Республикасы Президентiнiң жоғарыда аталған қаулысына сәйкес шет ел валютасына көрсеткен қызметтерi үшiн алған валюта қаржысының бiр бөлiгiн мiндеттi түрде сатады деп белгiленсiн.
Қазақстан Республикасының
Премьер-министрi