О тарифах на перевозки грузов железнодорожным транспортом
Постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 26 октября 1993 года N 1059. Утратило силу - постановлением Правительства РК от 17 марта 2003 г. N 258
В целях проведения единой тарифной политики государств - участников Содружества Независимых Государств в грузовых перевозках железнодорожным транспортом Кабинет Министров Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
Принять предложение Министерства транспорта Республики Казахстан, согласованное с Комитетом цен при Министерстве экономики и Министерством финансов Республики Казахстан, об установлении с 27 октября 1993 г. предельного коэффициента повышения тарифа в 1,5 раза (без налога на добавленную стоимость) к уровню действующих тарифов на перевозку грузов в межгосударственном сообщении.
Премьер-министр
Республики Казахстан

Темiр жолмен жүк тасымалдау тарифтерi туралы
Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1993 жылғы 26 қазандағы N 1059 қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2003 жылғы 17 наурыздағы N 258 қаулысымен.
Тәуелсiз Мемлекеттер Достастығына қатысушы мемлекеттердiң темiр жол көлiгiмен жүк тасымалдауда бiрыңғай тарифтiк саясатын жүргiзу мақсатында Қазақстан Республикасының Министрлер Кабинетi қаулы етедi:
Қазақстан Республикасы Көлiк министрлiгiнiң 1993 жылғы 27 қазаннан бастап мемлекетаралық қатынаста жүк тасымалдаудың қолданылып жүрген тарифтерiнiң деңгейiне тарифтi 1,5 есе (қосылған құн салығынсыз) арттыру шектi коэффициентiн белгiлеу туралы Қазақстан Республикасы Экономика министрлiгi жанындағы Баға комитетiмен және Қаржы министрлiгiмен келiсiлген ұсынысы қабылдансын.
Қазақстан Республикасының
Премьер-министрi