О штатной численности Комитета госудаpственного финансового контpоля пpи Кабинете Министpов Республики Казахстан
ПОСТАНОВЛЕНИЕ Кабинета Министpов Республики Казахстан 16 сентябpя 1993 г. N 894. Утратило силу - постановлением Правительства РК от 27 июля 2005 г. N 781
Кабинет Министров Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Увеличить штатную численность работников центрального аппарата Комитета государственного финансового контроля при Кабинете Министров Республики Казахстан на 50 единиц за счет общей численности по этой системе.
2. Министерству финансов Республики Казахстан внести соответствующие изменения в предельные суммы расходов, вытекающие из настоящего постановления.
Премьер-министр
Республики Казахстан

Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетi жанындағы Мемлекеттiк қаржы бақылау комитетiнiң штат саны туралы
Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң Қаулысы 16 қыркүйек 1993 ж. N 894. Қаулының күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2005 жылғы 27 шілдедегі N 781 қаулысымен
Қазақстан Республикасының Министрлер Кабинетi қаулы етедi:
1. Қазақстан Республикасының Министрлер Кабинетi жанындағы Мемлекеттiк қаржы бақылау комитетiнiң орталық аппараты қызметкерлерiнiң штат саны осы жүйедегi қызметкерлердiң жалпы саны есебiнен 50 адамға көбейтiлсiн.
2. Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгi осы қаулыдан туындаған шығынның шектi сомасына тиiстi өзгертулер енгiзсiн.
Қазақстан Республикасының
Премьер-министрi