Об утверждении Соглашения между Правительством Республики Казахстан и Правительством Исламской Республики Пакистан по воздушному сообщению
Постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 21 апреля 1994 года N 413
Кабинет Министров Республики Казахстан постановляет:
Утвердить Соглашение между Правительством Республики Казахстан и Правительством Исламской Республики Пакистан по воздушному сообщению, подписанное 16 февраля 1993 г. в городе Алматы.
Премьер-министр Республики Казахстан

"ҚАЗАҚСТАН РЕСПУБЛИКАСЫНЫҢ ҮКIМЕТI МЕН ПӘКІСТАН ИСЛАМ РЕСПУБЛИКАСЫНЫҢ ҮКIМЕТI АРАСЫНДАҒЫ ӘУЕ ҚАТЫНАСЫ ЖӨНIНДЕГI КЕЛIСIМДI" БЕКIТУ ТУРАЛЫ
ҚАЗАҚСТАН РЕСПУБЛИКАСЫ МИНИСТРЛЕР КАБИНЕТIНIҢ ҚАУЛЫСЫ 21 сәуiр 1994 ж. N 413
Қазақстан Республикасының Министрлер Кабинетi қаулы етедi:
1993 жылғы 16 ақпанда Алматы қаласында қол қойылған Қазақстан Республикасының Үкiметi мен Пәкістан Ислам Республикасының Үкiметi арасындағы әуе қатынасы жөнiндегi Келiсiм бекiтiлсiн.
Қазақстан Республикасының
Премьер-министрi