Вопросы Посольства Республики Казахстан в Республике Индия
Постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 22 октября 1993 года N 1053
Во исполнение Указа Президента Республики Казахстан от 15 июня 1993 г. N 1225 U931225_ "Об открытии Посольства Республики Казахстан в Республике Индия" Кабинет Министров Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить штатную численность Посольства Республики Казахстан в количестве 11,5 единицы с годовым фондом заработной платы в сумме 105300 долларов США.
2. Установить Послу Республики Казахстан в Республике Индия должностной оклад в размере 1500 долларов США в месяц.
Должностные оклады сотрудников Посольства установить исходя из инвалютного оклада Посла Республики Казахстан в Республике Индия в соответствии со штатным расписанием.
3. Установить отчисления на медицинское обслуживание сотрудников Посольства в размере 3,5 процента от фонда их заработной платы в долларах США.
4. Установить смету расходов Посольства Республики Казахстан в Республике Индия в сумме 313,5 тыс. долларов США и 73837,2 тыс.рублей на 4 месяца 1993 г.
Министерству финансов Республики Казахстан обеспечить выделение ассигнований на указанные цели, предусмотренные в республиканском бюджете и Республиканском валютном фонде на 1993 год.
Премьер-министр
Республики Казахстан

Қазақстан Республикасының Үндiстан Республикасындағы Елшiлiгiнiң мәселелерi
Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң қаулысы 22 қазан 1993 ж. N 1053
Қазақстан Республикасы Президентiнiң "Үндiстан Республикасында Қазақстан Республикасының елшiлiгiн ашу туралы" 1993 жылғы 15 маусымдағы N 1225 U931225_ Жарлығын орындау үшiн Қазақстан Республикасының Министрлер Кабинетi қаулы етедi:
1. Қазақстан Республикасы Елшiлiгiнiң штат саны жылдық еңбек ақы қоры 105300 АҚШ доллары сомасында болатын 11,5 адам саны көлемiнде бекiтiлсiн.
2. Үндiстан Республикасындағы Қазақстан Республикасы Елшiсiнiң лауазымдық жалақысы 1500 АҚШ доллары мөлшерiнде белгiленсiн.
Елшiлiк қызметкерлерiнiң лауазымдық жалақылары Үндiстан Республикасындағы Қазақстан Республикасы Елшiсiнiң шетелдiк валютамен берiлетiн жалақысына қарай штаттық кестеге сай белгiленсiн.
3. Елшiлiктiң қызметкерлерiне медициналық қызмет көрсетуге
олардың еңбекақы қорының АҚШ долларындағы 3,5 процентi мөлшерiнде
аударым жасау белгiленсiн.
4. Үндiстан Республикасындағы Қазақстан Республикасы
Елшiлiгiнiң шығыс сметасы 1993 жылғы 4 айға 313,5 мың АҚШ доллары
және 73837,2 мың сом мөлшерiнде бекiтiлсiн.
Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгi осы аталған
мақсатқа 1993 жылғы республикалық бюджет пен Республикалық валюта
қорында көзделгеннен қаржы бөлiнуiн қамтамасыз етсiн.
Қазақстан Республикасының
Премьер-министрi