О введении свободных договорных цен на закупку семян масличных культур для государственных нужд
Постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 7 сентября 1993 года N 838
Сноска. Утратило силу, за исключением пункта 2, постановлением Правительства РК от 13.03.2009 № 301 .
2. Исключить из перечня продукции, на которую приложением N 3 постановления Кабинета Министров Республики Казахстан от 2 июля 1993 г. N 569 "О мерах по организованному проведению уборки урожая и обеспечению поставок сельскохозяйственной продукции и сырья для государственных нужд в 1993 году" устанавливаются фиксированные закупочные цены, подсолнечник, сою и рапс.
Премьер-министр
Республики Казахстан

Мемлекет мұқтажы үшiн майлы дақылдар тұқымын сатып алуға еркiн шартты баға енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң Қаулысы 7 қыркүйек 1993 ж. N 838
Ескерту. 2-тармағын қоспағанда қаулының күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2009 жылғы 13 наурыздағы N 301 Қаулысымен.
2. Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң "1993 жылы егiн орағын ұйымшылдықпен өткiзу және мемлекет мұқтажы үшiн ауыл шаруашылық өнiмдерi мен шикiзат берудi қамтамасыз ету жөнiндегi шаралар туралы" 1993 жылы 2 шiлдедегi N 569 қаулысына N 3 қосымшамен нақтыланған сатып алу бағасы белгiленетiн өнiмдер тiзбесiнен күнбағыс және рапс алып тасталсын.
Қазақстан Республикасының
Премьер-министрi