Об утверждении перечня ценных видов меха
Постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 27 июля 1993 г. N 645. Утратило силу постановлением Кабинета Министров РК от 14 июля 1995 г. N 974 ~P950974.
Кабинет Министров Республики Казахстан постановляет:
1. Утвердить перечень ценных видов стандартного меха
согласно приложению N 1.
2. Утвердить перечень каракулевых шкурок высших сортов
согласно приложению N 2.
3. Главной налоговой инспекции Министерства финансов
Республики Казахстан при взимании акцизов на изделие из ценных
видов меха руководствоваться настоящим постановлением.
4. Настоящее постановление ввести в действие с 1 августа
1993 г.
Первый заместитель
Премьер-министра
Республики Казахстан
Приложение N 1
к постановлению Кабинета Министров Республики Казахстан от 27 июля 1993 г. N 645
Перечень
ценных видов стандартного меха
Шкурки выдры
Шкурки котика морского
Шкурки лисицы серебристо-черной
Шкурки норки
Шкурки песца белого и голубого
Шкурки бобра
Шкурки куницы
Шкурки соболя
Шкурки каракуля высших сортов
Приложение N 2
к постановлению Кабинета Министров Республики Казахстан от 27 июля 1993 г. N 645
Перечень
каракулевых шкурок высших сортов
К высшим сортам каракуля относятся шкурки, выделанные и
крашеные, крупного размера бездефектные следующих цветов и
сортов:
Каракуль черный чистопородный
Сорт первый
в том числе:
отборный жакет первый                   - "П"
жакет первый лучший                     - "Е"
жакет первый                            - "ПП"
ребристый тонкий первый                 - "Т"
плоский тонкий первый                   - "С"
Каракуль серый чистопородный
Сорт первый
в том числе
полукруглый типа жакета первого
Каракуль сур чистопородный
Сорт первый
в том числе:
полукруглый
ребристый
Каракульча чистопородная
Сорт первый
в том числе
черного, серого и сур цветов

Құнды мех түрлерiнiң тiзбесiн бекiту туралы
Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң Қаулысы 1993 жылғы 27 шiлде N 645. Күшi жойылды - Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1995.07.14. N 974 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Министрлер Кабинетi қаулы етедi:
1. Құнды стандартты мех түрлерiнiң тiзбесi N 1 қосымшаға
сәйкес бекiтiлсiн.
2. Жоғары сортты қарақөл елтiрiлерiнiң тiзбесi N 2 қосымшаға
сәйкес бекiтiлсiн.
3. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Бас салық
инспекциясы құнды мех түрлерiнен жасалған бұйымдарға акциз
төлеттiру кезiнде осы қаулыны басшылыққа алсын.
4. Осы қаулы 1993 жылғы 1 тамыздан бастап күшiне енгiзiлсiн.
Қазақстан Республикасы
Премьер-министрiнiң
бiрiншi орынбасары
Қазақстан Республикасы
Министрлер Кабинетiнiң
1993 жылғы 27 шiлдедегi
N 645 қаулысына
N 1 қосымша
Құнды стандартты мех түрлерiнiң
Тiзбесi
Кәмшат терiсi
Теңiз мысығы терiсi
Қара-қошқыл түлкi терiсi
Қара күзен терiсi
Ақ және көгiлдiр түлкi терiсi
Құндыз терiсi
Сусар терiсi
Бұлғын терiсi
Жоғары сортты қаракөл елтiрiсi
Қазақстан Республикасы
Министрлер Кабинетiнiң
1993 жылғы 27 шiлдедегi
N 645 қаулысына
N 2 қосымша
Жоғары сортты қаракөл елтiрiсiнiң
Тiзбесi
Жоғары сортты қаракөл елтiрiсiне жақсы өңделiп, боялған,
ақаусыз үлкен көлемдi, түсi мен сорты төмендегiдей елтiрi жатады:
Таза тұқымды қара қаркөл
Бiрiншi сорт
оның iшiнде:
сорты таңдаулы бiрiншi жакет         - "П"
таңдаулы бiрiншi жакет               - "Е"
бiрiншi жакет                        - "ПП"
бiрiншi жұқа қабырғалы бұйралы       - "Т"
бiрiншi жұқа жазық                   - "С"
Таза тұқымды көк қаракөл
Бiрiншi сорт
оның iшiнде
бiрiншi жакет үлгiсiндегi
жартылай шеңберлi
Таза тұқымды сұр қаракөл
Бiрiншi сорт
оның iшiнде:
жартылай шеңберлi
бұйралы
Таза тұқымды қаракөлше
Бiрiншi сорт
оның iшiнде
қара, көк және сұр түстi