Вопросы Посольства Республики Казахстан в Исламской Республике Пакистан
Постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 14 марта 1994 года N 263
Во исполнение Указа Президента Республики Казахстан от 20 января 1994 г. N 1513 "Об открытии посольства Республики Казахстан в Исламской Республике Пакистан" Кабинет Министров Республики Казахстан постановляет:
1. Утвердить штатную численность Посольства Республики Казахстан в Исламской Республике Пакистан в количестве 16,5 единицы с годовым фондом заработной платы 196750 долларов США.
2. Установить Чрезвычайному и Полномочному Послу Республики Казахстан в Исламской Республике Пакистан должностной инвалютный оклад в размере 1500 долларов США в месяц.
Должностные оклады сотрудников Посольства установить исходя из инвалютного оклада Посла Республики Казахстан в Пакистане в соответствии со штатным расписанием.
3. С учетом особой важности отношений с Исламской Республикой Пакистан, сложности и большого объема работы установить надбавку к должностному окладу Посла Республики Казахстан в размере 20 процентов от его инвалютного оклада.
4. Установить отчисления на медицинское обслуживание сотрудников Посольства в размере 3,5 процента от фонда их заработной платы в долларах США.
5. Утвердить смету расходов Посольства на 1994 год в сумме 608,4 тыс. долларов США и 400,4 тыс. тенге.
6. Министерству финансов Республики Казахстан обеспечить выделение ассигнований в инвалюте и тенге за счет средств, предусмотренных в государственном бюджете на 1994 год.
Премьер-министр Республики Казахстан

ҚАЗАҚСТАН РЕСПУБЛИКАСЫНЫҢ ПӘКСТАН ИСЛАМ РЕСПУБЛИКАСЫНДАҒЫ ЕЛШIЛIГIНIҢ МӘСЕЛЕЛЕРI
ҚАЗАҚСТАН РЕСПУБЛИКАСЫ МИНИСТРЛЕР КАБИНЕТIНIҢ ҚАУЛЫСЫ 14 наурыз 1994 ж. N 263
"Қазақстан Республикасының Пәкстан Ислам Республикасындағы Елшiлiгiн ашу туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң 1994 жылғы 20 қаңтардағы N 1513 U941513_ Жарлығын орындау үшiн Қазақстан Республикасының Министрлер Кабинетi қаулы етедi:
1. Қазақстан Республикасының Пәкстан Ислам Республикасындағы Елшiлiгiнiң штат саны жылдық жалақы қоры 196750 АҚШ доллары болатын 16,5 адам мөлшерiнде бекiтiлсiн.
2. Қазақстан Республикасының Пәкстан Ислам Республикасындағы Төтенше және Өкiлеттi Елшiсiне айына 1500 АҚШ доллары мөлшерiндегi шетел валютасында лауазымдық жалақы белгiленсiн.
Елшiлiк қызметкерлерiнiң лауазымдық жалақысы Қазақстан Республикасының Пәкстандағы Елшiсiнiң шет ел валютасындағы жалақысына қарай штат кестесiне сәйкес белгiленсiн.
3. Пәкстан Ислам Республикасымен қарым-қатынастың ерекше маңыздылығы, жұмыстың күрделiлiгi мен көлемдiлiгi ескерiлiп, Қазақстан Республикасының Елшiсiне лауазымдық жалақысына қоса оның шетел валютасындағы жалақысының 20 процентi мөлшерiнде үстемеақы белгiленсiн.
4. Елшiлiктiң қызметкерлерiне медициналық қызмет көрсету үшiн олардың АҚШ долларындағы айлықақысы қорының 3,5 процентi мөлшерiнде аударым жасау белгiленсiн.
5. Елшiлiктiң 1994 жылға арналған шығыс сметасы 608,4 мың АҚШ доллары және 400,4 мың теңге сомасында бекiтiлсiн.
6. Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгi 1994 жылға арналған мемлекеттiк бюджетте көзделген қаражат есебiнен шетел валютасында және теңге есебiмен қаржы бөлiнуiн қамтамасыз етсiн.
Қазақстан Республикасының
Премьер-министрi