О Национальном аэрокосмическом агентстве Республики Казахстан при Кабинете Министров Республики Казахстан
Постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 29 апреля 1994 года N 457
В целях оперативного решения вопросов реализации Соглашения между Республикой Казахстан и Российской Федерацией об основных принципах и условиях использования космодрома "Байконур" от 28 марта 1994 г. Кабинет Министров Республики Казахстан постановляет:
1. Перенести временно месторасположение Национального аэрокосмического агентства Республики Казахстан при Кабинете Министров Республики Казахстан в г. Ленинск.
2. Государственному комитету Республики Казахстан по государственному имуществу совместно с главой Ленинской городской администрации в двухнедельный срок решить вопрос о временном размещении аппарата Национального аэрокосмического агентства Республики Казахстан при Кабинете Министров Республики Казахстан в г. Ленинске.
Премьер-министр Республики Казахстан

ҚАЗАҚСТАН РЕСПУБЛИКАСЫНЫҢ МИНИСТРЛЕР КАБИНЕТI ЖАНЫНДАҒЫ ҚАЗАҚСТАН РЕСПУБЛИКАСЫНЫҢ ҰЛТТЫҚ АЭРОҒАРЫШ АГЕНТТIГI ТУРАЛЫ
ҚАЗАҚСТАН РЕСПУБЛИКАСЫ МИНИСТРЛЕР КАБИНЕТIНIҢ ҚАУЛЫСЫ 29 сәуiр 1994 ж. N 457
"Байқоңыр" ғарыш айлағын пайдаланудың негiзгi принциптерi мен шарттары туралы Қазақстан Республикасы мен Ресей Федерациясы арасындағы 1994 жылғы 28 наурыздағы Келiсiмiн жүзеге асыру мәселелерiн жедел шешу мақсатында Қазақстан Республикасының Министрлер Кабинетi қаулы етедi:
1. Қазақстан Республикасының Министрлер Кабинетi жанындағы
Қазақстан Республикасының Ұлттық аэроғарыш агенттiгiнiң тұрақ орны
уақытша Ленинск қаласына көшiрiлсiн.
2. Қазақстан Республикасының Мемлекеттiк мүлiк жөнiндегi
мемлекеттiк комитетi Ленинск қаласының әкiмiмен бiрлесе отырып, екi
апта мерзiм iшiнде Қазақстан Республикасының Министрлер Кабинетi
жанындағы Қазақстан Республикасының Ұлттық аэроғарыш агенттiгiнiң
аппаратын Ленинск қаласына уақытша орналастыру мәселесiн шешетiн
болсын.
Қазақстан Республикасының
Премьер-министрi