О порядке пересчета железнодорожных тарифов на национальную валюту
Постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 23 ноября 1993 года N 1173. Утратило силу - постановлением Правительства РК от 17 марта 2003 г. N 258
В связи с введением в Республике Казахстан национальной валюты Кабинет Министров Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
Действующие по состоянию на 15 ноября 1993 г. тарифы на перевозки грузов и пассажиров железнодорожным транспортом в межгосударственном сообщении перечисляются в тенге умножением на коэффициент 0,004.
Настоящее постановление вводится в действие с 24 ноября 1993 г.
Премьер-министр
Республики Казахстан

Темiржол тарифтерiн ұлттық валютамен қайта есептеу тәртiбi туралы
Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1993 жылғы 23 қарашадағы N 1173 қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2003 жылғы 17 наурыздағы N 258 қаулысымен.
Қазақстан Республикасында ұлттық валютаның енгiзiлуiне байланысты Қазақстан Республикасының Министрлер Кабинетi қаулы етедi:
Мемлекетаралық қатынауда темiржол көлiгiмен жолаушылар мен жүк тасымалдау тарифтерi 1993 жылғы 15 қарашадағы жағдайы бойынша 0,004 коэффициентiне көбейтiлiп, теңгемен қайта есептеледi.
Қаулы 1993 жылдың 24 қарашасынан күшiне енедi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-министрi