О ВВЕДЕНИИ "ЗОЛОТОЙ АКЦИИ" В АКЦИОНЕРНОМ ОБЩЕСТВЕ "СЕНIМ"
ПОСТАНОВЛЕНИЕ Кабинета Министpов Республики Казахстан от 22 ноябpя 1993 г. N 1171
Учитывая необходимость осуществления контроля за обеспечением заготовки, переработки и поставки шерсти для государственных нужд на включенной в состав Государственной акционерной компании "Рунокаракуль" Семипалатинской фабрике первичной обработки шерсти, преобразованной в акционерное общество "Сенiм" без выделения государственного пакета акций, Кабинет Министров Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Принять предложение Государственного комитета Республики Казахстан по государственному имуществу, согласованное с Государственной акционерной компанией "Рунокаракуль", о введении "золотой акции" в акционерном обществе "Сенiм".
2. Поручить Государственному комитету Республики Казахстан по государственному имуществу:
определить сроки введения "золотой акции", порядок и условия ее применения;
заключить в установленном порядке с представителем Государственной акционерной компании "Рунокаракуль" контракт на право голосования от имени "золотой акции" акционерного общества "Сенiм".
Премьер-министр
Республики Казахстан

"Сенiм" акционерлiк қоғамында "Алтын акция" енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң қаулысы 22 қараша 1993 ж. N 1171
"Руноқаракөл" Мемлекеттiк акционерлiк компаниясының құрамына енгiзiлген, акциялардың мемлекеттiк пакетiн бөлместен "Сенiм" акционерлiк қоғамы болып қайта құрылған Семейдiң жүндi бастапқы өңдеу фабрикасында жүн дайындалуының, өңделуiнiң және берiлуiнiң қамтамасыз етiлуiн бақылауды жүзеге асырудың қажеттiгiн ескере отырып, Қазақстан Республикасының Министрлер Кабинетi қаулы етедi:
1. Қазақстан Республикасы Мемлекеттiк мүлiк жөнiндегi мемлекеттiк комитетiнiң "Сенiм" акционерлiк қоғамында "алтын акция" енгiзу туралы "Руноқаракөл" Мемлекеттiк акционерлiк компаниясымен келiсiлген ұсынысы қабылдансын.
2. Қазақстан Республикасы Мемлекеттiк мүлiк жөнiндегi мемлекеттiк комитетiне:
"алтын акция" енгiзу мерзiмiн, оны қолданудың тәртiбi мен шарттарын белгiлеу;
"Руноқаракөл" Мемлекеттiк акционерлiк компаниясының өкiлiмен "Сенiм" акционерлiк қоғамының "алтын акциясы" атынан дауыс беру құқына белгiленген ретпен контракт жасасу тапсырылсын.
Қазақстан Республикасының
Премьер-министрi