Об увеличении должностных окладов работников органов государственного управления Республики Казахстан
Постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 18 апреля 1994 года N 397. Утратило силу - постановлением Правительства РК от 20 августа 1996 г. N 1033 ~P961033
В соответствии с Указом Президента Республики Казахстан от 12 апреля 1994 г. N 1651 "Об установлении нового размера минимальной заработной платы и пенсии по возрасту" Кабинет Министров Республики Казахстан постановляет:
Должностные оклады работников органов государственного управления Республики Казахстан, установленные в соответствии с постановлениями Кабинета Министров Республики Казахстан от 23 марта 1994 г. N 293 "О должностных окладах работников органов государственного управления Республики Казахстан", от 29 марта 1994 г. N 306 "Отдельные вопросы Министерства финансов Республики Казахстан", от 31 марта 1994 г. N 316 "О должностных окладах работников Комитета государственного финансового контроля при Кабинете Министров Республики Казахстан", увеличить с 1 апреля 1994 г. в 2,5 раза.
Премьер-министр Республики Казахстан

Қазақстан Республикасының мемлекеттiк басқару органдары қызметкерлерiнiң лауазымдық жалақысын өсiру туралы
Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң Қаулысы 1994 жылғы 18 cәуiр N 397. Күшi жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1996.08.20. N 1033 қаулысымен.
Қазақстан Республикасы Президентiнiң "Жалақы мен жасына байланысты зейнетақының ең төменгi жаңа мөлшерiн белгiлеу туралы" 1994 жылғы 12 сәуiрдегi N 1651 Жарлығына сәйкес Қазақстан Республикасының Министрлер Кабинетi Қаулы етедi:
Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң "Қазақстан Республикасы мемлекеттiк басқару органдары қызметкерлерiнiң лауазымдық жалақылары туралы" 1994 жылғы 23 наурыздағы N 293, "Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң жекелеген мәселелерi" туралы 1994 жылғы 29 наурыздағы N 306, "Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетi жанындағы Мемлекеттiк қаржы бақылау комитетi қызметкерлерiнiң лауазымдық жалақысы туралы" 1994 жылғы 31 наурыздағы N 316 қаулыларына сәйкес белгiленген Қазақстан Республикасы мемлекеттiк басқару органдары қызметкерлерiнiң лауазымдық жалақысы 1994 жылғы 1 сәуiрден бастап 2,5 есе өсiрiлсiн.
Қазақстан Республикасының
Премьер-министрi