Об условиях оплаты труда работников центрального аппарата Хозяйственного управления Аппарата Президента и Кабинета Министров Республики Казахстан
ПОСТАНОВЛЕНИЕ Кабинета Министров Республики Казахстан от 19 мая 1993 года N 400. Утратило силу постановлением Правительства РК от 20 августа 1996 г. N 1033 ~P961033.
Кабинет Министров Республики Казахстан постановляет:
1. Утвердить схему должностных окладов работников центрального аппарата Хозяйственного управления Аппарата Президента и Кабинета Министров и ввести с 1 мая 1993 г. согласно приложению.
2. Признать утратившим силу пункт I постановления Кабинета Министров Республики Казахстан от 8 декабря 1992 г. N 1032.
Премьер-министр
Республики Казахстан
ПРИЛОЖЕНИЕ
к постановлению Кабинета Министров Республики Казахстан от 19 мая 1993 г. N 400
ДОЛЖНОСТНЫЕ ОКЛАДЫ
руководителей, специалистов и других работников
центрального аппарата Хозяйственного управления
Аппарата Президента и Кабинета Министров Республики
Казахстан
---------------------------------------------------------------------------------
Наименование должностей                          | Месячные должностные
| оклады (в рублях)
-------------------------------------------------------------------------------
Начальник Хозяйственного управления -
Заместитель Руководителя Аппарата Президента              80000
Первый заместитель начальника
Хозяйственного управления                                 70500
Заместитель начальника Хозяйственного
управления                                                69200
Помощник начальника                                       61200
Заведующий отделом                                        66500
Заместитель заведующего отделом                           62500
Заведующий сектором                                       61200
Старший референт                                          58500
Референт                                                  53200
Ведущий специалист                                        42600
Старший специалист                                        37200
Специалист                                                31900
Заведующий канцелярией - специалист                       31900
Старший инспектор                                         26600
Инспектор                                                 23900
Заведующий хозяйством                                     22600
Машинистка                                                20000-215000
----------------------------------------------------------------------------
Примечания: 1. Работникам центрального аппарата выплачивается
ежеквартальная премия в размере месячного
должностного оклада

Қазақстан Республикасының Президентi мен Министрлер Кабинетiнiң Аппараты Шаруашылық басқармасының орталық аппараты қызметкерлерiнiң еңбегiне ақы төлеу шарттары туралы
Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң Қаулысы 1993 жылғы 19 мамыр N 400. Күшi жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1996.08.20. N 1033 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Министрлер Кабинетi қаулы етедi:
1. Қазақстан Республикасының Президентi мен Министрлер
Кабинетiнiң Аппараты Шаруашылық басқармасының орталық аппараты
қызметкерлерiнiң лауазымдық окладтарының схемасы қосымшаға сәйкес
бекiтiлiп, 1993 жылғы 1 мамырдан бастап қолданылсын.
2. Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1992 жылғы 8
желтоқсандағы N 1032 қаулысының 1-тармағы күшi жойылған деп танылсын.
Қазақстан Республикасының
Премьер-министрi
Қазақстан Республикасы
Министрлер Кабинетiнiң
1993 жылғы 19 мамырдағы
N 400 қаулысына
ҚОСЫМША
Қазақстан Республикасының Президентi мен Министрлер
Кабинетiнiң Аппараты Шаруашылық басқармасының орталық аппараты
басшыларының, мамандарының және басқа қызметкерлерiнiң
ЛАУАЗЫМДЫҚ ОКЛАДТАРЫ
---------------------------------------------------------------------
Лауазымдық аты                              !Айлық лауазымдық
!окладтары (сом)
---------------------------------------------------------------------
Президент Аппараты Басшысының Орынбасары -
Шаруашылық басқармасының бастығы                       80000
Шаруашылық басқармасы бастығының бiрiншi
орынбасары                                             70500
Шаруашылық басқармасы бастығының орынбасары            69200
Бастық көмекшiсi                                       61200
Бөлiм меңгерушiсi                                      66500
Бөлiм меңгерушiсiнiң орынбасары                        62500
Сектор меңгерушiсi                                     61200
Аға референт                                           58500
Референт                                               53200
Жетекшi маман                                          42600
Аға маман                                              37200
Маман                                                  31900
Кеңсе меңгерушiсi - маман                              31900
Аға инспектор                                          26600
Инспектор                                              23900
Шаруашылық меңгерушiсi                                 22600
Машинистка                                             20000-21500
---------------------------------------------------------------------
Ескерту: 1. Орталық аппараттың қызметкерлерiне айлық лауазымдық
оклад мөлшерiнде тоқсан сайын сыйлық ақы төленедi.

2. Материальная помощь оказывается в размере
двухмесячного должностного оклада.

2. Материалдық көмек екi айлық лауазымдық оклад
мөлшерiнде көрсетiледi.