О присоединении Республики Казахстан к международным конвенциям, принятым под эгидой международной организации гражданской авиации (ИКАО)
Постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 13 мая 1994 г. N 506
В целях дальнейшей интеграции Республики Казахстан в мировой воздушный транспортный процесс, а также соблюдения правил и норм, касающихся безопасности полетов гражданской авиации, Кабинет Министров Республики Казахстан постановляет:
1. Принять предложение Министерства иностранных дел и Министерства транспорта Республики Казахстан о присоединении Республики Казахстан к следующим международным конвенциям:
Конвенции о преступлениях и некоторых других актах, совершаемых на борту воздушных судов, заключенной в г. Токио 14 сентября 1963 г.;
Конвенции о борьбе с незаконным захватом воздушных судов, заключенной в г. Гааге 16 декабря 1970 г.;
Конвенции о борьбе с незаконными актами, направленными против безопасности гражданской авиации, заключенной в г. Монреале 23 сентября 1971 г.;
Конвенции о маркировке пластических взрывчатых веществ в целях их обнаружения, заключенной в г. Монреале 1 марта 1991 г;
Протоколу о борьбе с незаконными актами насилия в аэропортах, обслуживающих международную гражданскую авиацию, дополняющему Конвенцию о борьбе с незаконными актами, направленными против безопасности гражданской авиации, принятую в г. Монреале 23 сентября 1971 г., заключенному в г. Монреале 24 февраля 1988 г.
2. Министерству иностранных дел Республики Казахстан направить депозитариям указанных конвенций акты о присоединении Республики Казахстан к этим конвенциям.
Премьер-Министр
Республики Казахстан

АЗАМАТТЫҚ АВИАЦИЯНЫҢ ХАЛЫҚАРАЛЫҚ ҰЙЫМЫНЫҢ (ИКАО) ДЕМЕУIМЕН ҚАБЫЛДАНҒАН ХАЛЫҚАРАЛЫҚ КОНВЕНЦИЯЛАРҒА ҚАЗАҚСТАН РЕСПУБЛИКАСЫНЫҢ ҚОСЫЛУЫ ТУРАЛЫ
ҚАЗАҚСТАН РЕСПУБЛИКАСЫ МИНИСТРЛЕР КАБИНЕТIНIҢ ҚАУЛЫСЫ 13 мамыр 1994 ж. N 506
Әлемдiк әуе көлiгi қатынауына Қазақстан Республикасын онан әрi бiрiктiру, сондай-ақ азаматтық авиация ұшуларының қауiпсiздiгiне қатысты ережелер мен нормаларды сақтау мақсатында Қазақстан Республикасының Министрлер Кабинетi қаулы етедi:
1. Қазақстан Республикасын мына төмендегi халықаралық конвенцияларға қосу туралы:
Токио қаласында 1963 жылғы 14 қыркүйекте жасалған Әуе мекемелерiнiң бортында iстелген қылмыстар мен басқа да актiлер туралы конвенцияға;
Гаага қаласында 1970 жылғы 16 желтоқсанда жасалған Әуе кемелерiн заңсыз алып кетумен күрес туралы конвенцияға;
Монреаль қаласында 1971 жылғы 23 қыркүйекте жасалған Азаматтық авиацияның қауiпсiздiгiне қарсы бағытталған заңсыз актiлермен күрес туралы конвенцияға;
Монреаль қаласында 1991 жылы 1 наурызда жасалған Пластикалық жарылыс заттарын оларды табу мақсатында таңбалау туралы конвенцияға;
Монреаль қаласында 1971 жылғы 23 қыркүйекте қабылданған Азаматтық авиацияның қауiпсiздiгiне қарсы бағытталған заңсыз актiлерiмен күрес туралы конвенцияны толықтыратын, Монреаль қаласында 1988 жылғы 24 ақпанда жасалған Халықаралық азаматтық авиацияға қызмет көрсетушi әуежайлардағы заңсыз зорлық актiлерiмен күрес туралы Хаттамаға қосу туралы Қазақстан Республикасының Сыртқы iстер министрлiгi мен Көлiк министрлiгiнiң ұсынысы қабылдансын.
2. Қазақстан Республикасының Сыртқы iстер министрлiгi аталған конвенциялардың депозитарийларына Қазақстан Республикасының аталған конвенцияларына қосылатыны туралы актiлер жiберсiн.
Қазақстан Республикасының
Премьер-министрi