О разработке месторождения Каражыра
Постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 7 апреля 1994 года N 346
В целях уточнения горно-геологических условий, выбора рациональных способов разработки месторождения Каражыра Кабинет Министров Республики Казахстан постановляет:
Разрешить финансовой промышленной группе "Семей" опытно-промышленную разработку месторождения Каражыра в соответствии со статьей 16 Кодекса Республики Казахстан "О недрах и переработке минерального сырья".
Премьер-министр Республики Казахстан

ҚАРАЖЫРА КЕН ОРЫНЫН ӘЗIРЛЕУ ТУРАЛЫ
ҚАЗАҚСТАН РЕСПУБЛИКАСЫ МИНИСТРЛЕР КАБИНЕТIНIҢ ҚАУЛЫСЫ 7 сәуiр 1994 ж. N 346
Қаражыра кен орынының тау-кен геологиялық жағдайларын нақтылау
және оны игерудiң тиiмдi тәсiлдерiн таңдап алу мақсатында Қазақстан
Республикасының Министрлер Кабинетi қаулы етедi:
Қазақстан Республикасы жер қойнаулары және минералдық шикiзатты
ұқсату туралы Кодексiнiң 16-бабына сәйкес "Семей" қаржы өнеркәсiп
тобына Қаражыра кен орынын тәжiрибелiк-өнеркәсiптiк игеруге рұқсат
етiлсiн.
Қазақстан Республикасының
Премьер-министрi