Вопросы Посольства Республики Казахстан в Федеративной Республике Германия
Постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 30 июля 1993 г. N 648
Во исполнение Указа Президента Республики Казахстан от 9 января 1993 г. N 1054 U931054_ "Об открытии Посольства Республики Казахстан в Федеративной Республике Германия" Кабинет Министров Республики Казахстан постановляет:
1. Утвердить штатную численность Посольства Республики Казахстан в количестве 25,5 единицы с годовым фондом заработной платы в сумме 404055 долларов США. <*>
Сноска. Пункт 1 изменен постановлением от 13 апреля 1994 г. N 384.
2. Установить Послу Республики Казахстан в Федеративной Республике Германия должностной оклад в размере 2050 долларов США.
Должностные оклады сотрудников Посольства установить исходя из инвалютного оклада Посла Республики Казахстан в ФРГ в соответствии со штатным расписанием.
3. С учетом особой важности отношений с Федеративной Республикой Германия, сложности и большого объема работы установить надбавку к должностному окладу Посла Республики Казахстан в размере 20 процентов от его инвалютного оклада.
4. Установить отчисления на медицинское обслуживание сотрудников Посольства в размере 2 процентов от фонда их заработной платы в долларах США.
5. Утвердить смету расходов Посольства Республики Казахстан в ФРГ в сумме 669,1 тыс. долларов США и 58566,9 тыс. рублей на 5 месяцев 1993 г.
Министерству финансов Республики Казахстан обеспечить поквартальное выделение ассигнований на указанные цели, предусмотренные в республиканском бюджете и Республиканском валютном фонде на 1993 год.
Премьер-министр
Республики Казахстан

Қазақстан Республикасының Германия Федеративтiк Республикасындағы елшiлiгiнiң мәселелерi
Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң қаулысы 30 шiлде 1993 ж. N 648
Қазақстан Республикасы Президентiнiң "Германия Федеративтiк Республикасында Қазақстан Республикасының Елшiлiгiн ашу туралы" 1993 жылғы 9 қаңтардағы N 1054 U931054_ Жарлығын орындау үшiн Қазақстан Республикасының Министрлер Кабинетi қаулы етедi:
1. Қазақстан Республикасы Елшiлiгiнiң штат саны жылдық жалақы қоры 404055 АҚШ доллары сомасында жылдық жалақы қоры бар 25,5 адам мөлшерiнде. <*>
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда берiлген - ҚРМК-нiң
13.04.1994 ж. N 384 қаулысына сәйкес.
2. Қазақстан Республикасының Германия Федеративтiк Республикасындағы Елшiсiнiң лауазымдық жалақысы 2050 АҚШ доллары мөлшерiнде белгiленсiн.
Елшiлiк қызметкерлерiнiң лауазымдық жалақысы штат кестесiне сәйкес ГФР-дегi Қазақстан Республикасы Елшiсiнiң шетел валютасымен есептелетiн жалақысына қарай белгiленсiн.
3. Германия Федеративтiк Республикасымен қатынастардың ерекше маңыздылығын, күрделiлiгiн және жұмыс көлемiнiң көптiгiн ескере отырып, Қазақстан Республикасы Елшiсiнiң жалақысына оның шетел валютасымен есептелетiн жалақысының 20 процентi мөлшерiнде үстеме белгiленсiн.
4. Елшiлiк қызметкерлерiне медициналық қызмет көрсету үшiн
олардың АҚШ долларымен есептелетiн жалақы қорының 2 процентi
мөлшерiнде аударым бөлiнсiн.
5. Қазақстан Республикасының ГФР-дегi Елшiлiгiнiң шығыс
сметасы 1993 жылға 669,1 мың АҚШ доллары және 58566,9 мың сом
болып бекiтiлсiн.
Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгi 1993 жылға
арналған республика бюджетi мен Республикалық валюта қорында
көзделген жоғарыда аталған мақсаттарға тоқсан сайын қаржы бөлудi
қамтамасыз етсiн.
Қазақстан Республикасының
Премьер-министрi