Об организации Государственного камерного оркестра "Академия солистов"
Постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 21 апреля 1994 года N 412
Кабинет Министров Республики Казахстан постановляет:
1. Принять предложение Министерства культуры Республики Казахстан об организации с 1 января 1994 г. Государственного камерного оркестра "Академия солистов".
2. Министерству финансов Республики Казахстан определить источники финансирования Государственного камерного оркестра "Академия солистов".
3. Министерству культуры Республики Казахстан решить вопросы, связанные с организацией Государственного камерного оркестра "Академия солистов", обеспечить необходимым инструментарием и материальной базой.
Премьер-министр Республики Казахстан

МЕМЛЕКЕТТIК "ОРЫНДАУШЫЛАР АКАДЕМИЯСЫ" КАМЕРАЛЫҚ ОРКЕСТРIН ҰЙЫМДАСТЫРУ ТУРАЛЫ
ҚАЗАҚСТАН РЕСПУБЛИКАСЫ МИНИСТРЛЕР КАБИНЕТIНIҢ ҚАУЛЫСЫ 21 сәуiр 1994 ж. N 412
Қазақстан Республикасының Министрлер Кабинетi қаулы етедi:
1. Қазақстан Республикасы Мәдениет министрлiгiнiң 1994 жылдың 1 қаңтарынан Мемлекеттiк "Орындаушылар академиясы" камералық оркестрiн ұйымдастыру туралы ұсынысы қабылдансын.
2. Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгi Мемлекеттiк "Орындаушылар академиясы" камералық оркестрiн қаржыландырудың мүмкiндiктерiн қарастырсын.
3. Қазақстан Республикасының Мәдениет министрлiгi Мемлекеттiк "Орындаушылар академиясы" камералық оркестрiн ұйымдастыруға байланысты мәселелердi шешiп, қажеттi аспаптармен және материалдық базамен қамтамасыз етсiн.
Қазақстан Республикасының
Премьер-министрi