О мерах по реализации постановления Верховного Совета Республики Казахстан от 20 января 1993г. N 1902-ХП "О введении в действие Закона Республики Казахстан "О статусе и социальной защите военнослужащих и членов их семей"
Постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 7 мая 1993 года N 373
Кабинет Министров Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Министерству финансов Республики Казахстан предусматривать в республиканском бюджете средства на финансовое обеспечение мероприятий в соответствии с Законом Республики Казахстан Z934000_ "О статусе и социальной защите военнослужащих и членов их семей".
2. Министерству юстиции Республики Казахстан совместно с заинтересованными министерствами и ведомствами в срок до 1 июля 1993г.:
представить в Кабинет Министров Республики Казахстан предложения по приведению законодательных актов и решений Правительства Республики Казахстан в соответствие с указанным Законом;
Министерствам и ведомствам Республики Казахстан пересмотреть или отменить нормативные акты, противоречащие указанному Закону.
3. Главам областных, Алматинской и Ленинской городских администраций, заинтересованным министерствам и ведомствам Республики Казахстан обеспечить выполнение настоящего постановления.
Премьер-министр
Республики Казахстан

Қазақстан Республикасы Жоғарғы кеңесiнiң "Әскери қызметшiлер мен олардың отбасы мүшелерiнiң мәртебесi және оларды әлеуметтiк қорғау туралы" Қазақстан Республикасының Заңын күшiне енгiзу туралы" 1993 жылғы 20 қаңтардағы N 1902-XII қаулысын жүзеге асыру жөнiндегi шаралар туралы
Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң қаулысы 7 мамыр 1993 ж. N 373
Қазақстан Республикасының Министрлер Кабинетi қаулы етедi:
1. Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгi "Әскери қызметшiлер мен олардың отбасы мүшелерiнiң мәртебесi және оларды әлеуметтiк қорғау туралы" Қазақстан Республикасының Заңына сәйкес шараларды қаржы жағынан қамтамасыз ету үшiн республикалық бюджетте қаражат бөлiнуiн көздейтiн болсын.
2. Қазақстан Республикасының Әдiлет министрлiгi мүдделi министрлiктермен және ведомстволармен бiрлесiп 1993 жылғы шiлдеге дейiн:
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң заң актiлерi мен шешiмдерiн аталған Заңға сәйкестендiру жөнiндегi ұсыныстарды Қазақстан Республикасының Министрлер Кабинетiне табыс етсiн:
Қазақстан Республикасының министрлiктерi мен ведомстволары
аталған Заңға қайшы келетiн нормативтi актiлерiн қайта қарайтын
немесе олардың күшiн жоятын болсын.
3. Облыс, Алматы және Ленинск қалаларының әкiмдерi, Қазақстан
Республикасының мүдделi министрлiктерi мен ведомстволары осы
қаулының орындалуын қамтамасыз етсiн.
Қазақстан Республикасының
Премьер-министрi