Об установлении персональной надбавки к должностному окладу Чрезвычайного и Полномочного Посла Республики Казахстан в Турецкой Республике
Постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 20 июля 1993 г. N 624. Утратило силу - постановлением Правительства РК от 27 июля 2005 г. N 781
С учетом особой важности отношений Республики Казахстан с Турецкой Республикой Кабинет Министров Республики Казахстан постановляет:
1. Установить с 1 июля 1993 года Чрезвычайному и Полномочному Послу Республики Казахстан в Турецкой Республике персональную надбавку в размере 20 процентов к должностному окладу в инвалюте (доллары США).
2. Министерству финансов Республики Казахстан предусмотреть выделение дополнительных ассигнований в инвалюте (доллары США) в связи с персональной надбавкой к должностному окладу Посла Республики Казахстан в Турецкой Республике.
Премьер-министр
Республики Казахстан

Түрiк Республикасындағы Қазақстан Республикасының төтенше және өкiлеттi елшiсiнiң лауазымдық жалақысына дербес үстеме белгiлеу туралы
Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң қаулысы 1993 жылғы 20 шiлдедегi N 624. Қаулының күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2005 жылғы 27 шілдедегі N 781 қаулысымен
Қазақстан Республикасының Түрiк Республикасымен қатынастарының айрықша маңыздылығын ескерiп, Қазақстан Республикасының Министрлер Кабинетi қаулы етедi:
1. Түрiк Республикасындағы Қазақстан Республикасының Төтенше және Өкiлеттi Елшiсiнiң шетел валютасымен (АҚШ доллары) алатын лауазымды жалақысына 1993 жылғы 1 шiлдеден бастап 20 процент мөлшерiнде дербес үстеме белгiленсiн.
2. Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгi Түрiк Республикасындағы Қазақстан Республикасы Елшiсiнiң лауазымдық жалақысына дербес үстеме белгiленуiне байланысты шетел валютасымен (АҚШ доллары) қосымша қаражат бөлiнуiн көздейтiн болсын.
Қазақстан Республикасының
Премьер-министрi