Об установлении должностных окладов генеpальных диpектоpов и научных pуководителей национальных научных центpов Республики Казахстан
ПОСТАНОВЛЕНИЕ Кабинета Министpов Республики Казахстан от 29 сентябpя 1993 г. N 955. Утратило силу - постановлением Правительства РК от 27 июля 2005 г. N 781
Учитывая большую значимость деятельности национальных научных центров для научно-технического прогресса, технологического развития республики, Кабинет Министров Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить должностной оклад Генерального директора Национального научного центра на уровне должностного оклада заместителя Министра.
Приравнять размер должностного оклада научного руководителя Национального научного центра к должностному окладу Генерального директора Центра.
2. Предоставить право Министру науки и новых технологий Республики Казахстан устанавливать по согласованию с Министерством финансов Республики Казахстан генеральным директорам и научным руководителям национальных научных центров надбавки к должностным окладам в размере до 50 процентов.
Премьер-министр
Республики Казахстан

Қазақстан Республикасының ұлттық ғылым орталықтары бас директорлары мен ғылыми жетекшiлерiнiң лауазымдық жалақысын белгiлеу туралы
Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң Қаулысы 29 қыркүйек 1993 ж. N 955. Қаулының күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2005 жылғы 27 шілдедегі N 781 қаулысымен
Республиканың ғылыми-техникалық прогресi, технологиялық дамуы үшiн ұлттық ғылым орталықтары қызметiнiң зор маңызы бар екенiн ескере отырып, Қазақстан Республикасының Министрлер Кабинетi қаулы етедi:
1. Ұлттық ғылым орталығы Бас директорының лауазымдық жалақысы Қазақстан Республикасы Министрiнiң орынбасары деңгейiнде белгiленсiн. Ғылым орталығы Ғылыми жетекшiсiнiң лауазымдық жалақысының мөлшерi орталықтың Бас директорының лауазымдық жалақысына теңестiрiлсiн.
2. Қазақстан Республикасының Ғылым және жаңа технологиялар министрiне Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң келiсуi бойынша Ұлттық ғылым орталықтарының бас директорлары мен ғылыми жетекшiлерiне лауазымды жалақысының 50 процентiне дейiнгi мөлшерде үстемақы белгiлеу құқығы берiлсiн.
Қазақстан Республикасының
Премьер-министрi