О выделении Министерству внутренних дел Республики Казахстан дополнительной численности и средств на ее содержание
Постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 12 октября 1993 года N 1017. Утратило силу - постановлением Правительства РК от 27 июля 2005 г. N 781
1. Выделить Министерству внутренних дел Республики Казахстан дополнительную численность в количестве 30 единиц, в том числе 12 единиц начальствующего состава, для создания подразделений по реабилитации в структуре информационных центров с содержанием их в 1993 году за счет ассигнований, предусмотренных в бюджете для Министерства внутренних дел Республики Казахстан.
2. Министерству финансов Республики Казахстан предусматривать с 1994 года необходимые ассигнования для содержания дополнительной численности Министерства внутренних дел Республики Казахстан.
Премьер-министр
Республики Казахстан

Қазақстан Республикасының Iшкi iстер министрлiгiне қосымша қызметкерлер және оларды ұстауға қаржы бөлу туралы
Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң қаулысы 12 қазан 1993 ж. N 1017. Қаулының күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2005 жылғы 27 шілдедегі N 781 қаулысымен
1. Ақпараттық орталық құрылымында оңалту жөнiндегi бөлiмшелердi құру үшiн Қазақстан Республикасының Iшкi iстер министрлiгiне 30 адам мөлшерiнде қосымша қызметкерлер, оның iшiнде басшы құрамға 12 адам бөлiнсiн, олар 1993 жылы Қазақстан Республикасының Iшкi iстер министрлiгiне бюджетте көзделген қаражат есебiнен ұсталатын болсын.
2. Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгi Қазақстан Республикасы Iшкi iстер министрлiгiнiң қосымша адам санын ұстауға арнап 1994 жылдан бастап қажеттi қаражат бөлiнуiн көздейтiн болсын.
Қазақстан Республикасының
Премьер-министрi