Об изменении ставки таможенной пошлины на экспорт шерсти
Постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 5 июля 1993 года N 571. Утратило силу - постановлением Правительства РК от 9 февраля 2005 г. N 124 (P050124)
Учитывая создавшуюся экономическую ситуацию с рынком шерсти, в целях социального поддержания населения, занятого в овцеводстве, и в соответствии с пунктом 7 Указа Президента Республики Казахстан от 9 марта 1993 г. N 1154 "О таможенном тарифе Республики Казахстан на экспортируемые товары" (САПП Республики Казахстан, 1993 г., N 9, ст.104) Кабинет Министров Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
Установить c 1 июля 1993 г. ставку таможенной пошлины на экспорт шерсти (код ТН ВЭД 5101-5105) в размере 10 процентов от таможенной стоимости.
Премьер-министр
Республики Казахстан

Жүн экспортына кедендiк баж салығының ставкасын өзгерту туралы
Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң қаулысы 5 шiлде 1993 ж. N 571. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2005 жылғы 9 ақпандағы N 124 қаулысымен
Жүн нарығында қалыптасқан экономикалық жағдайды ескере отырып, мал шаруашылығымен айналысатын халықты әлеуметтiк қолдау мақсатында және Қазақстан Республикасы Президентiнiң "Қазақстан Республикасының экспортқа шығарылатын тауарларға кеден тарифы туралы" (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ, 1993 ж., N 9, 104-бап) 1993 жылғы 9 наурыздағы N 1154 Жарлығының 7-тармағына сәйкес Қазақстан Республикасының Министрлер Кабинетi қаулы етедi:
1993 жылғы 1 шiлдеден бастап жүн экспортына (код ТН ВЭД 5101-5105) кедендiк баж салығының ставкасы кедендiк құнның 10 процентi мөлшерiнде белгiленсiн.
Қазақстан Республикасының
Премьер-министрi