О приобретении оргтехники и компьютеров для оснащения органов государственного управления
Постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 30 июля 1993 г. N 650
В целях обеспечения компьютеризации, автоматизации работ по начислению и учету инвестиционных приватизационных и жилищных купонов, организации аукционов и коммерческих конкурсов, связанных с реализацией Национальной программы разгосударствления и приватизации на 1993-1995 годы (II этап), Кабинет Министров Республики Казахстан постановляет:
1. Государственному комитету Республики Казахстан по государственному имуществу, Министерству промышленности Республики Казахстан обеспечить валютное финансирование в объеме 4 млн. долларов США за счет предприятий базовых отраслей на приобретение оргтехники и компьютеров для оснащения органов государственного управления.
2. Разрешить предприятиям перечисление валюты в счет оплаты приобретаемой компьютерной техники в сумме, согласованной с Государственным комитетом Республики Казахстан по государственному имуществу и Министерством промышленности Республики Казахстан.
Министерству промышленности Республики Казахстан подготовить перечень предприятий и объемы отчисляемой валюты.
3. Государственному комитету Республики Казахстан по государственному имуществу распределить приобретенную технику органам государственного управления в соответствии с техническим заданием на создание Республиканской информационно-вычислительной системы "Приватизация".
Премьер-министр
Республики Казахстан

Мемлекеттiк басқару органдарын жарақтандыру үшiн ұйымдастыру iсiнiң техникасы және компьютерлер алу туралы
Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң қаулысы 30 шiлде 1993 ж. N 650
Инвестициялық жекешелендiру және тұрғын үй купондарын санау мен есептеу жұмысын компьютерлендiрудi, автоматтандыруды қамтамасыз ету, 1993-1995 жылдарға арналған мемлекет меншiгiнен алу және жекешелендiрудiң ұлттық бағдарламасын (II кезең) жүзеге асыруға байланысты аукциондар мен коммерциялық конкурстарды ұйымдастыру мақсатында Қазақстан Республикасының Министрлер Кабинетi қаулы етедi:
1. Қазақстан Республикасының Мемлекеттiк мүлiк жөнiндегi мемлекеттiк комитетi, Өнеркәсiп министрлiгi мемлекеттiк басқарма органдарын жарақтандыру үшiн ұйымдастыру iсiнiң техникасын және компьютерлер алуға базалық салалар кәсiпорындары есебiнен 4 млн. АҚШ доллары мөлшерiнде валютамен қаржыландыруды қамтамасыз етсiн.
2. Кәсiпорындардың сатып алынған компьютерлiк техникаға төлеу есебiне Қазақстан Республикасының Мемлекеттiк мүлiк жөнiндегi мемлекеттiк комитетiмен және Өнеркәсiп министрлiгiмен келiсiлген сомада валюта аударуына рұқсат берiлсiн.
Қазақстан Республикасының Өнеркәсiп министрлiгi
кәсiпорындардың тiзбесiн және аударылатын валютаның көлемiн
әзiрлесiн.
3. Қазақстан Республикасының Мемлекеттiк мүлiк жөнiндегi
мемлекеттiк комитетi "Жекешелендiру" республикалық
ақпараттық-есептеу жүйесiн жасауға берiлген техникалық тапсырмаға
сәйкес сатып алынған техниканы мемлекеттiк басқару органдарына
бөлiп берсiн.
Қазақстан Республикасының
Премьер-министрi