Об освобождении ХОЗУ Аппаpата Пpезидента и Кабинета Министpов Республики Казахстан от оплаты за таможенные пpоцедуpы
Постановление Кабинета Министpов Республики Казахстан от 4 мая 1993 г. N 359
В целях обеспечения реализации постановления Кабинета Министров Республики Казахстан от 5 марта 1992 г. N 198 "О создании в г.Алматы комплекса Резиденции Президента Республики Казахстан" Кабинет Министров Республики Казахстан постановляет:
Освободить Хозяйственное управление Аппарата Президента и Кабинета Министров Республики Казахстан от оплаты за проведение таможенных процедур, связанных с ввозом материальных ценностей в рамках контракта на строительство комплекса Резиденции Президента Республики Казахстан.
Премьер-министр
Республики Казахстан

Қазақстан Республикасының Президентi мен Министрлер Кабинетi Аппаратының Шаруашылық басқармасын кеден тәртiбi үшiн ақы төлеуден босату туралы
Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң қаулысы 4 мамыр 1993 ж. N 359
Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң "Алматы қаласында Қазақстан Республикасы Президентi Резиденциясының кешенiн жасау туралы" 1992 жылғы 5 наурыздағы N 198 қаулысы жүзеге асырылуын қамтамасыз ету мақсатында Қазақстан Республикасының Министрлер Кабинетi қаулы етедi:
Қазақстан Республикасының Президентi мен Министрлер Кабинетi Аппаратының Шаруашылық басқармасы Қазақстан Республикасы Президентi Резиденциясының кешенiн салуға арналған контракт шегiнде материалдық игiлiктердi әкелуге байланысты кеден тәртiбiн жүргiзу үшiн ақы төлеуден босатылсын.
Қазақстан Республикасының
Премьер-министрi