Об обpазовании совета по машиностpоению для агpопpомышленного комплекса при Кабинете Министpов Республики Казахстан
ПОСТАНОВЛЕНИЕ Кабинета Министpов Республики Казахстан от 15 сентябpя 1993 г. N 881. Утратило силу - постановлением Правительства РК от 27 июля 2005 г. N 781
В целях координации деятельности машиностроительных предприятий Республики Казахстан по разработке и производству машин и оборудования для отраслей агропромышленного комплекса Кабинет Министров Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Образовать при Кабинете Министров Республики Казахстан Совет по машиностроению для агропромышленного комплекса в следующем составе:<*>
Сноска. Состав изменен - постановлением КМ РК от 8 сентября 1995 г. N 1241.
Председатель Совета
Есимов А.С.                  - Заместитель Премьер-министра
Республики Казахстан
Заместители Председателя Совета
Штойка Г.Г.                  - Министр промышленности Республики
Казахстан
Федченко В.Г.                - президент акционерной компании
"Казагрореммаш"
Шишацкий В.В.                - заместитель Министра сельского
хозяйства Республики Казахстан
Ответственные секретари Совета
Сабитов Т.Р.                 - вице-президент акционерной
компании "Казагрореммаш"
Члены Совета
Бектемисов А.И.              - президент акционерного
общества "Кен дала"
Грибановский А.П.            - вице-президент Казахской академии
сельскохозяйственных наук
Дуйсембаев М.К.              - президент Государственной холдинговой
компании "Ак жол"
Ифраимов Д.Н.                - директор Казахской машиноиспытательной
станции
Клоков А.Н.                  - начальник управления машиностроения
и конверсии Министерства экономики
Республики Казахстан
Менжулин Б.И.                - заместитель Министра финансов
Республики Казахстан
Милованов В.Д.               - президент Национальной акционерной
компании "Коргау"
Шишацкий В.В.                - начальник Главного управления
технической политики и сервиса
Министерства сельского хозяйства
Республики Казахстан
Аханов С.А.                  - первый заместитель Председателя
правления государственного
Экспортно-импортного Банка
Казахстана
Дуйсембаев М.К.              - президент акционерной компании
"Сельхозмаш"
Зиябеков В.З.                - Председатель правления Казахского
акционерного коммерческого
агропромышленного банка
Косарев В.А.                 - заместитель Министра сельского
хозяйства Республики Казахстан
Красносельский Н.Ф.          - заместитель Министра экономики
Республики Казахстан
Мишин В.Ф.                   - старший референт Отдела
агропромышленного комплекса,
природопользования и защиты
окружающей среды Кабинета
Министров Республики Казахстан

Қазақстан Республикасының Министрлер Кабинетi жанынан агроөнеркәсiп кешенi үшiн машина жасау жөнiндегi Кеңес құру туралы
Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң Қаулысы 15 қыркүйек 1993 ж. N 881. Қаулының күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2005 жылғы 27 шілдедегі N 781 қаулысымен
Агроөнеркәсiп кешен салалары үшiн машиналар мен жабдықтар әзiрлеу мен шығару жөнiндегi Қазақстан Республикасының машина жасау кәсiпорындарының қызметiн үйлестiру мақсатында Қазақстан  Республикасының Министрлер Кабинетi қаулы етедi:
1. Қазақстан Республикасының Министрлер Кабинетi жанынан мына құрамда агроөнеркәсiп кешенi үшiн машина жасау жөнiндегi Кеңес құрылсын:
Кеңес төрағасы
Есiмов А.С.       - Қазақстан Республикасы Премьер-министрiнiң
орынбасары<*>
Кеңес төрағасының орынбасарлары
Штойк Г.Г.        - Қазақстан Республикасының Өнеркәсiп
және сауда министрi<*>
Федченко В.Г.     - "Казагрореммаш" акционерлiк компаниясының
президентi<*>
Кеңестiң жауапты хатшылары
Сәбитов Т.Р.      - "Казагрореммаш" акционерлiк компаниясының
вице-президентi<*>
Кеңес мүшелерi
Аханов С.А.       - Қазақстанның мемлекеттiк Экспорт-импорт
банкi басқармасы төрағасының бiрiншi
орынбасары<*>
Бектемiсов А.И.   - "Кең дала" акционерлiк қоғамының президентi<*>
Грибановский А.П. - Қазақ ауыл шаруашылық ғылым академиясының
вице-президентi
Дүйсембаев М.К.   - "Сельхозмаш" акционерлiк компаниясының
президентi <*>
Ифраимов Д.Н.     - Қазақ машина сынау станциясының директоры
Клоков А.Н.       - Қазақстан Республикасы Экономика министрлiгiнiң
Машина жасау және конверсия басқармасының
бастығы
Менжулин Б.И.     - Қазақстан Республикасы Қаржы министрiнiң
орынбасары
Милованов В.Д.    - "Қорғау" ұлттық акционерлiк компаниясының
президентi
Зиябеков Б.З.     - Қазақ акционерлiк коммерциялық агроөнеркәсiп
банкi басқармасының төрағасы<*>
Косарев В.А       - Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы
министрiнiң орынбасары <*>
Красносельский Н.Ф.-Қазақстан Республикасы Экономика министрiнiң
орынбасары <*>
Мишин В.Ф.        - Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң
Агроөнеркәсiп кешенi, табиғатты пайдалану және
қоршаған ортаны қорғау бөлiмiнiң аға
референтi<*>
Шишацкий В.В.     - Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы
министрлiгiнiң  техника саясаты және сервис
бас басқармасының бастығы <*>
Ескерту. Кеңес құрамына өзгертулер енгiзiлдi - ҚРМК-нiң 1995.09.08. N 1241 қаулысымен.

2. Возложить функции рабочего аппарата Совета на исполнительный аппарат Государственной холдинговой компании "Казагрореммаш-холдинг".
3. Совету по машиностроению для агропромышленного комплекса в месячный срок разработать положение о Совете и представить в Кабинет Министров Республики Казахстан на утверждение.
Премьер-министр
Республики Казахстан

2. Кеңес жұмыс аппаратының қызметi "Қазагрожөнмаш-холдинг" компаниясының атқарушы аппаратына жүктелсiн.
3. Агроөнеркәсiп кешенi үшiн машина жасау жөнiндегi Кеңес бiр ай мерзiм iшiнде Кеңес туралы ереже әзiрлеп, оны Қазақстан Республикасының Министрлер Кабинетiне бекiтуге ұсынатын болсын.
Қазақстан Республикасының
Премьер-министрi