Об увеличении штатной численности центpального аппаpата Министеpства связи Республики Казахстан
ПОСТАНОВЛЕНИЕ Кабинета Министpов Республики Казахстан от 16 сентябpя 1993 г. N 895
Кабинет Министров Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
Увеличить штатную численность центрального аппарата Министерства
связи Республики Казахстан на 10 единиц для координации работ
предприятий телекоммуникаций.
Премьер-министр
Республики Казахстан

Қазақстан Республикасының Байланыс министрлiгi орталық аппаратының штат санын көбейту туралы
Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң Қаулысы 16 қыркүейк 1993 ж. N 895
Қазақстан Республикасының Министрлер Кабинетi қаулы етедi:
Телекоммуникациялар кәсiпорындарының жұмысын үйлестiру үшiн Қазақстан Республикасының Байланыс министрлiгi орталық аппаратының штат саны 10 адамға көбейтiлсiн.
Қазақстан Республикасының
Премьер-министрi