О вопpосах госудаpственного агентства Республики Казахстан по автоpским и смежным пpавам
Постановление Кабинета Министpов Республики Казахстан от 7 июня 1993 г. N 468. Утратило силу постановлением Правительства РК от 20 мая 1997 г. N 851 ~P970851.
Кабинет Министров Республики Казахстан постановляет:
1. По условиям материально-бытового и медицинского обеспечения, транспортного обслуживания должность председателя Государственного агентства Республики Казахстан по авторским и смежным правам (КазГААСП) приравнять к должности министра республики.
2. Установить Государственному агентству Республики Казахстан по авторским и смежным правам лимит на один служебный легковой автомобиль с расходами на его содержание.
3. Хозяйственному управлению Кабинета Министров Республики Казахстан (Ни В.В.) обеспечить автомобильное обслуживание председателя Государственного агентства Республики Казахстан по авторским и смежным правам.
Премьер-министр
Республики Казахстан

Қазақстан Республикасының Авторлық және сабақтас құқықтар жөнiндегi мемлекеттiк агенттiгiнiң мәселелерi туралы
Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң Қаулысы 1993 жылғы 7 маусым N 468. Күшi жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1997.05.20. N 851 қаулысымен. ~P970851
Қазақстан Республикасының Министрлер Кабинетi қаулы етедi:
1. Қазақстан Республикасының Авторлық және сабақтас құқықтар жөнiндегi мемлекеттiк агенттiгi (ҚазМААСХА) төрағасының лауазымы медициналық, тұрмыстық жағынан қамтамасыз ету мен көлiк қызметiн көрсету жағынан республика министрiнiң лауазымына теңестiрiлсiн.
2. Қазақстан Республикасының Авторлық және сабақтас хұқықтар жөнiндегi мемлекеттiк агенттiгiне қызмет бабындағы бiр жеңiл автомобиль лимитi белгiленсiн.
3. Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң Шаруашылық басқармасы (Ни В. В.) Қазақстан Республикасының авторлық және сабақтас құқықтар жөнiндегi мемлекеттiк агенттiгi төрағасы автомобиль қызметiмен қамтамасыз ететiн болсын.
Қазақстан Республикасының
Премьер-министрi