О выделении дополнительной численности Комитету цен при Министерстве экономики Республики Казахстан
Постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 26 ноября 1993 года N 1191. Утратило силу - постановлением Правительства РК от 17 марта 2003 г. N 258
Кабинет Министров Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Ввести в центральный аппарат Комитета цен при Министерстве экономики Республики Казахстан должность первого заместителя Председателя.
2. Увеличить центральный аппарат Комитета цен при Министерстве экономики Республики Казахстан на одну единицу.
Премьер-министр
Республики Казахстан

Қазақстан Республикасы Экономика министрлiгi жанындағы Баға комитетiне қосымша қызметкерлер санын бөлу туралы
Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1993 жылғы 26 қарашадағы N 1191 қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2003 жылғы 17 наурыздағы N 258 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Министрлер Кабинетi қаулы етедi:
1. Қазақстан Республикасының Экономика министрлiгi жанындағы Баға комитетiнiң орталық аппаратына төрағаның бiрiншi орынбасарының лауазымы енгiзiлсiн.
2. Қазақстан Республикасының Экономика министрлiгi жанындағы Баға комитетiнiң орталық аппараты бiр орынға көбейтiлсiн.
Қазақстан Республикасының
Премьер-министрi