Об утверждении перечня категорий лиц, при выезде которых в заграничные командировки запросы в органы национальной безопасности Республики Казахстан не направляются
Постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 22 октября 1993 года N 1052. Утратило силу - постановлением Правительства РК от 27 июля 2005 г. N 781
В соответствии с постановлением Кабинета Министров Республики Казахстан от 20 июля 1993 г. N 630 P930630_ "О порядке выезда за границу по служебным делам и мерах по усилению контроля за расходованием валютных средств на заграничные командировки" Кабинет Министров Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
Утвердить перечень категорий лиц, при выезде которых в заграничные командировки запросы в органы национальной безопасности Республики Казахстан не направляются (прилагается).
Считать утратившим силу постановление Совета Министров Казахской ССР от 2 июля 1990 г. N 268 "О внесении изменений в постановление Совета Министров Казахской ССР от 29 сентября 1989 г. N 301".
Премьер-министр
Республики Казахстан
Утвержден
постановлением Кабинета Министров
Республики Казахстан
от 22 октября 1993 г. N 1052
Перечень
категорий лиц, при выезде которых в заграничные
командировки запросы в органы национальной
безопасности Республики Казахстан не направляются
Президент и Вице-Президент Республики Казахстан
Председатель Верховного Совета, заместители Председателя Верховного Совета, председатели комитетов Верховного Совета, руководитель и ответственные работники Аппарата Верховного Совета Республики Казахстан
Премьер-министр, заместители Премьер-министра, Государственные советники, руководитель и ответственные работники Аппарата Президента и Кабинета Министров Республики Казахстан
Министры, заместители министров и приравненные к ним должностные лица Республики Казахстан
Генеральный прокурор, заместители Генерального прокурора, Председатель Верховного Суда, заместители Председателя Верховного Суда, Председатель Конституционного Суда, судьи Конституционного Суда, Председатель Высшего арбитражного суда, заместители Председателя Высшего арбитражного суда Республики Казахстан
Председатель Правления Национального банка, заместители Председателя Правления Национального банка Республики Казахстан
Главы областных, Алматинской и Ленинской городских администраций и их заместители, руководители областных, Алматинского и Ленинского городских представительных органов и их заместители.

Шетелге iссапарға шығу кезiнде оларға Қазақстан Республикасының ұлттық қауiпсiздiк органдарына сұрау салу жiберiлмейтiн санаттағы адамдардың тiзбесiн бекiту туралы
Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң қаулысы 22 қазан 1993 ж. N 1052. Қаулының күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2005 жылғы 27 шілдедегі N 781 қаулысымен
Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң "Қызмет бабымен шетелге шығудың тәртiбi және шетелдiк iссапарға валюта қаржысының жұмсалуын бақылауды күшейту жөнiндегi шаралар туралы" 1993 жылғы 20 шiлдедегi N 630 қаулысына сәйкес Қазақстан Республикасының Министрлер Кабинетi қаулы етедi:
Шетелге iссапарға шығу кезiнде ұлттық қауiпсiздiк органдарына сұрау салу жiберiлмейтiн санаттағы адамдардың тiзбесi (қоса берiлiп  отыр) бекiтiлсiн.
"Қазақ ССР Министрлер Советiнiң 1989 жылғы 29 қыркүйектегi N 301 қаулысына өзгерiстер енгiзу туралы" Қазақ ССР Министрлер Советiнiң 1990 жылғы 2 шiлдедегi N 268 қаулысының күшi жойылған деп саналсын.
Қазақстан Республикасының
Премьер-министрi
Қазақстан Республикасы
Министрлер Кабинетiнiң
1993 жылғы 22 қазандағы
N 1052 қаулысымен
Бекiтiлген
Шетелге iссапарға шығу кезiнде оларға
Қазақстан Республикасының ұлттық қауiпсiздiк
органдарына сұрау салу жiберiлмейтiн
санаттағы адамдардың
Тiзбесi
Қазақстан Республикасының Президентi мен Вице-Президентi
Жоғарғы Кеңестiң Төрағасы, Жоғарғы Кеңес Төрағасының орынбасарлары, Жоғарғы Кеңес комитеттерiнiң төрағалары, Қазақстан Республикасы Жоғарғы Кеңесi Аппаратының Басшысы мен жауапты қызметкерлерi
Қазақстан Республикасының Премьер-министрi, Премьер-министрдiң орынбасарлары, мемлекеттiк кеңесшiлерi, Президент пен Министрлер Кабинетi Аппаратының Басшысы мен жауапты қызметкерлерi
Қазақстан Республикасының министрлерi, министрлердiң орынбасарлары және соларға теңестiрiлген лауазымды адамдар
Қазақстан Республикасының Бас прокуроры, Бас прокурордың орынбасарлары, Жоғарғы Соттың Төрағасы, Жоғарғы Сот Төрағасының орынбасарлары, Конституциялық Соттың Төрағасы, Конституциялық Соттың мүшелерi, Жоғары төрелiк соттың Төрағасы, Жоғары төрелiк сот Төрағасының орынбасарлары
Қазақстан Республикасы Ұлттық банк Басқармасының төрағасы, Ұлттық банк Басқармасы төрағасының орынбасарлары
Облыстардың, Алматы және Ленинск қалаларының әкiмдерi және олардың орынбасарлары, облыстардың, Алматы және Ленинск қалаларының өкiлдi органдарының басшылары мен олардың орынбасарлары.