О журналах "Акикат" и "Мысль"
Постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 13 апреля 1994 года N 380. Утратило силу - Постановлением Правительства РК от 22 июня 2005 г. N 611
Кабинет Министров Республики Казахстан постановляет:
1. Принять предложение редакций журналов "Акикат" и "Мысль" выступить их учредителем.
2. Финансировать журналы "Акикат" и "Мысль" через Министерство печати и массовой информации Республики Казахстан.
3. Утвердить Актаева С. главным редактором журнала "Акикат", Шестакова Г.М. - главным редактором журнала "Мысль".
Премьер-министр Республики Казахстан

"АҚИҚАТ" ЖӘНЕ "МЫСЛЬ" ЖУРНАЛДАРЫ ТУРАЛЫ
ҚАЗАҚСТАН РЕСПУБЛИКАСЫ МИНИСТРЛЕР КАБИНЕТIНIҢ ҚАУЛЫСЫ 13 сәуiр 1994 ж. N 380. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2005.06.22. N 611 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Министрлер Кабинетi қаулы етедi:
1. "Ақиқат" және "Мысль" журналдары редакцияларының өздерiне құрылтайшы болуды сұраған ұсыныстары қабылдансын.
2. "Ақиқат" және "Мысль" журналдары Қазақстан Республикасының Баспасөз және бұқаралық ақпарат министрлiгi арқылы қаржыландырылсын.
3. С. Ақтаев "Ақиқат" журналының, Г.М. Шестаков "Мысль" журналының бас редакторлары болып бекiтiлсiн.
Қазақстан Республикасының
Премьер-министрi