Об использовании сpедств Фонда пpеобpазования экономики Республики Казахстан и Фонда поддеpжки пpедпpинимательства и pазвития конкуpенции Республики Казахстан
Постановление Кабинета Министpов Республики Казахстан от 29 декабpя 1993 года N 1307. Утpатило силу постановлением Кабинета Министров РК от 9 июня 1995 г. N 809.
Кабинет Министров Республики Казахстан постановляет:
1. Рекомендовать Национальному Банку Республики Казахстан перечисление средств на текущий счет Фонда поддержки предпринимательства и развития конкуренции Республики Казахстан производить на основании расходного расписания - плана финансирования государственных капитальных вложений без указания в нем объектов и предоставления другой документации.
2. Фонду поддержки предпринимательства и развития конкуренции Республики Казахстан, его областным отделениям:
выделенные из Фонда преобразования экономики Республики Казахстан средства направлять на условиях возвратности и платности;
совместно с финансирующими банками установить контроль за целевым использованием этих средств и своевременным их возвратом;
по итогам работы за первое полугодие 1994 г. представить в Координационный совет Фонда преобразования экономики Республики Казахстан информацию об использовании выделенных средств.
Премьер-министр
Республики Казахстан

Қазақстан Республикасының экономиканы өзгерту қорының және Қазақстан Республикасының кәсiпкерлiктi қолдау мен бәсекелестiктi дамыту қорының қаржысын пайдалану туралы
Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң Қаулысы 1993 жылғы 29 желтоқсан N 1307. Күшi жойылды - Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1995.06.09. N 809 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Министрлер Кабинетi қаулы етедi:
1. Қазақстан Республикасының Ұлттық банкiне Қазақстан Республикасының Кәсiпкерлiктi қолдау мен бәсекелестiктi дамыту қорының ағымдағы есеп шотына қаражат аударуды мемлекеттiк күрделi салымдарды қаржыландырудың шығыс кесте-жоспарының негiзiнде, онда объектiлердi көрсетусiз және басқа құжаттар табыс етусiз жүргiзу ұсынылсын.
2. Қазақстан Республикасының Кәсiпкерлiктi қолдау мен
бәсекелестiктi дамыту қоры және оның облыстық бөлiмшелерi:
Қазақстан Республикасының Экономиканы өзгерту қорынан бөлiнген
қаржыны қайтарымдық пен төлемдiк шарттары бойынша беретiн болсын;
қаржыландырушы банктермен бiрлесiп, бұл қаржының мақсатты
пайдаланылуын әрi дер кезiнде қайтарылуына бақылау орнатсын;
Қазақстан Республикасының Экономиканы өзгерту қорының
Үйлестiру кеңесiне 1994 жылдың бiрiншi жарты жылдығының жұмыс
қорытындылары бойынша бөлiнген қаржының пайдаланылуы туралы ақпарат
табыс етсiн.
Қазақстан Республикасының
Премьер-министрi