О внесении на ратификацию в Верховный Совет Республики Казахстан Договора о нераспространении ядерного оружия
Постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 8 декабря 1993 г. N 1223
Кабинет Министров Республики Казахстан постановляет:
Внести на ратификацию в Верховный Совет Республики Казахстан Договор о нераспространении ядерного оружия от 1 июля 1968 года.
Премьер-министр
Республики Казахстан

Ядролық қаруды таратпау туралы Шартты Қазақстан Республикасының Жоғарғы Кеңесiне бекiтуге енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң қаулысы 1993 жылғы 8 желтоқсандағы N 1223
Қазақстан Республикасының Министрлер Кабинетi қаулы етедi:
Ядролық қаруды таратпау туралы 1968 жылғы 1 шiлдедегi Шарт Қазақстан Республикасы Жоғарғы Кеңесiнiң бекiтуiне енгiзiлсiн.
Қазақстан Республикасының
Премьер-министрi